• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many peču beránka, perníčky a ze slaného "šneky"
11. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám doma domácí pekárnu a už jsem dlouho nic nepekla tak bych mohla udělat na velikonoce mazanec ať se opráší.
11. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many muffiny jsem taky už pekla a byly dobré, pošli pak recept, jaký máš na těsto :wink: at zkusím, jestli nemáš lepší :grinning:
11. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik o pekárně taky uvažuju, ale právě se bojím, že bude jen zabírat místo a použiju ji jen třikrát do roka :wink:
11. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ty šneky jsme taky jednou dělali, to není špatný nápad, už teď mám chuť :grinning:
@badik pekárnu si chceme taky časem koupit :slight_smile:
11. dub 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím jsem zkoušela ten můj co mám od kámošky a dobrý vláčný byly a teď v pátek jsem dělala s bílým jogurtem, to byla taky mňamka a s čokoládou na vaření, taky z těchto receptů, tatin mi to vše v práci vytiskl :grinning: tak jsem si říkala, že budu pomalu zkoušet všechny :slight_smile:
11. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no ze začátku jsem pekla jak divá,chtěla jsem vše vyzkoušet takže pečivo jsme moc nekupovali a občas jsem i nějaký ty koláče zkusila,taky knedle jsem dělala,ale teď už tak cca rok stojí.Ani nevím proč není to nic složitýho co zabere čas všechno tam naházíš a za 3 hodiny vytáhneš chleba.Ale teď jak jsem uklízela na komoře našla jsem tam mouky na chleba tak jsem si je nachystala do kuchyně že na zítra nějakej upeču.
11. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jednou jsme z toho chutnali chleba a byla to mňamka :slight_smile: takže časem koupíme
11. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mě to přijde super v tom, že je díky tomu vždy čerstvé pečivo "po ruce" :dizzy_face:
11. dub 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no měla jsem spoustu receptů,ale pár chlebů měli slepičky :frowning2: .Bílej chleba se vždycky povedl,ale já to chtěla hlavně kvůli tmavím chlebům a s těma jsem měla trošku problémy.Ale jinak když se povede tak to fakt nemá chybu,jsme to kolikrát jedli ještě teplý s čerstvým máslem,mňam.
11. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik děláš chutě :slight_smile:
11. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no je pravda,že když není chleba tak si musíš 3hodiny počkat než se upeče a to je rychlejší si zajít koupit,ale my nemáme obchod,takže pro nás je to výhoda.
11. dub 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím se natáhnout, není mi jaksi dobře, břicho furt tvrdne,... :confounded: nechte si dařit, zítra ahoj :slight_smile:
11. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many dekujeme:slight_smile: zrovna zacala kopat, tak jdu udelat jahudky s cukrem:slight_smile:at si svatek pekne uzije:slight_smile:
11. dub 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem Vás trochu dočetla,teď jsem pořád ležela,protože mám nějakou chřipku a nemůžu se toho zbavit,hlavně mě trápí kašel,tak doufám,že to co nevidět přejde,ale pěkně mě už z toho kašlání bolí břicho :unamused:
dnes jsem konečně dodělala kolébku tak snad se bude malé líbit,máme ji už v rodině 80let a 20let ji teď nikdo nepoužíval,tak jsem se rozhodla,že ji opráším a přemaluji,posílám foto
11. dub 2011 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci teda tak ta je luxusni, fakt moc pekny!!!! preju brzke uzdraveni
11. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tak ta se bude líbit určitě........ krásný!!!!!!!
11. dub 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci je krásná
11. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc,máme ji pro začátek,protože máme strašně malou ložnici a nevleze se nám tam postýlka ta bude v dětském pokoji a do ložnice se vleze aspoň ta kolébka,původně jsem si chtěla koupit ten košík na mimi,ale zdálo se mi,že na tu chvilku to jsou zbytečně utracené peníze je to dost drahé a když máme tu kolébku,tak by bylo škoda toho nevyužit a za ušetřené penízky koupím raději to co opravdu potřebujeme :grinning:
11. dub 2011 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak úklid hotov huráááá :slight_smile:
@bobesci fakt krásná až ti ji závidím :wink:
11. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci navíc když je tak stará je to určitě kvalitní materiál.vidím to i na postýlce ty dnešní nic nevydrží.já mám starou minimálně 30 let jen se obrousila,ještě přetřít a jak říkáš ušetří se spoustu penízků
11. dub 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ta je teda luxusní, taky jsme měli mít kolíbku, ale nakonec jsem si řříkala, že do toho našeho malého bytu se nevejde tak bude malé od začátku v postýlce
11. dub 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo to je pravda,jde vidět,že je to dobré dřevo a taky je pěkně těžká :grinning:
teď si dávám na večeři ananas,mám pořád chuť na ovoce a nejvíc na mango a teď jak naschvál ho nikde u nás nemají :grinning: včera jsem si konečně dokoupila zbytek věci do porodnice,tak snad už mám vše,teď už jen zbalit tašku,porodit mimi a je to hotovo :grinning:
11. dub 2011 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..Dneska jsem se vratila z nemocnice..V nedeli dopoledne jsem spadla z kuchysky zidle-stala jsem na ni a neco hledala ve skrince k kuchynsky lince a zidle se podemnou podlomila,projela jsem skrs a jeste s ni spadla az na zem-lezela jsem ve vterine na zemi na boku-mam odresou celou nohu a narazenou ruku-no narazenou-odrenou a peknou modrinu tam mam..Bohuzel malej lezi jeste v pricne poloze a me bylo spatne tak jsme pro jistotu jeli-porad si rikam radeji 10x jet zbytecne,nez abych jednou nedojela vcas a bylo pozde..Dojela jsem do nemocnice,natocily ozvicky,udlelali ultrazvuk a gyn. vysetreni a nechali me na pozorovani,ale vse bylo v poradku a dneska me pustili domu.Tak se mi ulevilo,ze je malej v poradku..A pozor-kdo vite jak jsem tady resila,ze malej je o dost tezsi-v 31tt mi ho zmerili a mel by mit temer 2,5kg a vcera mi ho merili znovu a podle tohodle mereni ma 2kg-sice je to malinko vic,ale porad to nejsou 2,5kg,ze jo?! Hodnoty mam BDP 85mm-dopovida 34+6,AC 279mm-odpovida 32+0 a FL 64mm-odpovida 32+5..A dle ms jsem v nedeli byla 32+2 a dle usg 33+2-coz uz neni takovy rozdil..Jsem rada,ze jsem doma a nabytek pujde z domu-mame ho dva mesice a tohle..Jeste najit papiry a odvezem ho,budem chtit vratit penize a za Askem delam tlustou cernou ranu a nechci od nich ani igelitovou tasku..Jdu ulozit deti,manza je v praci a pak asi zalehnu s nima-vubec jsem se nevyspala..
11. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik tak hlavně,že se ti nic nestalo a miminko je v pořádku :grinning: já jsem zase pro změnu v tomto těhotenství taky měla už tři nepříjemnosti,v prosinci jsem měla havárku v autě,hned měsíc na to jsem uklouzla na ledě a spadla a do třetíce asi před 3 týdny jsem si chtěla sednou na židli a omylem si sedla vedle a přímo na zem,a to pěkně bolelo,ale naštěstí dopadlo vše v pořádku,tak snad už to mám vybrané na celý život
:sweat_smile:
11. dub 2011 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik jejda to zní strašlivě, ale tak hlevně, že jste s miminkem vpořádku :wink: a gratulace k menšímu odhadu :wink:
11. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jejda,takze taky toho mas dost..Rikam si,kdybych nebyla tehotna tak by se mi nic nestalo a jak jsem tehotna taky porad neco-mam to podobne-sice bouracka byla malem kdyz manzelovi do cesty vlitl nejaky silenec-no brzdila jsem i ocima a bylo to teda o kousek,ale hrozne jsem se lekla,pred vanoci jsem uklouza na lede a ted tohle-taky doufam,ze ted uz prijde jen samotny porod..Drzim palce at to do konce tehu zdarne prezijem..
11. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Dekuju,uprimne jsem o trosku klidnejsi,ze mi rekli ze ma dve kilca-zni to lip nez 2,5kg..Za tyden mam jit na kontorlu,tak jsem zvedava kolik nameri..
11. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek