• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jéééé holky nám se to už tak krátí, jsem zvědavá, co mi řekne ve čtvrtek, na kolik budu otevřená, aj bych byla ráda, kdyby třeba řekla na 2 prsty :slight_smile: že už bych věděla, že se fakt pomalu sama otvírám a nečeká mě zase vyvolání :confounded: no musím vydržet do čtvrtka :slight_smile: pokud neporodím :grinning: jinak ani nevím jestli jsem vám to psala, ale řekla, že na konci týdne už mám vysadit hořčík
9. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teď si jdu uvařit maliník :wink: náš tatin peče štrůdýlek jablečný :slight_smile: a synek čučí na Shreka :slight_smile: něco se o něj už pokouší, kucká, rýmuje a má zvýšenou teplotu, takže už včera jsme nešli ani na krok a snad to bude rychle pryč
9. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já včera podruhé pekla muffíny a je to fakt bomba :slight_smile: hledám recepty na netu a budu zkoušet pomalu všechny :slight_smile: no včera se upekly a dnes už nejsou :grinning:
9. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jo, krátí se to, za chvíli už všichni budeme mít svoje drobečky v náruči a budeme si říkat jaký to bylo když byli ještě v bříškách a my mohli v rámci možností odpočívat. :slight_smile: Ty už klidně můžeš do dvou týdnů mít Lukáška na světě - i když ti moc přeji aby počkal až do toho května jak si přeješ. :slight_smile:
9. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 :slight_smile: no jsem zvědavá, jak to budeme zvládat my co už budeme mít druhý :wink: co ten první výrůstek bude vyvádět, jak bude žárlit,........ :wink: no snad budou rozumní a nebudou dělat problémy a budou nám pěkně pomáhat :grinning: jo,jo jsem zvědavá kdy to bude a nebo budu nakonec přenášet , ale do toho 1.5 by tam mohl vydržet :grinning:
9. dub 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já mám čím dál tím větší strach, že to bude náročný. Lucka je fakt čertidlo, když tu mám na návštěvě kamošku s malou, tak té holčičce bere hračky a hází je dolů ze schodů (máme mezonet) jen aby si ta holčička s tím nemohla hrát. A můžu ji plácnout přes zadek, můžu ji domlouvat a stejně to nezabírá. Fakt se bojím. Hlavně ji nebudu moct nechat ani na vteřinu bez dozoru, aby té maličké co se narodí nějak neublížila, třeba na ni nehodila nějakou její hračku a tak......
9. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jo,jo tak to je u nás taky síla, když jsme samotní, tak je Ladík zlatíčko, ale jak je u nás na návštěvě někdo , tak síla :confounded: má hroznou radost, ale řádí jak pominutej i stím druhým dítětem,..... taky mu bere hračky nebo naopak a každou chvílu pak jeden z nich řve, my matky po nich,....... jsem říkala, že pak k nám asi dlouho nepůjde ani noha :grinning: aby byl doma klid a budeme se scházet jen venku na písku,..... :slight_smile: jinak jsem slyšela, že dost dětí pak dělá naschvály, sestřenka třeba kojila a její malá vždy chtěla zrovna kakat,................... nebo řvou a chtějí se taky chovat,...... no uvidíme, ale taky se budu bát spíš, aby ho taky třeba nezakrýval dekou nebo ho taky něčím nebouchl,.... jsou malí a nikdy nevíme, co to 3leté dítko napadne, že :confounded: jsem říkala tatinovi, furt budu muset mít hlavně Ladíka na očích
9. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak to docela závidím, že když jste sami, že je zlaťoučkej. To Lucka teda začíná čím dál tím míň poslouchat. Kolikrát si fakt nevím rady jak na ni. A když jí dám na zadek, tak si z toho vůbec nic nedělá. Doufám, že to je jen blbé období a zase to přejde... Z toho kojení a že si bude něco vymrčovat a dělat naschvály se taky bojím. No nějak bylo a nějak bude.....
9. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ať se Ládík co nejdříve uzdraví a hlavně aby se mu to už nezhoršovalo. Lucka byla tento týden marod. Ale měla jen horečky a jinak byla bez rýmy a bez kašle.
9. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no on má zatím pořád jen zvýšenou - 37.2 - 37.4 ale rýmuje trošku a kucká, tak snad se to nerozjede no, nejdeme ani na krok a venku je sice krásně, ale chladno a fučí a fučí, tak nás to aspoň ani nemrzí, že nemůžeme jít na vzduch
9. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a s tím neposloucháním, no oni mají asi to období, kdy začínají zase pěkně zkoušet :confounded:
9. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky jdu jen pozdravit rano sem byla u kadernice odpoledne uklizela a uz sem totalne kaput dojim margotku a jdu spat:slight_smile:
9. dub 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many bohužel si to musím píchat sama,primař mi radil at se to naučím sama abych nebyla na nikom zavislá,dostala jsem klasický injekce s malou jehlou už je tam natažený ten lék,je to hnus,ale musím to dát
9. dub 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, nevim co je to za bacila nebo co ale posledni dva dny je mi blbe, mam prujem a celkove se citim uplne nanic:frowning2: nastesti uz jen posledni tyden v praci a v patek nastup na materskou.
10. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak se raděj šetři,prý těsně před porodem se takto tělo pročišťuje že některý ženský,zvrací a mají průjem.Ale u tebe je ještě brzo tak to bude asi jen nějaká viroza,každopádně lež a odpočívej.
10. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no muzu ti rict ze uz bych to i brala. ale kvuli male doufam ze to zvladnu do konce kvetna
10. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: teda já se tak nudím :grinning: to je síla, jak nemůžeme ven :confounded: snad bude Ladík brzo fit a vyrazíme :slight_smile: nemám do čeho píchnout,.............. ale jsem furt jakási unavená,............ no však to znáte :wink:
tak jdu za váma, dočtu vás a třeba tu na někoho z vás i narazím :wink:
10. dub 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jééé tak vlásky upravený do porodky :slight_smile: mně příjde kadeřnice zítra domů :slight_smile: ať to taky stihneme :grinning:
@janadudy no já bych to nezvládla :frowning2: to by musel dělat tatin :slight_smile:
10. dub 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jéééé , tak ať ti je brzo líp, jinak nevím jestli nechytám to co ty :confounded: ale teď je mi fine, ráno mi bylo dost na zvracení a taky jsem měla rychlou velkou a už jsem si říkala, týýý jo, aby se neblížil porod.......... jak píše badik :wink:
10. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jinak taky doufám, že aspoň do 1.5 tam vydrží, ikdyž tomu moc nevěřím, mám takovýho tucha, že to bude dřív, no uvidíme.................
10. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no u me je horsi ze mala je porad o 2 tydny mensi a sem jen 34tt tak snad to dotahneme aspon na 2500g. nejhorsi je ze cokoli snim tak je mi hrozne tezko a vecer vubec muzu jist max do 6 pac je mi kdyz jim pozdeji tezko a nejsem schopna si ani lehnout:frowning2:
10. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek malá určo ještě u tebe vydrží :slight_smile: musí, má čas a nemá kam spěchat :slight_smile: venku zase takový teplo ještě není :slight_smile: jinak s tím žaludkem, to znám, je to už hnus, zrovna předchvíli mi bylo pěkně zle, něco sním a dám si náhodou o trošku víc, tak je mi pak nějakou dobu dost těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se tam hodně rozvalují a žaludek má málo místa a jak píšeš, to samé i já, po 18.00 už raději nejím
10. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt, že tady to těhotenství je fakt úplně jiný jak to první, u Ladíka jsem neměla vůbec takový tvrdnutí, nebylo mi zle,.... tady to jsem si fakt užila a už teda naposledy :grinning: teď se fakt těším až porodím :slight_smile: ale taky ať si tam ještě počká v teploučku :slight_smile: má čas chvíli :slight_smile:
10. dub 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už začínám i trošku víc natýkat, teda ruky a kotníky, v noci mě probudilo i brnění do levé ruky a přitom sem na ní vůbec neležela, jinak ale spím dobře :slight_smile: většinou jdu po té 20.00 a spím do rána do 6.00 no někdy i dýl, podle toho jak se probudí Ladíček a budí mě :slight_smile:
10. dub 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, na véču si uvařím maliník :grinning: dám chleba se zelenikou a konec :slight_smile: hořčík už nepolykám, takže už jen železo :grinning:
10. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem ukecaná co :grinning: já se fakt tak nudím, furt tady čučím na netu a nevím kam,........... abych se zabavila :grinning:
10. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hojky,hlásím že jsem v pátek vydělala svých prvních 50Kč na dotazníkách :grinning:
10. dub 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak máme dnes pracanty na domečku tak se moc nenudím,ale už končí,tak třeba ještě na chvilku někam zajdem.
10. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to tu nějak seká tak jdu nemám na to nervy :angry:
10. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many bud rada ze ti to zaclo az takhle ke konci, ja to mam uz tyden a v noci se probouzim bolesti, ale uz pomalu zjistuju na jake strane spat aby to nebolelo, nekdy to jde ale nekdy je to hruza

holky dekuju ze si tady muzu postezovat, doma je tim nechci moc zatezovat, tak si stezuju tady vam, snad vam to nebude moc vadit:slight_smile:
10. dub 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek