• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@realgs jj radči koupím, ať mám klid a matrace zůstane v suchu:slight_smile:
@many Já už čajíky mám doma, už jen ten chránič a tchýně koupí monitor dechu, ona je dětská doktorka, tak chce,
abychom ho měli. No a pak nějaké to pití do porodky:slight_smile: a je to snad vše, pak už jen čekat na Lukáška, až se rozhodne:slight_smile:
11. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 To je taky super věcička :wink:
11. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ty jo to je teda palba, já mám nejdražší prostěradlo za 60,- kupovala jsem všechny v akci a ta podložka stojí v Ikee 120,- je natahovací jinde mají jen igelit do 100,- a dáš to pod jakékoli prostěradlo. Takhle potřebuješ minimálně 2 -3 za tu cenu se to nevyplatí. A má tu nepropustnou folii po celé délce? Četla jsem že se to nemá dávat pod hlavičku aby se nepotili.
11. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jako doktorka ten monitor doporčuje? já ho moc nechtěla, u prvního jsme ho taky neměli, ale manža na něm trval...mě přišlo, že to je mediálně zveličená věc, že dřív ho měli jen pro ty rizikové děti jako nedonošence atd. a ted to najednou "musí" mít všechny mimča :sweat_smile:
11. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já mám 3 prostěradla po Adriance, takže jsem původně nechtěla kupovat žádné, ale že neměli chránič, ale jen tohle nepropustné prostěradlo, tak jsem ho vzala - my dělali jeden velký nákup, tak abych nemusela zas někam lítat a myslet na to, tak to pro mě bylo jednodušší.
11. dub 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Prý jí to zachránilo už dvě mimča, co k ní choděj...tak chce, abysme to měli. Jinak bych ho asi taky nekupovala...Já na tyhle technický vymoženosti moc nejsem a nevím, zda se tomu dá věřit...prý to někdy selže.
11. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Dělali vodu a elektriku,už aby to bylo všechno hotový.Původně jsem si myslela že na vánoce už budem v novým,ale teď to moc nevypadá tak snad se to začne hýbat.
@bizonka1 s tím porodem to nech vyplinout ze situace.švagrová tam manžela nechtěla vůbec,zaplatila si zkušenou PA,ale on jel nakonec do porodky s něma a když už rodila a on chtěl jít na vzduch protože byl nevyspanej a bylo tam vedro tak mu řekla ať se opováží odejít.Já tam manžu chci ale třeba mě bude rozčilovat a naopak ho vyhodím,prostě to nechám na situaci.Byli jsme na předporodním kurzu tak by měl vědět co dělat tak snad mi tam bude něco platnej.
Stejně můžem být rádi že rodíme v dnešní době,mamka se divila co jsme se jako na kurzu měli učit,prej však chlap tě tam má držet za ruku ne co jinýho.Tak jsem říkala že je tam učili jak nás masírovat a být jinak nápomocní,to se hrozně divila,je zavřeli na hekárnu nikdo s nima nebyl nikdo se o ně nestaral,rodili jak na běžícím pásu a po porodu jim mimčo vzali a vozili jen na kojení.No dovedete si to dneska představit?
11. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 mě jediný co mě trochu přesvědčilo, tak že to maj fakt i v porodnicích už pro všechny miminka...jinak jsem k tomu právě skeptická, protože mi přijde, že na těchto věcech se šíleně rejžujou prachy :angry:
11. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupila to nepropustný prostěradlo,je prý prodyšný takže se na tom mimčo nepotí jak na igelitu,koupila jsem ho v sam baby cenu přesně nevím,ale bylo to kolem 150Kč myslím je takový hrubší tak jsem koupila jedno s tím že na něj budu dávat normální takže to nepropustný nemusím tak střídat pokud se nestane nehoda.
@realgs ta podložka v ikee je taky prodyšná nebo je ze spod nějakej igelit?za 120Kč je to dobrá cena,já přemýšlela že bych si ji pořídila do kočárku,když budou vedra,že nechám malou rozbalenou ať se jí nepaří prdelka,ale asi to nebude tak často a vyjde mi na stejno ta jednorázová podložka.
11. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem taky proti tomu monitoru, ale je to jako každýho věc, sestřenka ho má doma a stalo se jim, že se jim sám spouštěl a byli z toho akorát na nervy, já se o Ladíka taky bála a dlouho spával na boku :wink: a jinak mám chůvičku, ta bodne na dovču,....... a využiju jí teda i v noci, když s malým nebudeme zrovna v ložnici
11. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v hodně porodnicích ho prý i pujčují,že pokud má dítě problémy, tak ho samy nabídnou
11. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v dnešní době se fakt rejžuje nejvíc na dětech :unamused: ty hračky, postýlky, sunary, plíny, chůvičky všelijaký,.................. vše stojí peněz a peněz :unamused:
11. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a jakou má sestřenka značku toho monitoru?
11. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já nevím co ze spod neb ji nemáme a máme prostěradla :rolling_eyes: , ale koupím ji tam protože je na gumu a neklouže pod tím prostěradlem
11. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem právě slezla ze židle....pustila jsem se ještě do vymalování půlky ložnice :sweat_smile: k těm monitorům...já na takový věci taky nejsem a stejně jsem se nechala strhnout reklamou.....nebo spíš mě přesvědčilo, co mě povídala jedna paní.říkala, že teda si nikdy nevšimla, že by se mimčo dusilo,když jí to monitor hlásil nebo tak, ale řekla větu, která mě tak trochu zaujala- že je klidně možný, že když ten monitor začne ryčet( a že to teda síla je), tak se třeba mimičo lekne a samo se nadechne...... stejně si myslím, že člověk ze začátku spát klidně nebude, tak tohle mám spíš jako pojistku.....ale jak říkám názory jsou různé a hlavně!!za nás to taky nebylo a šlo to :grinning:
11. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 mám za to, že Nanny, to tenkrát letělo, ale můžu to zjistit přesně, můžu jí kdyžtak napsat
11. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 téda ty pracantko, ty chceš dnes porodit co :grinning: opatrně, víš že se nemají zvedat moc ruky nahoru, ať se mimi nezamotá do šňůry............... tak pozor
11. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme po obídku, jdu se natáhnout, zachvíli mi dorazí kadeřnice
11. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to nemusíš, to spíš jen tak pro zajímavost, jinak Nanny jsme včera koupili :wink:
11. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ještě že ty barvičky jsou dneska tak šikovný, že to většinou stačí přetřít jen jednou a hlavně dodělávám jen jednu zeď tak se snad nic nestane :wink:
11. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ahojky,jaká je ta podložka u IKEA?Já ji chci pořídit taky na matraci,ale nevím jak je to z prodyšností.Mám tu kokosovo pohankovou matraci a ta nesmí přijít do styku s vlhkem :unamused:
11. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no je vidět že jsem bejvalá blondýna..... :grinning: taky mě teď napadlo, že bych měla spíš ležet a čekat až to přidje, než si dělat doma ještě větší čurbes :unamused: no tak to půjdu dát raději rychle dohromady.....
11. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jseš správně akční,víš co,já taky pořád jedu v plným tempu :slight_smile: . No aspoň budeš mít formu na porod :slight_smile:
11. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no právě že u mě je to tak, že já dokážu prospat tři dny ( zrovna většinou víkend, když máme tatínka doma :pensive: ) a pak bych se přetrhla.... ale dneska, když už jsem podruhý vylezla z postele v půl desátý, tak už mě byla hamba...... hlavně na mě je kdždej prospanej den znát, pak se nemůžu hejbat a jsem fakt jak nemožnej vorvaň :sunglasses:
11. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many už tři porodní asistentky mi řekli že to s tím zvedáním ruk a omotamou šňůrou je pověra.Každopádně asi to vymyslela nějaká chytrá žena protože někdy se to hodí :wink: třeba já minulej týden přesvědčila mamku ať mi umeje okna :wink: no ale to se prej i tak nemá je to dost fyzická zátěž a už jsem slyšela o hodně holkách co myly okna a pak jeli rodit.Takže kdo bude přenášet ať si umeje okna
11. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se dnes chystám na další větší úklid (komora,skříň,lednice) a pak vysát a vytřít.Ale jak se znám udělám jen půlku a zbytek odložím na neurčito.No ale měla bych si máknout dokud na to ten čas je.
11. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
na obídek jsem si dala jahodový knedlíčky,samozřejmě kupovaný,takže bez práce a teď se mi nic nechce akorát tak spát.dám chvilku šlofíka a třeba se pak opravdu do něčeho pustím,no aspoň se budu pořádně přemlouvat.
11. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak už mám nachystanou aspoň postýlku :slight_smile:
11. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna teda to jsou fotky jako z katalogu :dizzy_face:
11. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já nevím jaká ta podložka nepropustná je ale mám v plánu ji koupit. Přijde mi to lepší než igelit co mají v Tescu
11. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek