• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dostyna no ale i tak to bude celý dost velká komedie :grinning: :grinning: :grinning: ...... v noci se mi před očima honí všechny možný scénáře.... :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :astonished: :cry: :confused:
6. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik holky, v patek jdu na kontrolu tak mudre reknu ale holt to budu muset vydrzet. ted sem dosla z prace ruce mravenci a kotniky mam 2x tak velky co normalne:frowning2:
pridavam sve nozky:slight_smile:
6. dub 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek pěkně natýkáš :frowning2:
6. dub 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jojo, jak píšeš, já bych nadstandart taky nechtěla, byla jsem ráda, že jsem tam měla další holčinu, že jsme pokecaly,........ a jaký jsem měla problémy taky s kojením a říkám si, třeba tam teď budu s nějakou prvorodičkou a pomůžu jí :slight_smile: .............. zase si navzájem pohlídáme mimi, když půjdeme do sprchy,.... :slight_smile:
6. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tééda to je blbé s těma návštěvama, u nás se může normálně na pokoj, takže jsme měli zaráz vždy hromadu lidí :grinning: ale tak néé zase tak velkou :slight_smile: ale byli jsme dvě a každý den za náma někdo chodil :slight_smile:................

teda se mi jaksi seká koník :angry:

@realgs jééé tak ty si to těhu krásně užíváš :slight_smile: to je dobře :slight_smile:

@evinka85 dobrá cena podprdy :wink:
6. dub 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už se těším až bude Lukášek venku :slight_smile: ale teda věřím a doufám, že až v květnu :slight_smile: ale nejvíc se bojím toho, jak mi fakt bude chybět Ladík :frowning2: to bude hnus, tatin říkal, že ho fakt do porodnice brát nebude, že by určo plakal, že tam chce zůstat semnou,.... a bojím se, že by začal žárlit hned, že tam mám Lukáška a on tam být nemůže,..... :frowning2: takže to bez něj budu muset vydržet, ale ten dárek jak tady kdosi radil, koupíme a tatínek nenápadně pak v porodnici dá mně :slight_smile: a jak si pro nás chlapi přijedou, tak ho Ladíkovi předáme, že ho má od brášky :grinning: ten bude určo zářit :grinning:
6. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mizím :slight_smile: zítra vám pak napíšu až budu doma od doktorky a bude čásek na net, páááááááá
6. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak doufám že přineseš jen dobrý zprávy.Třeba že se ti tam Lukášek zakousl a pustí se až v květnu :sweat_smile:
6. dub 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek máš to pěkně nateklé,neváhej a řekni to mudře, ona to nemusí být sranda
6. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy jj reknu jdu tam v patek rano tak uvidim co mi rekne....
6. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminky, dneska má být krásně tak jsem zvědavá kdy to přijde. V Brně je jakýsi opar, ale snad to půjde brzo pryč. Pokusím se vložit tu fotečku s pupíkem. Včera jsem měla odpoledne běhání po úřadech a po městě a je to už náročný někde takhle chodit. Přišla jsem domů naprosto hotová a celá tvrdá :confounded: ale nohy navrch to jistily.
7. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ahoj holky, jen bych chtěla reagovat na ty otoky - taktéž mě to trápí už nějakou dobu. Nohy jak papuče a vlastně celé tělo a snad i uši jsou nateklé. Bohužel se s tím nic dělat nedá, akorát nechci strašit, ale čím víc bude teplo tím to bude horší a horší. Nebo alespoň u mě to tak je. Měla jsem to i u prvního těhotenství a jediná útěcha snad je, že po porodu to přejde a o to víc a rychleji kila půjdou dolů. Hlavně jestli už máš sbalené věci do porodnice, tak překontroluj papuče jestli se do nich dostaneš. Já u první dcerky měla pantofle a naštěstí mě napadlo je vyzkoušet, zda se do nich dostanu, no samozřejmě nedostala, tak jsem musela koupit nové na suchý zip na nártu, abych je vůbec nazula. Tak se drž, u dr. to zmiň a hlavně - vydržať. Bude líp. :slight_smile:
7. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak maminy co jste dávali fotky s bříškama - krásný pupiky máte. :slight_smile: Obdivuji vás že máte opravdu jen ty bříška. To já jstem teda tlusťoch na celém oteklém těle. Taky mám 15kg nahoře. :frowning2: Kéž by se to už zastavilo...... i když ty poslední dva měsíce to spíše ještě nahoru vyletí, protože to mimísek roste nejvíce. No ale kdyby jen mimísek - v mém případě to bude díky těm otokům i další kila navíc pro mě. :frowning2: Ach jo..... a to jsem si říkala, že každé těhotenství je jiné a že třeba to moje druhé bude lepší v tom, že tolik nenaberu a hlavně nebudu tolik oteklá. Opak je pravdou - možná to u těch holčiček tak prostě bývá. ...
7. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě otíkiají ruky,to poznám podle prstýnků,zbytek těžko říct já jsem i bez těhu,taková zatučněná a rozteklá takže nepoznám zda se to zhoršilo.PA říkala že máme hlavně hodně pít,že se ta voda pak líp vyplavuje.prej si spousta ženských myslí opak a nepije.no doufám že s otokama to ještě tak 14 dní počká chci si nechat udělat těhu fotečky tak ať na nich vypadám dobře :wink:
7. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek teda vůbec ti nezávidím oteklé ruce, blééé to musí být hnus. To nepomáhá ani pohyb? Slyšela jsem že kdo hodně chodí tak tomu nohy neotečou, ale nevím co je na tom pravdy.
7. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 @realgs zkusim vic pit a snad to pujde. me by to ani nevadilo ze otikam ale vzala sem si dovcu ze doma uklidim po tom malovani a zatim jeste nejsem schopna vzit hadru do ruky, ale snad to prejde. kdyby to aspon v noci nebolelo:frowning2: tasku do porodnice jeste sbalenou nemam, vidim to tak na konec dubna...
7. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
chtěla bych se zeptat, vy co už máte zabaleno, jak vypadá vaše zavazadlo? já mám tak půlku a už teď si připadám, že jedu na 14dní na chalupu. to je nějaký divný... já teda v životě v nemocnici neležela, mimo čtyřech hodin, tak nevím, co a jak...... no aby se mě tam tak ještě vysmáli, že se jim tam stěhuju :confused: já jsem taky docela citlivka, tak abych jim tam nepřiběhla rozroděná a ještě se mě tam někdo posmíval, že tam chci bejt na furt :sunglasses:
7. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Já teda ještě nemám úplně zabaleno, ale zatím mám menší tašku na cvičení - do tý dávám věci k porodu. A pak mám ještě poměrně velkou tašku (taková maximální velikost palubního kufru :grinning: ) a do tý dávám plenky, další vložky a zbytek věcí. Na proodní sál beru jen tu menší, na 6i nedělí mi pak přinese manžel z auta tu větší, do které nasypu zbytky z té menší :grinning: Je to věda. Ale ono když chceš někam narvat balík plenek a 2 vložek a ručníky, nedej bože i župan, tak to na malou tašku asi nevyjde :grinning:
7. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no mám zatím tkovou střední cestovku ( župan, 2ručníky, 1vložky, 1do podprdy, 2 koj.podprdy, asi 10jednorárovejch kalhotek, gumový pantofle, 1vlhčený ubrousky,a dvě trika na spaní) půl balíku plen se tam ještě vleze, nějakou kosmetiku tam taky doházím, zaplať bůh, že nejsem moc mazací typ. stačí mi mýdlo a šampon.. a zbytek už někdo donese třeba druhý den, když bude potřeba..... bože mě snad přepadá cestovní horečka...... a co s sebou na porodní sál??? můžeš poradit?? já vůbec nevím, co mě čeká a co se bude dít a ještě k tomu všemu na to budu asi sama.....
7. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 já na tom balení teď pracuju,mám plnej stůl věcí a nevím co dřív :slight_smile: ....holky,co mám zatím nachystáno- 2 balíky popordních vložek,5xjednorázový kalhotky,vložky do podprdy,2 noční mkošile,2 kojící kloboučky( kdybych měla bolavý bradavky-to mi poradila mamka,že jí to strašně pomohlo)bepanthen krém na prdelku+purelan krém na bradavky,zubní pasta+kartáček,tekutý mýdlo,kapky do nosa,tělovej krém+krém na můj ksichtík,dětský mýdlo weleda pro malýho,vlhčený ubrousky a jedno balení plínek pampers sensitive-rovnou dvojky,nepředpokládám,že malej bude na jedničky :slight_smile: ),3 ručníky malé a dva normální velikost,dubový krém na léčení hráze v případě že mě nastřihnou.Asi přihodím i tři bavlněný plíny,nevím jak to v proordnici chodí.
Jinak vůbec nevím co pro malýho na oblečení a co bych tak měla ještě přihodit.Zkušené i nezkušené matky,poraďte :slight_smile:
7. dub 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to vážně na ty tři várky vypadá..... JEDNA taška na sál ( co do ní, ještě dáme nějak dohromady.... a asi tam teda dám pár věcí od všeho) 2. no a zbytek do velký( tam teda ty ručníky a tak a hlavně když bude něco chybět, tak už to někdo donese) hlavně, aby nic nechybělo k tomu porodu a aspoň ten první den. 3. no pro malýho já připravím tašku doma... sedačka, až pro nás tatínek pojede, bodyčko, slušivej kabátek,tygří dupačky( nebo jak se tomu říká), ponožtičky, letní čepičku a zavinovačku, a bavlněnou plenku..... toť asi vše..... pleny, ubrousky a bepanthen budu mít u sebe někde v tašce 2. jinak by u nás vše miminku měli dát. jinak mi daleko nepojedem... mám to autem domů asi dvě minuty.
7. dub 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
si připadám jak za mladejch let........jak před maturitou :grinning: :grinning: doma všude vytištěný poházený návody na balení, na porod a tak.....................bych šla snad radši do školy :grinning: :grinning:
tak jdu ven někam na zahrádku s kamarádkou, co už má tohle všechno za sebou........tzn. že zase téma porod a tak..... :grinning: :grinning: :grinning: hezký odpoledne všeeeem
7. dub 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vespolek, se dívám že tady se už chystá :o). já ještě nic nemám, jen líh na pupíka, ... , já byla ráda za to že porodka pučovala erárníoblečení, já měla opravdu jen ručníky a kosmetiku, ponožky a dvě trika.... pak teda věci na cestu domů... hodně plínek a vložek.. ty v brně dávali omezeno... dobrý je ještě mít sebou přebalovací podložky, nebo plínky bavlnový...a taky určitě hodně vody na pití .... Ještě co můžu doporučit tak se mi sešla dobře odsávačka, jak začlo mlíko tak sem nevěděla kam prsa strčit... je lepčí nahřát a odsát než chladit... z toho rády vznikají záněty....
@hribek zkus se zeptat dochta na prášky na odvodnění, mě to neska mudra taky nabízela, lepčí fakt nohy nahoru a klid... znám to z prvního těhu, tělo nabralo 20kg vody... sem byla jak cisterna...
7. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: nakukuju a mizím :slight_smile:
u doktorky dobrý, Lukášek je v pořádku ,... a už jsem na prst otevřená :wink: váha - navíc 12,5 kg :grinning: tlak dobrý :slight_smile:
7. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě vám sem hodím aspoň fotky, co jsem teď rychle vyfotila bříško :slight_smile: nebo bancek :grinning:
7. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak otočit by to chtělo , že :grinning: neumím :grinning:
7. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa no zkusim se ji zeptat, ja se chci vlizt do 10kg idealne:slight_smile: kde ty budes roditj? ja to vidim asi na obilnak

tak ja mam 4 hodky uklidu za sebou. pudu udelat jahodovej sejk a pak se za hodku vrhnu na dalsi uklid
7. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já bych ráda zase na kopec do Bohunek, ale tam asi bude nátřesk..aby sme se tam nakonec nepotkali, já bych ráda vydržela aspon do 1.6 :sweat_smile: .. 29.5. je narozená starší.. hele váhu neřeš, já sem teď +22, sice jak velryba ale žiju :o))... malá je teda krapku vetčí ale v porádku.. neska jí paní docht naměřila 2 kilča tak snad už moc nenabere..
7. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa vahu uz neresim, jen sem si rikala ze pri me puvodni by bylo fajn "jen" tech 10 ale co bude to bude. hlavne aby byla mala v poradku.

tak a ted jestli se nepos...u tak sem dobra, 3dcl jahodovyho koktejlu a pred tim plechovka tunaka:astonished:
7. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many krásnej domeček má Lukášek :dizzy_face:
7. dub 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek