• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@aajda děkuji za výborné vysvětlení. :slight_smile: Já si to myslela, že je to ok, ale kamoška mě tak nějak vyděsila. Navíc můj dr. mi to CS nikdy do průkazky nepíše, ale tím, že jsem byla u jiné (můj dr. tam nebyl), tak ta to tam napsala.
Jejda ty už máš CS4, tak to už můžeš každým okamžikem rodit. :slight_smile:
Tak přeji hodně štěstí, hlavně ať je to rychlý a bez problémů. :slight_smile: - Raději přeji předem, protože dneska se tu už asi neukážu. Mám spoustu vyřizování.... :frowning2: Mimo jiné musím i k obvoďákovi pro razítko do průkazky.
14. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak to musí být děsný, že se ti dělají i modřinky.... :frowning2: To mě mrzí. Tak ať už tě brouček moc dlouho nezlobí a raději vykoukne na svět - to bude mít najednou prostoru. :slight_smile: Ale ještě tak 2týdny by vydržet mohl, že?
14. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Můj dokotr si myslí, že vydržíme až do termínu, takže jsem zatím v klidu, ještě nemám ani zabaleno :sweat_smile: A ty modřinky nevadí, lepší než strije, i když ty ještě můžou přijít...
Ale jinak je na mě prťátko hodné, mám se nejlíp za celé těhu, konečně dobře spím ( i když s pauzama na wc) a nic mě nebolí...
14. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jako by nestačilo že jsem sroko celou noc nespala ráno jsem byla už 7 na nohou a malej opět řádí břicho mi tvrdne každou chvilku.....no na to jak jsem byla v klidu tak začínám plašit a balím tašku :wink:
moč neřeším když jdu k mudrovi až kolem poledne tak dávám moč třeba až druhou :slight_smile:
many hned napiš jak si dopadla u doktora :slight_smile:
14. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo jo jo chceme strašit :slight_smile:
14. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak jsem dnes byla na KO a mám jednu dobrou :slight_smile: a dvě blbý zprávy :frowning2:
Dobrá je ta, že mám na 100% potvrzeného kluka,dneska se mi konečně ukázal a má "ho" tam :slight_smile:
Blbá je ta,že stále sedí na zadečku a kebulkou nahoru...no a dnes mi třikrát naměřili celkem vysokej tlak :frowning2: :frowning2: Takže příští týden musím zase na kontrolu.Tak snad to bude dobrý.Je pravda,že dnes se nějak zvlášť necitím,hlavu mám jak kdybych dostala kopanec....JInak jsem si početla,jak tu některé z vás nespí a chodí porád na wc....já jsem to samé :slight_smile:
Holky,ale jsem strašně ráda,že je to en chlapeček.Už se totoiž na něj strašně těšíme.Teď už jen aby se narodil a byl zdravej.Zbytek je mi jedno jestli budu muset na sekci apod.Hlavně ať je ten náš brumíček zdravej
14. dub 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna@martja007 Tak jsem o té bolesti do močáku dnes říkala doktorovi a ubezpečil mě, že je to normál a že se mám připravit, při porodu to bude ještě horší! To se máme na co těšit!
14. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Gratuluju ke chlapečkovi, už máš vymyšlené jméno? A třeba se ještě překulí, i když místa už tam asi moc nemá. Přinejhoršim císař! Na ten vysokej tlak bacha, radši ležet!
14. dub 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu :slight_smile: no já si myslím,že to bude stát za to.Zrovna dnes když jsem šla po schodech na nádraží mi dal takovou ránu,až mi málem vypadla taška z ruky a pán už mě jistil bo si myslel,že letím na zem :slight_smile: A teď mi dělá pěkný boule na břichu
14. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu no nechce se mu překulit.Zkusim ještě radu gynekologa makrobiotika a nasadím každý den jáhly.prý to může být i tím že už nemá energii a na otočení,což by mu ty jáhly pomohly.Ten tlak mě dnes dostal,jsem z toho trochu paf...snad se to srovná
14. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jméno máme,bude Toníček po dědovi :slight_smile:
14. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem dneska taky po kontrole, vše je ok. Taky jsem si stěžovala na tvrdnutí a bolesti v podbříšku, ale zatím se neotvírám. Jen mám málo železa, takže už zobu tobolky. Jinak jdu na kontrolu za 14 dní a bude mi sestřička natáčet už i ozvy.
14. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, taky se přidávám, byla jsem i já dnes na kontrole :sunglasses: dneska byl snad nějaký kontrolní den. Byla to moje poslední kontrola u Mudra. od zítřka jsem na mateřské, jupí :dizzy_face: :dizzy_face: Koncem měsíce už mě čekají monitory v nemocnici tak tam snad nebudu trávit celý den :unamused:
U mě byl taky tlak pro sestřičku dost šokující, ale já měla po vyšplhání do druhého patra 90-63 tak se mě pořád ptala jestli je mi dobře :sunglasses: no jistě že je s takhle nízkým tlakem je mi vždycky fajn. Jsme pořád hlavičkou dolů tak jsem ráda
@miste I já mám málo železa tak jsem dostala tobolky, ale zobat budu až ráno na lačno
14. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak jsem tu :slight_smile: huráááá :grinning: dnes jsem měla fakt perný den :wink:psala jsem @bobesci ale nemohla vám pak dát vědět, protože se jí porouchalo pc, tak vám to tu trošku napíšu :wink: na gyndě dobrý, hlavička naléhá a otevřená pořád na jeden prst, nerozumím tomu, ale mám tam to CS už CS5 zase o jedno víc jak minule :confounded: nevím co to je, ale ozvy nebyly moc dobré, srdíčko v pořádku ale pohybů málo, paní doktorka se bála, že není jistý jestli třeba usnul nebo se něco děje, takže musím hned do porodnice a tam mi udělají ultrazvuk jakýsiho průtoku pupeční šňůrou a placentou :confounded: asi jestli mu jdou živiny :confounded: :wink: no tak jsem měla trošku strach, abych tam nakonec nezůstala a pak teda, že mám zavolat jak jsem dopadla a kdyžtak si mě zase objednají na další týden, že do porodnice by mě předali až za 14 dní, tak v porodnici síla, na doktory se furt čekalo, protože byly porody,..... pak jsem teda měla čest sedět na pokoji, kde jsem rodila Ladíka a tam mi udělala sestra ozvy aby měli záznam i tam, protože jinde nebylo místo, těhulí a těhulí a porodů :grinning: porodní asistentka co mě rodila říkala, že dnes byli 3 kluci :grinning: to bylo teda kolem té 13.00 :slight_smile: no pak jsem zase tak půl hoďky čekala s tatinem na chodbě než doktor odrodí a bude mě moct udělat ten ultrazvuk :confounded: síla a naštěstí malej sebou zrovna šil o 106 :grinning: a vše ok ,ale že už si mě převezmou, takže příští týden už jedu ve čtvrtek do porodnice do poradny :slight_smile: jinak porodní asistentka říkala, že teda stahy mám pěkný, že se to připravuje :slight_smile: tak jsem zvědavá kdy to teda příjde :wink: no tak už jsem napsala asi vše, unavená jsem jak pes :grinning: a malej už má 3 kg :wink: tak pokusím se vás dočíst,.............. a jsem moc ráda, že je vše ok a pustili mě domů :slight_smile: tak moc jsem se bála, že tam budu muset třeba zůstat a už rodit,............... a chtěla jsem moc za Ladíčkem :slight_smile: když jsem odjížděla a dala mu pusu, tak jsem měla nakrajíčku a musela se držet abych se nerozbrečela :slight_smile:
14. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many super zprávy, hlavně že vše dobře dopadlo a že to někam postupuje :wink:
14. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak minulý týden jsem měla CS4 a teď CS5 taky nevím, ale má to něco společnýho asi z otvíráním :unamused: mám za to, že mi to tu některá psala, nevím, ale prý jsem na prst
14. dub 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak hlavně many že jste v pořádku a uvidíš, že porod se rozeběhne pěkně sám. (ikdyž to bude třeba v dubnu, hlavně že budete oba ok) a za tři dny jseš doma
14. dub 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna držím pěstičky ať je vše ok :slight_smile: a Toníček potvrzený :grinning: super :grinning: Lukášek ho taky dnes panu doktorovi a sestřičce v porodnici ukázal :grinning: a mně to neukázali :angry:
14. dub 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska byla v šoku. Vstávala jsem jako první, měla jsem poradnu na 9:15, tak jsem ještě nechala taťku i Laurku vyspat a šla se vysprchovat a všechno nachystat a najednou jsem v koupelně a otevřou se dveře a v nich laurka a otevřené dveře do předsíně .... normálně mě hledala, když jsem nebyla v posteli a nejvíc mě teda vyšokovalo to, že se náš taťka ani nevzbudil, když mě Laura v ložnici hledala, takže už teď s těch 3 dnů v porodnici mám hrůzu. Ani nechci pomalu vědět co se tady bude dít....
14. dub 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste tak z toho mám hrůzu i já :slight_smile: furt mu říkám hlavně pěkně a pořádně oblíkat, aby neomarodil,... doma uklízet, .... :grinning: no už to vidím živě :grinning:
14. dub 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many je to skoro všude stejné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste si myslím :grinning:
14. dub 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mizím se natáhnout, za dnešek toho mám fakt jaksi plný zuby, byla to síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tatin si aspoň ozkoušel pořádný fofry z práce :slight_smile:
14. dub 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechte si dařit, páááááááááááááááááá
14. dub 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many malá takhle tě šokujou,ale hlavne že to je ok
14. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my se vcera vecer tulili s pritelem a od noci mam poslicky, vzdycky to zaspim a pak me to zase probudi

dneska jdu naposled do prace vcera sem chystala chlebicky, nakoupila zakusky a rychly spunty a koupila jim do prace kafe, vcera sef rikal ze po 12 skoncime praci a budeme slavit tak uz se tesim doufam ze nebudu bulet :grinning:

pomalu z toho ani nemuzu dospat:slight_smile:
15. dub 2011 ve 04:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
já byla včera taky na kontrole, vše o.k., pořád je to holčička, je hlavičkoou dolů, jen váhový odhad je 1930g, což mi přišlo dost, ale doktorka nic neříkala....ale já holt asi rodím obříky, Adrianka měla 3750g, tak to zase bude kus holky :wink:
15. dub 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek užij si to :slight_smile:
15. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ahoj,
mi měli na začátku 33 tt odhad 1900 a Dr mi říkala že je to prý průměr,jso i menší ale toto prý akorát a taky čekáme holku :wink:
Ale závěrem řekla,že se vejdem do 4 kil :grinning: :grinning: :grinning: tak uvdíme syn měl 3710 :wink:
15. dub 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek