Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
terrorkax
2. pro 2010
@many tak to je super s tim bolenim 🙂 doufam, ze my budeme taky v pohode, ja cesnek miluju, tak snad mimis bude po me 😃 😃
many
2. pro 2010
@terrorkax happy jsem nezkoušela ani a myslím, že se prodávali v penny nebo v diskontě ,že 😉 oranžový balení nebo červený 😉 mám za to 😉 no mně to u Ladíka taky neutíkalo, teď mi to utíká víc, protože už mám Ladíka a sem tam si vlastně ani neuvědomuju , že jsem těhu 🙂 až pak , když Ladík chce skákat,... tak říkám ,že nesmí, že je tam Lukášek 🙂
ááá Ladík je vzhůru, už plááááče 😞
terrorkax
2. pro 2010
@many áá mas po klidku co 🙂 🙂 ja si rikam, ze je to daleko, ale ono to utece a chci si uzit par poslednich mesicu jenom ve dvou 😃
many
2. pro 2010
@terrorkax 😃 😃 😃
many
2. pro 2010
@terrorkax néé on je zlatíčko 🙂 už jsem ho uklidnila, dostal čajík a bude mít na barandově pohádky 🙂 tak sedí na gauči a čeká 🙂
many
2. pro 2010
jinak to uteče, vánoce, pak se budeme těšit na velikonoce 😃 a pak už budeme pomalu a postupně rodit 😃 😃 😃 😃
terrorkax
2. pro 2010
@many no to je zlaticko 🙂 me se libi jak ty prckove hltaji ty pohadky. Segry malej je dva a pul a tak ctyrikrat denne kouka na dobu ledovou dokola 😃 a ani neduta 🙂
terrorkax
2. pro 2010
@many no ty mas termin skoro o mesic driv nez ja 🙂 ty to budes mit po velikonich za par..ja doufam, ze nebudu moc prenaset a porodim v terminu a vubec bych se nezlobila, kdyby to bylo uz na konci kvetna 😃
many
2. pro 2010
no Ladík teď má rád hrozně mašinky a včera jsem mu pustila shreka a dnes ho chtěl zase a fakt vydržel u něj sedět, on jinak kouká sem tam a přitom si hraje 🙂 ale fakt seděl u něho na gauči, to jsem čučela 🙂
no nic , půjdu za ním 🙂 ať neřekne, že jsem furt u počálu 🙂 páááááááá
tatin má zkoušku a snad taky brzo dorazí 🙂 dnes budeme vzhůru dýl, uvidím, možná se tu pak ještě ukážu 🙂 tak zatím
many
2. pro 2010
@terrorkax no hlavně, aby to nebylo o měsíc dřív 🙂 a přenášet bych taky nechtěla, ale první jsem měla na vyvolání a to je fuj, fuj, ale nebudem se strašit a budeme se těšit 😃 bude to rychlý 🙂
terrorkax
2. pro 2010
@many no nestras me 😃 ja mam vysnenej rychlej bezproblemovej porod a nechci si nechat kazit radost 😃 Tak se di venovat malymu, ja se pujdu venovat pizze 😃
realgs
2. pro 2010
tak jsem tu zpět, nesla jsem manžovi do práce kafíčko, no jo jak se zrodí chuťová buňka musí se s ní něco udělat. Já teď mám chutě na všechno co vidím, ale zatím jsem nenabrala víc jak koli. Hodně jsem shubla když jsem měla 2 měsíce nechutenství a zvracení :-| fůůůůůůůjjjjjjj snad už je to na pořád pryč
realgs
2. pro 2010
pizzu jsme si dělali včera k obídku, ta je mňam
terrorkax
2. pro 2010
@realgs ja sem zvracela jenom dvakrat..obcas jsem mela na male, ale prestalo to nastesti a fakt je mi krasne a obcas si vecer rikam jestli jsem vubec tehotna 😃
realgs
2. pro 2010
tak to já si říkám každý den od rána do večera, nebýt těch chtutí a únavy tak tomu nebudu věřit. Nejraději bych šla zase zpět do práce když je mi tak fajn ale pak kouknu na počasí a jsem ráda za pohodu doma.
terrorkax
2. pro 2010
ja bych sla docela taky do prace, ale delala jsem trismenny provoz, takze to neprichazi uz v uvahu 🙂 ja dneska odpo tak sedela a rikala si paneboze me fakt narodi dite a uplne sem nad tim zasla 😃 Porad jsem tomu nemohla nejak uverit, ale po dnesnim utz uz jsem i klidnejsi a riziko potratu uz je minimalni, tak si to ted zacnu poradne uzivat 🙂
realgs
2. pro 2010
to já jsem klidná po každém ultrazvuku, ale vždy jen na chvíli. Už abych cítila pohyby, aby byl život i cítit 😉
Já dělám řidičku autobusu tak tam je to také pasé, směna začíná třeba už ve 4 ráno a pak taky ty otřesy, každý kanál je cítit a že jich za den potkám stovky. No jo tak si minimálně rok nezajezdím 😎
terrorkax
2. pro 2010
@realgs ja jsem taky klidna vzdycky jen chvilicku...dneska rano pred tim nt jsem se nemohla ani najist jak mi bylo zle z nervozity..a to jsme byli objednani az na pul 12 😃 Jeste, ze dalsi kontrolu mam za deset dni a snad bude jeste utz a pak uz snad brzo ty pohyby 🙂
realgs
2. pro 2010
já po NT byla u doktora asi za 4 dny a ultrazvuk nebyl, teď jsem tam byla 1.12. pro neschopenku a zase nebyl a 8.12. jdu na odběry a to zase nebude bude až 17.12 . a to je děsně dlouhá doba, to mám pocit že snad nevydržím. Jediné jak vím o mimouškovi je že se mi stěhuje na pravobok asi se mu tam moc líbí
trija
2. pro 2010
Ahoj holky, tak já jsem v soukromé,ale můžu chodit i tady 🙂 času mám dost, jsem už od října na nemocenské, takže do práce nechodím. já mám termín 4.6. Na screeningu jsme už bylo a mimčo by mělo být zdravé 🙂
terrorkax
2. pro 2010
@realgs me dr rikala, ze mi bude delat utz, tak uvidim 🙂 mohl by bejt, pak budu mit poradnu az zase v pulce ledna a to je dlouho 😃
terrorkax
2. pro 2010
@trija ahoj, taky chodim do soukrome, ale asi do jine nez ty 😃 Kolik si mela NT?
realgs
2. pro 2010
No já to těch 14 dnů snad nějak vydržím. Měla jsem první NT, nebyo myslíš kolik rizika Dawna?
terrorkax
2. pro 2010
@realgs myslim rozmer toho NT..ja mam NT 1,88. riziko jeste nevim, to se dozvim az pristi tyden, ale podle utz jsme v poradku
realgs
2. pro 2010
Jé tak to nevím, ani nevím co je to za hodnutu :-o
terrorkax
2. pro 2010
@realgs to je asi to sijove projasneni ... ja taky nvim presne co to je 😃 ale mimco je v norme, pry jsou rizika kdyz je to NT pres 3,5 mm
realgs
2. pro 2010
tak to vážně nevím tu hodnutu, paní doktorka řekla že jsme ukázkoví
badik
2. pro 2010
teda tady se to rozjelo 😃
@realgs teda řidičku autobusu?to musí být boží.Baví tě to?Jinak já dostala vycházky hned od začátku nepřetržitý,takže to mám super 😃
@many švagrová taky přenášela a měla jít vyvolávat,tak zavolala své porodní asistentce ta jí poradila ať si umíchá jakejsi koktejl.Z toho ju chytlo zvracení a průjem to bylo kolem 18,hod a o půlnoci ju to chytlo a v 5ráno byl Jiřík na světě.Myslím že lepší než vyvolávačky.Slyšela jsem o nich samý hrůzy.
Jinak já zas slyšela hodně negativních názorů na pampersky tak nevím vyskůšáme a uvidíme 🙂
germaine
2. pro 2010
@terrorkax Jsem ze Stoda...to je na druhou stranu...
terrorkax
2. pro 2010
@germaine stod znam 🙂 kde budes rodit??

Začni psát odpověď...

Odešli