Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
2. pro 2010
@badik ty si hodná teta 🙂 kolik má malej 😉
many
2. pro 2010
@trija ahojky, jukla jsem na začátek diskuze a zvu těhulky zpět, kde jste 😉
many
2. pro 2010
no ale vy jste všechny už asi na červnovkách, že 🙂 jste tam utekly 😃
germaine
2. pro 2010
@many Včera mi cesta domů trvala skoro 2 hodiny...doufám, že když dneska nesněží tak to půjde líp
terrorkax
2. pro 2010
Ahoj holky, chodila jsem sem driv a rada se znova pridam 🙂 termin mam 5.6., dneska jsem byla s manzelem na NT screeningu a uz se hrozne tesime na prcka 🙂
germaine
2. pro 2010
@terrorkax Ahoj vítáme tě...jsme tu nejvíc my tři s many a badik 😉
badik
2. pro 2010
@many Malej má 6 týdnů,švagrová má zdravotní problémy tak museli k mudr do olomouce,jeli v 10 a ještě se nevrátili.Tak jdu chystat další papání.Takovej malej trénink 🙂
terrorkax
2. pro 2010
@germaine aspon to tu mate prehledny 🙂
germaine
2. pro 2010
@badik Jakpa se jmenuje?
badik
2. pro 2010
jé zas někdo navíc,super 🙂
badik
2. pro 2010
@germaine Jiřík po tatínkovi a dědovi a bůh ví kolik jich ještě bylo.
germaine
2. pro 2010
@badik 😃 😃 😃
germaine
2. pro 2010
Holky dneska jsem si zašla s kolegyní na O do Slunečnice to je zdravá výživa a dala si tam kuřecí závitek s brokolicí a k tomu bramborpažitkovou kaši a mlaskám ještě teď 😃 to byla šmakuláda.
terrorkax
2. pro 2010
@germaine mnam kureci s brokolici je moje oblibena kombinace 🙂 My byli dneska na O s manzou u cinanu 😃 mela sem kebab 🙂
germaine
2. pro 2010
@terrorkax Tak ten moc nemusím...ale včera jsme byli v asijský restaur. a já si dala smažený nudle s kuřátkem ,moooc dobrý
germaine
2. pro 2010
@terrorkax Tak jak se máš a jak se cítíš?
terrorkax
2. pro 2010
@germaine ja zas nemusim moc ty nudle..u nas do nich davaji moc cibule nebo co to je a to ja nemusim 😃 staci ze jsem takhle nafoukla, po cibuly bych byla jak vzducholod 😃
germaine
2. pro 2010
@terrorkax Já si je dala bez pórku, kterej tam dávaj u nás a ten ani cibuli taky nejim 😉
germaine
2. pro 2010
A koukám, že jsi taky od Plzně jako já..
terrorkax
2. pro 2010
@germaine Sedlec-Starý Plzenec 😃 Odkud jses ty?? 🙂
many
2. pro 2010
jsem tu 🙂 jojky, tady jste toho nakecaly 🙂 jdu vás dočíst 😉
many
2. pro 2010
@germaine teda tak snad bude dneska cesta kratší 😉
@terrorkax jsme moc rády, že se k nám zase přidáš 🙂 a co 😉 ukázal prcek co má mezi nožkama 😉
@badik jééé tak ty si hlídala takový mimušenko 🙂 chuderka mamina, snad bude v pohodě a zdravá 😞
many
2. pro 2010
@badik to je jak u nás Ladík taky po tatínkovi, dědovi,...................... 😃
many
2. pro 2010
@germaine joj ty děláš chutě 🙂 dobrý obídek, to my měli sekanou s bramborovou kaší a před chvíli jsme papali krupicovou kaši s grankem 🙂 i tatin si dal 😃
many
2. pro 2010
@terrorkax kebab jsem ještě nejedla 🙂 ani nevím co to je 😃
many
2. pro 2010
@germaine už z té práce zdrhlas 😉 asi jo, že 😃
@terrorkax taky jsi doma od začátku nebo chodíš do práce 😉 a co nevolnosti,.... 😉
badik
2. pro 2010
@many No ona má nemoc na celý život 😞 Má rostroušenou sklerozu 😞 Tak byla po porodu na kontrole ale prý je vše v pořádku a nic se nezhoršilo.Zatím.Tak sned to bude dobrý.
many
2. pro 2010
@badik 😞 chuderka 😞
badik
2. pro 2010
@many Ja taky netuším co je kebab 😞
many
2. pro 2010
tak jsme dvě 🙂
jáá teda miluju od číňánku gyros v housce nebo bulce 😃 a nudle jsem taky letos poprvé ochutnala a dobrý 🙂