• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek : tak to mě mrzí, moc doufám, že to bude vše OK. Náš prcek měl taky ve 31tt 1400g vody, ale přiměřeně, za 14 dnů rozměry bříška malýho pořád menší ve 32+1tt 1645g a teď v pondělí na poslední kontrole (už chodím do rizikové poradny do porodnice) ve 33+6tt, bříško menší už o 3 týdny jinak vše odpovídá týdnu těhotentsví a váha zase jen 1840g :frowning2: Monitor, průtoky pupečníkem, čípek vše v pořádku. Takže asi bude problém v placentě :frowning2: hospitalizaci jsem kvůli synovi odmítla.Takže tam jdu v pondělí na monitor a hned v pátek1.4. zase na ultrazvuk a tam se prý rozhodne asi už si mě tam nechají a možná ve 36tt budou muset malýho vyndat.
25. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze holky vy mate veci,drzim palce at mate vse v poradku vsechny
25. bře 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 Ahoj,neboj vše zvládneš v pohodě :grinning: já se nebojím,je to mé druhé těhotenství,takže už vím co mě čeká tak jsem v poho :sweat_smile:
25. bře 2011 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisee moc držím palce ať ti vše dobře dopadne a miminko je v pořádku,ale máš opravdu smůlu,že prvního chlapečka si taky porodila předčastně,ale je z něho krásný chlapeček,takže podruhé to taky určitě dopadne dobře a už ti nezbývá moc do porodu,takže to je teď lepší :grinning:
25. bře 2011 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisee snad se to ještě nějak zlepší, držím ti palce :slight_smile:
25. bře 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisee dekuju snad bude. doufam ze to zvladnem aspon na 2kg aby to bylo v poradku.myslim si ale ze kdyby to bylo uplne krizovy tak me doktorka posle do nemocnice rovnou. drzim palce abyste vydrzeli co nejdyl 2v1 a vse bylo v poradku. me uz zbyva jen vydrzet do uterka:frowning2:
25. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 ahoj jééé jsem ráda že tu někdo poblíž mě,já jsem z chlumu u třeboně,cca 10km od třeboně.také čekám 1 mimi a termín mám 13.6.
25. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: a pěkný víkend všem :slight_smile:
26. bře 2011 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jojky, co to čtu :frowning2: doufám, že na druhé stránce už bude dobrá zpráva........ jééé jdeš až v úterý :frowning2: teda jako by tě nemohli vzít hned , že :frowning2: nechat tě stresovat, zkoušela jsi hledat články na netu, třeba by tě to tam uklidnilo............
@venda69 vítáme tě tu :slight_smile:
26. bře 2011 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisee jééé držíme pěsti ať vše dobře dopadne, drž se mamino
26. bře 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky už se nám to krátí pěkně :slight_smile: mě čeká kontrola zase ve čtvrtek a ten den máme i zubaře, jsme se objednali celá rodinka raději dřív, kdybych náhodou dřív rodila :slight_smile: ale doufám teda, že aspoň do 1.5 bude Lukynek v bříšku :grinning:
26. bře 2011 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u mě v poho, nic mě teď nebolívá a spávám taky dobře, akorát se tak 4 určo budím večer na záchod :grinning: no chodím většinou s Ladíkem spát v 20.00 takže jsme ráno už kolem 6.00 oba vzhůru :slight_smile:
26. bře 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no akorát mám poslední dobou často motáčky :confounded: a to tvrdnutí břicha, takže nechodím moc daleko, abych došla domů :slight_smile:
26. bře 2011 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no snazim se to necist protoze to co pisou v tech clancich me moc neuklidnuje:frowning2:
26. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já měla dnes hroznej sen :frowning2: zdálo se mi že jsem začla krvácet,chtěla jsem jet do nemocnice,ale všichni mi říkali že jsem hysterka,že je to normální,ale když jsem pak celej den necítila pohyby došlo mi že už je pozdě :frowning2: pak jsem se naštěstí vzbudila,ale byl to pěknej hnus.Hned jsem se kontrolovala jestli nekrvácím,ale naštěstí to byl fakt jen sen.říkala jsem si ať už je květen,ať mám toho drobečka už v náručí,ale pak mi došlo,že to nikdy neskončí a strach o ni budu mít až do konce života.
26. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj Jani, zdravím jihočešku :slight_smile:. A budeš rodit v ČB nebo jinde? Ani nevím, jestli je v JH porodnice :slight_smile:. A víš, co čekáte? My pořád nic. Na genitálním UZ jsem byla z manželem v lednu a to se mimčo schovávalo, takže nám gynekolg nic neřekl a další UZ jdu až teď. Tak jsem zvědavá, jestli se už ve 33 tt něco dozvíme :slight_smile:.
26. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci No taky doufám, že to zvládneme a nenastanou žádné komplikace. Já jsem hrozná poseroutka. Zatím mám mimi koncem pánevním, tak doufám, že se přetočí. Máme ještě čas, ale na císař bych nechtěla. Je to operace a můžou nastat, podle mě, větší komplikace než u přirozeného porodu, i když ten víc bolí..Už aby byl květen. Teď se to začíná nějak táhnout a břicho je větší a větší :slight_smile:.
26. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 Ahoj,já jsem měla první porod císařem a teď už vím,že druhý bude také císařem,je sice pravda,že jsem nějaké komplikace měla,ale vše dopadlo dobře,kdybych řekla,že se nebojím tak bych lhala,ale protože vím co mě čeká tak jsem klidnější než u prvního porodu,ale taky se už těším až budu porodím a budu mít vše za sebou,ale to určitě se tady těší všechny holky
:grinning:
26. bře 2011 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 ahoj,čekáme chlapečka,snad ,řekli nám to na genetice na UZ,abych řekla pravdu jak to není geneticky povrzený, tak mě něco stále nahlodává ,že to nemusí být sto %,ale věci máme skoro všechny modrý,
:wink: i když holčička v modrém je taky hezká :wink: .Teď ve čtvrtek porodili moje dvě kamošky,jedna na termín jedna o 14 dni dřív a porodili po minutě po sobě,obě mají chlapečka a obě rodili v j, hradci a jsou obě uplně nadšený, manželé měli od začátku u sebe mohl tam s nima i spat a čekat ,pomáhat , než přišla konečná fáze porodu A TO VŠE ZADARMO ŽADNÝ PŘÍPLATEK,sestřičky jak porodním tak na 6nedělí super,mudr je chodila jak před porodem tak po porudu každou 2 hodinu hladit ,prostě super,rodinné prostředí. V č.b. dovolí manžela až těsne před porodem nebo musíš zaplatit aby tam mohl být a ještě musí manžel jít na školeni a par hodin po porodu už musí manžel odejít,personál je ochotný podle nálady,.strašně ráda bych šla do j,hradce, ale máme vysoce rizikoví těhotentví a jezdím dost často do nemocnice na kontroli,na hematologii a transfuzku a díky tomu musím rodit v čb.držím vám palce at se vám mimi otočí aby vám řekli pohlaví,co chcete?nás čeká velký UZ ted 4 tak se teším,ale naše mimi se na Uz strašně předvádí,malokdy poslouchá pana doktora,blbě do něj štouchne a už si nenechá poslechnout ani srdíčko :slight_smile: ,ale jsem zvedává kolik přibral a narostl tan náš loupežník,hi hi to jse se rozkecala,hihiih tak zatím papa
26. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 ps- do jh porodnice nemusíš mít vubec nic,penky mokrý ubrousky,kalhotky jednorázovky,košile,všechno ti dají. c čb část dají taky,ale třeba ubrousky jen suché ,vložky si musíš chodt prosit,atd atd
26. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj, to vypadá v JH skoro na ideální podmínky :slight_smile:. Já se chystám do porodnice v ČB, tak snad to tak úděsné nebude, i když nepočítám s tím, že by to bylo nějaké rodinné prostředí při tolika porodech denně. Počítám i s tím, že se musím skoro všechno vzít s sebou a tatínek, že tam bude jen chvilku. Hlavně aby všechno dopadlo dobře. To bude nejdůležitější. Ve čtvrtek jdu taky na UZ, tak uvidíme, co se událo v bříšku nového :slight_smile:. No a jinak nám je s manželem jedno, jestli to bude holčička nebo chlapeček. Necháme se překvapit :slight_smile:. Tak zatím V.
27. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím všechny a přeji pěkné ráno,dneska bude opravdu krásně :grinning: zrovna jsem dorazila z poradny a už studuji internet,miminko je v pořádku váži kolem 1300g,ale doktor mi řekl,že mám hodně nízko posazenou placentu,že se to musí hlídat a že je u mě císařský řez na místě,tak jsem z toho zase taková rozhozená,ale věřím že to bude dobré :grinning:
28. bře 2011 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
28. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik téééda ty si měla škaredý sen :frowning2: fuj....

@bobesci co to znamená , když je nízko placenta ??? Že se taky tlačí nebo co ? Neznám to ? A držím pěsti ať vše probíhá furt v poho :slight_smile:
28. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já dnes začínám 35t. no to letí :grinning:
28. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli můžu, tak se přidám. Taky mě čeká císařský řez, malá je zatím stále koncem pánevním a navíc je velká, prý bude víc jak 3,5kg. Nabídli mi manuální otočení, ale z toho mám strach, takže nepůjdu. No z císaře mám taky strach, ale asi menší než z toho otáčení. Jinak mám kromě vyššího tlaku všechno OK, tak doufám, že se nic nepokazí. :slight_smile:
28. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun ahojky :slight_smile: vítáme tě tu :slight_smile: jinak držím pěstičky ať je tlak ok, protože to se pak někdy musí dřív lehnout, že :frowning2:
28. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám vše uklizený,............. tak budu šmejdit asi po netu, ven půjdeme asi až odpoledne :slight_smile: a teď je tam zatáhlo a zima :confounded: už by mohlo sluníčko juknout :wink:
28. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru na něj Dopegyt 3x1, neleze nahoru!!! Trošku se umírnil, ale drží cca kolem 130/80, původně byl 150/100. Děkuji za přivítání, já sem pravidelně nakukuju. Líbí se mi, že jste tu taková partička.
:slight_smile:
28. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun tak to je fine, že je lepší a snad bude pořád :slight_smile:
28. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek