• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
holky nemluvila jste nejaká s evinka85 jestli jsem koukala správně tak tu byla naposledy 11 tak snad ješte neporodila :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ahoj ahoj co je s tebou dlouho jsi tu nebyla?
13. dub 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoooj, je fajn, že má o mě někdo strach :slight_smile: včera mi nešel net, tak jsem se neoběvila. dneska jsem byla na kontrole, tak prej ještě rodit nebudem :unamused: takže stále 2v1 :slight_smile:
13. dub 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 kočárek se mi u prvního mimi vlezl do sklepa,ale stejně jsem ze začátku nosila korbu nahoru a byla to pěkná dřina :slight_smile: a teď u druhého máme tak plný sklep,že nemáme ten kočárek kam dát,tak jsem se dnes ptaly souseda jestli tady je vůbec kočárkárna a prý je,ale plná nějakých krámů,takže zítra budeme volat správce ať s tím udělají pořádek,tak jsem zvědavá jak pochodíme :grinning: a korbu jsem chtěla brát zase nahoru,nedávno náš barák navštívil zloděj a vykrádal sklepy k nám se sic nedostal,ale i tak mám strach
13. dub 2011 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ahojky,taky jsem na tebe dnes vzpomínala,jestli si už neporodila :grinning: stejně si myslím,že to ten doktor nemůže tak poznat jestli budeš rodit nebo né,kámošce taky řekl,že to tak brzo nebude a ještě v ten den porodila,takže někdy to může příjit tak rychle a člověk se ani nanaděje :sweat_smile:
13. dub 2011 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jojo, znám ten samej případ... no bejt na mě, tak už bych klidně šla... teda, počkala bych do pátku na tatínka, až se vrátí z práce a pak můžu vesele rodit :grinning: JEŠTĚ 19 DNÍ !!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé jéééé 8stránek...tak to se jdu mrknout o co jsem včera přišla :grinning:
13. dub 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaaholky a jaký jsi měla ty druhý těhotenství :wink: jak je teď,................... :wink:
13. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmohla mě asi jarní únava tak jsem si vlezla do postýlky a spala a spala. To zase budu do večera jak přejetá ale když jsem si nemohla pomoct :pensive:
13. dub 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 teda ty se máš že už jen 19 dní, já chci taky aby už to bylo :sunglasses:
13. dub 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine uprimnou soustrast, vim jaky to je, me umreli v rijnu oba dedove behem 14 dni, vsichni se bali abych nepotratila protoze sem byla zrovna na zacatku nejakej 8-9 tyden. nastesti se dedeckove oba dovedeli ze cekame mimco a tesili se, ale bohuzel uz nas ted chrani z nebicka. jeste ted po pul roce (zrovna v pondeli na Isabellcin svatek, to byl pul rok co umrel 1.deda a 23.4. to bude pul roku od umrti druhyho) je mi do breku kdyz si na ne vzpomenu.
me za dedem kterej byl v nemocnici nechteli pustit (mamka s babickou) pry abych si dedu pomatovala kdyz byl doma hezkej, dodnes si vycitam ze jsem za nim nebyla:frowning2:
posilam hodne sil, bude to tezky ale babicce je urcite lip a ted bude tim straznym andilkem nad vasim miminkem!
13. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs nic si z toho nedělej... já měla takový super plány na dnešek..... chtěla jsem dojít za babičkou a pak ještě za kámoškou...... a místo toho jsem po obědě usnula a vstala jsem ve čtvrt na čtyři, tak je mě jasný, jak to bude v noci..... tak se zkusim unavit úklidem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... i když u mě je to spíš přendavání věcí z místa na místo :confounded: ........ neboj teď ti to teprve začne utíkat, nedávno jsem říkala ještě dva měsíce a teď je to něco málo přes dva týdny. nějak mi to pořád nedochází, ale už mívám stavy, že bych to měla nejradši za sebou.ale na druhou stranu mě děsí představa toho porodu, tak to si klidně ještě počkám a nasaju co nejvíc informací.
13. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ja bych taky brala klidne i 20 dni:slight_smile:
13. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: :astonished: akorát když tak nad tím teď přemýšlím, tak od vás já se už moc novýho o porodu v dnešní době nedozvím..(pokud mě teda nebude chtít některá z vás předběhnout)...mě tak napadlo,že jsem tu vlasně první, kterou to čeká..... pokud se nemýlím... :confused: tak jsem zvědavá.....
13. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jsem ráda že jsi ok,ale na druhou stranu chápu že už bys to asi chtela mít za sebou,asi jsi 1 a po tobě bude rodit asi many,jestli se nepletu,no holky vy si nás ješte užijete až se vás budeme vyptávat na každou minutu jak probíhal porod,hihihihihiih
13. dub 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dneska mi je fakt na nic,ani nemužu spát,cele den mi je nějak divně malej kope jak o život a stale to nepřestáva- jestli má na mimi takovej vliv ten šílenej vítr? zvlaštní zvlaštní nebo že by to byli poslíčci
14. dub 2011 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile: už od 5ti šmejdím, co tatin vstal, tak jsem už nemohla zaspat :slight_smile: a už se těším do poradny, ale jdu až na 10.30, tak si ještě počkám
14. dub 2011 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no pokud budete chtít strašit dopředu :wink: o tom porodu :wink: ale néééé,já věřím, že ten druhý už bude rychlejší :grinning: doufám, že mi dnes řekne, že jsem už otevřená aspoň na dva prsty a to mě uklidní, že snad vyvolání už nezažiju :slight_smile:
14. dub 2011 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy se ti nějak nechtělo spát :wink: malej v noci taky hodně řádil :slight_smile: já šla spát kolem 22.00 a můj první budíček je vždy kolem23.30 na záchod a pak už tak po hoďce a půl vždycky lítám čůrat :slight_smile: a malej sebou taky vždy hodně šil :slight_smile: tak jsem si říkala, sakra, doufám, že nebude vždy v noci řádit a přes den chrupkat :confounded: snad ne :grinning:
14. dub 2011 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak co se tady teď ukazujeme, tak je na řadě Evinka a pak já no :wink: ale určo byla ještě některá předemnou, co se tu už dlouho neukázala , mám za to :wink:
14. dub 2011 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak synek ještě chrupká, tak jsem si udělala kávičku :slight_smile: snad mě netrefí šlak :grinning: jsem zvyklá dávat po ránu kakajinko :grinning: ale počkám až na něj :grinning:
14. dub 2011 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte, že nevadí, že nebudu mít úplně ranní moč :wink: já jak čůrám celou noc, tak jsem teď načůrala málo :confounded: tak jsem to vylila , že načůrám později víc :grinning: nebude to vadit :wink:
14. dub 2011 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. Po prospaném odpoledni se teda mizerně spalo :unamused: zase nepůjdu dlouho odpoledne ležet
@many já taky jednou přinesla polední moč :wink: nějak jsem na to ráno zapoměla a nikdo nic nepoznal, já to na sebe teda ani neřekla :sunglasses:
14. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno maminky :grinning: teda u nás je pěkně hnusně,pořád prší a prší :frowning2: já dnes nemohla vůbec spát,ještě ve čtyři ráno jsem čučela na telku a nakonec,když jsem konečně usla,tak zvonil budík a musela jsem stávat do školky a teď si připadám jako po flámu :sweat_smile:
14. dub 2011 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj, vzhledem k tomu, že já mám ranní moč asi tak 500x za dopoledne, tak je úplně jedno, kterou várku si vybreš :grinning: pokud to je na ty klasický testy cukru a bílkoviny......
14. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem, tak já i přes to, že jsem spala celé odpoledne, tak sem sice zabrala až v jednu, ale spinkala jsem s jednou přestávkou až do půl devátý..... a stejně je mi to nějak málo :wink: tak jsem koukala.... tak z těch holek, co jsem tu já potkala jsem já 1. pak LUCKYSUN ( kterou jsem tu teda minichodem neviděla dlouho) pak je MANY a potom AAJDA. taaak uvidíme, kdo z koho bude tahat rozumy první :slight_smile:
14. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vidím, že jsme na tom většinou všechny stejně. :slight_smile: Akorát s tím rozdílem, že já strašně špatně spávám od úplného začátku těhotenství. Kolikrát za celou noc spím jen 2-3hodiny a když to tak táhnu třeba 3noce za sebou, tak pak tu čtvrtou noc spím jak mimino a vstávám jen na wc a to i 4x za celou noc. :slight_smile: Hlavně co je nejhorší, tak musím spávat jen na zádech, protože jakmile se pokusím lehnout na bok, tak malá šíleně kope a nelíbí se jí to. Takže vstávám ráno tak rozlámaná, že už každý večer když ulehám do postele tak se těším na ráno.
Jinak večer jsem asi poprvé zažila tvrdnutí břicha - i když si tím nejsem úplně jistá.... Při prvním těhotenství jsem to neznala a teď to bylo - pokud to bylo - poprvé. Břicho jak šutr tvrdé, a cítila jsem pohyby, ale takový tvrdý - bolestivý, nebo jak bych to popsala. Je to ono?
@many Jinak s tou močí, to opravdu neřeš, já do poradny donesla jednou jedinkrát ranní moč co chtěli a to hnedka na začátku těhu, a teď moč nenosím, ale vždy když tam přijdu, tak vyfasuju proužek a musím ho jít počůrat. :slight_smile: A bývá to klidně i v deset hodin dopoledne. :slight_smile:
Tak ať ti to v poradně dobře dopadne. :slight_smile:
Jo ještě dotaz, když jsi už byla na prst otevřená, kolik jsi měla CS? Mě na poslední kontrole napsala dr. CS1, ale popravdě nevím co to znamená. Myslím si, že to je v normálu, co? Ještě mám spoustu času do porodu, jen kamoška mě postrašila, že CS1znamená, že se zkracuje čípek.....
14. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčíí,
spánek je boj i u nás, v pondělí sem čučela od půl 4 do stropu... pak v sedm usla na hodinku, taky kolikrát chodím jak hadrová panna, .. spíš mě štve že su pak protivná i na malou ikdyž zato nemůže....
včera sem byla s mamčou dokoupit všecky věci pro mimi ať pak nemusím nikde lítat... taky bych už nejradš rodila.. ten pupí je unavný... :fearful:
@many já kolikrát taky dávám močku až v poradně... a stačí to...

Neska nás čekají zápisy do školky, ikdyž je to asi bezpředmětný tak to dem zkusit.. nával je všude :frowning2:
14. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 CS=1 je v normálu, pokud máš průkazku s grafem na hmotnost, tak je tam dole i kritická hodnota CS (vždy byto mělo být míň) a nahoře je ještě tabulka s tím, za co ty body můžou být. CS1 je v podstatě výchozí, čím blíž k porodu, tím se bude CS zvyšovat. Já už měla minule CS=4 a všechno bylo ok.

Jinak ranní moč taky nikdy nevím, kterou ranní vybrat :slight_smile:

A pohyby toho mého zvířátka vevnitř už mě pěkně bolí, raději bych, kdyby si zvětšila břicho a udělala prostor. Ale dělá mi takové tvrdé boule, které fakt bolí a dokonce mi dělá modřinky :sweat_smile:
14. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek