• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahoj holky, nikdo nikde, venku je pěkně hnusně ani se mi nikam nechce a to už dneska můžu trajdat od rána do večera, to jsem si tu dovolenou představovala trochu jinak :sunglasses:
15. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahojík ,holky já mám pocit že jsem za těch 5 let úplně vše zapoměnla a začínám mít asi strach :slight_smile:
Navíc šíma šel císařem takže vlastně ani nevím do čeho jdu...
poslíčky myslíš co přesně pač mě cca od včera dost tvrdne břicho a někdy i zabolí v podbřišku,ale říkám si že je snad ještě dost brzy....
Na kontrolu mám jít v pondělí.
Máte tu některý zkušenosti s problémama s jaterníma testama v těhotenství??
15. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@hribek to teda gratuluju k ofic nástupu na mateřinu :o).. poslíky mám taky nějak posední dobou častěj, břicho jak šutr, sem zvýšila magnézko a nohy nahoru.. jen s mládětem musím občas ven, jinak bych spala furt..
@saminomimino ahoj, malá taky má 2 kila, druhý děti bývají větčí, tak asi nebudem vyjímkou :o)
15. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak tu čtu jak máte poslíčky.No já vůbec nevím co to je :slight_smile: Jediný co mě zlobí je,že když spím na boku a přetáčím se rychle na druhý,tak to strašně zabolí,ale jinak nic.Od příštího týdne začnu hamat homeopatika na potlečení poslíčků,tak doufám,že mě ani zlobit nebudou :slight_smile:
15. dub 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17
@verapa
no tvrdne mi bricho a takovy ty navaly bolesti v podbrisku ktery chvilku boli a pak odezni, tak si rikam ze to jsou asi poslicci co jinyho vzdycky to preslo tak snad se nerozjizdi porod:astonished:
15. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa to říkal kdo, že druhé bývají větší??? :rolling_eyes: :confused: :fearful: já chtěla menší :sweat_smile:
15. dub 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 souhlasím :slight_smile: já chci taky menší miminko a hlavně aby tak rychle nerostlo tak jako moje první dcera, která v necelých třech letech je velká jak pětileté dítě.
15. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 naše Adrianka je taky veliká, ale ona má být po kom, tatka má 2 metra a jáměřím 175cm,takže my jsme žirafí rodina :grinning: holt budou muset holky vyženit basketbalisty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 můj chlap je taky dlouhán, takže je po něm, ale já jsem prcek - mám pouhých 164cm, tak se tak nějak modlím, aby druhá dcerka byla po mě. A taky i podobná by mohla být na mě, ta první je celej tatínek, tak bych ráda, aby se druhá pomamila a ne potatila. :slight_smile:
15. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak jak dopadla rozlučka v práci?
15. dub 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zkoušíte tu některá jíst lněné semínko? Kdy s tím začínáte a jak ho připravujete a taky kolik? :slight_smile:. Já zkoušela včera káv. lžičku a jen tak jsem to rozkousala. Není to hnusný, ale prej se z toho má vařit nějaký sliz nebo co :slight_smile:
15. dub 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec bohužel, já neporadím. Nemám s tím žádné zkušenosti. K čemu to je vlastně dobrý?
15. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec já to pila v minulém těhu před porodem+maliníkový čaj.1-2lžičky zalít vroucí vodou,nechat vylouhovat a vypít.Je to divoký :grinning: ale když to rozmícháš,nadechneš se a vyexuješ najednou,dá se to.Říká se,že se tím miminko "obalí" a pak líp vyklouzne ven,ale víš jak :wink: Každopádně je to vláknina,takže min.dobrý na vyprazdňování.
15. dub 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Já ho mám koupené drcené z DM, už jsem ho chtěla začít jíst ale jsem líná hledat, jak a kolik :sweat_smile: A maliník piju 1denně a taky to flákám... no jo, jdu si ho udělat a to semínko pogooglím a kdyžtak napíšu, pokud mě některá nepředběhne, což by bylo lepší :slight_smile:
15. dub 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda Hihi, předběhla... 1-2 lžičky semínka jednou denně a kolik vody? Hrnek? Nebo jsi to dávala do toho čaje?
15. dub 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda a jak ti vyklouzlo? :slight_smile: nevšimli si třeba v porodnici, že líp? :slight_smile: Ono je teda rad, co by člověk mohl a tak... ale co opravdu pomáhá fakt netuším :slight_smile:)).
15. dub 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Néé do čaje.....jen to semínko zalít vodou!Žádnej čaj.Ono jak se to vylouhuje,tak se z toho udělá takovej sliz a to se právě pije.Hrnek,tak nějak....prostě jako malej čaj :wink:
15. dub 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, až teď jsem si všimla, že tu je diskuze.. :grinning:
Múžu se k Vám přidat...........?????????
15. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jasně, vítej :slight_smile:..
15. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda jako vyklouzla dobře :grinning: ale s nástřihem a šitím jako blázen.jsem štíhlá,malá měla 3700kg a 51cm,což bylo vzhledem k mý postavě dost :slight_smile: Nic tím nezkazíš.....
15. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Děkuju.. já jsem na koníkovi už dýl, ale až teď jsem si všimla, že tu je i nějaká diskuze :grinning:
15. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdy jste začaly, nebo teprve začnete pít maliník??? Já přemýšlím, že začnu v pondělí, to budu začínat 36tt, co myslíte?
Jinak moje gyndr. mi v úterý řekla, že mi dává max. 3 týdny do porodu prý... :unamused:
15. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak abys to tím maliníkem ještě nepopohnala :wink:
15. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda tak maliník porod nevyvolá, jen připraví porodní cesty ne? Ale tak stejně je to všechno o té psychice si myslím..
15. dub 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa no já tak nějak tuším že malá bude ještě větší než syn :sweat_smile: Co na děláme :grinning:
15. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky budu vás postupně dočítat a postupně odpovídat tak snad nebudu opakovat co už někdo napsal
@many mě nikdy neřekli že mám donýst ranní moč,vždy mi sestra dá kelímek jak prijdu,vím že mi kdysi říkali že nesmí být víc jak hodinu stará a já někdy chodím na KO až odpoledne
15. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tu nikdo není na pokec....? :unamused:
15. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nazdárek maminko, já tu jsem
15. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ahojky... Jakpak se cítíš při dnešku...?
15. dub 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
na maliník i semínko se chystám, ještě mám čas...
15. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek