• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna hezký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to se bude Toníčkovi spinkat,ale není to brzo?ať se zbytečně nezapráší a nemusíš ještě převlíkat :unamused:
11. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, trpim na nepříjemné píchavé bolesti v oblasti močáku. Máte to taky někdo? Je mi jasný, že miminko sestupuje, ale má mě to píchat v močáku? Je to fakt dost nepříjemný!
11. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu tak to raděj řekni dr abys neměla třeba zánět,i když si myslím že může být možný že tě mimčo nějak blbě tlačí.
11. dub 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs děkuji.No s tou podložkou jsem toho načetla dost a málokterá je propustná na vzduch a prckům je pak teplo.Ale to bych tam nehrotila,to jsou zase ty obchodní fígle.Ta z Ikea mi přijde vpoho a za rozumný peníze.Našla jsem pak ještě nějakou Emitex ale ta stála už ke třem stovkám
11. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no je to brzo,ale já jsem to musela naaranžovat.pak to jen šupnu na přeprání a to je za den zase v cajku :slight_smile: Už aby tam byl ušáček.Už se těším jak se na něj budu koukat místo televize :slight_smile:
11. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu ahojky,no nevím jestli tě uklidním,ale tohle mě provází minimálně poslední dva měsíce intenzivně.Je to tím jak tlačí na močák a někdy mě tam píchne tak až to řeže,nepříjemný,ale myslím,že některé maminy to znají dobře.Nějak bych se nestresovala,asi až by to bylo celodenní a ne nahodilé,tak bych se ozvala.Ale řekla bych,že mimísek tlačí na močák :slight_smile:
11. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu Ahoj, jen jsem tam surfovala Konika a vsimla si tve otazky...
Ja to mam taky, asi uz 2 mesice... Je to takova nahla bolest jakoby v mocaku nebo okoli, jnak kdyby mi tam nekdo bodl jehlou, mam to hlavne v sede. Myslim, ze to je mimcem jak tam tlaci na mocak :slight_smile:
11. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
kuky kuky :wink: kadeřnice odešla a já tady teď šaškuju s alobalama na hlavě :slight_smile: že si to pak sama spláchnu, tak valila na autobus :grinning: synek usnul u gumídků na gauči, tak ticho a jdu vás dočíst :wink:
11. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: odpočívej :slight_smile: a jakou barvičkou maluješ co :wink:
@badik no tak to je jen dobře, že to je teda pověra, protože dost mamin na to prdí a gruntuje, meje okna,..... :slight_smile: já už mám vše hotový a lenoším a sem tam akorát ty běžný práce, že :slight_smile: jinak my měli špagetky :slight_smile: milujeme je :slight_smile: dělám jen obyčejnou omáčku - cibule, kabanos, kečup a do toho smetana :slight_smile: na špagety ještě sýr a je to mňamka :slight_smile: a Ladíkovi to hlavně moc chutná :grinning: tos měla dobrůtku :slight_smile:
@dostyna krásná :slight_smile: tam se bude Toníčkovi chrupkat :slight_smile:
11. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mám tu máti, tak pak dočtu :wink:
11. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jeje máš to vážně krásný......
11. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dík, trochu klidnější! Je pravda, že dost trpim na zánety moč cest, jak před těhu, tak i v jeho průběhu. Možná je to tím. Jsem zvědavá, jak to zvládnu při porodu!
11. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@many jééé,takový špagety jsem si dělávala často když jsem začínala s vařením...tak ty udělám ve sředu,mňam,to já ráda :slight_smile:
11. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu to zvládneš,neboj. :wink: Tak si kup preventivně brusinky,ty jsou na močák,ne?
11. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@many já už malýmu vymalovala minulej měsíc jen v koutě, co bude mít kolem postýlky a dneska mi to nedalo, tak jsem to protáhla po celejch dvou stěnách.... barvička je meruňková, jsem vyhrabala zbytek a nelepila jsem tam takový zvířátka...... úspěch už to docela sklidilo..... původně tam měl postýlku druhej malej (přítelovo tříleý syn)...... tak povídal, že je to kásný a že se to bude báchovi líbit :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Brusinky užívám už několik let bez přestávky. Ale každopádně díky za radu.
11. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsem smontovala postýlku a nanečisto jsem ji vybavila....... no já už se nemůžu dočkat, je to prostě božííí......
11. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
11. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky mi obě postýlky stojí :grinning: pak akorát převlíct a to má za úkol tatin, až si pro nás pojede, tak ať to ještě předtím povleče :grinning:
11. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a setře z nich prách :grinning: co se tam nahromadí ještě :slight_smile:
11. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Izabelce vše nej nej .........k svátečku :slight_smile: bude ho slavit asi dnes že :slight_smile: :wink:
11. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem překvapila sama sebe a to nejhorší mám už uklizeno,teď malá pauza a ještě nádobí a vysát a vytřít a je hotovo.
@dostyna no taky bych si to tak na nečisto načančala,ale tatínek si dává na čas s natíráním postýlky :frowning2: :angry: on má pořád čas :angry: .ale zas kdybych ju už měla nachystanou asi bych pořád u ní stála a dojetím brečela.
11. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna krásné povlečení, kdepak jsi ho kupovala?
11. dub 2011 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik šikulka :slight_smile: tak ať ti to jde od ruky :slight_smile:
11. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik mě myje okna, tchýně, a dobrovolně :wink: jsem jí slíbila, že jí zato napeču na velikonoce - páč ji to nebaví a mě zas jo :wink:
11. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 super dohoda :grinning:
11. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@many jj, obě budem spokojené :wink:
11. dub 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 a co pečeš dobrého :wink: já moc nepeču a měla bych asi začít :grinning: no vánočku u nás dělal jen jednou tatin a moc se mu povedla, tak jí chce zase udělat, tak jsem říkala, že já bych mohla zkusit věnec :grinning:
11. dub 2011 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 ono sice my velikonoce nějak neslavíme, nikdo k nám už pár let nechodí :grinning: můj hraje v zábavové kapele a všichni vědí, že já vždy chodila taky na zábavku a velikonoce jsme prospali a neotvírali :grinning: tak přestali chodit :grinning: a je fakt, že už ani kluci moc asi nechodí a nechávají to na ty mladší :grinning: no u nás to bude zase tak, že se tatin probudí kolem 11.00 a půjde rychle s Ladíkem vymrskat aspoň pár sousedek a babičku :grinning:
11. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jako něco na péct bych mohla ,že :slight_smile: teď už jsem 2x zkoušela ty muffíny třeba a mají u nás úspěch :grinning: ale mohla bych něco velikonočního, že :slight_smile: třeba i toho berana :grinning:
11. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek