• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@luckysun co jinak ? Už si zbalená pro jistotu ? Já už jo :grinning: akorát si musím koupit ještě do tašky piškoty a přesnídávku :grinning: kdyby nějak blbě rodila, v blbou dobu,... ať mám pak něco dobrýho na hlad :grinning: u Ladíka jsme rodila celý den a pak po 19.00 jsem dostala suchý rohlíky se salámem, byl to oschlý hnus,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem byla ráda, že jsem měla v tašce přesnídávku s piškotkama :grinning:
28. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sbalená jsem, stačí dohodit kartáček na zuby. Piškoty tam taky hodím, dobrý nápad! Já budu mít plánovaný císařský řez, takže budu vědět kdy nastoupím do porodnice.
:slight_smile:
28. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no když je nízko posazená tak překrývá děložní vchod a nemůže se rodit přirozeně,ale císařem,ale to mi je v celku jedno,protože mě císař čeká tak jak tak :grinning: musím být opatrna,mohla bych začít krvácet a potom bych musela ležet v porodnici až do porodu a to bych opravdu nechtěla :frowning2: ale já jsem pořád opatrná,snažím si dávat pozor a hodně odpočívat,tak snad to bude dobré
28. bře 2011 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci Ahoj,císaře se bát nemusíš,já už jsem měla první dítě císařem a teď budu mít taky císař,protože vím co mě čeká tak se nějak ani nebojím a potom císaři jsem to snášela celkem dobře ani mě ta jizva moc nebolela,akorát ze začátku je hodně těžké se otočit a zvednou z postele,ale dá se to všechno vydržet :grinning:
28. bře 2011 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak to tu pročítám,tak zjišťuju jak to strašně uteklo.Jinak me se nějak začalo zvětšovat břicho,navíc mám neskutečně mlsnej jazýček.Zvláštní je,že jsem od poslední kontroly coz je 1.3 přibrala zase jenom jedno kilo,a to teď docela papám :slight_smile: Jinak holky,vypadá to,že malej se zatím neotočil,furt mi sedí zadkem na močáku.Včera jsem se snažila cvičit kočičí hřbety,prý to na oočení prcka pomáhá,ale nechce se mu,tak mu dám ještě čas :slight_smile:

@many ty už jsi začala 35tt,to je neskutečný,to už bude malej prďolka zachvilku na světě.Kdyby se narodil dřív,tak už se nic neděje,takže jsi se i určitě uklidnila.Je to kráááása
28. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun jo,jo vlastně, tak aspoň budeš vědět, u Ladíka jsem taky věděla, byla jsem na vyvolání :confounded:
@bobesci aha,, tak to hodně odpočívej
28. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo,jo to mě uklidňuje, že je pořád u mě :slight_smile: no oni prý často straší a nakonec můžu přenášet :slight_smile: tak aspoň do toho 1.5 ať tam je :slight_smile: ať mám květňáčka dalšího :grinning:
28. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jinak popravdě, to ležení teď trošku zanedbávám :grinning: ale sem tam lehnu k telce :slight_smile: tak uvidíme co mi řekne ve čtvrtek doktroka :slight_smile: jdu k jiné, ta moje tam zrovna nebude, tak uslyším aspoň jinou a její názor :slight_smile:
28. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten maliník se pije od 36t ,že ????? Jsem se ještě nejukla na net :wink:
28. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s váhou stojím, musím zaťukat :slight_smile: furt mám necelých 12 nahoře :grinning:
28. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many neboj,květen klapne,to je jasná věc :wink: Je to nejkrásnější měsíc takže to klapne.Já si ani neplánovala,že chci v květnu a snad to vyjde.
28. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak já to plánovala :grinning: aby jsme ho měli jak Ladíčka :slight_smile: květňáčka dalšího :slight_smile: že jim budeme dělat společný oslavy,.... :grinning: takže prostě jsem vynechala prášky, věděla jsem kdy ovuluju,.... tak nebyl problém :grinning: šup a bylo to :slight_smile:
28. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já bych ráda porod na 1. května, ale uvidím jak mi to naplánují lékaři. O těch cvicích jsem slyšela, uvažuju zda je zkusit. Koukám, že to uteklo jako voda, ještě nedávno jsem neměla ani bříško a teprve jsme zkoumali s přítelem testíky. No a za chvilku tu budeme mít tu naši berušku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak to já jsem jelito,já prostě řekla teď se o to pokusíme a ono to druhý měsíc vyšlo :grinning: :grinning:
28. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ale u Ladíčka nee ? To bylo jedno kdy :grinning:
28. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já jsem zvědavá,jestli se nám zadaří i druhý mimčo.Zatím jsem neporodila první a už plánuju druhý :slight_smile: Jsem nenáročná,co? :slight_smile:
28. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun no uteklo to hrozně rychle :slight_smile: u Ladíka se mi to táhlo, ale teď jak čekám druhý - Lukáška, tak to letí :slight_smile: jinak taky ti tam tak hodně řádí ??? Často čtu, že už se můžou míň hýbyt skrz místo, ale mně to připadne, že tam má místa dost :grinning: hodně tam šílí :slight_smile: to si u Ladíka vůbec nepamatuju :slight_smile: no Bůh ví, jestli nám Lukynek nedá zabrat :slight_smile: Ladík byl zlatíčko :slight_smile: a kéž by byl takový i Lukášek :slight_smile:
28. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :grinning: určo se zadaří :wink:
28. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun prý kočičí hřbety pomáhají,ale hlavně mě všichni uklidňují,že je ještě čas na otočení.Já bohužel nevím kolik malej váží a měří,v Kolíně je to zřejmě nadstandartní informace :slight_smile: A jinak i já si říkám,jak to strašně uteklo,teď jsme koukla ana testy co jsme si dělala a je to tak krátká doba :slight_smile:
28. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mně taky řekla váhu akorát na genetice v tom 31t. jinak už ne
28. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no říká se,že když je první mimi andílek,to druhý se postará o to,aby maminka dostala pěkně zabrat :grinning: :grinning: :grinning: No ale třeba budeš ta šťastná,která bude mít hodný i druhý dítě,snad :sunglasses: :sunglasses:
tak já jsem u prvního vysadila tabletky měsíc před svatbou,svatbu jsem měli v dubnu a v říjnu na své narozeniny jsem zjistila,že jsem těhotná a u druhého,to nebylo plánované,ale vysadila jsem tabletky,chtěla jsem si dát pauzu,že si vyčistím organismus a v říjnu jsem zjistila ,že jsem těhotná a náhodou se to povedlo,že se zase druhé narodí v červnu,což jsem moc ráda,protože už bude krásné počasí a nebudu muset celé léto chodit s pupkem :grinning:
28. bře 2011 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se těším na čtvrtek :slight_smile: a čeká nás i zubař :grinning: celá rodinka jdeme, tak snad bude Ladík zase v poho a ukáže pěkně zoubky :slight_smile:
@dostyna budu doufat :grinning:
28. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci taky jsem vysadila měsíc před svatbou :slight_smile: tu jsme měli v červenci a v září jsem byla vtom :slight_smile:
28. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já už mám zubaře za sebou,byla jsem sice na třikrát,ale na chvilku mám klid :slight_smile: a zítra jdu k obvoďačce na EKG
28. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many joo, řádí sem tam jako ďáblík, asi bude temperament po nás obou! :grinning: Zvažuju zda mám zkusit ty kočičí hřbety, napadá mě, že se možná neotočila z nějakého důvodu(třeba krátká pupeční šňůra, apod.), tak abych jí neublížila. Asi dělám paniku, co? :frowning2:
@dostyna Před 14 dny mi řekla moje dr, že malá má cca 2kg, no tak uvidíme.
Holky zatím se mějte pěkně, musím jet nechat nabrousit řetěz do pily a poctít návštěvou mého tatínka. Zase se tu objevím, tak páááá....
:slight_smile:
28. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no já byla na začátku a teď jdu ať to stihnu před porodem :slight_smile: kdybych rodila dřív :slight_smile: snad budu zase ok a nebudu tam muset chodit
28. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jinak na EKG mě neposílali
28. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem už u zubaře byla,ale v dubnu jdu ještě jednou,protože říkala zubařka,že to tam vypadá na kaz a ať ještě raději přijdu a musím ještě k obvoďákovi :grinning: ale tam zavolám a objednám se ať mě veme hned a nemusím čekat v čekárně plné bacilu
28. bře 2011 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek