• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@bobesci no já přemýšlím jestli koupit ještě bepanten, ale asi ne. Chtěla jsem ho pro manžu, ale aby nakonec zjistil že ho to taky štípe tak to ne.
8. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak hlasim ze od dr jsem dorazila domu utahana jako pes. vaha celkem uz 9kg mala je porad mensi o 2 tydny ale rikala ze to neni nic hroznyho ze holt budeme mensi no ja sem celkem rada ze nebudu rodit obrika:slight_smile: za 14 mi udela utz pry uz bude mit novej pristroj takze to bude vse i lip videt:slight_smile:

@realgs to bych si nechala libit spat v tehotenstvi 10 hodin:grinning: to sem za celych 8 mesicu jeste nevyzkousela.

nic jdu zase trochu pouklizet, dneska me ceka tchynina kuchyn, nastesti je tchyne do nedele v praze tak mame klidek:slight_smile:
8. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a co ti dr. na ty otoky řekla? Už to máš lepší? Já mám vypozorované, že když stojím moc dlouho na nohách - třeba u žehlení, že začínají natíkat. Jinak na včerejšek jsem se probudila oteklá a dneska jsem myslím ok. Chce to co nejvíc odpočívat. Jsem ráda, že věci na mimi už mám téměř nachystané a hlavně vyprané a vyžehlené. Takže s tím úklidem to moc nepřeháněj, ať nejsi zase tolik oteklá.
8. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no ze na to nic neni ze mam malo solit, jist meloun a ovoce a vydrzet,,, kdyz uklizim tak moc nenatikaji, rano je to horsi....
8. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jé a to malý mimi ti závidím. Přála bych si mít taky menší miminko, první dcera je veliká - po tatínkovi a v necelých třech letech je stejně veliká jak skoro pětileté dítě. A je celá tatínek. Tak doufám, že druhá dcerka bude pro změnu po mě. Já jsem prcek - jen 164cm vysoká a taky by mohla být podobná na mě - aby mě to nebylo líto. :slight_smile: No uvidíme až se narodí..... jé už se těším.
8. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to je přesně jak jsem psala - nic na to není. A to já celkem hodně piju tekutin - myslím že přes 2litry denně vypiju, ale ty otoky jsou jak kdy. Ale vím, že jakmile budou větší pařáky, tak že budu mít problém najít nějaké boty, do kterých bych se dostala. Měla jsem to tak i u první dcery. Je narozená taky v červnu - tak jak mám termín i teď.
8. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ještě k té kosmetice - dneska jsem volala pediatričce skrz první dceru - měla horečky a měla jsem se jí ozvat jak to s ní vypadá a při té příležitosti jsem se jí ptala co by mě doporučila pro mimčo za kosmetiku - tak mě tu Biodermu schválila - takže jdu do ní. Však když by to nesedělo, tak to vypatlu na starší dcerku. :slight_smile:
8. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky též mám termín červen můžu se přidat :slight_smile:
8. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 určitě se přidej, budeme rádi. Tak tu vítej. :slight_smile:
8. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 koukám, že pohlaví zatím nevíte. To si nechcete nechat říct nebo to opravdu doposud nešlo vidět?
8. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 pohlaví vím jen já a manžel ,ale tajíme jej :slight_smile:
8. dub 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chchi aby to bylo překvapení....Pak se jen každý ptá už to mají?A žádné napětí nad tím co to je,u prvního jsme to řekli ale teď je to oto napínavější :slight_smile:
8. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak to jo, to chápu. Jsem si myslela, že vám to nebyl schopen ještě nikdo určit. :slight_smile:
8. dub 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 nejdřív jsem váhala zda to vědět chci ,pač když už kluka máme chtěla byh holku a bála jsem se zklamání,pak jsem si zase řekla ať jsem kdyžtak na ten šok připravená :slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím pěstičky, aby to pro vás nebyl šok, ale milé překvapení. :wink:
8. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahojky, v těhu je leukocytosa, tj. zvýšené množství bílých krvinek, úplně normální, mělo by se to pohybovat max kolem 16x10x6, takže tvoje hodnoty jsou v normě, no a ta bílkovina, pokud není aspoň na 3+++, nebo tam není č. 3, tak by to taky mělo být v normě, ale tu moč má každá laboratoř označenou jinak, tak si nejsem 100% jistá, ale s těma krvinkama jo :slight_smile:
Holky, a ještě jaký vložky do porodky berete s sebou? Koupila jsem v tescu nějaký porodnický, tak snad budou OK, nemáte s nima některá zkušenosti? :grinning:
8. dub 2011 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja sem dneska nejaka utahana, jak sem vcera zvladla uklizet tak dneska vubec mam silenej kopr a nejradsi bych spala:frowning2:
8. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
koukam ze resite kosmetiku a otoky
@hribek ja mam a mela jsem i u male hrozne otekly nohy,bude se to jen zhorsovat a nic na to neni, hodit nohy nahoru a odpocivat. S malou jsem mela pak ke konci uz nohy jak Shrek a nosila jsem jen zabky,do jinych bot jsem se nevlezla. Ted uz taky nosim jen jedny tenisky,protoze do jinych se nevejdu a hlavni problem je teda pak vzit si pantofe do nemocnice,do zadnych se nevejdu,tak asi vezmu hanojky nebo nevim.
Jinak kosmetika z DM je dobra,ale ja beru sEBA Med, je i pro deti s atopakem a malo kdo je na to alergickej. Ze zacatku budu pouzivat jen mydlo a mliko a urcite Bepanten,ten je i na prsa a detem nevadi kdyz se pak koji a na prdylku Rybilku.
Jinak me rekl mudr uz ve 31 na utz,ze malej ma cca 2kg,takze se bojim co to bude za obrika. Ted jdu za 14 dni na monitor a kontrolu a pak uz me posle na kontroly do Bohunic.
8. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik bílkovina znamená to že máš v těle nejaký zanět,ale neplaš uvidíš co ti řekne mudr já celé těhotenství bílkovinu 14 a leukocity 17 a to už je fakt hodně proto mě hlídají,ale jestli tě ten něco vyskočilo muže to být jen že jsi třeba měla chřipku v klidu počkej co ti řekne mudra .kdyby to bylo akutní tak tě ženou už z laboratoře k lékaři :wink:
8. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem s krví dopadla blbě primař mi dal už injekce domu od první začínám píchat(vubec nevím jestli to sama zvladnu,ale říkal mi primař at se pukusím to zvladnout abych nebyla na nikoho vazaná) musím si to píchat mesíc před porodem a minimalně 6nedělí 1o dni po začatku píchaní musím na kontrolu prý by se mi mohla projevit větší chudokrevnost .jedinou utěchou je promě že mimi to nezasahuje že zdravej a ostatní je muj boj
jinak dneska mám šíleně nateklé ruce nemužu vubec sevřít pěsti . tak jsem konzultovala s primařem a řekl mi že otoky prostě k těhotenství patří ale dá se tomu trochu předejít když si budu hlídat tekutiny prý max 2litry za den a mám si dávat bacha třeba na ovoce s velkým obsahem vody jako je meloun o samozřejmě odpočívat.tak to zkusím dodržovat i když to nebude sranda protože zrovna na melounu ujíždím a s vodou je to podobné
co se týče kosmetiky nebudu pořizovat vubec nic už vubec ne nic do koupele,budu ho umývat jen ve vodě jen ho budu mazat a dočetla jsem se na netu že je prý nějaká mastička železitá a pusobí už jako pravence proti opruzeninám a potníčkum tak na tu se poptám v lekarně, jinak mám spousta kamarádek co to obdobně dělali s mimčama a mají výborné zkušenosti a to se týče i koupaní,nekoupou každý den ale obden ale denně mažou
jsem se rozkecala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy moc ti držím pěstičky, aby jsi to s těma injekcema zvládla.
8. dub 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer těhulky, tak i já přidávám fotku bříška 33 tt
8. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs @lolla79 Ahoj holky, zajimalo by me, co mate proti Milosrdnym. V roce 2009 jsem tam porodila starsiho syna a bylo to tam super. Ted mam termin 30.4. a zatim planuju rodit zase tam. Zmenilo se tam neco za posledni 2 roky?
8. dub 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy to je zajimavy, me zas doktorka rikala ze pit normalne a zrovna teda meloun mi davala jako priklad abych se odvodnila.... tak mi reknete co vybrat:slight_smile: ja mam sto chuti si ty ruce useknout u dlani jak nesnesitelne to boli
8. dub 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy já jsem zas zastánce denního koupání,aspoň si mimčo hezky zvykne na režim,ale určitě používat minimum mýdla a podobně.PA říkala že to mimčo se stejně jen namočí a jde z vany tak se za tu chvilku nemůže vysušit.Jinak s tím mazáním se to taky nemá přehánět čím víc se maže tím víc to pokožka vyžaduje,ale uvidím jak bude potřeba.
@hribek mě taky říkali že meloun je dobrá prevence proti otokům a na odvodnění,tak teď nevím :unamused:
8. dub 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
9. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misav Ahojky, já teda svoji zkušenost s Milosrdnýma nemám, ale co vím kamošky, které tam rodili - tak nakonec ani jedna z nich nemohly kojit. Asi tam na to dle mýho názoru nekladou takový důraz. Nevím, je to jen můj názor a pokud se mýlím, tak se omlouvám.
9. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 vítáme tě tu :slight_smile:
@brusle já si sehnala vložky Batist Flower, u prvního jsem měla Samu a nebyla jsem spokojená, krátký,.... ale já hodně krvácela,...... tak možná tím, takže teď mám větší a kámoška je moc chválila, tak snad budu spokojená :slight_smile:
@janadudy jojky, ty si musíš píchat injeikce sama :frowning2: joj, no hlavně ať jsi v pořádku a mimi taky ..... jinak s tím koupáním, taky jsem koupala ob den a říkali, že stačí i ob 3, když jsou tak malinkatí.....
9. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste pěkný bříško :slight_smile:
@badik no ze začátku se děťátko hodně loupe, takže se mastí o 106 :wink: dětským olejíčkem :slight_smile:
9. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky koupala malou obden.
9. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek