• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahojte
@hribek já už jsem na tom stejně, v noci křeče do lýtek a nevím jak spát, na tvrdé matrajdě to nejde, na měkké taky ne :o( tak kolikrát chrápu v polosedě na sedačce... už taky večer většinou jen piju, mlíko nebo čaj a stejně mám zase za týden o kilo víc ... dybych mohla tak vám klidně i pošlu pár gramů.. pěkně to bolí když se snaží ještě otočit :o(
10. dub 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa ja uz mam mimouse hlavou dolu od 30tt takze dobry, ale tim ze mam malo plodovky je vsecko vic citit, ale zase jen zevnitr, kdyz si chce mamka sahnout tak to neni citit ikdyz dneska by si docela uzila. me nohy netrapi spis ruce, mozna bych radsi brala nohy protoze se daji podlozit, s rukama je to horsi:frowning2:
10. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to jo to věřím, to si pamatuju s první, byla sem taky jak baloon, oteklá úplně celá i v obličeji...ale prsty to je hnus,... vono fakt jak začne parno tak bude ještě horší... :confounded: Elinka je taky už dolů asi 14 dní ale občas se jetě natočí do strany... tak to zabolí hodně.... čéč sem zase zjistila že jak s chce sáhnou na břuch manža tak malá ztichne a dělá mrtvýho brouka, jako by věděla že je to někdo jiný..
když se ale dívam ven jak tam hnus fučí už skoro týden tak radš to parno..... sme se byly projít ve Slavkově v parku a to se nedá.. málem odletělo i děcko.
10. dub 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa jj u nas je to samy, jakmile si chce sahnout nekdo jinej tak ani tuk, ale jak oddela ruku, tak zacne kopat nanovo. tady v brne taky fuci, ale slunicko bylo odpoledne tak sme na obed grilovali maso:slight_smile: no muzem byt rady ze v kvetnu to teplo jeste tak hrozny snad nebude
10. dub 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek týýjo grilovačka.. tiše závidím.. manž adodělává posezení abysme pak mohli oslavit malou a narozeniny větší venku... tak se nato taky těším... sme si aspon opíkali špekáčky minulý týden, tak sou chutě ukojeny :wink:
10. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko přeji
táák tatínka jsme vypravili do práce(zase na týden), takže malej má v bříšku za úkol vydržet zase aspoň do pátku.....to jsem vám byla tak v klidu celý víkend, když člověk ví, že kdyby se něco začlo dít, tak v tom není sám..... a začlo pondělí a už mám zas nerva, abych nezačla rodit.......... A ŽE SE NÁM TO KRÁÁÁÁTÍÍÍÍÍÍ :sunglasses:
11. dub 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak já večer zažila asi pořádný posly :frowning2: byla to síla, jsem si fakt nevěděla rady, po 21.00 , furt mě hodně píchalo jako by na pravým vaječníku jak při měsíčkách a trvalo to tak 45 minut, už jsem fakt nevěděla, zda jet, aby se nedělo něco jinýho s malým,...... vzpomněla jsem si na kámošku, tak jsem hupsla do sprchy a hřála si břicho teplou vodou, se to uklidnilo a během chvilky zase, tak jsem pak ležela,.... a přešlo to a já usla a v noci naštěstí dobrý, budila jsem se na záchod párkrát a byl klid, no byla to síla, tatin se mě pak už ptal, jestli pojedeme a já fakt nevěděla :frowning2: akorát mi začaly téct slzy, to jsem se neudržela a zalezla do ložnice, břicho jsem měla furt tvrdý, a ani jsem pořádně necítila jestli to přestává tvrdnout nebo ne, měla jsem pocit, že je tvrdý pořád ................. no bála jsem se, že necítím ani malýho a pak se naštěstí trošku hýbal i ráno mě to uklidnilo, když aspoň dostal škytavku a pak se trošku pohl, asi je teď hodně spavej, doufám, je mi dobře a jsem zvědavá teda , kdy to zase příjde, no budu teď hodně ležet raději asi, no tak jsem to tady rozepsala - svůj včerejší zážitek a jdu vás dočíst
11. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik super, já už dohromady 90,- :grinning: no zatím to moc nechodí, čekám,kdy se to rozjede, doufám, že ne, až budu v porodnici, a tak musel by to vyplnit tatin no :grinning: copak vám pracanti dělali :wink:
@hribek nic nám nevadí, a co tě trápí, nám můžeš říct
11. dub 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jo,jo už můžeme rodit každou chvilku :slight_smile: tak malej ať tam teda vydrží čekat na tatina :wink:
11. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, víkend jsme strávili na chalupě, hrozně foukalo, ale jinak jsme si to užili:slight_smile: stihli jsme dvě grilovačky a neodolala jsem hermelínu na grilu, mňam. Jinak u mě už je standart, že mám každý den poslíčky, vždy když dýl stojím, tak to začne a musím si jít lehnout, je to fičák, dost to bolí, ale trvá to tak 10-15 minut maximálně. Jinak novinka: přítel chce jít k porodu - byl s kamarádem na pivku a ten má dva kluky, 1,5 roku a půl ročního a celou dobu do něj asi hustil, že by mě měl podpořit, jinak si to neumím vysvětlit. Měli jsme v tom jasno - přítel tam nechtěl ( chtěl tam být pouze první dobu porodní ) a já ho tam chtěla taky jen na první dobu, teď nevím, co mám dělat. Já nevím, jestli chci, aby mě viděl v tom stavu v jakým budu až budu rodit...musím si to pořádně probrat v hlavě. Zase mu to nechci odepřít, je to přece i jeho dítě:slight_smile: Tak babo raď:slight_smile:
11. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 ahojky, jééé to jste měli super víkend, jinak my jak teď často grilovali, tak taky vždy hermelínek :grinning: je to mňamka :slight_smile:
jinak to je super, že chce být u porodu a nemysli na to, jak budeš vypadat,........... budeš furt pěkná a je to fine, když bude stebou , bude ti velkou oporou,.....já tatina chci mít zase u sebe a on chce taky :slight_smile: jinak z kapaček,.... bývá každá nateklá,.... ale to ani tatinovi nepříjde neboj, určo tě tak sledovat nebude :wink:
11. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teď vás postraším :frowning2: ale je fakt, že pokud se něco děje dýl a člověk si neví rady, tak asi jet :frowning2:
teď jsem si volala se segrou a u nich na vesnici se jedné zrovna teď stalo, že měla v 8 měsících bolesti, necítila mimi a jela až ráno a bylo pozdě :frowning2: řekli jí, že jí umřelo, je to teda hnus, když se to může stát i v takovém stádiu ,že :frowning2: je fakt, že já večer na to taky hodně myslela, hlavně , abych cítila pohyby a hýbal se sice jen sem tam, ale uklidnilo mě to, jinak bysme určo jeli, no teď se hýbe míň a už jsem z toho telefonu byla tak vystrašená, že jsem si lehla a čekala, až se začne zase hýbat a dobrý,jéé já už potom včerejšku bych asi nejraději porodila :confounded:
11. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky, tak se hlásím po náročném víkendu. V pátek akce u kamarádů, v sobotu jsme malovali ložnici a tak byl postupný úklid a včera veliký nákup v Ikea. Jsem byla každý den vyždímaná jako konto a spala od noci do rána bez hnutí a bez WC. No utahání udělá své. Dneska budu ještě pokračovat v úklidu neb se to všechno nestíhalo. Zjistila jsem, že jsem si na to těhotenství tak zvykla a nepřekáží mi, že bych si to klidně užila ještě pár měsíců, ale doma mě to už neba, šla bych nejraději do práce :confounded:
@many Taky se často nudím, že jen tak brouzdám po netu a lenivím, nevím jak se budu schopná nastartovat až přijdou ty velké povinosti :unamused:
11. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :frowning2: já to bohužel znám a je to bolestivé i po letech...moje sestra totiž umřela ve 40.týdnu :cry: :cry: :cry: mamka byla na kontrole u doktora a řekla mu, že malou necítila už pár hodin a on ji prohlídnul a řekl, že je vše v pořádku, mamce se to nezdálo a řekla mu, že se necítí dobře, on ji poslal ale domů. Večer jela do porodnice, měla nějaký výtok, dali ji na ozvičky a malá byla mrtvá, už šest hodin. Je mi z toho těžko, když to píšu, bylo mě osm a věřte, že nikdy nezapomenu na to jak jsem chovala prázdnou zavinovačku a brečela...nedokážu si vůbec představit, jak bylo mamce. A s tím lékařem se samozřejmě nic nedělo, prý nic nezanedbal, hnus:frowning2: Ještě, že mám brášku, divím se, že naši ještě našli tenkrát sílu a snažili se o další mimi.
11. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jééé u nás je taky potřeba malovat :slight_smile: ale už celý byt :grinning: no počká to ještě nějakou dobu :grinning: příští rok chceme nechat předělat kamna v kuchyni a udělat nový kachličky, takže se bude prášit a pak by se až malovalo :slight_smile: v loni se malovala chodba a koupelka, když se dělala nová :slight_smile: tak aspoň něco je :grinning: jinak super, že se ti daří,...... :slight_smile:
11. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to hnus, co se může stát , že :frowning2: na to nemyslet moc, ale nejde to, musíme se fakt hlídat,......... a fakt raději letět a nenechat se odbít :frowning2:
11. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Není to lehký...hlavně teď, když jsem já těhu...často na to myslím. To se nemá stávat :cry:
11. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
my měli nakupovací víkend, ale aspoň máme už výbavičku z 90% hotovou :dizzy_face: foto v albíčku :wink:
@many to je šílené, když se to stane v tak vysokém stupni těhotenství, navíc člověk ví, že kdyby tou dobou porodil, tak mimi má velkou šanci přežít...občas taky chytnu nerva, že jsem malou dlouho necítil, ale trochu ji pošťourám a ona mi to vrací :wink: takže jsem pak klidná. Četla jsem, že znepokojení má přijít, když to není 10pohybů za 2 hodiny...
A na grilovačku se chystáme tenhle víkend, snad vyjde počasí, musím uklidit terasu a pomýt nábytek, at to máme kde uskutečnit
11. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jo,jo :cry:
11. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to je teda síla, nedovedeme si to asi žádná představit. Raději nemluvit o těchto věcech. Ony se stejně dějí a nemůžeme je ovlivnit, ale tyhle zprávy nás jen stresují :frowning2:
11. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 taky chceme o víkendě grilovat :slight_smile: pokud se počasí už umoudří a já nebudu v porodnici :grinning: to by byla beze mě no :grinning: ale snad se jí zúčastním teda :slight_smile:
do Lukynka taky často šťouchám, kolikrát tatin - nech ho, ale to se nedá a rýpu a rýpu
11. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk musí jít dál...už toho radči necháme, v pondělí ráno to není moc optimistické téma:frowning2: Dnes jdu s kamarádkou nakupovat a chybí mi ještě chránič matrace proti pročůrání, budete ho kupovat?
11. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já ho měla a nebyl potřeba :wink: až jsem ho učila bez plín :wink: a taky nebyl potřeba, on se prostě v noci nepočůral, ale mám doma pořád schovaný :wink:
11. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Ten chránič jsme kupovali včera v Ikee a jak jsme dorazili domů já že se na to mrknu a vybalila jsem z obalu 2 prostěradýlka :rolling_eyes: no jo to je tak když se popodívám pořádně co beru a bylo to za stejnou cenu, ale prostěradel už máme dost tak nevím co s tím. Takže budu ho kupovat určitě, nikdy nevíš kdy se ti mrně pročůrá a matraci nevypereš.
11. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 chtěla jsme ho třeba i kdyby blinkal, ...... ale na matraci měl ještě na prostěradle i plínečku a dobrý, ale nestojí to moc asi, takže můžeš koupit a uvidíš
mně co už chybí akorát je - kojící čaje, fenyklový čaj a to je myslím vše :slight_smile: a nějaký pití do tašky :slight_smile:
11. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 my ted koupili prostěradlo a ono je rovnou nepropustné :wink:
11. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak to je super prostěradlo :wink: kde si na něj narazila ?
11. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many kupovala jsem ho v babyexpertu, stálo 249
11. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek