• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many Já vim, ona už se má dobře...naštěstí pohřeb se dělat nebude, pouze rodinné uložení do hrobu...ale tam navím, zda zvládnu být. Všechny ženský mi opakujou, že musim držet kvůli malýmu...
13. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no i když jsou jednorázový pleny dnes běžný,já si říkám že se jim stejně musí ta prdýlka pěkně pařit v tom igelitu.Mě stačí týden v měsíci nosit vložku a mám dost.zvlášť v létě.Ale je fakt že když budou vedra dám pod malou podložku a nechám ji rozbalenou.no ještě uvidím o čem mě dnes paní přesvědčí.
13. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,jsem tady nová a druhé miminko čekáme na 14.6.2011.První holčička je narozená 4.5.2009.Takže nám to pěkně vyšlo :slight_smile: a čekáme opět holčičku :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine moje babička byla taky moc nemocná, než se Ladík narodil a i rok předtím než jsme měli svatbu, tak na ní ani nemohla jít :frowning2: ten den se zrovna vracela z nemocnice, tak jsme ze svatby jeli s tatinem jí po obídku rychle navštívit a dala jsem jí mojí svatební kytici :slight_smile: a taky jsem to mívala v hlavě, když marodila a často byla v nemocnici a já těhu, tak jsem se modlila, ať tu je, ať vidí moje první mimi,......................... a teda je tu dodnes díky Bohu ,ale furt mívá problémy no :confounded:
13. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinaaholky vítám tě tu
13. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine být tebou tak bych tam nešla :frowning2: je to hrozný, ale víš jak, je to babička a ty emoce,..... měsíc před porodem :frowning2: pak za ní půjdeš až budeš moct.................. :frowning2:
@martinaaholky vítáme tě tu :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Taky jsem doufala, že vydrží :frowning2: bohužel, nemůže mít člověk všechno...no nic, jdu se natáhnout, dneska jsem zrušila i cvičení i prochajdu s kočárkem s kamarádkou...
13. dub 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine já si taky musím nachvíli lehnout, jaksi mi moc tvrdne břicho , řádí tam jak pominutej a pak se dát do nádobí a pak zase za váma holky :wink:
13. dub 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine no asi bych měla velký dilema zda jít či ne,ale já jsem ten typ co by si neodpustil kdyby nešel.Ale musíš sama vědět jak by jsi to zvládala a teď je důležité myslet na Štěpánka.
13. dub 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já jdu dát poslední vrstvu barvy na postýlku,obleču se a valím :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
13. dub 2011 ve 12:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
13. dub 2011 ve 12:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik No uvidíme, za jak dlouho to bude...ale jí nepomůžu a vzpomenout si na ní můžu doma...teďka je nejdůležitější Štěpánek...fakt jsem na něj dlouho čekala a zbytečně ho ohrozit nesmím!
13. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarvím maminky po obídku, dneska u nás byly špagety s Boloňskou omáčkou a budou nejspíš i zítra. Dneska je v Brně pěkně hnusně takže já nejdu na krok.
@germaine upřímnou soustrast. Vím naprosto přesně jak ti je, když jsem otěhotněla tak děda měl mozkovou příhodu a do měsíce zemřel, bylo to těžké, ale hlavně se nebránit smutku, ten se musí dostat ven a jak jinak než pláčem. Já na pohřeb šla i když jsem taky nevěděla jak to snesu a šlo to. Nedokázala bych se nerozloučit, dědu jsem moc milovala a byl to můj nejbližší človíček v rodině. Ještě teď když si vzpomenu tak se mi ženou slzičky do očí ale je to prostě život.
@martinaaholky vítej mezi náma
@many taky si říkám, že ty látkové se nemůžou tak vyplatit vzhledem k ceně vody a elektřiny a taky ten čas co papírovky ušetří
13. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny nové maminky a přeju hezké odpoledne.Je tam tak hnusně,že jsem si teď donesla dříví a topím si v krbu a s kafíčkem koukám ven jak tam fouká a prší :slight_smile:
Holky,jak jste na tom vy kolem toho 34tt s pohybama miminek?Mě ten můj malej teď poslední dny dost divočí :slight_smile: Tak i doufám,že se už otočil.Máte taky takový manévry v břichu?
13. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminky,zdravím všechny :grinning:
@germaine přeji upřímnou soustrast,babičce je určitě líp tam nahoře,aspoň se nemusí trápit,mě umřel taťka na rakovinu a vím co to je za trápení,když má člověk ty strašné bolesti a klidně se vyplač,určitě není dobré,abys ten smutek držela v sobě a s tím rozloučení s babičkou si to rozmyslí,pokud se na to budeš cítit tak tam určitě jdi nebude to jako klasický pohřeb,hlavně se drž :pensive:
já dnes od rána zase jen ležím,včera jsem byla chvíli s malým na procházce a dnes mě bolí opět šíleně kostrč a pravá půlka zadku,takže se mi pěkně špatně chodí,připadám si jako stařena :grinning: a do toho všeho mám hnusnou alergii,nateklé oči,které mě bolí a svědí a ještě je mi dnes pěkně zle od žaludku,už jsem i zvracela,připadám si jako hypochondr,já prostě nemůžu mít jednu věc,ale hned několik věci najednout a to normálně nebývám vůbec nemocná ani vůbec nemám žádne zdravotní problémy,první těhotenství bylo v pohodě a to jsem byla daleko silnější,ale tohleto si už teď vůbec neužívám,spíše počítám dny kdy už porodím a bude mi fajn :frowning2: :grinning:
13. dub 2011 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna no mě malá začla poslední dny,taky pěkně divočit,připadá mi,že je aktivní celý den a spí jen v noci a to neříkám ty útoky na močák :grinning:
13. dub 2011 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna taky mám v břiše rodeo :fearful: občas si říkám jestli nechce vyskočit ven, pořád řádí a snad nikdy nespí :confounded:
13. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
díky za info holky,tak to není jen u mě.teď teda chvilku usnul,ale jinak si to užívá :slight_smile: tentokrát ho ani teplé Caro kafčo neprobudilo,zatím :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine To je mi moc líto s tou tvou babičkou. :frowning2: Tak se děvče drž a hlavně hlavu vzhůru.... Vím, že je to těžký, ale musíš to zvládnout kvůli mimísku.
13. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Postupně vás dočítám tak budu postupně odepisovat..... Ještě k proplácení té dovolené. Psala jsem kamošce co je na mateřské už skoro 6let a taky psala, že ji zaměstnavatel nic neplatí..... Takže ta malinkatá naděje, co ve mě byla - že by snad jsme mohly nějaký penízky dostat - tak už ve mě není. Ale byla by to paráda, co? :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinaaholky vítej mezi náma. :slight_smile: Koukala jsem, že máš stejný termín porodu jako já. :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna U mě v břichu celkem klid. :slight_smile: Až jsem se v pondělí obávala, jestli je vše v pořádku. Ale v úterý už mimi bylo živější a dneska taky řádí, tak snad je OK. Akorát mám obavy z jeho polohy. Cítím pohyby spíše na pravé půlce břicha a jdou ty pohyby až do boku skoro k zádům (za žebra). Tak doufám, že se ještě otočí tak jak má. Ale hlavičku dle mě dole má, tam to občas pěkně zatlačí a o močáku taky nemluvím.....
13. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci Taky mě to druhé těhotenství nějak moc zmáhá. První bylo v klidu a teď taky odpočítávám kdy už konečně budu mít po všem a bude zase dobře. Jsem si říkala, že už je to třeba tím, že už stárnu...., ale to je blbost. To si nechci připustit. :slight_smile: Taky mě poslední dny bývá každý den zle od žaludku, valím se jak slon, když mě něco vypadne z ruk, tak je hodně těžký se pro to sehnout, a jak se zadýchávám - tak to je mazec. Ale možná to zadýchávání je dáno i tím, že mám astma..... Ale i tak, už se prostě nemůžu dočkat až se budu zase cítit ok.
13. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se vykecala a vidím, že nikdo nikde.... Tak taky mizím. Mějte se. :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 tak o tom zadýchávání mi ani neříkej,bydlím ve čtvrtém patře bez výtahu a když jsem ve druhém patře tak funím jako lokomotiva a připadá mi,že mám na každé noze 200kolivé závaží :grinning:
13. dub 2011 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, děkuju všem za účast a projevenou soustrast, dala jsem si šlofíka a válim se v pelechu..co jinýho taky dělat, když je hnusně a člověk má bolest...
13. dub 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci Ty brďo, tak to musí být masakr - chodit až do 4. patra pěšky. Když jsem čekala první dítko, tak jsme taky bydleli v baráku bez výtahu, ale teda "jen" ve 2.patře, taktéž to bylo šílený, jsem co chvíla odpočívala a rozdýchávala to. Pak jsme se teda konečně odstěhovali a pořídili si mezonetový byt, takže mám doma cca 17schodů, jdu to tak 3x za den - a mám taky co dělat. :slight_smile: Už jsem začala litovat, že jsme si vůbec takový byt pořídili...... Ale bude za chvíli líp. :slight_smile: Jo a co bylo ještě šílený, tak v tom baráku, kde jsme bydleli bez toho výtahu, tak nebyla tam ani kočárkárna, takže jsem kočár s malou tahala do druhýho patra domů. Doufám, že u vás nějaká místnost na kočárek je. Bylo to fakt šílený. Ze začátku to šlo, ale pak až bylo mimi těžký, tak jsem už neměla šanci unést to.
13. dub 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
13. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 já se taky cítím na nic a dnes teda extra.asi má vliv to počasí a ješte k tomu malej řádí v bříšku jak pominutej,ale říkám si raději at řádí :wink:
13. dub 2011 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek