Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
1luciferka1
11. dub 2011
@many peču beránka, perníčky a ze slaného "šneky"
badik
11. dub 2011
já mám doma domácí pekárnu a už jsem dlouho nic nepekla tak bych mohla udělat na velikonoce mazanec ať se opráší.
1luciferka1
11. dub 2011
@many muffiny jsem taky už pekla a byly dobré, pošli pak recept, jaký máš na těsto 😉 at zkusím, jestli nemáš lepší 😃
1luciferka1
11. dub 2011
@badik o pekárně taky uvažuju, ale právě se bojím, že bude jen zabírat místo a použiju ji jen třikrát do roka 😉
many
11. dub 2011
@1luciferka1 ty šneky jsme taky jednou dělali, to není špatný nápad, už teď mám chuť 😃
@badik pekárnu si chceme taky časem koupit 🙂
many
11. dub 2011
zatím jsem zkoušela ten můj co mám od kámošky a dobrý vláčný byly a teď v pátek jsem dělala s bílým jogurtem, to byla taky mňamka a s čokoládou na vaření, taky z těchto receptů, tatin mi to vše v práci vytiskl 😃 tak jsem si říkala, že budu pomalu zkoušet všechny 🙂
badik
11. dub 2011
@1luciferka1 no ze začátku jsem pekla jak divá,chtěla jsem vše vyzkoušet takže pečivo jsme moc nekupovali a občas jsem i nějaký ty koláče zkusila,taky knedle jsem dělala,ale teď už tak cca rok stojí.Ani nevím proč není to nic složitýho co zabere čas všechno tam naházíš a za 3 hodiny vytáhneš chleba.Ale teď jak jsem uklízela na komoře našla jsem tam mouky na chleba tak jsem si je nachystala do kuchyně že na zítra nějakej upeču.
many
11. dub 2011
@badik jednou jsme z toho chutnali chleba a byla to mňamka 🙂 takže časem koupíme
1luciferka1
11. dub 2011
@badik mě to přijde super v tom, že je díky tomu vždy čerstvé pečivo "po ruce" x-)
badik
11. dub 2011
@many no měla jsem spoustu receptů,ale pár chlebů měli slepičky 😞 .Bílej chleba se vždycky povedl,ale já to chtěla hlavně kvůli tmavím chlebům a s těma jsem měla trošku problémy.Ale jinak když se povede tak to fakt nemá chybu,jsme to kolikrát jedli ještě teplý s čerstvým máslem,mňam.
many
11. dub 2011
@badik děláš chutě 🙂
badik
11. dub 2011
@1luciferka1 no je pravda,že když není chleba tak si musíš 3hodiny počkat než se upeče a to je rychlejší si zajít koupit,ale my nemáme obchod,takže pro nás je to výhoda.
many
11. dub 2011
mizím se natáhnout, není mi jaksi dobře, břicho furt tvrdne,... :-S nechte si dařit, zítra ahoj 🙂
hribek
11. dub 2011
@many dekujeme🙂 zrovna zacala kopat, tak jdu udelat jahudky s cukrem🙂at si svatek pekne uzije🙂
bobesci
11. dub 2011
Ahoj holky,tak jsem Vás trochu dočetla,teď jsem pořád ležela,protože mám nějakou chřipku a nemůžu se toho zbavit,hlavně mě trápí kašel,tak doufám,že to co nevidět přejde,ale pěkně mě už z toho kašlání bolí břicho :-|
dnes jsem konečně dodělala kolébku tak snad se bude malé líbit,máme ji už v rodině 80let a 20let ji teď nikdo nepoužíval,tak jsem se rozhodla,že ji opráším a přemaluji,posílám foto
hribek
11. dub 2011
@bobesci teda tak ta je luxusni, fakt moc pekny!!!! preju brzke uzdraveni
evinka85
11. dub 2011
@bobesci tak ta se bude líbit určitě........ krásný!!!!!!!
janadudy
11. dub 2011
@bobesci je krásná
bobesci
11. dub 2011
díky moc,máme ji pro začátek,protože máme strašně malou ložnici a nevleze se nám tam postýlka ta bude v dětském pokoji a do ložnice se vleze aspoň ta kolébka,původně jsem si chtěla koupit ten košík na mimi,ale zdálo se mi,že na tu chvilku to jsou zbytečně utracené peníze je to dost drahé a když máme tu kolébku,tak by bylo škoda toho nevyužit a za ušetřené penízky koupím raději to co opravdu potřebujeme 😃
badik
11. dub 2011
tak úklid hotov huráááá 🙂
@bobesci fakt krásná až ti ji závidím 😉
badik
11. dub 2011
@bobesci navíc když je tak stará je to určitě kvalitní materiál.vidím to i na postýlce ty dnešní nic nevydrží.já mám starou minimálně 30 let jen se obrousila,ještě přetřít a jak říkáš ušetří se spoustu penízků
realgs
11. dub 2011
@bobesci ta je teda luxusní, taky jsme měli mít kolíbku, ale nakonec jsem si řříkala, že do toho našeho malého bytu se nevejde tak bude malé od začátku v postýlce
bobesci
11. dub 2011
@badik jo,jo to je pravda,jde vidět,že je to dobré dřevo a taky je pěkně těžká 😃
teď si dávám na večeři ananas,mám pořád chuť na ovoce a nejvíc na mango a teď jak naschvál ho nikde u nás nemají 😃 včera jsem si konečně dokoupila zbytek věci do porodnice,tak snad už mám vše,teď už jen zbalit tašku,porodit mimi a je to hotovo 😃
veraakubik
11. dub 2011
Ahojky holky..Dneska jsem se vratila z nemocnice..V nedeli dopoledne jsem spadla z kuchysky zidle-stala jsem na ni a neco hledala ve skrince k kuchynsky lince a zidle se podemnou podlomila,projela jsem skrs a jeste s ni spadla az na zem-lezela jsem ve vterine na zemi na boku-mam odresou celou nohu a narazenou ruku-no narazenou-odrenou a peknou modrinu tam mam..Bohuzel malej lezi jeste v pricne poloze a me bylo spatne tak jsme pro jistotu jeli-porad si rikam radeji 10x jet zbytecne,nez abych jednou nedojela vcas a bylo pozde..Dojela jsem do nemocnice,natocily ozvicky,udlelali ultrazvuk a gyn. vysetreni a nechali me na pozorovani,ale vse bylo v poradku a dneska me pustili domu.Tak se mi ulevilo,ze je malej v poradku..A pozor-kdo vite jak jsem tady resila,ze malej je o dost tezsi-v 31tt mi ho zmerili a mel by mit temer 2,5kg a vcera mi ho merili znovu a podle tohodle mereni ma 2kg-sice je to malinko vic,ale porad to nejsou 2,5kg,ze jo?! Hodnoty mam BDP 85mm-dopovida 34+6,AC 279mm-odpovida 32+0 a FL 64mm-odpovida 32+5..A dle ms jsem v nedeli byla 32+2 a dle usg 33+2-coz uz neni takovy rozdil..Jsem rada,ze jsem doma a nabytek pujde z domu-mame ho dva mesice a tohle..Jeste najit papiry a odvezem ho,budem chtit vratit penize a za Askem delam tlustou cernou ranu a nechci od nich ani igelitovou tasku..Jdu ulozit deti,manza je v praci a pak asi zalehnu s nima-vubec jsem se nevyspala..
bobesci
11. dub 2011
@veraakubik tak hlavně,že se ti nic nestalo a miminko je v pořádku 😃 já jsem zase pro změnu v tomto těhotenství taky měla už tři nepříjemnosti,v prosinci jsem měla havárku v autě,hned měsíc na to jsem uklouzla na ledě a spadla a do třetíce asi před 3 týdny jsem si chtěla sednou na židli a omylem si sedla vedle a přímo na zem,a to pěkně bolelo,ale naštěstí dopadlo vše v pořádku,tak snad už to mám vybrané na celý život
:-N
1luciferka1
11. dub 2011
@veraakubik jejda to zní strašlivě, ale tak hlevně, že jste s miminkem vpořádku 😉 a gratulace k menšímu odhadu 😉
veraakubik
11. dub 2011
@bobesci jejda,takze taky toho mas dost..Rikam si,kdybych nebyla tehotna tak by se mi nic nestalo a jak jsem tehotna taky porad neco-mam to podobne-sice bouracka byla malem kdyz manzelovi do cesty vlitl nejaky silenec-no brzdila jsem i ocima a bylo to teda o kousek,ale hrozne jsem se lekla,pred vanoci jsem uklouza na lede a ted tohle-taky doufam,ze ted uz prijde jen samotny porod..Drzim palce at to do konce tehu zdarne prezijem..
veraakubik
11. dub 2011
@1luciferka1 Dekuju,uprimne jsem o trosku klidnejsi,ze mi rekli ze ma dve kilca-zni to lip nez 2,5kg..Za tyden mam jit na kontorlu,tak jsem zvedava kolik nameri..

Začni psát odpověď...

Odešli