• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine ta fotečka je stará,jestli si to nečetla :wink: teď mám pořádný :wink: :slight_smile: si teda myslím :grinning:
12. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes vyzvedla na poště kojopodprdy, ale vracím je, takže musím vyrazit do obchůdku, at to mám komplet a můžu sbalit tašku. Jinak už chybí snad jen plínky pro mimíska a je to :wink:
@many Mimochodem dala jsem na tebe a koupila dva balíky Batist Flower, tak jsem zvědavá...já vložky nepoužívam tak od sedmnácti - jenom tampony...
@many Nafoť, ukaž...ať nemám mindrák :frowning2:
12. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na té stránce mám dvě fotečky :slight_smile:
12. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine máš krásný bříško :slight_smile: a kolik už máš navíc kileček, já se držím :grinning: já 13 :grinning: u Ladíka jsem měla 23 :grinning:
12. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No tak to máš ale proti mě stále pupíček, já mam vanu :grinning: jako den před porodem, a to ještě bude hůř..stále zbývá 5-7 týdnů :astonished: :grinning:
12. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak teď neberu už hořčík, tak mi teda pěkně tvrdne bříško :confounded: ale naštěstí mě nebudí už křeče v noze, zvláštní :wink: ale za to mě brnívá levá ruka :wink:
@many No kolísá mi to 8-9 kg :grinning: ale jde mi to fakt úplně nejvíc do břicha a to mi ještě začíná te´dka klesat dolů :grinning:
@germaine Štěpánek tam má aspoň hodně místečka na rozvalování :grinning:
12. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine krásný, hele sestřenka přibrala 8 kilo a měla 4 kilovýho macka :wink:
12. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu pověsit prádlo a jsem tu na to tata :grinning:
12. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak břich mi netvrdne, poslíčky taky žádný...ále mám nedostatek železa, dostala jsem prášky, minule mi našli cukr v moči, tak čekám na pátek na KO co a jak...a navíc krom žil na nohách se mi před časem udělaly na zevních rodidlech a to je teprv žrádlo :sweat_smile: to žádný z vás nepřeju :zipper_mouth: beru na to Detralex a čekáme, zda to zabere a budu moct rodit normálně, nebo sekcí...
12. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co už jste rodili jaké mate zkušenosti s navratem menstruace?
12. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokojík napůl připraven,,,něco nebo někdo mi tu ale stále chybí :grinning: už aby tu byl, já se na něj taaaak těšim.
12. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jojky, tak aŤ ti to zabere, železo už taky beru přes týden a hořčík už jsem měla díky Bohu vynechat :slight_smile: a už se nalívám maliníkem :slight_smile: 2x denně :slight_smile:
@janadudy já krvácela durch 15 měsíců :frowning2: celou dobu kojení, brala jsem totiž prášky pro kojící matky a ty to dost dělají :confounded: takže 15 měsíců v kuse furt vložky a vložky a když jsem náhodou nekrvácela, tak jsem měla tmavý špinění :confounded: no síla, po 15 měsících už jsem přestala a byl klid, ale teď zase budu brát, protože tělísko si zatím asi nenechám dát, furt rozmýšlím a nad injekcí taky no :confounded:
@germaine krásně připravený :wink:
12. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
brala jsem Cerazete
12. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy já po pěti týdnech měla očistky za sebou a po šestinedělí už jsem brala antikoncepci pro kojící matky, takže hladký průběh, u druhého porodu je to prý horší, tak uvidím co mě čeká tentokráte :rolling_eyes:
@many tý jo, 15 měsíců vkuse :rolling_eyes: :confused: a co to bylo za prášky, na podporu toho kojení????
12. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu, měla jsem teď zase hrozný tvrdnutí furt za sebou :frowning2: holky já z toho začínám mít strach, kdy to příjde, kdy jet,.... :confounded: už to přešlo, tak jsem ráda :confounded:
12. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 to byly prášky - antikoncepce pro kojící matky - nabídli mi jen Cerazete a Azalia a že Cerazete jsou lepší
12. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 a co jsi brala ty ?
12. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jé to už nevím, je to osm let zpátky a brala jsem ji jen tři měsíce, pak mi došlo mlíko, takže jsem přešla zpět na normální antikoncepci. Injekce mi doktorka nedoporučila, že u 20% že dochází ke krvácení mimo cyklus a já s mým štěstím, bych v té 20ce určo byla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tak prádlo nech na někoho jiného a nic nedělej, ono se to bez tebe nezbortí :wink:
12. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 dobrý, pračka už je dávno pověšená :slight_smile: to byla rychlovka :slight_smile: no vždycky už dostanu strach, ale tak hlavní je, že se malej hýbe :slight_smile: a doufám, že to příjde až později a né teď :slight_smile:
12. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Ahoj holky, mě po šestinedělí gynekolog napsal recept na antikoncepci Azalie - pro kojící matky, ale když jsem si přečetla příbalovej leták, tak jsem je ani nezačala užívat. Jinak asi tím, že jsem kojila fakt dost často, ze začátku třeba i po dvou hodinách - to už mě připadalo že nedělám nic jiného než že pořád jen a jen kojím, tak jsem první menstruaci dostala, až když malá měla 11měsíců. A tím, že jsem kojila do jejích 27měsíců, tak jsem cyklus měla mezi 40-42dny, takže super. :slight_smile: Se divím, že se mě podařilo vůbec otěhotnět. :slight_smile:
12. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many můžu se optat, kde jsi ten maliník kupovala? V lékárně? A od kolikátýho týdne jsi ho začala pít?
12. dub 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 v lidlu mají mít od čtvrtka kojící podprdy za 199Kč určitě je půjdu omrknout.jinak mívají v rossmanu za 300Kč má je kámoška dost si je chválí.Blbý je že se tam nedají zkusit :frowning2:
@germaine já koupila v lékármě bella vložky a jsou fakt mega,myslím že nemůže nic utýct :wink:
12. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Taky se chystám ve čtvrtek do Lídla omrknout ty podprsenky. :slight_smile: A taky se chci kouknout na ty trička s krátkým rukávem - co mají být v akci. :slight_smile: Jinak já už dvě kojící podprsenky mám, ale obávám se, že jsem neodhadla velikost a že mě budou velký, tak uvidím, jak budou vypadat tyto.
12. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dnes nějaká vyřízená uvařit oběd mi dalo pěkně zabrat :frowning2: a to pořád chci aby bylo krásně,ale asi raděj ať je pod mrakem nedovedu si představit jak budu funět až budou vedra :frowning2:
12. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no o těch tričkách taky dost přemýšlím je to dobrá cena a s krátkým rukávem mám jen jedno co obleču,ale není těhotenský takže ho vynosím i pak.jen si říkám,jestli má smysl na měsíc kupovat tričko :unamused: ale zas ho pak můžu prodat že.
12. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek