• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek říkali ve zprávách že je zatím jen na islandu,ale v tak malým množství že neohrožuje a než to doleze k nám nebude z toho nic.ale já se toho taky dost bojím o černobylu taky mlžili a nejednali s lidma na rovinu.no snad to bude dobrý,ale myslím že ty smogy co letos byly nás asi ohrožovali víc.
23. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik snad jo, ja tomu taky az tak moc neverim ale radeji sem zustala zalezla doma...
24. bře 2011 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
no je to hnus co se děje že :frowning2: taky jsem si říkala, kdyby to došlo sem a my jsme těhotný a mělo to vliv na mimča :frowning2: fuj, ale to snad vůbec ne :frowning2:
24. bře 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
dneska je nádherně, takže radioaktivní mraky at si táhnou odkud přišly, my jdem ven :wink: jinak já si tohle teda vůůůbec nepřipouštím, dle mého je to hoooodně daleko, tak se mě to netýká :sweat_smile:
24. bře 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nebojte se žádné radioaktivity...ta nás fakt neohrozí.Je daleko víc škodlivých vlivů,kterým se vystavujeme každý den,takže nebojte.jJe to tak jak říkají.....Černobyl bylo něco jinýho a hlavně za humnama :slight_smile:
24. bře 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, Černobyl bouchnul 26.4.1986, byli mi zrovna 3 roky, mám totiž ten den narozky, tak si to pamatuju a myslím, že to asi tenkrát u nás poškodilo dost lidí, u kterých později vypukla rakovina :frowning2: Bohužel to je věc, s kterou se nedá nic dělat, ale z Japonska to k nám nedolítne v takové míře, já se toho nebojím. V Japonsku ale těhotný roděj mrtvý děti:frowning2: to je šílený, to riziko, je prý hrozně vysoký. Ach jo, tohle by nemělo být...
Jinak pan dr. včera říkal, že máme už 1800 gramů, to je dost na to, že jsem 31+1:slight_smile: ale taky říkal, že to nemusí vůbec znamenat, že by měl být pak velikej, že se to trochu může zastavit a hlavně ten UTZ není přesnej, jedna PA na józe mi říkala, že se to liší +- 200g. Tak uvidíme. Jinak beru od včera ten MagnoB6 a mám po tom průjem :frowning2: fuj, už toho beru docela dost Folgravid, Magnosolv, MagnoB6, Jodid a vitamin E, jsem jako feťačka :grinning:
24. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nemate nektera zkusenosti s kojicim polstarem BOPPY?
24. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, me dneska probudila bolest v brise ta jdu nak jak pri MS, jak sme si tu o tom psaly min.tyden tak snad to prestane, do toho se mi chce zvracet, no fakt bezva rano:frowning2: nastesti k doktorce na ko v 31tt tak jsem zvedava jak dopadnem.... mejte se krasne a at je vam lip nez me ted
25. bře 2011 ve 04:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, me dneska probudila bolest v brise ta jdu nak jak pri MS, jak sme si tu o tom psaly min.tyden tak snad to prestane, do toho se mi chce zvracet, no fakt bezva rano:frowning2: nastesti k doktorce na ko v 31tt tak jsem zvedava jak dopadnem.... mejte se krasne a at je vam lip nez me ted
25. bře 2011 ve 04:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
mě budily šílené sny o porodu - v jednom mi Karolínka vypadla z kočárku :frowning2:
@hribek mě zas strašně píchá v kyčli, jsem jak 80letá babička :confounded:
25. bře 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje dneska je tu sraz invalidů :slight_smile:)).. nechce se tu nějaká pochlubit, že jí nic není?? že bychom jí mohly závidět? :slight_smile:))
No třeba já jsem se dneska výborně vyspala :slight_smile:))
25. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim predem se omlouvam za odkaz.mozno se domluvit na cene. http://aukro.cz/0-1rok-chlapecek-i1523417991.html
25. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec závidím :grinning:
25. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc Vás prosím o radu. Jsem na neschopence od 13.10., smlouva mi skončila 30.11. a já myslela, že se ta ochranná lhůta počítá ode dne ukončení smlouvy u zaměstnavatele a ne od doby nástupu na neschopenku...Ta podpůrčí doba mi končí 10.4. a termín porodu mám 28.5. ono je to přesně těch 8 týdnů před porodem, co mě může dr. vystavit papír na mateřskou, je to tak? Díky moc.
25. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Ahoj co já vím tak ochranná lhůta je 7-10 dní po ukončení smlouvy :frowning2:
25. bře 2011 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci Ahojda, já myslím tu lhůtu 180 dní...právě nevím, odkdy se to počítá :frowning2: teď mám nervy, aby mě to vyšlo, protože to bude těsný:frowning2: a chtěla bych si pak vybrat délku rodičáku a pokud to nevyjde, tak ani nedostanu mateřskou, ale hned rodičák na 4 roky:frowning2:
25. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla na utz v 31tt a mala ma 1350g:frowning2: mam malo plodove vody, tak musim jit do prenatalu na podrobnejsi utz:frowning2: ach jo.
25. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :cry: ahoj, tak to mi líto, ale neboj, určitě budete v pořádku, pak dej vědět, jak jsi dopadla. Určitě to bude v pohodě, neboj.
25. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :frowning2: A kdy tam jdeš, abychom mohly držet palce?
25. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Tipovala bych to od ukončení smlouvy, ale pro jistotu si někam cinkni, ať ti to spočítají...
25. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Děkuju, taky si to myslím podle toho, co se píše na netu...tak snad jo, to by mi spadl kámen ze srdce. :wink: Psala jsem už paní na sociálku, tak uvidím, co mi odpoví, pokud se bude vůbec mým dotazem zabývat :grinning:
25. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky snad bude vse ok

@aajda v utery vecer doufam ze bude vse OK zacinam mit strach ikdyz vsichni rikaji ze je to ok
25. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 mělo by to být od ukončení té smlouvy na 99% :grinning: takže ti to určitě vyjde
25. bře 2011 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ok to jistě bude, ale strach by měla každá z nás, to je jasný. Do úterka musíš nějak vydržet :frowning2:
25. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, teda skoro poledne :sunglasses: Ráno jsem se od 5-7 převalovala a nakonec jsem usnula a spala do 10 :sunglasses: to zase bude večer usínání :confounded: Psali jste tu potíže tak já jsem ta které můžete vesele závidět, tedy alespoň teď žádná bolest, žádné zvracení prostě nic, ale to zase přijde jako na začátku týdne.
Včera jsem si depilovala nohy tak jsem naznala, že co se týče bolesti jsem na porod naprosto připravená :grinning:
@hribek Na prenatalu poznají víc a uvidíš že tě uklidní a bude to OK a hlavně uvidíš ve velkém malou :wink: a když budeš hodná tak i obrázek ti dají :wink:
25. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jj já byla sice taky hodná v prenatalu a dali mi i obrázek jenže za 200 Kč :slight_smile:))
@hribek Já bych zase nadávala, že čekám macka... škoda, mohla bych ti poslat tak 200g tuku pro tvoje mimčo :slight_smile:.
25. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci To bych byla moc ráda:slight_smile:
25. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec No to nám taky dali obrázek za 200,- ale originál a ten holt něco stojí :wink:
25. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs souhlas :slight_smile:).. koukala jsem na to svoje mimino, jak se tam ksichti.. jednu chvíli otevřelo pusu a vypadalo to skoro jako úsměv... ale dali mi fotku bez usměvu :slight_smile:)
25. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec jé to oni mají snad nahrané aby nás potěšili :grinning: taky se nám malé usmálo :slight_smile: a já ukápla slzičku, ale fotečku jsme dostali bez úsměvu tak nám to málokdo věří, ale to neva my to viděli
25. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem z Českých Budějovic, čekám první miminko a termín porodu mám 22.května, takže se to celkem blíží a já mám obavy, jak to všechno zvládnu. Asi zbytečně stresuji, ale snad je to normální. Jak jste na tom Vy?
25. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek