• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna A v té tabulce z toho měření ze 30tt nemáš žádný odhad váhy? Nebo alespoň jakému tt ty rozměry odpovídají? Nám včera PA říkala, že to stejně může být matoucí, že to mimčo může být jen delší, né buclatější a naopak. Takže možná lepší, že ti ho nikdo neodhadl, akorát by tě to mohlo nervit :slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jejej to jseš vlastně ty s tím epinem... no já zas čekám, jeslti se to moje nerozhodne jít ven dřív... Dr. pořád vyhrožuje :slight_smile:.. tak si říkám, jeslti nějaký cvičení vůbec stihnu.... Ještě jsem ho neobjednala.. Jestli ho budeš prodávat, tak se klidně ozvi :slight_smile:)).
31. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no víš co,já si říkám,že je ještě čas...navíc jsme celkem aktivní a malej neustále se mnou někde poskakuje,takže ho nutím,aby neseděl na zadečku a otočil se :slight_smile: Jinak ten odhad asi fakt nemá smysl řešit,stejně je to kolikrát tak nepřesné.

@vdovec no zatím si epino nechám :slight_smile: a prostě i tak od toho 36tt budu cvičit a doufat,že malej dostane rozum a nebude maminku zlobobit :slight_smile: Jinak já nachystaná na porod nejsem,myslím,že malej chce ještě hezky odpočívat u maminky :slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Ahoj, no ja si jeste o TBC zjistuji nejake info, ale nechapu, ze X let se tady povinne ockuje a najednou se prestane, aniz by to nekdo z odborniku vysvetlil.
Holky a od kolikateho TT by se melo chodit na monitory? Ja jen, ze jsem byla dneska u gynekoga jsem 33 tt a na dalsi kontrolu jdu az 27.dubna a to budu uz 37 tt, tak mi to prijde zvlastni. Moje sestra chodi k jinemu doktorovi a kdyz byla tehotna, tak chodila od 32 tt kazdych 14 dni a pak kazdy tyden na monitory a to nemela zadne komplikace. Diky za odpoved.
31. bře 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 Já se dneska objednávala do porodky a objednali mě na první poradnu na 37+0... ke svému doktorovi jdu naposledy 34+0, takže budu 3 týdny bez kontroly :frowning2: Taky se mi to moc nezdálo, ale paní, co mě objednávala, říkala, že to není problém... No nevím. PA včera na kurzu říkala, že obvykle se začíná chodit ve 35-36tt, případně si nás může hlídat náš doktor až do konce, ale je to prý na něm.
31. bře 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky, tak dnešní poradna v 31+6 dopadla super, už se i malá otočila a váhový odhad 1760 g. Tak jsem zvědavá kolik bude mít malá, až se narodí. Jinak já přibrala asi 10 kg.
31. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 Ahojky,já jsem 32tt,dns jsme byla u doktora a na další návštěvu mám přijít za 14 dní.Je to zvláštní,každý doktor to má fakt jinak :unamused:
31. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak uz jsem zase pripojena po skoro tydnu je to super. musim vas docist:slight_smile:
31. bře 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak kontrola dobrá, ozvy i pohyby dobrý, akorát se teda dost tlačí dolů, takže co nejvíc odpočívat,.... furt stejný a názor druhé doktorky na otázku jestli vydrží aspoň do května - tak prý tak do konce dubna :grinning: tak uvidíme
mizím a jak bude čásek ,tak se ukážu, páááááááááá
31. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak do poradny už budu chodit každý týden
31. bře 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla,pořád někde cárám,po večerech už jsem unavená chvíli háčkuju a pak odpadnu :frowning2: Doma nic nestíhám protože tu věčně nejsem je to tu jak po výbuchu.Jsem si říkala že zítra budu uklízet,ale včera se kamarádce narodila holčička,tak asi pojedu do porodnice.
Jinak co jsem vás dočítala tak co se týče očkování proti TBC asi ho řešit nebudu,říkám si že kdyby to u nás tak moc hrozilo nevyplatí se jim to zrušit i když je fakt že rodíme zrovna v blbým období,kdy se teprve zkouší co to udělá když se očkovat nebude,ale myslím že se to dá kdykoliv napravit a doočkovat.
Tašku ještě sbalenou nemám,ale myslím že mám téměř vše nakoupený už jen pár drobností.V sobotu pokud nebude pršet přijede mamka mi pomoct umýt okna udělám větší úklid,přestěhuje se nábytek ať je tu prostor i pro malou a pak bych se na tu tašku mohla vrhnout,ale 15.4, jdu na kontrolu tak asi počkám co řekne doktor a když bude vše ok tak ještě chvilku počkám ať tady nezakopáváme o kabelu.Jinak toho 15.bych už měla nastupovat na MD no jo nějak to uteklo.
31. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 no on to má asi každý doktor jinak,já chodím celé těhotenství na kontroly co 14dní a od 35 týdne se dělají u nás ozvy a na kontrolu se chodí už každý týden a připadá mi divné,že když si už ve 33 týdnu,tal jdeš na kontrolu až po měsící,ale asi fakt záleží na tom lékaři
31. bře 2011 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer, když to tak sleduji, tak je to vážně všude jinak.... já chodila do 32. jednou za měsíc, pak ve 34, a od 36.mám každý týden monitor i poradnu.
..............ženský, teď jsem dostala zprávu, že odrodila poslední z mých těhotných kamarádek, takže už jsem sama v mém okolí, kdo je ještě 2v1......................... no je možný, že mě to tak vzalo???? nebo je to závist???? já už to chci mít za sebou a při tom ještě nechci, aby to už přišlo. ve mě se ale honí věci,co? nebo to máte taky tak?
31. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak nám v noci pěkně sprchlo a už by se mohlo vyjasnit a být krásně. Dneska se krásně spinkalo ani jsem se nebudila. Sice s tak brzkým vstáváním jsem nepočítala, ale co už.
Holky já měla kontrolu po 3 týdnech až teď a příští mě čeká za 14 dní kvůli ukončení neschopenky, jinak bych šla asi taky za 3 týdny. No mě to docela stačí, nechce se mi pořád lítat k doktorům a užiju si ty monitory v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co bych dala za to když by ho měl Mudr. v ordinaci.
@evinka85 Nic si z toho nedělej já mám taky občas rozpoložení, hlavně se mi honí hlavou, že už nic nebude jako dřív :confused: ale určitě se to změní až budou dětičky na světě a bude kolem nich ten kolotoč :wink:
1. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to není možný největší spáč na koníkovi a dneska jsem tu prvníííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já chodím na kontroly po měsíci celou dobu.Teď mě čeká ve 34.t a jelikož se u nás od 36.chodí do porodnice tak jdu ke svýmu asi naposledy což mě docela mrzí,protože v porodnici je to na hrozně dlouho,ale zase ke svýmu dr. dojíždím do Olomouce takže aspoň už nemusím nikam jezdit.
1. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 já jdu dnes do porodnice za kamarádkou a taky už ji závidím a chtěla bych tam být místo ní,ale raděj budu ještě chvíli malou dopíkat v bříšku a závidět druhým,než aby to přišlo dřív a byli pak komplikace :wink:
1. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
@evinka85 bud uplně v klidu mě se honí hlavou horší blbosti,jen si nejsem jistá jestli to přišlo až s otěhotněním ,nebo už jsem to měla před
1. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak mi dnes konečně přišel ten dopis k těm dotazníkům a vyplnila jsem ten úvodní dotazník,tak teď čekám kdy začnu bohatnout.Chtěla jsem to doporučit i dvěma kamarádkám co jsou taky na mateřské,ale píšou tam že teď toho mají moc že budou příjimat další až od května,no tak ještě že jsem to stihla včas :slight_smile: na to jak dlouho jsem váhala.A co ty jak bohatneš?
1. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: teda to počásko nám dnes nějak nevychází, jsme se těšili odpoledne na zahrádku a vypadá to, že půjdeme až zítra :confounded:
@badik tak to je fine, že ti to už došlo, jo jo teď nepřibírají, mají toho dost, no já měla zatím dva dotazníky, furt čekám, kdy se to rozjede,................ a propásla jsem teda akci od včera :frowning2: je tam jakýsi deníček a za to budou kačky :frowning2: a to chtělo od včera :frowning2: a já tam včera nejukla, měli jsme tu ségru s dětma a odpoledne jsme byli do večera na zahrádce, tak co se dá dělat no :confounded: ale mohly skákat další kačky
2. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, je dost hodinek, jdu vařit a péct perníček , pááááááááá
2. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne slunecne odpoledne, sedim na slunicku na balkone a dohledavam na netu veci co jeste nemam nakoupene. prejedla sem se obeda a je mi nejak tezko:frowning2:

mam par dotazu: kolik poporodnich vlozek nakoupit? kolik tech sitovanych kalhotek? co vsechno si berete do porodnice?
2. dub 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, to je dneska nádherně, nebo aspoň u nás se to počasí po obědě vydařilo. Jen já sedím doma a dělám pořádek, manža je v práci a mě se samotné nikam nechce, ale zítra má volno tak snad bude taky pěkně a bude se mu někam chtít na procházku.
@hribek Kde budeš rodit? Já se chystám do Bohunic a chceme jít na tu obhlídku porodky a tam nám poví co sebou. Beru sebou 2 voložky a jedny nechám doma a když tak je manža donese, kalhotky mám troje, prý to stačí, že to jde přemáchnout a je to v létě hned suché. Nechci brát žádné košile, ať jim pěkně špiním jejich, beru si nějaké tmavé ručníky na utření dole, nabíječku na mobil, oddací list, prý má být i okopírovaný OP manžela a pak nějaké pití a jídlo nebo mlsky a plínky jasně. Určitě to není všechno ale nemůžu si na víc vzpomenout :wink:
2. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no asi to vidim na obilnak. mame to nejbliz, pritel ma ted nejakou jarni depku a je protivnej takze mi na vsecko odpovida ne nebo nevim:frowning2: ach jo a ted jeste budu muset odvest malyho svagrove protoze sem pred tchyni rekla ze bych sla na prochazku:-'(
2. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No kamarádka teď rodila na Obilňáku, jela teda do Bohunic ale měli plno a odeslali ji tam, ale to se může stát i opačně tak si nevybereme. Byla moc spokojená nemusela mít nadstandart a měla vše na porodním boxu. Taky bych to měla blíž, ale nějak mi to tam přijde jako továrna :confounded: S přítelem ti to nezávidím, nechápu jak může mít někdo depku ze sluníčka :fearful: A bude s tebou aspoň u porodu?
Holky je tu vůbec některá která tam chlapa nehce nebo nechce mužskej?
2. dub 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jojo bude teda aspon to zatim rikal, prvne to odmital ze by to nezvladl ale rikal ze asi jo ze se bude snazit:slight_smile: no ja si rikam ze ten nadstandard ani brat nebudu, sou to jen 4 dny tak to nejak zvladnu i na obyc pokoji:slight_smile:
2. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No já myslela nadstandart na porod ne pak ten pokoj šestinedělí, ale to říkala kamarádka, že si vzala nějaký poloviční nadstandart že na obilňáku jsou prý děsně plné pokoje tak nevím. No já to pujdu zkusit do těch bohunic a uvidíme, nakonec je jedno kde ale aby to bylo rychle a moc to nebolelo :wink:
2. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dnes bylo fakt nádherně!!!! Byli jsme s přítelem vyvětrat pejsky a bříško, tak za chvíli přihodím nějakou fotku. Jinak jsem četla nové příspěvky, tak přidám své postřehy. Vložky mám dvoje, když tak přítel doveze, plenky určitě a síťované kalhotky mám patery. Snad to bude stačit. I když mě nejspíš čeká císař, tak uvidíme. :wink:
2. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ahoj ja se taky chystam do Bohunic, tak pak hod info,co si mame vzit vsechno svoje. Za me jeste chteli podlozku pro miminko,davali jen jednu a mala mi ji hned pri prvnim rozbaleni pocurala a ja nemela jinou Pak jeste plinecky pro mimco a nejaky olejicek.
A k sitovanym kalhotkam,je lepsi si koupit ty na jedno pouziti,a pak vyhodit. Je to docela divny prepirat je ve spitalu a veset si je tam na topeni a jeste tahnout prasek sebou atd.
Jinak ja ted chodim k doktorovi po 3 tydnech a myslim ze rikal ze od 35 budu chodit po tydnu. Ted jdu pristi tyden.
3. dub 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera byl u nás jarní úklid.Mamka mi přišla umýt okna a pak manžel přestěhoval nábytek já všechno vydrhla vysála atd a už je vše připraveno.Jen je ještě potřeba postýlku dodělat.Dnes si po včerejšku připadám jak mrzák.Večer se mi něco bloklo v zádech a já v noci nemohla ani dojít na záchod,protože jsem nemohla došlápnout na levou nohu,naštěstí se to dalo rozchodit a do rána to povolilo,ale ráno mě zas chytla křeč do pravé nohy takže paráda :frowning2: Naštěstí jsme se dnes pozvali na oběd ke tchýni tak nemusím vařit :slight_smile: jen umeju nádobí ze včerejška na to už mi nezbyla energie a jinak mám v plánu nic nedělat.Celý týden jsem někde lítala a vůbec neodpočívala tak aspoň v neděli si dopřeju klid.Vůbec bych neřekla že to těhotenství je taková dřina :wink: ,ale musím uznat že i přes některé nevýhody si to užívám (ale až od konce 4.měsíce,do té doby mi bývalo špatně a stálo to za prd).
To jsem se rozepsala.
3. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek