• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89 při dnešku se cítím bezvadně, ale už mě štve to počasí
15. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 zítra jdeme mrknout do porodnice tak jsem zvědavá jestli ta 500,- bude dobře investovaná
15. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínám mít teplotu, nevíte co můžu v 8.m+síci na sražení teploty slupnout? Vím, že v prvním trimestru jsem nesměla ani paralen, ale s postupem těhu už snad něco můžu
@realgs jo, to tady v Hradci je pořád zataženo, akorát odpolko vykouklo sluníčko, tak jsem toho hned využila a šla ven na chvilku :slight_smile: Jinak já jsem čím dál tím víc unavenější :unamused: Už bych rodila...
@1luciferka1 Ahojky, můžeš - Paralen, Panadol... :wink: čaj s medem, a potit se :slight_smile:
15. dub 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ty platíš za prohlídku porodnice 500???? :confused:
15. dub 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 čajem se nalívám od rána...ale řeknu tedy manžovi až pojede z práce at mi koupí ten paralen, kdyby to vystoupalo, zatím mám 37...nevíte od kolika to v těhu začít srážet?
15. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no já už bych taky rodila, malé mi tlačí na nějaký nerv v bříšku a tak mě tam dost píchá a je to nepříjemné
@1luciferka1 No za sebe i za manžela dohromady je to 500,-
15. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Paralen můžeš určitě. A proč jsi nemohla v prvním trimestru Paralen? Já ho brala - trpím totiž na migrény a dr.na gyndě mi říkala, že klidně Paralen můžu a raději Paralen než nechat migrénu propuknout. Naštěstí se to ustálilo a migrény vymizely. Ale po porodu se bohužel opět objeví. :frowning2:
15. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
O to malíníku slyším prvně můžete se o tom někdo trošku rozepsat?? :slight_smile: děkujííííí
15. dub 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Já bych ještě teplotu nesrážela, je to přirozená obrana proti virům. Když jsem měla nad 38 dostala jsem i antibiotika takže Paralen si vezmi úplně s klidem to jsem mohla i v 1 trimestru, jsem taková chcíplina a pořád nemocná :unamused:
15. dub 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 to ti neporadím, já srážela i když jsem měla 37,3 :grinning:
@realgs ty platíš za prohlídku porodky???? Kde rodíš proboha?
@lenicenka17 Maliníkové listy (koupíš v bylinkářství) - vylouhuješ jako čaj a piješ, uvolňuje to porodní cesty, a "usnadňuje" porod :wink:
15. dub 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Rodím v Brně Bohunicích a je to jako první kurz, ukážou nám sál a řeknou kdy vyrazit do porodnice a co sebou vzít.
15. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 nevím, prostě mi ho v prvním trimestru nechtěla dát...dokonce se prý ani nesmí některé léky na kašel - mohla jsem tehdy jen jitrocelový sirup...ale asi co doktor to názor...a taky záleží na co člověk asi chce ty léky vzít - něco je lepší utlumit a něco ne...
15. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning:
@1luciferka1 paralen si můžeš klidně vzít,ale většinou by se měl brát až když je teplota nad 38
15. dub 2011 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 vítám tě tu :slight_smile: už to máš taky za pár :slight_smile: už aby to bylo co?
15. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paraleny můžeš..............já trpím na migrény a jediné co mohu je Paralen.Láduju se jimi až moc,ale jinak to nejde :frowning2:
15. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já jsem byla za toto těhotenství teď už po třetí nemocná a doufám,že to bylo naposled,teď se to už táhne 10den,ale dneska je mi už fakt daleko líp,měla jsem právě strašný kašel a měla jsem jen přírodní sirup udělaný z cibule a pomohl,ale břicho mě z toho kašlání bolí pěkně :wink: myslím,že už mám vybráno na několik let dopředu :grinning:
15. dub 2011 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 zkus to ještě bez léku,jendna teblety sice nic neudělá,alee...bezovej čaj sráží teplotu,ale zkus to ještě vyspat a uvidíš ráno :wink:
15. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jo aha, jako součást kurzu, tak to jo.. to já mám tady teda zdarma prohlídku porodky, a nemusím kvůli tomu chodit tady na kurzy :slight_smile:
@janadudy děkuji, za uvítání... jojo, dr. mi v úterý řekla, že mi dává max tři týdny, tak uvidíme :grinning: jinak CS mám 2, a čípek zkrácený.....
15. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Ahoj, paralen se fakt v I.trimestu nesmi, ale v II. a III.trimestru ano, pokud je to nutne (ostatne jako vsechny prasky). Asi bych se toho nebala, protoze ja musela brat v II.trimestru i ATB, jinak bych se z lednove chripky nevyhrabala.
15. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 to je zvláštní mě zase v lékárně paní nedoporučovala ten sirup že ty bylinky můžou plod poškodit. No je 100 lidí 100 názorů :confounded:
@monny89 No to není úplně kurz, ale poví nám tam asi to podstatné. Představují to takto http://www.gpkbrno.cz/cs/perinatologicky-utvar/predporodni-priprava tak na ten první jdeme ať víma jak to tam vlastně vypadá :sunglasses:
15. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 my jdeme ve středu k modrovi tak už se teším .....v životě bych neřekla že se nikdy budu těšit k dortorovi :slight_smile: naposledy mi řekl že při další kontrole pošle do porodky ,jsem na rizikovém tak proto mě posílá dřív.
Teda holky vás tu najednou je :confused:
@realgs aha, tak to ju :slight_smile:
@janadudy tyyyy jo, ale koukám že jsi teprve ve 32tt, to je ještě brzy neee? :confused:
15. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky byla jste některá omrknout ty podprdy v Lídlu? V letáku je že jsou jen velikosti B :unamused: tak to je dost malinká
15. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs kámošky tam byli, a prý je to materiál na dvě věci :unamused: Já už teda kojo podprdy nesháním.... :wink:
15. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hmmm, koupila jsem si 2 bezešvé sportovní u větnamců za 69,- tak je testuju teď na doma a budu je používat asi zase hlavně na doma a na spaní, dá se do nich vecpat i ta plína když by to moc teklo a koupím si v textilu jednu pořádnou na ven a hotovo. Tu přemáchnu a a rychle to uschne
15. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jojo, já jsem si koupila jednu kojo od Úpavana, druhou jsem dostala od kámošky :wink: Jinak já mám koupený do zásoby ty vložky do podprdy, a už je teda i musím nosit, páč mi hodně teče mlezivo... :unamused:
15. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj jsem v 32 ale jak jsem na tom riziku tak musím jít do porodky dřív a tam se rozhodne jak a kdy bude vše probíhat ,ale mudr mi říkal že porod bude určo dřív
15. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek