Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
12. dub 2011
@germaine ta fotečka je stará,jestli si to nečetla 😉 teď mám pořádný 😉 🙂 si teda myslím 😃
1luciferka1
12. dub 2011
já dnes vyzvedla na poště kojopodprdy, ale vracím je, takže musím vyrazit do obchůdku, at to mám komplet a můžu sbalit tašku. Jinak už chybí snad jen plínky pro mimíska a je to 😉
germaine
12. dub 2011
@many Mimochodem dala jsem na tebe a koupila dva balíky Batist Flower, tak jsem zvědavá...já vložky nepoužívam tak od sedmnácti - jenom tampony...
germaine
12. dub 2011
@many Nafoť, ukaž...ať nemám mindrák 😞
many
12. dub 2011
na té stránce mám dvě fotečky 🙂
many
12. dub 2011
@germaine máš krásný bříško 🙂 a kolik už máš navíc kileček, já se držím 😃 já 13 😃 u Ladíka jsem měla 23 😃
germaine
12. dub 2011
@many No tak to máš ale proti mě stále pupíček, já mam vanu 😃 jako den před porodem, a to ještě bude hůř..stále zbývá 5-7 týdnů :-o 😃
many
12. dub 2011
holky jak teď neberu už hořčík, tak mi teda pěkně tvrdne bříško :-S ale naštěstí mě nebudí už křeče v noze, zvláštní 😉 ale za to mě brnívá levá ruka 😉
germaine
12. dub 2011
@many No kolísá mi to 8-9 kg 😃 ale jde mi to fakt úplně nejvíc do břicha a to mi ještě začíná te´dka klesat dolů 😃
many
12. dub 2011
@germaine Štěpánek tam má aspoň hodně místečka na rozvalování 😃
many
12. dub 2011
@germaine krásný, hele sestřenka přibrala 8 kilo a měla 4 kilovýho macka 😉
many
12. dub 2011
jdu pověsit prádlo a jsem tu na to tata 😃
germaine
12. dub 2011
@many Tak břich mi netvrdne, poslíčky taky žádný...ále mám nedostatek železa, dostala jsem prášky, minule mi našli cukr v moči, tak čekám na pátek na KO co a jak...a navíc krom žil na nohách se mi před časem udělaly na zevních rodidlech a to je teprv žrádlo :-N to žádný z vás nepřeju :-x beru na to Detralex a čekáme, zda to zabere a budu moct rodit normálně, nebo sekcí...
janadudy
12. dub 2011
holky co už jste rodili jaké mate zkušenosti s navratem menstruace?
germaine
12. dub 2011
Pokojík napůl připraven,,,něco nebo někdo mi tu ale stále chybí 😃 už aby tu byl, já se na něj taaaak těšim.
many
12. dub 2011
@germaine jojky, tak aŤ ti to zabere, železo už taky beru přes týden a hořčík už jsem měla díky Bohu vynechat 🙂 a už se nalívám maliníkem 🙂 2x denně 🙂
@janadudy já krvácela durch 15 měsíců 😞 celou dobu kojení, brala jsem totiž prášky pro kojící matky a ty to dost dělají :-S takže 15 měsíců v kuse furt vložky a vložky a když jsem náhodou nekrvácela, tak jsem měla tmavý špinění :-S no síla, po 15 měsících už jsem přestala a byl klid, ale teď zase budu brát, protože tělísko si zatím asi nenechám dát, furt rozmýšlím a nad injekcí taky no :-S
@germaine krásně připravený 😉
many
12. dub 2011
brala jsem Cerazete
1luciferka1
12. dub 2011
@janadudy já po pěti týdnech měla očistky za sebou a po šestinedělí už jsem brala antikoncepci pro kojící matky, takže hladký průběh, u druhého porodu je to prý horší, tak uvidím co mě čeká tentokráte 8-(
@many tý jo, 15 měsíců vkuse 8-( =-) a co to bylo za prášky, na podporu toho kojení????
many
12. dub 2011
tak jsem tu, měla jsem teď zase hrozný tvrdnutí furt za sebou 😞 holky já z toho začínám mít strach, kdy to příjde, kdy jet,.... :-S už to přešlo, tak jsem ráda :-S
many
12. dub 2011
@1luciferka1 to byly prášky - antikoncepce pro kojící matky - nabídli mi jen Cerazete a Azalia a že Cerazete jsou lepší
many
12. dub 2011
@1luciferka1 a co jsi brala ty ?
1luciferka1
12. dub 2011
@many jé to už nevím, je to osm let zpátky a brala jsem ji jen tři měsíce, pak mi došlo mlíko, takže jsem přešla zpět na normální antikoncepci. Injekce mi doktorka nedoporučila, že u 20% že dochází ke krvácení mimo cyklus a já s mým štěstím, bych v té 20ce určo byla :-p
A tak prádlo nech na někoho jiného a nic nedělej, ono se to bez tebe nezbortí 😉
many
12. dub 2011
@1luciferka1 dobrý, pračka už je dávno pověšená 🙂 to byla rychlovka 🙂 no vždycky už dostanu strach, ale tak hlavní je, že se malej hýbe 🙂 a doufám, že to příjde až později a né teď 🙂
lolla79
12. dub 2011
@janadudy Ahoj holky, mě po šestinedělí gynekolog napsal recept na antikoncepci Azalie - pro kojící matky, ale když jsem si přečetla příbalovej leták, tak jsem je ani nezačala užívat. Jinak asi tím, že jsem kojila fakt dost často, ze začátku třeba i po dvou hodinách - to už mě připadalo že nedělám nic jiného než že pořád jen a jen kojím, tak jsem první menstruaci dostala, až když malá měla 11měsíců. A tím, že jsem kojila do jejích 27měsíců, tak jsem cyklus měla mezi 40-42dny, takže super. 🙂 Se divím, že se mě podařilo vůbec otěhotnět. 🙂
lolla79
12. dub 2011
@many můžu se optat, kde jsi ten maliník kupovala? V lékárně? A od kolikátýho týdne jsi ho začala pít?
badik
12. dub 2011
@1luciferka1 v lidlu mají mít od čtvrtka kojící podprdy za 199Kč určitě je půjdu omrknout.jinak mívají v rossmanu za 300Kč má je kámoška dost si je chválí.Blbý je že se tam nedají zkusit 😞
@germaine já koupila v lékármě bella vložky a jsou fakt mega,myslím že nemůže nic utýct 😉
lolla79
12. dub 2011
@badik Taky se chystám ve čtvrtek do Lídla omrknout ty podprsenky. 🙂 A taky se chci kouknout na ty trička s krátkým rukávem - co mají být v akci. 🙂 Jinak já už dvě kojící podprsenky mám, ale obávám se, že jsem neodhadla velikost a že mě budou velký, tak uvidím, jak budou vypadat tyto.
badik
12. dub 2011
já jsem dnes nějaká vyřízená uvařit oběd mi dalo pěkně zabrat 😞 a to pořád chci aby bylo krásně,ale asi raděj ať je pod mrakem nedovedu si představit jak budu funět až budou vedra 😞
badik
12. dub 2011
@lolla79 no o těch tričkách taky dost přemýšlím je to dobrá cena a s krátkým rukávem mám jen jedno co obleču,ale není těhotenský takže ho vynosím i pak.jen si říkám,jestli má smysl na měsíc kupovat tričko :-| ale zas ho pak můžu prodat že.

Začni psát odpověď...

Odešli