• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@badik Já právě s krátkým rukávem nemám žádné, tak jedno určitě koupím, teda pokud to bude aspoň trochu nějak vypadat, ono většinou na obrázku vše vypadá líp než pak ve skutečnosti. Ale není to drahé, tak i kdyby to mělo být na chvíli, tak pak ho můžu vynosit třeba jako noční košili. :sweat_smile:
12. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak to si měla s menstruací super :slight_smile: a maliník jsem koupila v lékárně za 20,- a piju ho od toho 36t.
12. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,moc zdravím :grinning: teď jsem zrovna dověšela prádlo,tak doufám,že nezačne pršet nějak se mračí :unamused: já byla dnes dopoledne mrknout na kojící podprsenky,máme tady jedny vietnamce,kde jsou super podprsenky a za super ceny,kojící mají za 130kč,super bavlna,ale neměli moji velikost :frowning2: mám jednu z prvního těhotenství,která byla pěkně drahá,je sice jako nová,protože jsem ji používala jen 10 dní,ale mám ji velkou přes objem,mamka mi to opravý,ale chci si koupit ještě jednu :sweat_smile:
12. dub 2011 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many děkuji za info. Asi do něj taky v tom 36.týdnu půjdu. Jinak tvoje gynekoložka tě už asi předá porodnici, že? Jsi už 37.týden - to už je nejvyšší čas. Závidím (samozřejmě v dobrým), že to budeš mít jako jedna z prvních za sebou a už si budeš užívat toho malého drobečka a my co máme termín později se budeme teprve na vše připravovat.... Největší obavy mám, jak to všechno zorganizuji (dopravit Lucku k našim), než budu moc v klidu odjet do porodnice. Už bych si taky přála mít to za sebou.
12. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no když už člověk čeká druhý je to tak nějak složitější co.To si asi přeješ aby tě to nechytlo v noci,budit Lucinku a kdesi ju v noci tahat asi není žádná sranda.
12. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera večer jsem se pustila do balení tašky tak jsem tak na půl připravená,ještě zítra nakoupím nějakou drogérku dobalím a už jen čekat.v páter k doktorovi tak jsem zvědavá jak na tom jsme.Dělají vám teď už pokaždé UTZ nebo jak často,doufám že nám udělá ať víme jak jsme porostli.
12. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no přesně jak píšeš. Ono jen kolikrát když jdu ráno k dr. a musím ji budit dřív než je zvyklá, tak je to celkem o nervy. Natož pokud to přijde v noci.... což tak nějak předpokládám, že to tak bude. A taky pak ten pocit ji dát k babičce a nebýt s ní - jsem na ni asi dost závislá - ještě nikdy jsem ji nikde nenechala na hlídání - krom asi 2-3hodin. Jenže teď to najednou bude jiné - bude muset zvládnout pár nocí beze mě - no a já bez ní. Bude to myslím pro nás obě dost těžké.
12. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tašku do porodky jsem se snažila zabalit o víkendu, ale je ještě spousta věcí co mě tam chybí - např. kosmetika pro mimi, přezůvky, a co asi nejdůležitější - tak to jsou doklady. Musím ještě s přítelem na matriku kvůli příjmení dítěte. A to nemluvím o tom, že ještě ani nemáme jasno o jménu. :frowning2: Nechápu, že ten můj chlap má pořád na všechno spoustu času.
Taky máte holky, co jste si už balili věci do porodnice plnou kabelu? Se obávám, že se mi tam snad už ani ten zbytek co tam musím dodat ani nevejde. :frowning2:
12. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jinak ultrazvuk mě dělá dr. od začátku těhotenství každou kontrolu. Minulý týden jsem se akorát objednala na ultrazvuk, kterej se dělá ve 30.-32.týdnu, ale to jdu až koncem měsíce, dřív nemají volný termín, ale prý to nevadí, že už budu nějakej 33.týden, tak jsem zvědavá. Vlastně to bude můj první ultrazvuk někde jinde než u mýho dr. Teda když nepočítám 3Dutz. Spíš by mě zajímalo, od kdy kontroluje gynekolog pokud má ten přístroj- ozvy srdíčka a ve kterým týdnu se dělá stěr skrz streptokoka. Nějak si to už nevzpomínám. :frowning2:
12. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic musím jít nachystat oběd, vařit jsem naštěstí nemusela, mám navařeno ze včera, tak akorát ohřát a pak s malou ven. Tak se mějte a zase se připojím jak to půjde.
12. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nemocenská konečně na účtu,taťkova výplata taky,teď jen čekám na vrácené daně.jsem zvědavá kolik mi to udělá,mám tam hypotéku+to že jsem od půlky října doma no snad budu překvapena mile,doufám.hodí se teď každá kačka ještě mám v plánu dost výdajů.A vůbec nevíte někdo jak to nakonec dopadlo s tím porodným?Vím že ten soud nějak prohráli a dál se po tom slehla zem takže nic nevím :frowning2:
12. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu ty když provedeš něco nezákonýho musíš platit a nikdo nehledí na to že tě to zničí,stát si nezákonně odhlasuje balíček a oni ho nechají dál platit protože by to mělo špatný důsledky na naši ekonomiku a dají jim čas si to do konce roku odhlasovat znova :angry: .když to do teď naši ekonomiku nezničilo tak to ještě jeden rok mohlo vydržet ne.A myslím si že nás ruinují jiné věci než blbý porodný :angry: ,no nic nebudem se rozčilovat,stejně jsem s těma penězma nepočítala :frowning2:
12. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tady se střídá zateženo se sluníčkem, tak uvidíme jak nakonec bude. Už máme po obídku, měla jsem knedlu ve vajíčku, zbyla od svíčkové a já to moc ráda. Tento týden se chystáme na prohlídku do porodky tak uvidím co nám ukážou a jestli když uvidím sál nebudu chtít rodit raději tiše doma v koutě :confused: Půjdu na chvíli za kamarádkou na písek když je teď docela fajn ať se i trochu provětrám, včera jsme tam seděli od dvou do půl 7 a bylo to parádní. No musím to na tu mateřskou pořádně natrénovat :sunglasses:
12. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, šla jsem nás s malou oblíct, že půjdeme ven a vezmu to přes zeleninu - děsně ulítám na kedlubnách a už jsem párkrát natrefila na lusky hráchu - to taky můžu a ve velkým a zrovna mám na něj takovou chuť, tak se tak těším a než jsme vyšly z baráku, tak začalo pršet. :frowning2: Tak jsme se vrátily domů a chvíli počkáme - doufám, že to brzo přejde, protože chuť je fakt silnější než já. Ani jsem po obědě kvůli tomu nedala malou spát a teď mě takhle nemile překvapí počasí. :confounded:
12. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no myslím, že buďto příští týden už a nebo za 14 dní mě tam pošle, uvidíme ve čtvrtek , jinak snad ti to potom vše dobře dopadne, až to na tebe příjde, mamka bydlí za barákem, takže my zavoláme a poletí k nám doufám hned , že zrovna někde nebude teda :confounded:
@badik já vyhlížím rodičák na účtu a furt nic :angry:
12. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no u nás se to už taky kaboní, chvíli slunko, chvíli zataženo, tak nemáme to k Brnu daleko, že :wink:
@lolla79 tak to naštve, ten déšť
no Ladíček si dal hoďku a půl, tak jsem nemohla být na netu, máme počál v pokojíku, nevýhoda no :confounded: se to časem musí nějak pořešit, chtělo by to noťas a počál vyhodit :slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jdu si uvařit kafčo :slight_smile: mám chuťku a pak asi odpoledne upeču Ladíčkovi jablečný perník, má ho moc rád :grinning: a je to rychlovka :slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde :wink:
12. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo nemá cenu se rozčilovat, ale porodný by bodlo a je to hnus, že zrovna tady na tom chtějí šetřit :angry: ještěže se neschválil ještě ten poplatek v nemocnici :confounded: každá kačka dobrá a dobrý, že se neplatí za děti, za Ladíka jsem platila taky
12. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many u nás v Brně chodí rodičák na účet vždy 8. To je divný, že když už je dneska tolikátýho a zatím ti ještě nedorazil. Ale asi to mají všude jinak. A ty bereš ještě rodičák? Já čekám na kontrolu do poradny, aby mi dr. dal už papír na mateřskou - tím jak jsem teď 2x po sobě byla u jiné dr., že tam ten můj nebyl, se na to nějak zapomnělo a já tím pádem budu muset rychle to vyřídit, aby mě stihli stopnout rodičák na Lucku a mohli mě platit mateřskou. No bude to ještě spousta vyřizování...... A taky jsem docela zvědavá, kolik ta mateřská tentokrát bude, když už se to nepočítá ze mzdy a neplatí to zaměstnavatel ale stát. Se asi moc nepředá, co?
12. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no na socce mi řekla , že se rodičák platí zpětně, takže tento měsíc prý dostanu za březen a příští měsíc už mateřskou :wink: týýýýýýýýýý jo, tos mě vystrašila, já počítala, že dostanu zase 7 600,- :confounded: tééééda, tak kolik to bude :frowning2: nějaká almužna menší snad ne :frowning2:
jinak rodičák mi chodí kolem 10, 11, ale asi tím víkendnem, ale divím se, že to ještě dnes nemám na účtě, no nedávno nám poslali až 15,16, to byly ženský pěkně naštvaný :angry: a gor ty, co jim to chodí složenkou, to chodí ještě později,jak nám na účet, no už by mi fakt bodla, tatin má výplatu až po 20. a ještěže máme babičku :slight_smile: kdyby něco, minulý měsíc jsme měli velký výdaje, měli jsme technickou na auto a stála nás 4 000,- bylo toho víc potřeba opravit a záloha na dovču,...... :slight_smile: jsme počítali, že dojdou daně, ale ty příjdou až teď :grinning: to je tak, když se člověk spoléhá něco na víc poplatí a pak prd
12. dub 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo jo, noťas to je věcička. :slight_smile: I když já ho mám a začíná mě nějak zlobit, tak na něj taky nadávám. Zničeho nic mě zbělá obrazovka a nic nejde vidět. Tak ho musím vypnout a znovu zapnout.... A pak čekat takovou dobu než se celej znovu načte.....Jen doufám, že ještě chvíli vydrží - nerada bych o něj teď přišla. A na novej teda rozhodně tak rychle nemám. :frowning2:

Jinak pořád čekám kdy přestane pršet a asi to už dneska nepřestane. Takže nás jdu převlíct a hold musím najít nějakou jinou náhradu co bych zbaštila. Ach jo, a já se tak na ten hrách těšila.
12. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mám strach, jak to stou mateřskou dopadne :confounded: myslíš, že příjde nějaký dopis, že dostanu mateřskou ?
Byla jsem na socce a co by u nás něco vyřizovali :angry: čím dál tím horší, jen tam sedí ,už ani porodný takhle se moc nevyřizuje,..... :angry: řekla mi, no to si musíte zajet sama do Olomouce vyřídit, říkám co ??? To mám jet jen kvůli tomu papíru,kde napíšu jméno a rodný číslo a s papírem od doktorky do Olmika :angry: tak mi dala adresu , ať to tam pošlu, no asi se pak budu muset jít někdy projít nebo zavolat, jak to vypadá, abych pak nečekala mateřskou a taky nedopadla tak, že prd dostanu :angry: :angry:
12. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už prší :wink:
12. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no asi bude teď nějakou dobu pršet :confounded: mě to naštěstí moc netrápí, protože Ladík kucká a smrká, tak bysme stejně ven nešli, ale je fakt, že kdyby bylo teplo a krásně, tak bysme ven mohli i tak, že
12. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak to nemám vůbec představu kolik ta mateřská bude dělat. Ani nevím, kde bych se to mohla dočíst. No nezbývá než čekat.... Jen doufám, že nebudu moc nas.... Že to bude alespoň těch 7600 Kč jak píšeš. :slight_smile: I když se fakt obávám, že to ani tolik nebude. Ale třeba se jen mýlím.
12. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 kurňa kde to zjistit :confounded: jedině tady založit diskuzi :wink:
12. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem rychle založila :grinning: doufám, že nebudu moc vypadat jak tutan :grinning:
12. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek