• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@luckysun zeptej se na to v poradně ? No asi se jí líbí, že je hlavou nahoře :grinning: co by byla hlavou dole, by byla na hlavu ne :grinning: ženská jedna :slight_smile:
28. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun jinak pěkný jméno máte vybraný :slight_smile:
28. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá taky byla hlavou nahoru,ale dneska na kontrole už byla hlavou dolů a pěkně tam řádí,zjistila jsem,že stává zárověn se mnou,jakmile se probudím a vstávám,tak se tam začne pěkně vrtět a teď mi připadá,že se hýbe daleko více jako dřív a zrovna teď,když o ní mluvím,tak mě pěkně kopla :grinning:
28. bře 2011 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no je to jak kterej doktor,možná i dle požadavků poordnic,netuším.Mě řekla,že musím do porodu stihnout EKG,jinak o zubaři a obvoďačce nemluvila
28. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a večer když si jdu lehnout tak se tam pěkně vrtí a když si lehnu tak za chvíli je klid a spinká :sweat_smile:
28. bře 2011 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no mě malej kope pořád na močák,takže se ještě neotočil.Jinak můj malej se budí později jak já,ale zase chodí taky spát později než já :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky o EKG nic neříkali,ale asi to fakt záleží na lékaři,kyždý chce něco jiného :sweat_smile:
28. bře 2011 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jo,jo taky tak vstává Lukyn :slight_smile: nebo se probudím, je klid a jakmile začne mluvit tatin nebo Ladík, tak je Lukyš vzhůru a jede :slight_smile:
28. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna taky mě malá pěkně kopala do močáku,kolikrát jsem mělá až strach,že se počůrám :grinning: ale musela se otočit teď někdy,protože minulý týden mě kopala ještě do močáku a teď mě prozměnu tlačí strašně na žaludek a je to taky dost nepříjemné,ale aspoň pokud se hýbou takvíme,že je vše OK :grinning:
28. bře 2011 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no ty tlaky na žaludek jsou bomba :grinning: když začnou špulit ten komín :grinning:.............
28. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no já jsem otrokem záchodu,chodím pořád.Už jsem si zvykla,že to jen tlačí a čurat se mi nechce.Teď jsem třeba vydržela celo cestu z Olomouce domů,což je přes dvě hodiny,a vpohodě.No ale jak se otočí a bude útočit na žaludek,to taky nebu žádná sranda :slight_smile:
28. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já taky furt lítám čůrat a to je hlavičkou dole :slight_smile: no jsou čím dál větší a víc nás tlačí :slight_smile: je to hnus, se vždy vyčůrám , vyrazíme ven a během chvilky se mi chce zase, to je pak hnus, vždy nervózní ať už se můžu někde vyčůrat :slight_smile:
28. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mizím se natáhnout :slight_smile: páááá a nechte si dařit a pohlaďte bříška :slight_smile:
28. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak,tak, odpočinek je důležitý....tak si hezky odpočiň
28. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky, tak po delší době zase nakukuju. Taky se nám naše maloška už snad otočila, ještě na poslední poradně byla KP, ale teď už mě ustavičně kope do žeber. Uvidíme ve čvrtek v poradně budu skoro 32tt a bude doktor dělat UTZ.
28. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mě se tam malá ještě točí několikrát denně, takže mám tak kopance do močáku, tak tlaky na žaludek, občas mám fakt pocit, že se počůrám. Naposled jsem měla krizi, jak jsme ted byli na koncertě Kabátů, byla tam šílená tlačenice a já samo po hodině co trvala naše cesta tlačenicí a já si konečně sedla, tak se mi začalo chtít čůrat. No vydržela jsem celé dvě hodiny, ale pak jsem to musela pustit za autem na parkovišti :sweat_smile: a čůrala jsem snad 5 minut vkuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak Karolínka si v břušku dělá diskošku pravidelně, když se chystám jít spát :rolling_eyes: a nebo když se najím :sunglasses:
28. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Tak to máme s holkama dost podobné !!!!! Naše taky nejvíce řádí než jdu spinkat a když něco sním nebo vypiju třeba kafčo (prostě něco teplého).
28. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje reaguje na zmrzlinu :slight_smile:)
28. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile:
teda dneska je tam nááádherně, odpoledne nás čeká grilovačka na zahrádce :grinning:
29. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky, ano, dnes je opravdu nádherně! Odpoledne půjdeme s přítelem vyvětrat bříško okolo vody po břehu procházkou do vedlejší městské části(bydlíme Brno-Jundrov a projdeme se do Brno-Komín). Já jsem od rána plná elánu. Už jsem převlékla peřiny, byla jsem trošku nakoupit(hlavně zeleninku, mňam), teď si dám něco dobrého k obědu a pak ještě vysaju a vytřu podlahy. Jsem dnes mimořádně odpočatá. Co vy? Jak budete trávit odpoledne? :slight_smile:
29. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je opravdu nádherně. Tohle počasí mě nabíjí. Dneska jdu k Mudrovi do poradny tak uvidíme jak na tom tom jsme my. Pan doktor bude zase sosat krev :frowning2: My už jsme otočení hlavičkou dolů delší dobu a ty útoky na žaludek a na žebra jsou děsný. Malé je poslední dobou živé až moc tak snad se vyřádí a pak mi dá klid až bude na světě :sunglasses: Dneska jsem nemohla usnout až do 2 do rána se mlelo :confounded:
@luckysun Jé vítám tě tu další z Brna :wink: to se tady pěkně rozrůstáme
29. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Ahojky, díky za přivítání. Tiše ti závidím, že je malé hlavičkou dolů, já mám malou KP a nejspíše mě čeká plánovaný císař. Ale nijak extra se nebojím, všichni mi říkají, že je to lepší než přirozený porod. I když mě trošičku mrzí, že si ji nevytlačím sama. Hlavní je, aby byla v pořádku ať už půjde ven jakkoliv. :slight_smile:
29. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun Já bych se asi bála i když je pravda že ten samotný porod nebolí ale olí to zase pak tak to si nevybereš, bolest si prožijeme všechny ať tak nebo jinak. Jak píšeš hlavně aby bylo vše OK a nebyly komplikace. Kde budeš rodit? Já chci v Bohunicích a máme v plánu se tam jít mrknout některou tu sobotu s manžem tak snad to ještě stihneme :sunglasses:
29. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Já půjdu taky do Bohunic, původně jsem chtěla u Milošů, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Kamarád kardiolog mi říkal, že pokud jde o přirozený porod tak by volil Miloše a když operační tak jednoznačně Bohunice. Ale každý má nějaký názor a já jsem v poslední době slyšela chválu na Bohunice. Nicméně na pitomce narazíš kdekoliv, že jo? :frowning2:
29. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak já dnes byla u obvoďačky na EKG,zmákla i preventivní prohlídku,takže paráda.EKG dopadlo velmi dobře,tlak taky,takže mám radost.Teď ještě aby se malej pomalinku otočil kebulkou dolů a můžu se začít připravovat.Zítra mi snad konečně přivezou pokojíček pro malýho,tak hurá na přípravy.V pátek kontrola u doktorky a jsem zvědavá co se dozvím :slight_smile: Strašně to utíká ten čas,a v těhotenství dvojnásob :slight_smile:
29. bře 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět, kontrola dopadla výborně, hlavička je pořád dole :dizzy_face: , srdíčko taky v pořádku a čípek se nezkracuje. Teda holky já nemám vůbec žádné potíže, teda nechci to zakřiknout, bral mi krev na testy a příště už bude dělat výtěr na streptokoka a končím s neschopenkou a 15.4. jsem na mateřské :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: hurááááááá už budu moci lítat po venku kdy se mi zlíbí. Pěkně to utelko to těhulkování, sice ještě nějaký ten týden zbývá ale to už bude fofr.
@luckysun No já bych právě na přirozený k Milošům nešla, byla jsem dlouhé roky rozhodnutá ale mám pár kamarádek co tam rodily a většinou to byl děs. Nenabídnou ti utišovák a jsou příznivci přirozených porodů a když kamarádka rodila už dva dny a žebrala o epidural tak jí přemlouvali že to má vydržet že to stojí za to a tak. Jiná tam šla zase že je malé KP a měla jít na císaře a přemlouvali ji k otáčení mimča atd. takže já raději volím Bohunice, sice je to tam prý špatný co se týče rad o kojení ale co nastuduji chytrou knihu :sunglasses: a bude
29. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem dnes od rána nabitá, tak snad mi to vydrží :dizzy_face:
@many grilovačku závidím, budu muset dát do rychtyku terasu, at se na to můžet taky dát :wink:
@realgs gratulace ke kontrole, že je vše o.k. a těhu bez potíží závidím :pensive:
29. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Moooc gratuluji k výbornému výsledku prohlídky!!! Je fajn, že jsi v pořádku a bez potíží!!!
@many Já též tiše závidím grilovačku, ale nás možná čeká o víkendu, jestli bude hezky půjdem na zahradu, máme ji asi 10min od domu.

@realgs Jo, otáčení malé mi nabídla moje dr s tím, že to dělají u Milošů a že je to nepříjemné a bolí to. Tak ať si to rozmyslím do příště, ale nejdu na to, mám strach i o malou.
29. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun No ono nejde jen o to, že to bolí, ale hlavně ti nikdo nezaručí, že se neotočí v mžiku zase nezpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamarádka rodila KP a tvrdí, že se to dá přežít, oni jí malou nakonec stejně narovnali, nějak ji chytli za nohy a tak šla nožičkama a ne prdýlkou. Raději bych asi rodila takhle než císařem.
29. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek