• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many neboj,to já teď mám taky takový stavy že pojedu do porodnice...břicho mi teda myslím netvrdne,ale je mi nějak neustále divně a i je mi celkově nějak úzko....Ale ještě je čas,tak snad to do května vydržíš nejen ty,ale i já :grinning:
A dnes teda malej nějak moc divočí,útoky na močák jsou čím dál bolestivější,což mě znepokojuje,protože to znamená,že se stále neotočil :unamused:
6. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna no mě Lukynek taky někdy dráždí na močák a je hlavičkou dole teda :slight_smile: ale spíš už mě tlačí nohama a zadkem nahoře no :grinning: ale tak poslední dva dny, nebo teda už tři se hýbe míň, cítím ho,ale už tam má najednou asi jaksi míň místa, už se tak nevrtí jak před pár dny :slight_smile: a teda doufám a věřím, že do května vydrží :slight_smile: dětičky :slight_smile: musí :grinning: květňáčci :slight_smile: jééé a Toníček by slavil s Ladíkem zaráz :grinning: 15 a 18 :grinning:
6. dub 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no ráda bych ho donosila,snad jsou ty moje pocity jen nervy.Doteď jsem byla úplně vpohodě,ale teď jsem nějaká rozhozená.Snad se to srovná :slight_smile:
6. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já mám poslední dobou dost nízký tlak, přestala jsem přibírat a jsem pořád taková unavená, včera jsem spala třikrát za den, teď mě pěkně bolí hlava, asi jsem přespalá nebo to je od očí, přijde mi, že mi malej zkazil zrak ještě víc než jsem ho měla...
Jinak beru sice to magnezko, ale včera mě cestou z města chytly zase pěkný křeče a měla jsem tlaky v podbřišku, skoro jsem nedolezla domů, potila jsem se a bylo mi mizerně. Malej je otočenej a doufám, že už zůstane, jen hrozně tlačí od včera na močák a když jdu čůrat, tak sotva pár kapek, jak tam tlačí, tak mi přijde, že musím, no a dorazím na wc a nic :grinning:
Na kontrolu jdu příští středu a až do konce budu chodit tam, protože pan doktor má monitor s pásy na ozvičky v ordinaci, jsem ráda, že nemusím do porodky.
Poslední dobou mám docela strach jak to v tom prostředí špitálu zvládnu, mám z nemocnic fobii :frowning2:
6. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna už na nás jde pomalu ten strach asi :confounded: ale to zvládneme :slight_smile: to bude dobrý, jsme baby šikovný a vydržíme víc jak chlapi :grinning:

@bizonka1 neboj to bude dobrý snad, já se taky bála do nemocnice, v životě jsem neměla nic zlomenýho,...... ležela jsem tam poprvé až v porodnici, zvláštní pocit, ale dobrý :slight_smile: budeš mít Lukáška u sebe :slight_smile: jinak nám ozvy dělá taky na gyndě, má vedle ordinace na to místnost, ale pak tak poslední 2 -3 týdny nám převelijou už do porodnice, ať si nás tam hlídají oni :slight_smile: tak si myslím, že tak 2x ještě půjdu k mojí a šup do porodnice :slight_smile: jinak ten tlak :frowning2: to je hnus :frowning2: motáky - fuj, fuj, ať je ti líp
6. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 ahoj,tak to jsem ráda,že nejsem sama.Jsem na tom úúúúplně stejně...dnes jsem v noci byla 6x na wc a pár kapek...a jinak vše mám stejný jak ty.Potřebovala bych tu mamku na pomoc.Nemám nic vyžehlené a dlouho stát nevydržím protože mě zlobí ta kyčel :unamused: Chjo,jsme to dopadly,co? :slight_smile:
6. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic holky, jdu se natáhnout, nechte si dařit a pohlaďte bříška :slight_smile: a ať se tam drobečkům daří a ať tam ještě pěkně jsou v teploučku všichni :slight_smile: počásko je teď stejně hnus, tak běda jak se někomu bude chtít jít ven :grinning:
6. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no zvládneme to,to je jasná věc...ale jsem sama ze sebe nervozní,že jsem tak rozhozená :slight_smile: Mám zákaz od manžela cokoliv dělat,takže nechci ho zlobit protože vím,že to myslí se mnou dobře,ale to je pak hroznej opruz nic nedělat :frowning2:
6. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@many opatruj se mamo a neboj,květen to jistí :slight_smile:
6. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já se zatím nebojím vůbec,ale poprvé jsem byla strašně vystrašená a nemocniční prostředí taky nesnáším a abych řekla pravdu tak jsem celých 10dní v porodnici poprvé probrečela a strašně mi pomohlo,že jsme byli na pokoji dvě,nechtěla bych mít nadstandart,protože by tam se mnou z rodiny stejně neměl kdo být,měla jsem problémy s kojením a to mě strašně deptalo a mám takovou blbou povahu,že strašně stresuji a hned brečím,tak po druhé už vím co mě čeká tak nějak vnitřně cítím,že to snad budu snášet lépe :grinning:
6. dub 2011 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ono je lepší aspoň trochu se nějak zabavit,protože potom člověk musí nad vším moc přemýšlet a pořád se mu to honí v hlavě,ale já si vždycky říkala u prvního,když to do teď zvládli všichni tak to zvládnu i já :grinning: a určitě to tady zvládneme všichni v pohodě,pak už se všemu budeme jen smát a vzpomínat :grinning:
6. dub 2011 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Tak se drž, musíme to zvládnout a vydržet co nejdýl, ty už to máš za pár :wink: Já jsem v nemocnici byla naposledy jako malá, když jsem moc ťapala a uťapala jsem se:slight_smile: byli jsme tenkrát za dědou v lázních a tam jsem lítala a skončila v nem. Jinak já to prostředí nesnáším, ale je pravda, že tam bude se mnou malej brouček, tak to mamka snad zvládne :wink:
@dostyna Znám to moc dobře, já jdu žehlit a najednou toho musím nechat, protože nevydržím stát jak mě o začne brát, tak vyžehlím 4 trička a vypínám žehličku. Včera jsem chvíli stála na sociálce a taky mě to chytlo, tekly mi čůrky potu po zádech, nic příjemnýho, ale zvládnem to, ta odměna bude veliká:slight_smile:
6. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 na sociálce? Holky,co je vlastně všechno třeba vyřídit co se mateřské a všeho kolem týká?myslím jak je to z úřadama a co vše a kdy se má hlásit?
6. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci Mám strach hlavně z toho, že tam na mě budou nepříjemný, kamarádka rodila v únoru, je prvorodička a říkala, že jí nic pomalu neřekli, že jí neporadili s kojením, s přebalováním, nic...prý se chudák ani nenajedla jakej měla furt fofr. No uvidíme...chtěla bych nadstandart, protože jedině tam můžou návštěvy na pokoj, jinak musí být i s mimi na chodbě. Není tam ani žádná místnost. :frowning2:
6. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Já jsem se byla zeptat, co mám dělat, když je na firmu uvaleno insolvenční řízení a nekomunikujou se mnou, jak mám postupovat, 16.4. mi začíná mateřská a tak co mám dělat. Tak mám poslat papíry do Prahy na sociálku, papír o ukončení neschopnosti, začátek mateřský, papír o výši příjmů a zápočťák, ale to ty dáš přímo svýmu zaměstnavateli.
Jinak jsme ještě zařizovali na matrice, že se malej bude jmenovat po příteli, ale ty máš manžu, tak nic. Jo a doktorku, ke který bude malej chodit-to máme vyřešený, protože přítelova mamka je dětská doktorka:slight_smile:
6. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 tak já se naštěstí setkala u prvního porodu ze super personálem a když jsem něco nevěděla,tak jsem se zeptala a nikdy mě nikdo neodmítl,ale je mi jasné,že všude to tak není :unamused: tak u nás v porodnici jsou pokoje po dvou a návštěva může na pokoj,tak to je supr :grinning:
6. dub 2011 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 aha,tak to máš víc vyřizování. :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,nedá se nic dělat,ale jdu žehlit,musím to zvládnout ať jsem klidnější.Tak zatím pááá
6. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci To máš super :wink: U nás je to právě takhle blbý, docela se divím, protože když se tam sejde víc lidí, prskaj na miminka a to dobrý není :frowning2: Na květen je u nás dost porodů, tak doufám, že bude nadstandart volný....musím doufat, ale zase možná na psychiku lepší, když jsou na pokoji dvě maminy, těžko říct no, asi taky jak kdo, záleží na tom na koho narazíš, u nás je dost cikánů a toho se bojím nejvíc:frowning2:
6. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jj tak ať to zvládneš:slight_smile: já si jdu zalézt do pelíšku a číst si, mám super knížky, tak mě to baví:slight_smile:
6. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky,
to je jasná věc, že to všechny zvládnem. Jinak já bych chtěla nadstandart jen kvůli tomu, aby mohl manža za náma, páč tady jsou od tří do pěti návštěvy a v tu dobu on pracuje, jinak poprvé jsem nadstandart nevychytala, ale jako prvorodička jsem byla ráda, že tam byly ty zkušenější semnou na pokoji, co mohly poradit :wink:
@bizonka1 s tím zrakem to může být pravda, já chtěla na operaci a očař mi řekl, že až si odrodím všechny děti, že to může způsobit změnu až 2 dioptrie, což by byly vyhozené peníze :unamused: jinak s tím spaním přes den jsem na tom stejně, klidně i třikrát za den si musím jít aspoň na půl hoďky lehnout, ale u mě to není tlak jako spíš prostě únava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopoledne, počasí vypadá fajn, za hodinku vyrážím k doktorce a na monitor, tak budu zas o kouse klidnější a o týden rychlejší. takže umej, načůrat a vyrazit. pak do města okouknout kojící podprdy a koupit nějakou pěknou tašku na cestu, abych nakonec vážně neběžela s tou kauflanďáckou igelitkou :grinning: :grinning: :grinning: přeji hezký slunečný den!!!!!!
6. dub 2011 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek my ve cvičení cvičíme proti otíkání rukou,že je pomalu zvedáme nad hlavu a zase dolů a při tom zatínáme a roztahujem prsty,pak ještě že napnem prsty a palec ohýbáme jakoby do kříže k malíčku,nebo zohýbáme na prstech jen ty dva horní články-takokový jakoby pařátky,ale stejně mi otíkají,ale asi to bude tím jak si je vždycky v noci přeležím když už se dá spát jen na boku.Ale zas to cvičení ráno udělá dobře
6. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna v klidu já mám malou dávno otočenou a taky utočí na močák,asi si to spletla s boxovacím pytlem
6. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky, teda vy máte trápeníčka. Já neznám ani motáky, ani otoky ani tlačení na močák. V noci spím jako mimino a spím do 9 do rána klidně i bez vstávání na WC nebo maximálně jdu jednou. Já mám snad učebnicový těhotenství bez příznaků. Jen je mrně děsně živé a usínání je komplikovanější, ale do půl hodinky spím jako dudek. No já si to určitě vyberu při porodu to budou komplikace jako z hororu už to vidím, ale těším se. Jinak nemocnice nemusí asi jako nikdo z nás a mám bohužel na spousty věcí svůj názor tak doufám, že budou přístupní a nebudu se muset rvát :confounded:
6. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek mě taky desne otékají ruce i přes den ,ale v noci je to nejhorší když se vzbudím nemohu ani setnout pěsti,v pondělí jsem to řekla pro jistotu mudrovi,řekl mi že to mám hlidat aby se to nezhoršovalo a nepřidala se k tomu třeba bolest hlavy,ale že jinak s tím nejde nic dělat :slight_smile: vydrž prdka vydrž
6. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 kojící podprdy mají prý levný v rossmanu a prej jsou dobrý.já ještě počkám nevím jak to poskočí tak abych nekupovala znovu
6. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik teeeda, teď jsem narazila i u vietnamců....49,- jedna, tak jsem jí vzala.... ozkouším a uvidím....těch peněz mi líto nebude, když to bude k ničemu.....člověk už přišel o víc :wink:
6. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak tašku už mám, takže igelitka se nekoná :slight_smile: a ještě ji vyprat a něco do ní zabalit......
6. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 téééda,a já si říkala jak si to vyšlápneš s Kaufland taškou :grinning:
6. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek