Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
badik
11. dub 2011
@dostyna hezký 🙂 🙂 🙂 to se bude Toníčkovi spinkat,ale není to brzo?ať se zbytečně nezapráší a nemusíš ještě převlíkat :-|
verczu
11. dub 2011
Ahoj holky, trpim na nepříjemné píchavé bolesti v oblasti močáku. Máte to taky někdo? Je mi jasný, že miminko sestupuje, ale má mě to píchat v močáku? Je to fakt dost nepříjemný!
badik
11. dub 2011
@verczu tak to raděj řekni dr abys neměla třeba zánět,i když si myslím že může být možný že tě mimčo nějak blbě tlačí.
dostyna
11. dub 2011
@realgs děkuji.No s tou podložkou jsem toho načetla dost a málokterá je propustná na vzduch a prckům je pak teplo.Ale to bych tam nehrotila,to jsou zase ty obchodní fígle.Ta z Ikea mi přijde vpoho a za rozumný peníze.Našla jsem pak ještě nějakou Emitex ale ta stála už ke třem stovkám
dostyna
11. dub 2011
@badik no je to brzo,ale já jsem to musela naaranžovat.pak to jen šupnu na přeprání a to je za den zase v cajku 🙂 Už aby tam byl ušáček.Už se těším jak se na něj budu koukat místo televize 🙂
dostyna
11. dub 2011
@verczu ahojky,no nevím jestli tě uklidním,ale tohle mě provází minimálně poslední dva měsíce intenzivně.Je to tím jak tlačí na močák a někdy mě tam píchne tak až to řeže,nepříjemný,ale myslím,že některé maminy to znají dobře.Nějak bych se nestresovala,asi až by to bylo celodenní a ne nahodilé,tak bych se ozvala.Ale řekla bych,že mimísek tlačí na močák 🙂
martja007
11. dub 2011
@verczu Ahoj, jen jsem tam surfovala Konika a vsimla si tve otazky...
Ja to mam taky, asi uz 2 mesice... Je to takova nahla bolest jakoby v mocaku nebo okoli, jnak kdyby mi tam nekdo bodl jehlou, mam to hlavne v sede. Myslim, ze to je mimcem jak tam tlaci na mocak 🙂
many
11. dub 2011
kuky kuky 😉 kadeřnice odešla a já tady teď šaškuju s alobalama na hlavě 🙂 že si to pak sama spláchnu, tak valila na autobus 😃 synek usnul u gumídků na gauči, tak ticho a jdu vás dočíst 😉
many
11. dub 2011
@evinka85 🙂 🙂 🙂 odpočívej 🙂 a jakou barvičkou maluješ co 😉
@badik no tak to je jen dobře, že to je teda pověra, protože dost mamin na to prdí a gruntuje, meje okna,..... 🙂 já už mám vše hotový a lenoším a sem tam akorát ty běžný práce, že 🙂 jinak my měli špagetky 🙂 milujeme je 🙂 dělám jen obyčejnou omáčku - cibule, kabanos, kečup a do toho smetana 🙂 na špagety ještě sýr a je to mňamka 🙂 a Ladíkovi to hlavně moc chutná 😃 tos měla dobrůtku 🙂
@dostyna krásná 🙂 tam se bude Toníčkovi chrupkat 🙂
many
11. dub 2011
mám tu máti, tak pak dočtu 😉
evinka85
11. dub 2011
@dostyna jeje máš to vážně krásný......
verczu
11. dub 2011
Holky dík, trochu klidnější! Je pravda, že dost trpim na zánety moč cest, jak před těhu, tak i v jeho průběhu. Možná je to tím. Jsem zvědavá, jak to zvládnu při porodu!
dostyna
11. dub 2011
@many jééé,takový špagety jsem si dělávala často když jsem začínala s vařením...tak ty udělám ve sředu,mňam,to já ráda 🙂
dostyna
11. dub 2011
@verczu to zvládneš,neboj. 😉 Tak si kup preventivně brusinky,ty jsou na močák,ne?
evinka85
11. dub 2011
@many já už malýmu vymalovala minulej měsíc jen v koutě, co bude mít kolem postýlky a dneska mi to nedalo, tak jsem to protáhla po celejch dvou stěnách.... barvička je meruňková, jsem vyhrabala zbytek a nelepila jsem tam takový zvířátka...... úspěch už to docela sklidilo..... původně tam měl postýlku druhej malej (přítelovo tříleý syn)...... tak povídal, že je to kásný a že se to bude báchovi líbit 😃 😃 😃
verczu
11. dub 2011
@dostyna Brusinky užívám už několik let bez přestávky. Ale každopádně díky za radu.
evinka85
11. dub 2011
holky tak jsem smontovala postýlku a nanečisto jsem ji vybavila....... no já už se nemůžu dočkat, je to prostě božííí......
dostyna
11. dub 2011
@verczu 🙂 🙂 aha
many
11. dub 2011
@evinka85 🙂 🙂 🙂 taky mi obě postýlky stojí 😃 pak akorát převlíct a to má za úkol tatin, až si pro nás pojede, tak ať to ještě předtím povleče 😃
many
11. dub 2011
a setře z nich prách 😃 co se tam nahromadí ještě 🙂
many
11. dub 2011
@hribek Izabelce vše nej nej .........k svátečku 🙂 bude ho slavit asi dnes že 🙂 😉
badik
11. dub 2011
tak jsem překvapila sama sebe a to nejhorší mám už uklizeno,teď malá pauza a ještě nádobí a vysát a vytřít a je hotovo.
@dostyna no taky bych si to tak na nečisto načančala,ale tatínek si dává na čas s natíráním postýlky 😞 ]-( on má pořád čas ]-( .ale zas kdybych ju už měla nachystanou asi bych pořád u ní stála a dojetím brečela.
1luciferka1
11. dub 2011
@dostyna krásné povlečení, kdepak jsi ho kupovala?
many
11. dub 2011
@badik šikulka 🙂 tak ať ti to jde od ruky 🙂
1luciferka1
11. dub 2011
@badik mě myje okna, tchýně, a dobrovolně 😉 jsem jí slíbila, že jí zato napeču na velikonoce - páč ji to nebaví a mě zas jo 😉
many
11. dub 2011
@1luciferka1 super dohoda 😃
1luciferka1
11. dub 2011
@many jj, obě budem spokojené 😉
many
11. dub 2011
@1luciferka1 a co pečeš dobrého 😉 já moc nepeču a měla bych asi začít 😃 no vánočku u nás dělal jen jednou tatin a moc se mu povedla, tak jí chce zase udělat, tak jsem říkala, že já bych mohla zkusit věnec 😃
many
11. dub 2011
@1luciferka1 ono sice my velikonoce nějak neslavíme, nikdo k nám už pár let nechodí 😃 můj hraje v zábavové kapele a všichni vědí, že já vždy chodila taky na zábavku a velikonoce jsme prospali a neotvírali 😃 tak přestali chodit 😃 a je fakt, že už ani kluci moc asi nechodí a nechávají to na ty mladší 😃 no u nás to bude zase tak, že se tatin probudí kolem 11.00 a půjde rychle s Ladíkem vymrskat aspoň pár sousedek a babičku 😃
many
11. dub 2011
ale jako něco na péct bych mohla ,že 🙂 teď už jsem 2x zkoušela ty muffíny třeba a mají u nás úspěch 😃 ale mohla bych něco velikonočního, že 🙂 třeba i toho berana 😃

Začni psát odpověď...

Odešli