Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
realgs
15. dub 2011
@monny89 při dnešku se cítím bezvadně, ale už mě štve to počasí
realgs
15. dub 2011
@monny89 zítra jdeme mrknout do porodnice tak jsem zvědavá jestli ta 500,- bude dobře investovaná
1luciferka1
15. dub 2011
začínám mít teplotu, nevíte co můžu v 8.m+síci na sražení teploty slupnout? Vím, že v prvním trimestru jsem nesměla ani paralen, ale s postupem těhu už snad něco můžu
monny89
15. dub 2011
@realgs jo, to tady v Hradci je pořád zataženo, akorát odpolko vykouklo sluníčko, tak jsem toho hned využila a šla ven na chvilku 🙂 Jinak já jsem čím dál tím víc unavenější :-| Už bych rodila...
monny89
15. dub 2011
@1luciferka1 Ahojky, můžeš - Paralen, Panadol... 😉 čaj s medem, a potit se 🙂
1luciferka1
15. dub 2011
@realgs ty platíš za prohlídku porodnice 500???? =-)
1luciferka1
15. dub 2011
@monny89 čajem se nalívám od rána...ale řeknu tedy manžovi až pojede z práce at mi koupí ten paralen, kdyby to vystoupalo, zatím mám 37...nevíte od kolika to v těhu začít srážet?
realgs
15. dub 2011
@monny89 no já už bych taky rodila, malé mi tlačí na nějaký nerv v bříšku a tak mě tam dost píchá a je to nepříjemné
@1luciferka1 No za sebe i za manžela dohromady je to 500,-
lolla79
15. dub 2011
@1luciferka1 Paralen můžeš určitě. A proč jsi nemohla v prvním trimestru Paralen? Já ho brala - trpím totiž na migrény a dr.na gyndě mi říkala, že klidně Paralen můžu a raději Paralen než nechat migrénu propuknout. Naštěstí se to ustálilo a migrény vymizely. Ale po porodu se bohužel opět objeví. 😞
lenicenka17
15. dub 2011
O to malíníku slyším prvně můžete se o tom někdo trošku rozepsat?? 🙂 děkujííííí
realgs
15. dub 2011
@1luciferka1 Já bych ještě teplotu nesrážela, je to přirozená obrana proti virům. Když jsem měla nad 38 dostala jsem i antibiotika takže Paralen si vezmi úplně s klidem to jsem mohla i v 1 trimestru, jsem taková chcíplina a pořád nemocná :-|
monny89
15. dub 2011
@1luciferka1 to ti neporadím, já srážela i když jsem měla 37,3 😃
@realgs ty platíš za prohlídku porodky???? Kde rodíš proboha?
@lenicenka17 Maliníkové listy (koupíš v bylinkářství) - vylouhuješ jako čaj a piješ, uvolňuje to porodní cesty, a "usnadňuje" porod 😉
realgs
15. dub 2011
@monny89 Rodím v Brně Bohunicích a je to jako první kurz, ukážou nám sál a řeknou kdy vyrazit do porodnice a co sebou vzít.
1luciferka1
15. dub 2011
@lolla79 nevím, prostě mi ho v prvním trimestru nechtěla dát...dokonce se prý ani nesmí některé léky na kašel - mohla jsem tehdy jen jitrocelový sirup...ale asi co doktor to názor...a taky záleží na co člověk asi chce ty léky vzít - něco je lepší utlumit a něco ne...
bobesci
15. dub 2011
ahoj holky 😃
@1luciferka1 paralen si můžeš klidně vzít,ale většinou by se měl brát až když je teplota nad 38
janadudy
15. dub 2011
@monny89 vítám tě tu 🙂 už to máš taky za pár 🙂 už aby to bylo co?
brendda
15. dub 2011
Paraleny můžeš..............já trpím na migrény a jediné co mohu je Paralen.Láduju se jimi až moc,ale jinak to nejde 😞
bobesci
15. dub 2011
@1luciferka1 já jsem byla za toto těhotenství teď už po třetí nemocná a doufám,že to bylo naposled,teď se to už táhne 10den,ale dneska je mi už fakt daleko líp,měla jsem právě strašný kašel a měla jsem jen přírodní sirup udělaný z cibule a pomohl,ale břicho mě z toho kašlání bolí pěkně 😉 myslím,že už mám vybráno na několik let dopředu 😃
janadudy
15. dub 2011
@1luciferka1 zkus to ještě bez léku,jendna teblety sice nic neudělá,alee...bezovej čaj sráží teplotu,ale zkus to ještě vyspat a uvidíš ráno 😉
monny89
15. dub 2011
@realgs jo aha, jako součást kurzu, tak to jo.. to já mám tady teda zdarma prohlídku porodky, a nemusím kvůli tomu chodit tady na kurzy 🙂
@janadudy děkuji, za uvítání... jojo, dr. mi v úterý řekla, že mi dává max tři týdny, tak uvidíme 😃 jinak CS mám 2, a čípek zkrácený.....
venda69
15. dub 2011
@1luciferka1 Ahoj, paralen se fakt v I.trimestu nesmi, ale v II. a III.trimestru ano, pokud je to nutne (ostatne jako vsechny prasky). Asi bych se toho nebala, protoze ja musela brat v II.trimestru i ATB, jinak bych se z lednove chripky nevyhrabala.
realgs
15. dub 2011
@1luciferka1 to je zvláštní mě zase v lékárně paní nedoporučovala ten sirup že ty bylinky můžou plod poškodit. No je 100 lidí 100 názorů :-S
@monny89 No to není úplně kurz, ale poví nám tam asi to podstatné. Představují to takto http://www.gpkbrno.cz/cs/perinatologicky-utvar/... tak na ten první jdeme ať víma jak to tam vlastně vypadá 😎
janadudy
15. dub 2011
@monny89 my jdeme ve středu k modrovi tak už se teším .....v životě bych neřekla že se nikdy budu těšit k dortorovi 🙂 naposledy mi řekl že při další kontrole pošle do porodky ,jsem na rizikovém tak proto mě posílá dřív.
realgs
15. dub 2011
Teda holky vás tu najednou je =-)
monny89
15. dub 2011
@realgs aha, tak to ju 🙂
@janadudy tyyyy jo, ale koukám že jsi teprve ve 32tt, to je ještě brzy neee? =-)
realgs
15. dub 2011
Holky byla jste některá omrknout ty podprdy v Lídlu? V letáku je že jsou jen velikosti B :-| tak to je dost malinká
monny89
15. dub 2011
@realgs kámošky tam byli, a prý je to materiál na dvě věci :-| Já už teda kojo podprdy nesháním.... 😉
realgs
15. dub 2011
@monny89 hmmm, koupila jsem si 2 bezešvé sportovní u větnamců za 69,- tak je testuju teď na doma a budu je používat asi zase hlavně na doma a na spaní, dá se do nich vecpat i ta plína když by to moc teklo a koupím si v textilu jednu pořádnou na ven a hotovo. Tu přemáchnu a a rychle to uschne
monny89
15. dub 2011
@realgs jojo, já jsem si koupila jednu kojo od Úpavana, druhou jsem dostala od kámošky 😉 Jinak já mám koupený do zásoby ty vložky do podprdy, a už je teda i musím nosit, páč mi hodně teče mlezivo... :-|
janadudy
15. dub 2011
@monny89 jj jsem v 32 ale jak jsem na tom riziku tak musím jít do porodky dřív a tam se rozhodne jak a kdy bude vše probíhat ,ale mudr mi říkal že porod bude určo dřív

Začni psát odpověď...

Odešli