• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek Já blila první 3 a půl měsíce jak alík, a cca před 2 týdnama jsem začala znovu. Ale jen sem tam, spíš asi jako reakce na těžké jídlo nebo přejedení, nebo delší cestu autem... ale na smrady a tak už nereaguju :slight_smile:

@evinka85 Já k tomu metráku taky nebudu mít daleko :grinning: A mimčo bude asi obřík. Haha, a to prý holčičky bývají menší...

Jinak já budu v práci naposledy v pondělí, to to uteklo... asi už si zabalím tašku do porodky.
31. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a dotaz na maminy co mají doma už jedno to skoro 3 leté dítě nebo i víc :wink: co říkáte na očkování proti těm klíšťatům ???? Včera do mě furt hlodala sestřenka, že to asi dá,..................... tak si to musím promyslet a pozjišťovat
31. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mizím, pááááááááááááá a jak bude čásek , tak se ozvu, jak jsme dopadli,............ dnes budou první ozvičky :grinning: tak se těším na srdíčko :grinning:
31. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 vítám dálší jihočešku,já jsem kousek od třeboně,taky čekám chlepečka,snad. mám to potrvrzený jen ze sona. jinak s váhou to je děs sice mi spousta maminek říká že mohu být štastná že jsem na váhu nepřibrala ani kilo,že prý to je sen všech žen,ale bříško mám obrovské,od začatku mi nikdo nevěřil v kolikátém jsem měsíci a ted už mi všichni říkají že podle bříška jsem tesne před porodem,moje bříško je prostě obrovsky famozní,a já se cítím jak vorvań,ale miminku se daří velice dobře,v pondělí jdeme na kontrolu,po 3 týdnech tak se moc těším.
31. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zvracení,já mám od začátku do ted,i když ted už to neni tak intenzivní,ale zvracím stále, většinou ráno
31. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!! :dizzy_face:nebo už spíš poledne :dizzy_face: :dizzy_face: děkuji za vřelé přivítání a přeji krásný slunečný den!!!
31. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj, já jsem písečák...já ze začátku spíš shazovala, než přibírala a nakonec už mám 17kg nahoře :angry: a bříško? no možná dva lidi si dovolili nepoznamenat, že vypadám na dvojčata :grinning: jenže spousta lidí si mě ještě pamatuje o 40kg lehčí, tak je jasný, že to trošku ke dvojčátkůům zavádí :slight_smile: jinak mě taky potvrdili chlapečka jen jednou.... ale na druhou stranu..pánské přirození poznám (no ještě aby néé, že) tak tam je to asi na 100%
31. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dámy! já neublinkla ani jednou!!! jen občas jsem mívala takový bušení srdce a sevřený hrdlo, jak před maturou. a to jsem málem skákala z okna :astonished:
31. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 hi hi hi já ho taky viděla,dokonce nám ho i zvětšili,ale budu věřit až ho budu držet v ruce,mám totiž spousta znamích co jim to taky takhle řekli a opak byl pravdou,ihihihihih ale jinak máme všechno modrý,ihihihi.
jj taky miluji poznámky lidi,tipu jéé to budou dvoujčata?nebo ted po novu mi říkaji ,tobě se ale zmenil obličej a ten nos jak se ti zvetšil,ihihihihhihihiihih
31. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ahoj no malinkej můj má zatim 2.40 což mi zas tak velký nepřijde, no ale když připočítám ještě tak kilo do porodu :confounded: tak jsem zvědavá kudy si jako myslí, že půjde ven :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak tohle ti upřimně zavidím,.......nesnáším zvracet!
31. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no když se zmiňuješ o obličeji, tak se prý říká, že holky berou na kráse, tak možná proto mě tipijou na dvojčata.... ale to by musely bejt topmodelky :grinning: :grinning: podle toho jak vypadám :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak budu doufat, že to dopadne v pohodě. No nějak to dopadnout musí, malá musí ven tak jako tak. :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem měla na navštěve kámošku a probirali jsme porod,....zjistila jsem že chudáci lekaři v budějické porodnici, protože vetší hysterku než jsem já ještenepoznali, a rozhodla jsem se že bude lepší když mi budou píchat utišovací leky preventivně od 35 tt :slight_smile: a hlavně at na me nehodí s nejakýma nastrojema to by se mohlo stat že se rozhodnu nerodit vubec :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 No moje měla 2355g před týdnem :grinning: Kudy půjde ven taky nevím. I když včera na kurzu už nám to PA naznačila názorným videem :grinning: Naštěstí jen počítačová simulace.
31. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jé, tak já jsem taky nabrala 17kg a sousedi u nás se tchýně ptali jestli prý nečekáme trojčata, takže taky takový vorvaň :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda teď mi psala kamarádka ... cituji : " to malý si cestu najde a pan doktor rád pomůže. maminka sice bude mít dolní úsměv od ucha k uchu, ale šikovná švadlena to zúží....!!!!! " no takže už jsem fakt úplně v klidu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :grinning: Doufám, že narazím na šikovnou švadlenu...
31. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Krásně řečeno!!! Holky mizím, jedu k mamce na oběd, mám rajskou s hovězím a moc se na to těším!!!!! Zatím pááá a krásný den všem! :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky něco dělat... zítra se mi vrátí ženich, tak ať nehoním úklid na poslední chvíli. večír se možná ukážu..... zatim ahooooj
31. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Já nevím, přijde mi, že těch očkování je taky hodně. Hexovakcína, proti pneumokoku, proti rotavirům a ještě TBC...Co jsem slyšela, tak se to zručilo hlavně proto, že stát nemá peníze a zástěrka jsou nežádoucí účinky. Ty jsou podle mne u každého očkování, povinného i nepovinného. Myslím si, že jakmile se přestane očkovat TBC, tak se jeho výskyt zvýší, ale tím nechci říct, že bych chtěla do miminka všechno prát bezhlavě. Jen teď fakt nevím. Někdo píše, že naočkovat a někdo píše, že ne. Babo raď. Jo a taky nevím, jestli je lepší proti pneumokoku Prevener nebo Synflorix. Každý Dr. nabízí něco jiného...
31. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek maminky, to máme nádherné počasíčko úplný luxus :dizzy_face: :dizzy_face:
Vítám tu nové maminky.
@venda69 Já si taky myslím, že to je hlavně šetření ze strany zdravotnictví a výmluva, že TBC je téměř pryč je hloupá když očkování bylo povinné. Já přemýšlám, že nechám malé naočkovat, ale až později. Přece jen si za nás sedne v tramvaji nějaký bezdomáč a kýchne a co pak. Někdo tu psal o špatných reakcích, ale ta reakce na otevřenou TBC je mnohem horší. No můj názor a nikomu to necpu. Jen se mi líbí jak maminky se bojí nechat očkovat to povinné a TBC, ale pneumokoka a jiné nepovinné naočkují s radostí. Jo reklama holt funguje, je to pěkná masáž srdíček :angry:
31. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak jsem se vrátila z kontroly.Všechno je dobrý,akorát malej je stále koncem pánevním a na ultrazvuku tam sedí jak kvočna,poštuchovala jsem ho s doktorkou a nehnul se.Jen mi pěkně prdí na močák a je línej,čertík.Takže info od doktorky je takové,že do 36tt se musí otočit,pak už to moc nebývá reálný bo už mají málo místa a plpdpvky na otočení.Pokud se nehne,čeká mě císař.Co jsem pochopila,tak se moc už nechce rodit koncem pánevním klasickým způsobem,je to dle porodnice.Tak začínám být lehce,ale jen lehce nervozní.Celý těhotenství nádhera,krom nevolností bez problémů a teď mě ten malej čertík tak zlobí.No ale nenadělám nic,když bude muset císařem,tak půjde.Hlavně aby byl vpořádku a zdravej.Další kontrolu už mám za 14 dní a zároveň už mi napíše mateřskou,takže od 14.4. jdu na mateřskou :slight_smile:
31. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jé já jdu na mateřskou 15.4. a první termín mám 24.5. ale asi se to počítá podle TP dle manstruace a ne ultrazvuku. Už máš nabalenou tašku? Já tam postupně přidávám :wink:
31. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Tak to máme podobný,já mám TP 26.5. :slight_smile:
Tašku zatím nemám,vše teprve budu objednávat přes lékárnu jak mi dorazí poukázky.Takže to vidím tak,že nachystaná budu na začátku května :slight_smile: No a jestli malej bude pořád sedět na zadku,tak půjdu na císaře a to půjdu asi dřív :frowning2:
31. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no to ti tedy nezávidím, ale co hlavně aby jsme to zvládli a dětičky byli v pohodě. Už se na tu vypuzovací fázi začínám těšit. Mám menší bříško než ostatní maminky, nikdo mi nevěří že jsem v 8 měsíci, ale za to mě docela mimčo tlačí na záda takže nic moc.
31. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak to já jsem si celou dobu říkala,že nemám žádný břicho,ale za posledních 14 dní mi staršně vyskočilo.No s tím porodem uvidíme,záleží jak bude miminko velké,podle toho se taky hodně rozhoduje,zda bude císař či klasika.Já si koupila EPINo abych mohla cvičit hráz,tak doufám,že se malej otočí,přeci jen klasický porod bych rala víc :slight_smile: Ale hlavně ať je zdravej
31. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No to by dost naštvalo rodit císařem když máš doma EPINO :zipper_mouth:
Tohle mě nějak napostihlo, budu doufat, že jsem velká :confused: a pokud ne tak si s tím bude muset pan doktor poradit :sweat_smile:
31. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs No tak já si říkám,že se malej otočí :slight_smile: Jinak si epino můžu strčit za klobouk :slight_smile: Hlavně mě štve,že nevím jak je malej velikej,nikdo mi to neřekl,mám jen ty údaje z ultrazvuku jak se měří obvod hlavičky,bříška a délku stehení kosti,ale jak je velkej nevím.No asi je stejně brzo to řešit
31. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Hlavně že je v pořádku... komu by se taky chtělo být několik týdnů hlavou dolů. Zkus dělat cvičně stojky, třeba se otočí :grinning: Ale vážně, ještě chvilku má, tak si to snad rozmyslí. Držím palce.

Jinak jsem si taky myslela, že budu mít větší břicho, ale pořád si říkám, že mi ještě vyskočí... takže zatím jsem ráda, že nepřekáží :slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek