• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many krásné bříško máš, Lukášek se má čím chlubit :wink:

@verapa Taky se chystám do Bohunic, situace může být stejná i na Obilňáku, prostě přijedeme a uvidíme jestli bude plno nebo ne
7. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám na Obilňák - porodila jsem tam i první dceru. Ovšem nebráním se ani Bohunicím, pokud by bylo plno. Jen bych asi hodně nerada rodila u Milosrdných.......
7. dub 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no to si taky říkám, klidně i Obilňák to už je fuk ale hlavně ne Miloše :unamused:
7. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky mám celkem strach, abych nerodila dřív, jelikož přítel bude mimo ČR - 12dní - vrací se jak budu v 38.týdnu, tak už se stresuju předem, kdo by mě do porodnice odvezl. Kdyby šlo jen o mě, tak si zavolám sanitku, ale budu muset ještě nějak dopravit dceru k našim. No a taky bych nerada rodila sama - přece jen pro mě je tam chlap přínosem - velká psychická podpora.
7. dub 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu mít holky dotaz, jakou kosmetiku jste pořizovali pro mimčo? Někdo tady psal že Weledu, co vy ostatní? Jaksi nad tím přemýšlím a nevím pro co se rozhodnout. Zvažuji Biodermu - krém proti opruzeninám od Biodermy stoprocentně, ale nevím jestli i kosmetiku na koupání a po. Na druhou stranu je to celkem drahé a kdyby to pak mimi nějak nesnášelo, tak by mě asi ty vyhozené peníze mrzely..... I když na druhou stranu, když by to nesnesla, tak bych to vypotřebovala na starší dcerku.... Ale i tak, co máte v plánu vy?
7. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Ahoj,Biodermu jsem taky zvažovala,ale nakonec jsem se rozhodla,že koupím pro začátek jen dětský mýdlo a roostlinej olejíček a víc mimi patlat na začátku nebudu.Pak se uvidí.Je pravda,že když nebude Bioderma sedět mimi,můžeš to využít na druhýho prcka,nebo na sebe :wink:
7. dub 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě koukám na kosmetiku Linolu - tak asi mezi těma dvěma budu volit.
7. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna To je taky dobré řešení - pro začátek jen dětský mýdlo a pak se třeba i optat pediatričky co by doporučovala ona. díky za typ.
7. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no já se taky chystala jak nakoupím pro malýho kosmetiku,ale všichni mě od toho odradili,ať koupím na začátek jen mýdlo...tak jsme poslechla :slight_smile:
7. dub 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem strašně nerozhodná a zbrklá..., teď jsem na netu koukala na tu Biodermu a jsem zase přesvědčená že ji pořídím. Bože já mám teda povahu. :confounded: Na lisknutí. :slight_smile:
7. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem si volala praktickýmu lékaři, kdy můžu přijít skrz razítko do průkazky a trochu mě naštval. Chtěla jsem vědět kdy můžu přijít, abych nemusela mezi nemocný a on mě řekl, že k němu chodí jen nemocní. Tak ať přijdu některé ráno a že mě vezmou přednostně, ale i tak, znáte to jak to chodí u doktorů. Už dlouho před ordinační hodinou tam budou nemocní sedět a já bohužel budu mezi něma. :frowning2: Acho jo. Snad něco nechytím. Mám nějaké 2měsíce po antibiotikách. To má i dcera a minulý pátek dostala horečky, takže sedíme doma. Už je teda ok, ale neumím si přdstavit, že bych pak měla zase chytnout něco já.
7. dub 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holhy, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale taky jsem řešila, co koupit miminkám na doma za kosmetiku. Moje kamoška dělá pediatričku, a říkala, že všechno, co potřebujeme pro miminka do začátku, nám po návštěvě doma napíše doktor, no a na ty 3 dny, než přijde, se prý dostává v porodnici takový te startovací balíček se vzorkama, to je prý dobrý. No a ještě doporučovala Klorane, je to trošku drazší kosmetika, ale na Biodermu nemá :slight_smile: :slight_smile:
Sama ze zkušenosti vím, že po tom klasickým modrým olejíčku s azulenem jsou u dětí často vyrážky a jakékoliv mýdlo se v prvních měsících vůbec nedoporučuje, max ty pěny nebo gely.
Tak se omlouvám, pokud jsem někoho nazlobila :astonished:
7. dub 2011 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dobré zkušennosti se značkou Seba med a weledou,ale je to strašně individuální vím že ta weleda někomu nesende :wink:
jo a na veškeré opruzeniny vyrážka a cokoliv na mimi tělíčku mám sudocrem a je to fakt bomba,i na cokoliv pro dospěláky,je sice dražží ale fakt funguje :wink: v lékarně :wink:
7. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 já koupila jen bepanthen a rybilku na dupku, jinak zatím nic. ale plánuju mlíko Excipial u Lipolotio, to je super, jinak nějaké olejíčky nebo tak ne, budu rodit v létě a nepotřebuju mimčo samou potničku. hezky ať pokožka dýchá :wink:
7. dub 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusle vítej mezi náma - s těma startovacíma balíčkama je to asi jak kde. Když jsem před třema rokama rodila první dceru, tak jsem teda žádný startovací balíček nedostala. Ale máš pravdu, že asi bude nejlepší si počkat co doporučí pediatr.

@saminomimino Seba med jsem používala prvního půl roku u první dcery a snášela to dobře, ale přesně v půl roce se ji začali dělat takový flíčky na těle, tak jsem ho přestala dávat a koupila na doporučení lékařky kosmetiku z konopí. Jakmile se jí to zahojilo, tak jsem přešla na Niveu a tu používáme do dneška. Ale je to těžký, protože každý dítě je opravdu individuální a každému sedne něco jiného.

@1luciferka1 bepanthen budu mít na bradavky a na zadeček koupím určitě tu biodermu na opruzeniny. tu si fakt nemůžu vynachválit. Používala jsem ji u první dcery a nebyla ani jednou opruzená. Jinak olejíčky taky nemám v plánu.

7. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám kosmetiku (rybilku, bepanthen a rybilkový ubrousky- a kdo ví, co tam ještě zabalila :dizzy_face: ) zamluvenou u kamarádky, co dělá v lékárně, tak uvidíme.... na koupání máme taky niveu a neplánuju žádný extra mazací specialitky..... a jinak na JOHNSONS jsem neslyšela nikde nic dobrýho, buď se holkám děti osypaly hned nebo klidně až po půl roce. jedna známá mi doporučovala HIPP, tak možná vyzkouším a krásně jemně voní... jinak žádný extra mazací speciality nechci - vždyť už teď bude mít ten malej skřítek víc kosmetiky a oblečení než maminka :grinning:
7. dub 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla na první Hipp, všeho ale moc škodí a taky se z něj osypla... dobrá je nivea, olejíček na koupání, ale ten nějak přestali dělat.... včil jedeme na klasickým batoleti a taky stačí.... jinak vím že asi každý druhý mimi se stejně osype asi měsíc poporodu, jě to nějaká novorozenecká očista čico.... a určo na léto lepčí tělový mlíko, na zimu olej... ja jen co mame vyzkoušený :wink: ..

@realgs taky sem to tak nějak říkala, s Julou sem byla teda od 33 pod dohledem v porodce kuli astma, tentokrát mi mudra nechává dokonce u ní.. tak asi pojedem na blint :slight_smile:
7. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 moje gynekoložka mi řekla, že praktická a zubní prohlídka není nutná.... za 1) prý v mojí průkazce na to nejsou ani kolonky a za 2) prý bych akorát lezla mezi bacily ......... zubní jsem podstoupila pro vlastní klid, protože na začátku těhu mi museli trhat zub--- upozorňuji, že bez umrtvení !!!, tak jsem se nechala preventivně skouknout. a myslím, že bez razítka mě snad z porodnice domů nepošlou :sunglasses: :wink:
7. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata,tak máme dnes za sebou předporodní kurz,takže jsme připraveni :wink: teda ne úplně ještě tašku musím sbalit.jinak řešíte dětskou kosmetiku já mám prozatím bepanten,linolu do koupele a linolu tělový krém.PA nám dnes říkala že rozhodně nekupovat takový chemie jako je Johnson.Doporučovala přírodní kosmetiku jako je salus,nobilis,nebo weledu.Zaujel mě od nobilisu takový pudr,ale zapomněla jsem se zeptat na cenu.prý to není takový jek byl za nás,ten akorát ucpával póry.dá se trochu třeba na ubrousek a mimčo se přetře.na zadeček a na faldíky,kde se to mimčo potí.zkoušela jsem na ruku a udělalo to takovej příjemnej povrch,tak jsem si říkala že to koupím a kdyby to malé nesedělo tak si to budu sypat pod paže místo deodorantu.
Jinak do tašky na sál si přibalte nějakej malej ručníknebo hadýrku,kterou vám taťka bude máčet a chladit vám tím čelo.
7. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré rano ženy,přeji vám krásný a slunečný den
jedu do nemocnice na hematologiii aby mi zkontrolovali krev a čeká mě pícháni injekcí do břicha na ředění krve,dnes se máme domluvit s primařem kdy začnu,mám s toho hruzu,říkal mi naposledy když psychicky nezvladnu si to píchnout do břicha že mužu do stehna ale já to asi nedám ani do stehna.prostě děs už aby to bylo pryč
8. dub 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám výsledky z krve a moči u sebe a trošku mě děsí dvě čísla který jsou červeně.u krve jsou to leukocity kterých mám 13,8 a má být 4-10 a u moči bílkovina tam je 1.není tu někdo kdo tomu rozumí?no KO jdu v až příští pátek.
8. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminky, tak jsme dneska moc nespali. Do 3 byla převalovačka a o půl 8 už jsem byla zase vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a to jsem četla, že těhotná by měla spát nejlépe 10 hodin tak dnes jsem si limit nesplnila. V noci jsem měla asi poslíčky, ale ty jsem docela zaspala. Takové prudké bolesti břicha až jsem nevěděla jak si lehnout, bléééé. Ještě musí vydržet nemáme nalakovanou postýlku :confused:
8. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jste tu řešili kosmetiku, koupím jen mycí emulzi, šampon a pak nějaké mazání na prdýlku. Uvidíme jestli Sebamed nebo DM drogerie tam jsou ty výrobky taky bezva. Mám od nich krém na opruzeniny je to stejné složení jako Bepanten a používám ho na bradavky neb se mi vysušují už teď.
8. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem přeji pěkné ráno,trochu nakukuji co probíráte,já od včerejška ležím,vlezla na mě chřipka a je mi pěkně zle,tak doufám,že se toho co nejdřív zbavím
@janadudy to ti teda vůbec nezávidím,ale držím ti palečky,abys to zvládla
8. dub 2011 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs a jak se jmenuje ten krém,chci taky vyzkoušet tu DM kosmetiku,strašně ráda chodím do té drogérky a využívám i ty slevové kuponky,ale určitě si pořídím dětský olejíček aviril,ten jsem používala i u prvního a byla jsem s ním strašně spokojená
8. dub 2011 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak vás dočítám a čtu, že jste řešily kosmetiku, já nic kupovat nebudu a nebo jen do koupele od Nivei a olejíček, protože po porodě mi příjde domů dětská doktorka a vše napíše, já Ladíka do dvou let koupala v Linole, v oleji do koupele co mi furt předepisovala :slight_smile: je super :slight_smile: a mastit ho budu olejíčkem :slight_smile: na zadeček mám bepanten, ale super je i rybylka :slight_smile: a když jsou náhodou problémy - opruzeninky, tak na to je super imazol :wink: hned se zadeček zahojí, já ho teda naštěstí nepotřebovala nebo jo, ale jen jednou , když měl dost průjem z růstu zoubků, tak měl podrážděný zadeček a v lékárně poradili imazol a fakt super :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jééé ať je ti brzo hej, o Ladíka se už taky něco pokouší :confounded: včera měl celý den zvýšenou teplotu a začíná trošku rýmovat a kašlat, takže jsem zatím najela na jitrocelový sirup a jestli se to rozjede, tak mu dám mucosolvan, ale kééž by ne :frowning2: a musím do lékárný pro kapičky do nosu, ty nám taky došly :confounded: no tak ať jsme všichni fit a o nic se nás nepokouší nemoci :angry:
8. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím, nechte si dařít a pěkný víkend
8. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci Je to značka Babylove, Ultra sensitiv Panthenol wundschutz-creme myslím že to mají v regálku popsané jako mastička na opruzeniny, bílá tuba a modré nápisy. Já jsem s ním spokojená. Manža používá na opruzeniny (bohužel i dospěláky občas potká a on ji má už asi napořád) od Nivey krém na oprozeniny - okamžitá pomoc při opruzeninách a je s ním taky moc spokojený, neštípe ho. Ten z DM říkal že ho štípe když má problém že si opruzeninu rozedere, ale to ani není problém miminek. Určitě jsou dobré oba.
8. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak díky moc,určitě to vyzkouším i na ty bradavky,chtěla jsem si koupit ten bepanthen,ten jsem měla u prvního,ale prvně vyzkouším ten krém z DM a pak se uvidí
8. dub 2011 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek