Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
realgs
15. dub 2011
Ahoj holky, nikdo nikde, venku je pěkně hnusně ani se mi nikam nechce a to už dneska můžu trajdat od rána do večera, to jsem si tu dovolenou představovala trochu jinak 😎
lenicenka17
15. dub 2011
@hribek ahojík ,holky já mám pocit že jsem za těch 5 let úplně vše zapoměnla a začínám mít asi strach 🙂
Navíc šíma šel císařem takže vlastně ani nevím do čeho jdu...
poslíčky myslíš co přesně pač mě cca od včera dost tvrdne břicho a někdy i zabolí v podbřišku,ale říkám si že je snad ještě dost brzy....
Na kontrolu mám jít v pondělí.
Máte tu některý zkušenosti s problémama s jaterníma testama v těhotenství??
verapa
15. dub 2011
Ahojky
@hribek to teda gratuluju k ofic nástupu na mateřinu :o).. poslíky mám taky nějak posední dobou častěj, břicho jak šutr, sem zvýšila magnézko a nohy nahoru.. jen s mládětem musím občas ven, jinak bych spala furt..
@saminomimino ahoj, malá taky má 2 kila, druhý děti bývají větčí, tak asi nebudem vyjímkou :o)
dostyna
15. dub 2011
Ahoj holky,tak tu čtu jak máte poslíčky.No já vůbec nevím co to je 🙂 Jediný co mě zlobí je,že když spím na boku a přetáčím se rychle na druhý,tak to strašně zabolí,ale jinak nic.Od příštího týdne začnu hamat homeopatika na potlečení poslíčků,tak doufám,že mě ani zlobit nebudou 🙂
hribek
15. dub 2011
@lenicenka17
@verapa
no tvrdne mi bricho a takovy ty navaly bolesti v podbrisku ktery chvilku boli a pak odezni, tak si rikam ze to jsou asi poslicci co jinyho vzdycky to preslo tak snad se nerozjizdi porod:-o
1luciferka1
15. dub 2011
@verapa to říkal kdo, že druhé bývají větší??? 8-( =-) 😕 já chtěla menší :-N
lolla79
15. dub 2011
@1luciferka1 souhlasím 🙂 já chci taky menší miminko a hlavně aby tak rychle nerostlo tak jako moje první dcera, která v necelých třech letech je velká jak pětileté dítě.
1luciferka1
15. dub 2011
@lolla79 naše Adrianka je taky veliká, ale ona má být po kom, tatka má 2 metra a jáměřím 175cm,takže my jsme žirafí rodina 😃 holt budou muset holky vyženit basketbalisty :-p
lolla79
15. dub 2011
@1luciferka1 můj chlap je taky dlouhán, takže je po něm, ale já jsem prcek - mám pouhých 164cm, tak se tak nějak modlím, aby druhá dcerka byla po mě. A taky i podobná by mohla být na mě, ta první je celej tatínek, tak bych ráda, aby se druhá pomamila a ne potatila. 🙂
lolla79
15. dub 2011
@hribek tak jak dopadla rozlučka v práci?
vdovec
15. dub 2011
Holky, zkoušíte tu některá jíst lněné semínko? Kdy s tím začínáte a jak ho připravujete a taky kolik? 🙂. Já zkoušela včera káv. lžičku a jen tak jsem to rozkousala. Není to hnusný, ale prej se z toho má vařit nějaký sliz nebo co 🙂
lolla79
15. dub 2011
@vdovec bohužel, já neporadím. Nemám s tím žádné zkušenosti. K čemu to je vlastně dobrý?
brendda
15. dub 2011
@vdovec já to pila v minulém těhu před porodem+maliníkový čaj.1-2lžičky zalít vroucí vodou,nechat vylouhovat a vypít.Je to divoký 😃 ale když to rozmícháš,nadechneš se a vyexuješ najednou,dá se to.Říká se,že se tím miminko "obalí" a pak líp vyklouzne ven,ale víš jak 😉 Každopádně je to vláknina,takže min.dobrý na vyprazdňování.
aajda
15. dub 2011
@vdovec Já ho mám koupené drcené z DM, už jsem ho chtěla začít jíst ale jsem líná hledat, jak a kolik :-N A maliník piju 1denně a taky to flákám... no jo, jdu si ho udělat a to semínko pogooglím a kdyžtak napíšu, pokud mě některá nepředběhne, což by bylo lepší 🙂
aajda
15. dub 2011
@brendda Hihi, předběhla... 1-2 lžičky semínka jednou denně a kolik vody? Hrnek? Nebo jsi to dávala do toho čaje?
vdovec
15. dub 2011
@brendda a jak ti vyklouzlo? 🙂 nevšimli si třeba v porodnici, že líp? 🙂 Ono je teda rad, co by člověk mohl a tak... ale co opravdu pomáhá fakt netuším 🙂)).
brendda
15. dub 2011
Néé do čaje.....jen to semínko zalít vodou!Žádnej čaj.Ono jak se to vylouhuje,tak se z toho udělá takovej sliz a to se právě pije.Hrnek,tak nějak....prostě jako malej čaj 😉
monny89
15. dub 2011
ahojky holky, až teď jsem si všimla, že tu je diskuze.. 😃
Múžu se k Vám přidat...........?????????
vdovec
15. dub 2011
@monny89 jasně, vítej 🙂..
brendda
15. dub 2011
@brendda jako vyklouzla dobře 😃 ale s nástřihem a šitím jako blázen.jsem štíhlá,malá měla 3700kg a 51cm,což bylo vzhledem k mý postavě dost 🙂 Nic tím nezkazíš.....
monny89
15. dub 2011
@vdovec Děkuju.. já jsem na koníkovi už dýl, ale až teď jsem si všimla, že tu je i nějaká diskuze 😃
monny89
15. dub 2011
holky, kdy jste začaly, nebo teprve začnete pít maliník??? Já přemýšlím, že začnu v pondělí, to budu začínat 36tt, co myslíte?
Jinak moje gyndr. mi v úterý řekla, že mi dává max. 3 týdny do porodu prý... :-|
brendda
15. dub 2011
@monny89 tak abys to tím maliníkem ještě nepopohnala 😉
monny89
15. dub 2011
@brendda tak maliník porod nevyvolá, jen připraví porodní cesty ne? Ale tak stejně je to všechno o té psychice si myslím..
saminomimino
15. dub 2011
@verapa no já tak nějak tuším že malá bude ještě větší než syn :-N Co na děláme 😃
badik
15. dub 2011
hoj holky budu vás postupně dočítat a postupně odpovídat tak snad nebudu opakovat co už někdo napsal
@many mě nikdy neřekli že mám donýst ranní moč,vždy mi sestra dá kelímek jak prijdu,vím že mi kdysi říkali že nesmí být víc jak hodinu stará a já někdy chodím na KO až odpoledne
monny89
15. dub 2011
to tu nikdo není na pokec....? :-|
realgs
15. dub 2011
@monny89 nazdárek maminko, já tu jsem
monny89
15. dub 2011
@realgs ahojky... Jakpak se cítíš při dnešku...?
1luciferka1
15. dub 2011
na maliník i semínko se chystám, ještě mám čas...