• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many tak to je super s tim bolenim :slight_smile: doufam, ze my budeme taky v pohode, ja cesnek miluju, tak snad mimis bude po me :grinning: :grinning:
2. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax happy jsem nezkoušela ani a myslím, že se prodávali v penny nebo v diskontě ,že :wink: oranžový balení nebo červený :wink: mám za to :wink: no mně to u Ladíka taky neutíkalo, teď mi to utíká víc, protože už mám Ladíka a sem tam si vlastně ani neuvědomuju , že jsem těhu :slight_smile: až pak , když Ladík chce skákat,... tak říkám ,že nesmí, že je tam Lukášek :slight_smile:
ááá Ladík je vzhůru, už plááááče :frowning2:
2. pro 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many áá mas po klidku co :slight_smile: :slight_smile: ja si rikam, ze je to daleko, ale ono to utece a chci si uzit par poslednich mesicu jenom ve dvou :grinning:
2. pro 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax néé on je zlatíčko :slight_smile: už jsem ho uklidnila, dostal čajík a bude mít na barandově pohádky :slight_smile: tak sedí na gauči a čeká :slight_smile:
2. pro 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to uteče, vánoce, pak se budeme těšit na velikonoce :grinning: a pak už budeme pomalu a postupně rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no to je zlaticko :slight_smile: me se libi jak ty prckove hltaji ty pohadky. Segry malej je dva a pul a tak ctyrikrat denne kouka na dobu ledovou dokola :grinning: a ani neduta :slight_smile:
2. pro 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ty mas termin skoro o mesic driv nez ja :slight_smile: ty to budes mit po velikonich za par..ja doufam, ze nebudu moc prenaset a porodim v terminu a vubec bych se nezlobila, kdyby to bylo uz na konci kvetna :grinning:
2. pro 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ladík teď má rád hrozně mašinky a včera jsem mu pustila shreka a dnes ho chtěl zase a fakt vydržel u něj sedět, on jinak kouká sem tam a přitom si hraje :slight_smile: ale fakt seděl u něho na gauči, to jsem čučela :slight_smile:
no nic , půjdu za ním :slight_smile: ať neřekne, že jsem furt u počálu :slight_smile: páááááááá
tatin má zkoušku a snad taky brzo dorazí :slight_smile: dnes budeme vzhůru dýl, uvidím, možná se tu pak ještě ukážu :slight_smile: tak zatím
2. pro 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax no hlavně, aby to nebylo o měsíc dřív :slight_smile: a přenášet bych taky nechtěla, ale první jsem měla na vyvolání a to je fuj, fuj, ale nebudem se strašit a budeme se těšit :grinning: bude to rychlý :slight_smile:
2. pro 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no nestras me :grinning: ja mam vysnenej rychlej bezproblemovej porod a nechci si nechat kazit radost :grinning: Tak se di venovat malymu, ja se pujdu venovat pizze :grinning:
2. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu zpět, nesla jsem manžovi do práce kafíčko, no jo jak se zrodí chuťová buňka musí se s ní něco udělat. Já teď mám chutě na všechno co vidím, ale zatím jsem nenabrala víc jak koli. Hodně jsem shubla když jsem měla 2 měsíce nechutenství a zvracení :unamused: fůůůůůůůjjjjjjj snad už je to na pořád pryč
2. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pizzu jsme si dělali včera k obídku, ta je mňam
2. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ja sem zvracela jenom dvakrat..obcas jsem mela na male, ale prestalo to nastesti a fakt je mi krasne a obcas si vecer rikam jestli jsem vubec tehotna :grinning:
2. pro 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si říkám každý den od rána do večera, nebýt těch chtutí a únavy tak tomu nebudu věřit. Nejraději bych šla zase zpět do práce když je mi tak fajn ale pak kouknu na počasí a jsem ráda za pohodu doma.
2. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych sla docela taky do prace, ale delala jsem trismenny provoz, takze to neprichazi uz v uvahu :slight_smile: ja dneska odpo tak sedela a rikala si paneboze me fakt narodi dite a uplne sem nad tim zasla :grinning: Porad jsem tomu nemohla nejak uverit, ale po dnesnim utz uz jsem i klidnejsi a riziko potratu uz je minimalni, tak si to ted zacnu poradne uzivat :slight_smile:
2. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsem klidná po každém ultrazvuku, ale vždy jen na chvíli. Už abych cítila pohyby, aby byl život i cítit :wink:
Já dělám řidičku autobusu tak tam je to také pasé, směna začíná třeba už ve 4 ráno a pak taky ty otřesy, každý kanál je cítit a že jich za den potkám stovky. No jo tak si minimálně rok nezajezdím :sunglasses:
2. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ja jsem taky klidna vzdycky jen chvilicku...dneska rano pred tim nt jsem se nemohla ani najist jak mi bylo zle z nervozity..a to jsme byli objednani az na pul 12 :grinning: Jeste, ze dalsi kontrolu mam za deset dni a snad bude jeste utz a pak uz snad brzo ty pohyby :slight_smile:
2. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já po NT byla u doktora asi za 4 dny a ultrazvuk nebyl, teď jsem tam byla 1.12. pro neschopenku a zase nebyl a 8.12. jdu na odběry a to zase nebude bude až 17.12 . a to je děsně dlouhá doba, to mám pocit že snad nevydržím. Jediné jak vím o mimouškovi je že se mi stěhuje na pravobok asi se mu tam moc líbí
2. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem v soukromé,ale můžu chodit i tady :slight_smile: času mám dost, jsem už od října na nemocenské, takže do práce nechodím. já mám termín 4.6. Na screeningu jsme už bylo a mimčo by mělo být zdravé :slight_smile:
2. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs me dr rikala, ze mi bude delat utz, tak uvidim :slight_smile: mohl by bejt, pak budu mit poradnu az zase v pulce ledna a to je dlouho :grinning:
2. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija ahoj, taky chodim do soukrome, ale asi do jine nez ty :grinning: Kolik si mela NT?
2. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to těch 14 dnů snad nějak vydržím. Měla jsem první NT, nebyo myslíš kolik rizika Dawna?
2. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs myslim rozmer toho NT..ja mam NT 1,88. riziko jeste nevim, to se dozvim az pristi tyden, ale podle utz jsme v poradku
2. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to nevím, ani nevím co je to za hodnutu :astonished:
2. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs to je asi to sijove projasneni ... ja taky nvim presne co to je :grinning: ale mimco je v norme, pry jsou rizika kdyz je to NT pres 3,5 mm
2. pro 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vážně nevím tu hodnutu, paní doktorka řekla že jsme ukázkoví
2. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady se to rozjelo :grinning:
@realgs teda řidičku autobusu?to musí být boží.Baví tě to?Jinak já dostala vycházky hned od začátku nepřetržitý,takže to mám super :grinning:
@many švagrová taky přenášela a měla jít vyvolávat,tak zavolala své porodní asistentce ta jí poradila ať si umíchá jakejsi koktejl.Z toho ju chytlo zvracení a průjem to bylo kolem 18,hod a o půlnoci ju to chytlo a v 5ráno byl Jiřík na světě.Myslím že lepší než vyvolávačky.Slyšela jsem o nich samý hrůzy.
Jinak já zas slyšela hodně negativních názorů na pampersky tak nevím vyskůšáme a uvidíme :slight_smile:
2. pro 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Jsem ze Stoda...to je na druhou stranu...
2. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine stod znam :slight_smile: kde budes rodit??
2. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek