• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@bizonka1 No to je přesně to, co bolí mě... tak snad to bude dobré a tchýně jen plaší :wink:
22. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to bude u mě vpoho.Byla jsme teď na zahradě a vyplela skalku a jeden záhon,tak snad jsem u toho malýho trochu pošťouchla hlavou dolů :slight_smile:
22. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to mě moc zajímá, jak dopadneš.. protože mám tyhle silné "menstruační" bolesti taky :slight_smile:..

Dneska na UTZ: mimino hlavou dolů, jsem 30+2 a váha 1880g :slight_smile:.. prý jakoby o 2 týdny starší než ve skutečnosti.. tak asi taky macek.. ale vede tu někdo jiný :slight_smile:)))
22. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dneska jsme měli moře práce tak nakukuji až teď. Včera jsem večer měla bolesti, že jsme málem jeli do porodky na pohotovost. Docela silné křeče v břiše, bolel mě spodek přesně jak popisujete uprostřed a nemohla jsem skoro chodit, ale nakonec jsem to rozešla. Ty křeče se dneska občas objeví a tvrdne při to břicho. Navíc mě bolí jedno místečko vedle pupíku, když si na něj sáhnu je to jako bych tam měla modřinu tak taková bolístka, ale nic tam nevidím. Možná jsem okopaná zevnitř tak to bolí.
S tou velikostí miminka doufám, že to nebude tak strašné. Byli jsme minulý týden na ultrazvuku a ve 31tt. měli 1600g, nechci velké mimi, nejím už ani vitamíny a o přejídání taky nemůže být řeč. Ale je pravda že mám navrch už 9 kg :confused:
No nic jdu za manžem do postýlky, přeji dobrou noc a zase zítra :pensive:
22. bře 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Ahojda, tak uvidíme dnes, co mi řekne, koukám, že jsme na tom stejně, no já na tu gyndu musím, jelikož tchýně prostě šílí a nedá pokoj, dokud mě tam nedostane, jinak bych asi ani nešla a nechala to na příští týden :wink:
23. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak držím palce ať to nic není,aspoň budeš klidná
23. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koníka mám už od včerejška pěkně zabržděnýho :angry: co vy?
jinak řešíte tu váhu mimi tak my měli v 29+3 1290g tak snad budem drobci.ale za poslední týden mám kilo nahoru tak snad to nebudu dohánět tímhle tempem :unamused: asi budu muset omezit ty zákusky :frowning2:
23. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminky, dneska to vypadá na další krásný den. Manža mi utekl do práce i když měl mít volno tak jsem zase sama :frowning2: ale slíbil, že mi to vynahradí a že až se malé narodí tak si vezme dovču a bude s námi 14 dní doma. No to už si ho asi neužiju, ale co na plat penízky jsou potřeba. Počítadlo mi dnes ukazuje 62 dní :astonished: to letí jako blázen. Ještě nemáme ani vymalováno a nalakovanou postýlku a ani kočárek není kompletní, chybí sporťák na který se to nacvakne :confused: a to mluvím jen o velkých věcech.

@bizonka1 No já doufám, že přijdeš s dobrými zprávami. Myslím si že u mě je to při větší aktivitě a že v to pondělí byla teda aktivita velká. Hrála jsem hodinku bowling :unamused: ale už opravdu naposledy. Včera to taky pobolívalo a bylo to po tom když jsem něco nesla a to nemuselo být ani nic těžkého.
23. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mě jede koník na pohodu :sunglasses:
23. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc Vás zdravím,no mě taky včera koník vůbec nejel a dneska mi to taky nějak blbne,pořád se to přerušuje :frowning2:
23. bře 2011 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píšete o těch bolestech,tak to máme asi skoro všechny,já když to přeženu tak mě taky bolí břicho,ale hlavně nejvíc záda a kostrč,to potom jen ležím a nemůžu se ani postavit a ani sedět,je to hnus,tak budu už fakt ráda,až přijde ten správný čas a porodím :grinning:
23. bře 2011 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,tak mě včera koník taky nefrčel.jinak dnes jsem si dala hned z rána vycházku do vedlejší dědiny na poštu,tak jsme si pěkně rozproudila krev a už dnes budu odpočívat.Je mi to až blbý to tu psát,ale já nemám vůbec žádný problémy.Až na včerejší bolest hlavy,která ale byla od krční páteře nemám žádný těhotenský starosti.A budu ráda když to tak zůstane :slight_smile: Jen jsem víc unavená a potřebuji si přes den chrupnout :slight_smile:
23. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no to je přece fajn, že tě nic netrápí :wink: je potřeba si to užít. Já jsem měla velikou potřebu spát ze začátku, teď když jsem unavená a lehnu si odpoledne tak mě po tom bolí hlava :confounded: a jsem jako přejetá. Každý den si pospím raději do 9 hodin a je to
23. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já ráno nespím,mnžel vstává do práce,dělám mu snídani a svačinu a a pak už neusnu :confounded: Ale i tak by na mě přišla únava přes den....jak zasvítí sluníčko,tak se mi začnou zavírat oči a je to jasný :slight_smile:
23. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna To mě to sluníčko právě nabudí :slight_smile: Sváču chystám večer a ráno nesnídá, no komu by se chtělo ve 3 ráno jíst že? Snad jen těhotným :sunglasses: Ale když by vstával kolem 7 taky bych už pak neusnula v ty 4 ráno když odchází tak to ještě jde
23. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no tak to bych chrněla taky :slight_smile: Můj právě vstává kolem půl sedmé
23. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to buď ráda,že nemáš žádné problémy,já pokud nic nedělám a jen odpočívám tak jsem taky v pohodě,ale jakmile jdu na delší procházku nebo uklízím,tak potom se to projeví a posledních 14 dní se mi zase vrátila nevolnost a zvracím,ale není to tak strašné :grinning:
23. bře 2011 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a o spaní to ani nemluvím,nespím déle jak do 7hodin,ale většinou jsem už ve čtyři vzhůru a už neusnu a pokud už konečně spím dobře,tak zase do toho malý má nějaký problém jako například dnes v noci,kdy zvracel,takže jsem celou noc lítala :frowning2:
23. bře 2011 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no já myslím,že můžu být ráda.Včera jsem dělala na zahrad,plela záhona skalku,a jen jsem byla večer víc unavená a šla dřív spát,ale jinak fakt paráda.
23. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs
@aajda Ahoj holky, tak jsem doma od doktora, vše je v pořádku, čípek v pohodě, dělal mi i vnitřní UTZ. Takže mi sdělil, že je to normální a tělo se prostě připravuje k porodu a každé těhu, že je jiné a každý reaguje jinak. Kdyby mi tvrdlo víc bříško, tak mi napsal Magne B6, prý mám jíst 2 tablety denně-preventivně. Jinak malej byl čilej a kopal pořádně, hlavně, když tam dr.zasunul toho robertka(vnitřní UTZ) :grinning: :grinning: Tak hezký den všem.
23. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 moc gratuluju, už se nemusíš bát :slight_smile:
23. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Děkuju moc :slight_smile: Konečně mám klid:slight_smile: Teď jdu na KO až 13.4., to je tááákkk dlouho.... :grinning:
23. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak to je dobře,že je všechno v pořádku :grinning: když člověk neví co to obnáší tak se bojí a je lepší si nechat potvrdit,že je vše ok :sweat_smile:
23. bře 2011 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jj je to tak:slight_smile: Mě vyplašila hlavně tchýně a moje mamka, když mi řekly, že jim přijde, že mi nějak spadlo bříško :fearful: to jsem si myslela, že spolu s těmi bolestmi to bude asi k porodu :grinning: Obavy jsou naštěstí pryč :wink:
23. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Tak to jsou dobré zprávy :slight_smile: Tak ještě pěkně vydrž 2v1.
23. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@badik dopísek mi přišel do týdne nebo nějak do 14ti dnů a minulý měsíc jsem měla teda jen 5,- :grinning: ale tento měsíc už 40,- teprve první dotazník, prý to trvá než se to rozjede, ale jinak mám i emailingy, za 1 email je 10 haléřů :grinning: ale korunka ke korunce, jen otevřu email a pak vymažu, to dělám chvilku a už přišlo 12 emailů a až tam budu mít nějakou částku našetřenou, tak to vyberu :wink: kámoška říkala, že se to rozjede, že to pak chodí častěji
@bizonka1 jojky, jak si dopadla u doktora ? Nebo možná se to i dočtu
23. bře 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 fine že je vše ok :slight_smile:
23. bře 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím a pak snad bude víc čásku a juknu, včera jsem tu měli celý den návštěvu :slight_smile: a dnes jaksi čas na net nebyl moc :slight_smile:
23. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Děkuju, jsem moc ráda:slight_smile:
23. bře 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
@bizonka1 hlavne ze je vsecko v poradku tak odpocivej a uzivej si posledni tydny bez breku:slight_smile:
ja chtela dnes jit ven ale sem mrtva z prace a navic pry uz sem dorazila radiace takze me pritel zakazal chodit ven, ne ze by to pry bylo nebezpecny ale pry se tomu nemam vystavovat zbytecne...
23. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek