• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@realgs joo, to jsem zapoměla napsat, že to taky není jisté, že se to podaří. No já to mám jisté, protože malá bude mít víc jak 3,5kg a moje dr. říkala, že nad tuto hranici už automaticky dělají císaře. A než, aby mě nechali trápit hromadu hodin a pak zjistili, že to jinak než císařem nepůjde, to raději pod kudlu hned. :frowning2:
29. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, zítra mě čeká UZ a kontrola, tak jsem zvědavá jak je mimi velké.

@realgs Byla jsem v Bohunicích dvakrát a byla jsem moc spokojena. Na porodním byly všichni moc hodní a nabízeli mi všechno na ulevení od bolesti a na urychlení porodu. Doktorky byly všechny moc milé.(Měla jsem porody pěkný, bez šití)
Na šestinedělí je občas protivná sestřička, ale nenechte se odbít a nejdůježitější rada- na všechno se ptejte (klidně desetkrát) ohledně kojení, pak rády poradí a pomůžou. Měla jsem nadstandart a manžel, tam se mnou i spával a poslední noc i s naší první dcerkou- bylo to bezva všichni spolu. Bohunice doporučuji.
29. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun Císaře automaticky nad 3,5kg? Vždyť 3,5kg je normální hmotnost... To jsem ještě neslyšela :frowning2: Moje "malá" prý bude mít nad 4kg a o císaři nikdo nemluvil. Vždyť se můžou splést v odhadu, nebo to dítko může být jen dlouhé... já teda taky raději dolem než císařem, i když z té velikosti mám celkem bobky. No uvidíme, jak to dopadne.
30. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda no ono je to asi, co lékař to názor. Co se týče porodu, taky bych raději přirozený, ale uvidím co řeknou v Bohunicích až mě tam moje dr. převelí. :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun No každopádně držím palce, aby to dopadlo co nejlépe pro vás obě :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Jak ti dopadl včera ten doktor? Teda jestli si to dobře pamatuju...
30. bře 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,moc zdravím přeji pěkný sluníčkový den :grinning: no co já vím a co jsem slyšela tak se císař dělá většinou,když má dítě víc jak 4kila,ale určitě to záleží na lékaři,každý má na to jiný názor,moje kamarádka nedávno porodila a malý měl přes 4kila a rodila přirozeně a říkala,že to bylo v pohodě a dokonce snad porodila za 3 hodiny od prvních bolesti,takže rychlovka :wink:
30. bře 2011 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda Děkuji za podporu!

@bobesci Každá jsme jiná, každou nás čeká něco jiného, ale hlavně, aby bylo vše OK, že jo? :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
mě čeká to stejné co tebe a já jdu v květnu si domluvit termín císaře :frowning2:
30. bře 2011 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci Tak to také držím pěstičky, aby bylo všechno tak jak má být!!! :slight_smile:
30. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo díky moc :sweat_smile: ale ty to máš už za pár,já musím ještě dva měsíce počkat,už aby to bylo,teď mi přiadá,že se to začlo táhnout a přitom mi to celou dobu tak rychle utíkalo :grinning:
30. bře 2011 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda ahoj holky nejde nam doma internet tak se sem moc nedostanu, kontrola vcera v poradku, mala pribrala od patku 250g a voda je na hranici ale dobry. mam prijit za 4 tydny na kontrolu bud k nim nebo uz do porodnice:slight_smile: tak jsem rada
30. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Tak príma, to mám radost... já už se začínala, bát, když jsi nehlásila dobré zprávy hned. Tak ať malá pěkně nabírá a neupíjí tolik vody :grinning:
30. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Ahoj, to je dobře, že jste v pořádku...ale není divný, že jsi zvaná až za měsíc a navíc, pokud je tam nějakej problém? Jsem na tom, že nyní už nás zvou po 14 dnech...teda tak to máme aspoň my...
30. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Já myslím, že @hribek byla v nějakém specializovaném centru, ne u svého doktora... k tomu snad půjde dřív.
30. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci Joo, za pár.... Mě se to netáhlo, do února jsem likvidovala byt po babičce, teprve teď jsem už v klidu, takže si to užívám na 300%!! Je fakt, že mám všechno už nachystané, teda až na pár detailů(jako složit novou postýlku...), do porodnice tašku sbalenou. Ale ani tak se nenudím, chodím ven s naší smečkou(tři pejsky máme) a teď, když je tak krásně, tak to samo láká ven.
:slight_smile:
@hribek Gratuluji k pozitivní kontrole a já už tedy chodím co 14 dnů na KO, ale spíš asi protože mám vyšší tlak... :frowning2:
30. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, už jsem doma od dr a všechno v pořádku, trochu se mi zkracuje čípek, tak mám brát hořčík. Máme opět potvrzenou holčičku, tak mám velkou radost :slight_smile: . Váží 1190g, takže bude drobnější, dr říkal kolem 3300g což je akorát a už má hlavičku dole, tak doufám, že se už neotočí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@luckysun tys přece říkala, že máš malou koncem pánevním, tak to se určitě hlídá, aby mimi nebylo moc velké.
30. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@weryss ano, malá je KP, ale to bych řekla, že mou dr. tolik nestresuje, spíš se vždycky ptá po tom tlaku. Já si TK měřím i doma a mám na něj Dopegyt. K malé mi řekla jen, že pokud se neotočí, tak nejspíš ten císař. Akorát se vždycky dívá ultrazvukem, ale zatím beze změn. :wink:
30. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu vyvětrat bříško a náš zvěřinec, ale ještě sem juknu určitě... :slight_smile:

@weryss Joo, gratuluji k holčičce a držím pěstičky, aby poloha vydržela!!!
:slight_smile:
30. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun jo,jo,počasíčko už je supr,ale mě to nějak zmáha,mám problém vůbec někam zajít,když jdu na procházku tak potom jsem úplně vyřízena :grinning: a potom mě strašně bolí záda a břicho,takže se snažím teď hodně odpočívat a do toho mi doktor v pondělí řekl,že mám strašně nízko položenou placentu,tak se musím šetřit a nic nedělat,protože hrozí,že bych mohla začít krvácet a pak bych musela do nemocnice a to opravdu nechci,takže odpočívám :sweat_smile:
30. bře 2011 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, prosím Vás budete mimčo nechávat očkovat proti TBC? Po X letech, kdy očkování bylo povinné najednou není, protože má očkování "nežádoucí" účinky. Už jsem se ptala i u naší budoucí pediatričky a ta řekla, že očkovat se dá po půl roce věku dítěte na plicním oddělení a stojí to 400 CZK. Dříve se děti očkovaly hned druhý den po porodu. Teď to pediatři odkládají kvůli Hexavakcíně, aby se po aplikaci dobře zahojilo ramínko. Já vůbec teď nevím, co si o tom mám myslet. Při představě, že bych nechala miminko ještě naočkovat proti Pneumokoku a Rotavirům, tak mi je ho tedy dopředu líto.
30. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@venda69 já určitě ne,to že TBC není jako živá vakcínka úplně v pořádku se říkalo už když to bylo povinné a když jsem viděla některé reakce miminek dokonce i takovou že miminku amputovali ručku,tak si myslím že obava má své opodstatnění,mimo to se TBC neočkuje a už vůbec né povině snad nikde v evropě :sweat_smile: a vůbec je v hodně zemích větší možnost rozhodnout se svobodně a na základě více informací zda vůbec nechat dítě očkovat proti čemukoliv a to je podle mě správné :wink:
30. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci Tak jsem se doplazila z venku, byla jsem jen s holkama(fenkama), kluka(pejska) vzala tchyně. Ještě jsem se byla podívat na náměstí po obchůdcích, udělala jsem si radost v podobě plastové naběračky, abych si nezničila teflonové pekáčky a pánvičky, nezapoměla jsem si donést pomeranče(v životě jsem jich tolik co v těhu nesnědla) a nakonec jsem si dala ledňáčka a plouživým tempem jsem zdolávala minikopeček domů. Záda na odpis, ale vyvětraná jsem k naprosté spokojenosti. No, taky mě to zmáhá, ale naštěstí mi nic jinak není. Ta placenta mě mrzí, drž se a odpočívej, pak už si ani neškytnem :grinning: .
30. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím všechny budoucí maminy, ráda bych se k vám občas připojila, i když je dost pozdě(tím nemyslím tuto noční hodinu, ale spíše tt :wink: )tak abych se v krátkosti představila... jsem budoucí mamina z jižních čech a mám to za pár :sunglasses: . malinkej váží zhruba 2,40 a maminka metrák :confused: . přeji krásný den všem a já jdu zkusit usnout.
31. bře 2011 v 00:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda
@germaine
@luckysun
Ahoj holky jojo byla jsem v centru pren.diag. na kontrolu ke sve dr jdu pristi patek tzn.14 dni po minule kontrole.
Jak jste na tom s ranima nevolnostma? Na zacatku sem je nemela - spis odpoledni a vecerni a tedkom mi to pekne dava zabrat. jeste ze za 2 tydny koncim v praci...
31. bře 2011 v 06:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Vítej mezi námi, vůbec není pozdě, já jsem sem zavítala taky až teď ke konci :slight_smile: ! JIžní Čechy jsou super, je tam krásně. A neboj, taky má, metrák a mimčo bude prý obr(říkala dr :grinning: ).
@hribek Já nevolnostmi netrpím od začátku 4 měsíce, bylo to přesně 3 měsíce a dost. Akorát, když jedeme s přítelem v autě a on řídí, tak mám žaludek na vodě, když jedu já, tak v pohodě.

Jinak všem těhulkám i netěhulkám přeji krásné ráno a slunečný celý den! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2011 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminky,pěkné slunečné ráno :grinning:
@evinka85 Vítáme tě mezi námi,já jsem se sem taky přidala později než ostatní maminky,ze začátku jsem taky jen pročítala co píšou a nakonec jsem se zaregistrovala :grinning: ty už to máš teda fakt za pár,to ti závidím hned bych si to stebou vyměnila :sweat_smile:
@hribek no mě trápily nevolnosti do 16 týdne a teď před 14dní to začlo znovu,ale večer,vždycky se mi udělá strašně zle a už letím :grinning: ale hodně záleží na tom co s ním,takže si dávám pozor,ale já mám žaludeční vředy a ony na jaře se začnou probouzet a zlobit a do toho mě malá začla ještě tlačit na žaludek,takže paráda :grinning:
31. bře 2011 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: dnes mě čeká poradna v 11.00 a odpoledne celou rodinku zubař :grinning: perný den :grinning:
jdu se vás pokusit dočíst :wink:
31. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1
@luckysun
jo,jo holky grilovačka je super :slight_smile: a o víkendě bysme chtěli zase něco na obídek :slight_smile: tak snad nebude pršet v sobotu nebo v neděli no :slight_smile:
taky máme zahrádku tak 10 minut od baráku :slight_smile:
31. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun moje sestřenka rodila normálně a její malej měl přes 4 kg :wink:

@hribek super, že je vše ok, jen tak dál :slight_smile:

@venda69 nedám ho očkovat, když to zrušili, tak určitě na to mají důvod, jestli je to zbytečný :confounded: ale nebudu moc vyhledávat na víc očkování :frowning2: ty reakce jsou potom hnus :frowning2: už teď mám hrůzu, jak mu nechám dát prevenar :frowning2: Ladík vše hodně protrpěl horečkama vysokýma :frowning2:...........

@evinka85 vítáme tě tu :slight_smile:
31. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek