• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@veraakubik ježiši no hlavně že vše dobře dopadlo,a gratuluji-konečně ti řekli spravné výsledky
12. dub 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jsem tu a stále 2v1 :grinning: no večer byl klid, ale šla jsem spát už před 20.00 měla jsem takový tlaky dole, že jsem myslela, že poleze ven :slight_smile: dobrý, je tam :grinning:
12. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jééé vy jste si včera dávaly holky mňamku :grinning:
12. dub 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobré ráno,zavidím ti to,už abych se taky dočkala
12. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci nááádhera :slight_smile: my máme taky kolíbku, ale teda 30 let starou :slight_smile: taky po nás, ale nebudu jí na Lukáška používat, mám strach, že by mi ho mohl Ladík vyklopit, takže jsem ji používala jen u Ladíka a pro Lukáška je nachystaná ještě jedna postýlka v obyváku :slight_smile:
@veraakubik jojky, tak ještěže jste oba v pořádku, mamino opatrně a na židle vůbec nelézt :frowning2: to je zákon schválnosti :frowning2:

téda mně Lukáška vůbec neváží, jen v tom 31t. a od té doby nee
12. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna to je fakt krása :slight_smile:
12. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no abych nakonec nepřenášela, ale už se těším na čtvrtek, co mi řekne v poradně, jestli se otvírám dál nebo ne
12. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí

@many ty jsi vlastně 1 z nás tady,co bude rodit :slight_smile:
12. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ne ne, jsou tady myslím dvě co mají termín ještě předemnou :wink:
12. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
už dostávám hlad :slight_smile: tak si jdu namáznout chlebík a uvařit kafčo :grinning:
12. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky.Tak já už se nemůžu dočkat ani když spím :slight_smile: když zrovna nerodím tak kojím nebo přebaluju :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,
jsem tu chvílu nebyla....v sobotu ve dvě ráno mě manža vzbudil s tím, že má nějaký problém :unamused: potichu pomalu, abych se prý neplašila - byl rudej jako vařený rajče a nemoh otevřít oči...odpoledne předtím někomu držel trubku ke svařování, sice do toho nekoukal, ale stejně...tak mi bylo hned jasný, která bije..a co budeme dělat, tak povídám no co zavezu tě na pohotovost u nás do nemocnice - mám řidičák od listopadu a jela jsem asi třikrát, z toho v noci ani jednou :frowning2: no co, vyplesklá jsem byla jako blázen, ale dojela jsem...DR, když nás viděl - slepej a vyplesklá těhule ve 2 ráno :grinning: tak nás radši nehnal do Plzně k očnímu a dal mu anestesii a Ophtal přímo na místě, já se modlila, abych nemusela řídit dalších 20 km..no zlatej :sweat_smile: . Tak jsme dorazili domů zalehli a já dvě hodiny čumákovala vystreslá, bolelo mě břicho, až manža si dělal srandu, že ještě jenom začít rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je zaděláno, řeknu vám dušička ve mě byla malá :grinning:
12. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak před půl hoďkou jsem na tebe vzpomínala, tak jsem hledala u tebe v albu, kdy si tu naposledy asi byla :wink: no že se ukážeš, babo jedna :grinning:
12. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine téééda, tak to jste si užili :wink:
12. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a tatin už má očka dobrý :wink: snad jo, že
12. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many To seš hodná...jo taťka už je v pohodě, občas kápneme Ophtal kapky..a nejlepší byl víkend...blbla elektrika, pak nám vyhodila i čerpadlo na vodu..takže celou neděli jsme byli bez TV, internetu, vody, a navíc ještě jsem stáhla žaluzky, aby měl přítmí tak jsem si doma připadala jako v kobce :grinning: navíc co dělat, tak jsem mu četla články z časopisů Maminka apod...až z toho unavením usnul :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Mimochodem, koukám, že už to máš za pár, co? :frowning2: Ty se máš...už budeš mít vše za sebou a hoňku a my tady budeme ještě neslehlý :grinning:
12. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se strašně zatáhlo, že musím svítit a začalo pršet..........předpoved se jim plní
12. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Koukám, že máš pěknej malej pupíček, teda oproti nám - viz. moje fotky :wink: my jsme vorváňci :dizzy_face:
Jo jinak pamatuješ, když jsme před časem tady byli akorát ty, badik a já? Pak se přidávali teprv ostatní :wink:
12. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to ses o něj pěkně starala :slight_smile: on ti pak taky pomůže se Štěpánkem :slight_smile:
jinak s tím porodem, no jsem zvědavá, kdy to příjde, abych pak nebyla až někde v půlce :slight_smile: říkala, že se klidně může stát, že budu přenášet, tak jsem zvědavá, jestli budu pořád otevřená na jeden nebo už třeba na dva.....
@janadudy tak to k nám dojde odpoledne nebo navečer asi, u nás zatím pere sluníčko pěkně , ale prádlo taky nechám raději doma na sušáku
Dobré ránko,
tak u mě dnes poprvé v noci pravá křeč v nožce, ještě ted to trochu cítím :rolling_eyes:
@many krásná nová fotečka :wink: a je dobře že jsi pořád 2v1 :grinning:
@germaine téda, tak to jste měli hezké dobrodružství, ale jsi šikula, že jsi to zvládla :wink:
12. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no pamatuju si :slight_smile: a přibylo nás hodně, ale teď se tu moc holek zase neukazuje, asi gruntují a připravují se,.......
@many Ale neříkej, že bys nebyla radši, kdyby to bylo dřív, než dýl ne? Když bude správně "dopečenej" :grinning:
@1luciferka1 no já si říkala, že změním foto, když čekám už druhý ať tam nejsem jen s Ladíkem a zrovna jinou jsem v počálu neměla, jen tu z vánoc :grinning: pak změním až s Lukynkem a Ládíkem dohromady :grinning: aby to nebylo ani jednomu líto :grinning:
12. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Já musím dožehlit pár plen, pak sbalit tašku do porodky, trošku poklidit v pokojíčku a je vymalováno :grinning: můžeme jet :grinning:
12. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jasan :slight_smile: ale chtěla jsem toho květňáčka no :grinning: ale když bude chtít jít dřív, tak co nadělám, no hlavně, aby měl pořádný míry :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine taky jsem nachystaná ,už mi chybí akorát to pití do tašky :grinning:
12. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :grinning: míry určitě mít bude..já se zas modlím, abych nerodila pětikiláčka :confounded:
12. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek