• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many dle informací co jsem já dostala na sociálce - telefonicky jsem si tam zhruba před 2měsíci volala - tak postup je následující. Dostanu papír od gynekologa - s tím musím do práce - u mě se to komplikuje, že to budu muset zaslat poštou a asi nějak spěšně, protože mateřská by mě měla běžet od 3.5. a pro ten papír k dr. si jdu až 26.4. - takže mám zhruba týden - a musím to zaslat do Prahy, protože můj zaměstnavatel během těch tří let prošel řadou změn a veškeré papírování a vše se vyřizuje v Praze - tam mě to budou muset vyplnit obratem a zaslat zpět na moji adresu domů a s tím budu muset obratem na sociálku, vyplnit tam nějakej další papír aby mě stihli stopnout rodičák na Lucku. Vůbec nevím jestli mě tam nakonec neseřvou, že jsem to měla mít už dávno vyřízené, ale nemůžu přece za to, že můj dr. mi ten papír dá až tak pozdě. No sama jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Ani nevím, jestli ty informace co mě ženská z té socky dala, jestli jsou úplné.
12. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jsi šikula, takhle hezky založit další téma. :slight_smile: Hnedka jsem si ho dala do Oblíbených a budu koukat, co tam budou zkušenější přispívat. :slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to je jak u blbců co :angry: mně doktorka řekla, že do práce nemusím, jen na socku, sestřička, že bych měla jít i do práce raději a na socce, řekli, že to do práce nosit nemusím, ať to rovnou pošlu do Olmika :confounded: tak jsem fakt zvědavá teda :confounded:
12. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si vyprala potahy na autosedačku že když nesvítí sluníčko a hezky fouká rychle bude suchý a nevybledne my to od slunka ale asi to půjdu posbírat než mi to zmokne :angry:
12. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to jsou teda rozdílné informace. Jsem se začala nahlas smát a Lucka nechápe co se děje a kouká jak jojo. :grinning: Fakt jak u blbců. No kdybych s tím nemusela do práce, tak by to bylo úplně super. Protože si neumím představit, jak tam všichni budou čekat jen na to, aby mě ten papír co nejrychleji vyplnili a poslali nazpět.
Takže jak teda, dostanu papír a kam s ním? Ty jsi ho poslala na sociálku do Olomouce? Nebo jsi s ním ještě nic nedělala?
12. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 na socce mi dala ženská papír, co jsem si klidně teda mohla vzít na chodbě a tam jsem napsala jen své jméno a rodný číslo a poslala to do Olmika poštou a na socce si vlastně jen ten papír z gyndy okopčila, no tak jsem zvědavá, já budu mít strach, asi bych tam měla zavolat pak :confounded: abych nebyla náhodou bez peněz :confounded:
12. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many asi jakmile budu mít papír z gyndy v ruce, tak zavolám znovu na tu sociálku a optám se jak mám postupovat dál.
12. dub 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem to nestihla :angry:
12. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak si dávám do čerství domácí chlebík s vařeným domácím vejcem,mňam mňam.jen máslo je kupovaný :wink:
12. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 raději jo :wink:
@badik no už je to všude asi :confounded:

@lolla79 nevím proč to tak komplikují :confounded: jak kdyby to nemohly vyřizovat baby u nás :confounded: už tam budou pomalu ho... dělat, když už ani to porodný,......
12. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mňam, mám hlad, jdu si něco dát :wink: :grinning:
12. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many raději si tam zavolej, protože oni ti sami nic neřeknou. Vše si člověk musí vyzjišťovat sám. Hlavně že za to berou takový peníze. Ale já myslím, že pokud tě tam už evidují, že si okopírovali ten papír z gyndy a nejspíš jsi poslala do Olomouce papír na pozastavení rodičáku, tak že to máš v pohodě a že se to už vyřizuje. Že už nic víc řešit nebudeš muset.
12. dub 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 snad, ale určo tam zavolám asi zítra raději, jen jestli to dostali,........ tak nerada někde volám :angry: :grinning: ale budu muset pro klid
12. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda máte to komplikovaný děvčata,já měla za to že pokud nebyl pracovní poměr zrušen tak i teď vám bude platit mateřskou zaměstnavatel,ale to jsem si jen tak myslela,zatím jsem neměla potřebu se o to víc zajímat.Takže podle všeho je nejlepší jít mezi dětma na chvíli do práce.No ale zase riskuj že se to tak rychle nepodaří že.
12. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás už je po dešti, ale už teda nikam nejdu, pustila jsem malé Planetu jó, pak už bude mít Kouzelnou školku, takže z ní nechci dělat blbce. Prvně že jdeme ven, pak zase že nejdeme, že prší, pak jí pustím TV a kdybych ji to měla teď zase vypnout - tak to by chudák asi nechápala.
12. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a do kdy se musí nahlásit jak dlouhou chci mateřskou?
12. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás tak fučí že nám to asi odnese střechu a nejspíš i s barákem (takže i se mnou,ještě že mám teď v břiše závaží nejspíš nám to zachrání celej barák :grinning: )
12. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mateřská je dle mě půl roku, pak už dostáváš rodičák. Ale takhle to bylo před třema rokama a mateřská se počítala z průměrné mzdy. Jak se to počítá a řeší teď tak nevím. Možná jsi ale měla na mysli, jak dlouho máš na to rozmyslet si jak dlouho chceš být na rodičáku, že?
12. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaká divnost tu nastala se mi přeházelo pořadí toho co jsme napsali.hmmm to bude asi tím větrem :unamused:
12. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik myslím, že do těch 9ti měsíců, protože pokud budeš chtít být 4 roky, tak bys od 10. brala tu půlku a pokud 3 roky, tak budeš furt brát těch 7 600,- no já to tam půjdu podepsat pak co nejdřív, ať to mám z krku, na 4 to nenechám, je to síla od 10měsíce pak brát jen 3 800,- :angry:
12. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky tady na to koukám, jak se přeházelo pořadí odpovědí. :slight_smile:
12. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 my už máme doma tatina, šel nám z práce i nakoupit :slight_smile: a teď už si hrají, tak já mám vegáč opět :slight_smile: teď jsem pojedla a půjdu Ladíkovi upéct ten perníček :grinning:
12. dub 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím pááááááááááá
12. dub 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jé ty se máš, ten můj chodí až večer domů - no nejdřív tak kolem šesté, půl sedmé. A večer už nás rychle popohání, abych šla s Luckou spát, aby měl dle mě klid.
12. dub 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many měj se a ať se perníček vydaří. :slight_smile:
12. dub 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 díky už valím, furt tu někde plkám :grinning:
12. dub 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já myslela že dřív protože když si někdo píše na 2roky tak to přece musí mít nahlášený než ukončí mateřskou ne?
12. dub 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,četla jsem,že probíráte mateřskou,tak jsem vám něco našla,tak so počtěte
http://www.penize.cz/materska-dovolena/94351-penize-ktere-vam-da-stat-penezita-pomoc-v-materstvi#materska2010
12. dub 2011 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2011 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek