• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Mě teda u vonga nechutná vůbec nic :frowning2: Ale možná bych to mohla zkusit teď když mám uplně jiný chutě :grinning:
2. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás nic takovýho není, to jen ,když jsme třeba v Prostějově nebo gyros jsem měla nejlepší v Brně u vlakáče , pár letzpátky
2. pro 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty nudle, když jsme byli letos pod stanem na fesťáku v Náměští na Hané :wink:
2. pro 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale gyros přece nedělají ťamani i když oni už dělají všechno,ale není to jejich jídlo.Mám pocit je je to řecký,ale nechcu kecat.
2. pro 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to na každým rohu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo určo je řecký, ale mívají to ťamánci všude :wink: i v tom Brně to dělali oni, to prodávali přímo tak kde ty nudle,...... a v Prostějově v tesku taky
2. pro 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jsou to aziaté nebo co , já jí říkám všem ťamánci :slight_smile: jsou všichni stejní :slight_smile:
2. pro 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vong to jso ťamani :wink: já tomu fakt prd rozumím :grinning:
2. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many mimco se bohuzel neukazalo, ja tam ve skrytu duse doufam, ze se neukazu az do porodu :grinning: nechci si to nechat rict, ale manza jo, tak jsem teda rekla, ze to chci taky vedet..stejne by to neutajil :slight_smile: Jinak jsem doma od zacatku, kvuli praci a taky jsem po sterech u dr spinila, takze hned PN:slight_smile: Nevolnosti jsem mela asi 3 tydny, ale uz ustaly a je mi krasne :slight_smile:

Ja mam zato, ze kebab je gyros, ale mam tuseni, ze u kazdeho je jiny druh masa :slight_smile:
2. pro 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? TP máme 24.5.2011
2. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax taky jsem chtěla u Ladíka překvápko ,ale tatin to chtěl hrozně vědět a teď u Lukáška už jsem byla ráda, že to ukázal, protože sestra má teď holčičku a mohla by mi schovat věci, takhle si je už aspoň může prodat dál a Lukášek ponosí po Ladíkovi a sem tam něco přikoupíme :slight_smile:
@realgs no jasně že jo :slight_smile: budeme moc ráááády :slight_smile: vítej mezi náma :grinning:
2. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně před chvílí vytuhl Ladík u bedy, takže parááda, dnes nespal, takže pak budeme čumákovat do 10 určo :slight_smile:
2. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to je fine, že ti je dobře, mě u Ladíka taky nebylo vůbec zle, ale motáky jsem měla skoro celý těhu, až měsíc před porodem přestaly :angry: ale teď u Lukáška mi bylo zle až do teď, už to ustává a jsem moc ráda, snad se to už nevrátí, je mi zle vždy na večer a před spaním nebo teda bylo, teď už míň a pomáhá mi, že furt jím po troškách a hodně ovoce ať se moc nerozjedu, ale předchvílí jsem teda do sebe valila čokoládu po delší době :slight_smile: ale neva, zhubla jsem zase půl kila, tak ať je rychle nahoře :grinning:
@realgs a co ty :wink: jak je,................. :wink:
2. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many me bylo spatne taky hlavne na vecer :slight_smile: ale i pres to jsem pribrala 2 kila :grinning: ale je to spis tim, ze sem byla zvykla v praci kmitat a ted doma se prevazne valim a uklid a denni prochazka me moc do formy nedostane :grinning:
2. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax no já prvně zhubla kilčo a pak ho postupně nabrala a teď nabyli ty dvě akorát dnes jsem to zjstila, že půl kilča chybí :-/ doktorka už předtím hleděla, že nepříbírám :-/ ale naštěstí už trochu jo :slight_smile: no ale u Ladíka jsem měla 23 a to už bych teda nemusela tolik :confounded: :slight_smile:
2. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme jak se rozjedeme :grinning:
2. pro 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jee 23..ja chci max tak 15 :grinning: snad to pak pujde dolu samo :grinning: Ty nevypadas, ze by se te kila drzely :slight_smile:
2. pro 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene,já byla vždy hubená, ale v tom těhu to jelo, ale popravdě, taky jsem to přeháněla s jídlem :wink: a hlavně se sladkým a plechovka salka denně musela být každý den :grinning: hned na posezení jsem ji vypila, mňam :grinning: teď budu jíst fakt normálně, pak to šlo i hůř dolů :confounded: a 5 kilo mi zůstalo a kde - v hubě a v břiše :confounded: nožičky a ručičky zase jako párátka, tam kdyby něco zůstalo, nevadilo by, ale tam to šlo rychle dolů, ale to břicho, to je potvůrka
2. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super aspoň budu mít s kým splknout na stejné téma, kolem mě nění snad nikdo na stejné vlně, jen jedna kamarádka včera porodila, ale je daleko a bude mít jiné straosti než klábosit :wink: Vzhledem k práci kterou jsem dělala jsem musela na neschopenku což mě vůbec netěší neb mi byli předepsány vycházky jen na 4 hodiny denně a tak jsem zuřivá na zaměstvavatele, že mi nenašel na delší dobu přeřazení na jinou práci na což podle zákoníku mám právo. Jsou to teď smíšené pocity s tím těhulkováním
2. pro 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a moooc se těším na kojení, ze začátku to bylo sice drsný a v nemocnici sem hodně brečela, ale doma už bylo líp a zvládli jsme to, dlouho jsem i odsávala a dokrmovala flašenkou a pak se naučil krásně sát a byla pohoda :slight_smile: kojila jsem 15 měsíců :slight_smile: v té porodnici mi ho dali pozdě :frowning2: a určo proto byl problém se sáním, říká se, že se má mamině přisát do půl hoďky a já ho dostala po pár hodinách :angry: teď si to sakra pohlídám :wink:
2. pro 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já taky byla od začátku doma, dělala jsem se dřevem :slight_smile: jinak ty vycházky jsem měla taky ze začátku pár hodin a pak mi je přepsal od rána do večera, tak snad ti to taky už změní :wink:
2. pro 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už nakupujete oblečeníčko :wink:
2. pro 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si říkala,že po novém roce už pak budu postupně sledovat akce i na plíny,.... a postupně budu nějaký kupovat, aby byla menší zásobička :grinning:
2. pro 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many je salko jsem mela taky ted v tydnu :grinning: zjistila jsem ze je vyborny z mrazaku :grinning: Ja prave nikdy hubena nebyla a ani nebudu, mam sirokou panev a hrudnik ..ale tak co, manzovi se snad libim a to je hlavni :grinning:

Jinak oblecky jeste nekupuju, dostanu spoutu oblecku po segry malej, ma vetsinou univerzalni barvy, protoze skoro do konce tehu ji tvrdili, ze je to kluk jak vysitej a nakonec to byla holka :grinning:
2. pro 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to je super,když je pokom dědit :slight_smile: to pak ještě někdo něco přikoupí,.... paráááda a salko z mražáku :wink: tééda tak až dostanu někdy chuťku zkusím :grinning: já ho měla minulý týden 2x nebo předminulý :slight_smile:řekla jsem tatinovi ať mi koupí, že už musím něco nabrat :grinning:
2. pro 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co uz mate mimco - jaky plenky sou dobry ? :grinning: Nebo co budete kupovat? ja se v tom vubec nevyznam :grinning: ale chci zacit pak urcite neco nakupovat, at to pak nejsou takovy penezni soky...a co monitor dechu? budete porizovat??
2. pro 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax já zkoušela všeljaký druhy i z tesca i z rosmanu, ale prostě co můžu říct a i můj manžel, ten hodně přebaloval taky :slight_smile: tak pampers jsou nejlepší :wink: ozkoušíte, uvidíte, ale já už pojedu jen v nich a moje sestra, ta rodila jako já a teď má druhý a taky už jen pampersky :slight_smile: píšu to dobře :slight_smile: už si to pořádně nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak monitor dechu nemám , neměla jsem a ani nebudu kupovat, sesřenka ho měla a párkrát se jí sám večer spustil a akorát z toho byli pak ve stresu, ale to je každýho věc :wink: kámoška třeba měli v porodnici nějaký problémy a tam ho normálně pučovali domů i na rok za poplatky, nevím kolik na měsíc, ale brala to a nějakou dobu ho měla pučený,my co jsme si pořídili ,tak až měl Ladík skoro rok, tak chůvičku, myslím, že to je super věc :wink: bodne ti pak i na dovču,......nebo když máš zavřený dvoje dveře, tak máš klid, že mimi slyšíš :wink: to vím, že budu používat už jak se narodí, pro klid :slight_smile: a víte proč jsem jí i koupila , to bylo tenkrát ve zprávách :frowning2: jak se 11 měsíční miminko udusilo zvratkama :frowning2: tak to jsem měla takový strach, že jsem říkala a hned koupit, ale nesmíme na takový špatný věci myslet ani :frowning2: fuuuuuuuj pryč
2. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak třeba i v porodnici furt říkali,jak řihne dát na zádíčka, ale já se furt bála a co vím, tak to dělaly dlouho i jiný holky - stejně jsem ho nechala spát na boku a dala za něj peřinku nebo deku , aby si nelehl na záda, bála jsem se no :frowning2:
2. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no na hrozny veci se nema myslet, ale ono to obcas nejde :slight_smile: chuvicky budeme kupovat hned, bydlime v baraku, takze kdyz mimco bude spat doma a my budeme na zahrade, tak se bude hodit :slight_smile: ja myslim, ze moje segra kupovala pleny happy nebo jak se jmenujou..a pak taky zkousela ... tak proste asi taky zkusime, od kazdyho balicek a uvidime :slight_smile: No uz se tesim..doufam, ze uz to utece, predstava, ze jeste pul roku cekat :frowning2:
2. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se rozkecala co :slight_smile: ale už se fakt těším až budu zase chovat :wink: jinak vám řeknu, že jsem u Ladíka nezažila vůbec boleníčko :wink: a tak mě napadlo, jestli to není tím, že jsem v těhu jedla dost česnek..... že si na to zvykl a neměl pak bolení :confounded: já holky potom hodně ulítala na bramborákách :slight_smile: už jsem je dělali nedávno a budeme zase potom častěji :wink: ozkouším a uvidím a budu doufat, že bolení zase nezažijeme :slight_smile: ťuk ťuk :wink:
2. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek