• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 :grinning: taky jsem jednu dostala, ale obávám se že když se ještě mlíkárny naplní tak je do ní neschovám :unamused:
15. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Maliník od 36 týdne, 3xdenně
15. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy tak to jo, a v jakém tt? Nevíš? Asi v tom 37tt nějak ne tipuji, kvůli plicím prcka...
@realgs to já mám naštěstí dost elastický ty podprdy :grinning:
15. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 Paralen se může, já ho beru i na bolest hlavy a to celé těhu.
15. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 ten týden uvidíme co řeknou v porodce,ale myslí že to bude neco kolem 37tt, já se nebojím na dozrání plic píchnou malímu injekci a malej je velikej měli jsme ve 30 tt 1700g což je super,je to náš bojovník jeho nic nedostane .stejně jak mě :slight_smile:
15. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tu podprdu z Lidlu, jsem si jednu vzala, měly různé velikosti, nejenom B. Chtěla jsem černou. Nezdá se mi špatná.
15. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec to lněné semínko prý stačí pomlet třeba na starým kefemlínku a dát lžíčku třeba do jogurtu.Jíst se to může klidně pořád je to dobrý na trávení a na porod je to dobrý že se dělá víc poševního hlenu a pak mimčo líp "vyklouzne"já si ho plánuju příští týden koupit jen nevím jak ho pomelu.Celý prej nemá smysl zobat prý zas celý vyjde ven a tělo si nic nevezme.
15. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 já taky trpívám na migrény a na začátku těhu byli pořád,ustalo to jak jsem začala zobat magnezko.jeho nedostatek prý totiž způsobuje migrény.tak jak porodím zkusím tomu předcházet magnézkem.
15. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu já vím... teď nevím teda na co jsi reagovala.. :unamused:
15. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs já si tu podprdu z lidlu koupila a zdá se mi dobrá jen jsem trochu nevychytala obvod,mám to těsný,ale říkám si že když porodím tak se obvod trochu zmenší a třeba i podprda trošku roztáhne.Jinak velikosti měli největší C,což jsem teda riskla a mám tam ještě trochu rezervu (C jsem měla před těhu),jinak kámoška si moc chválí podprdu z rossmana.normálně je za 300,ale bývá často v akci.Ale zatím si nechám jen jednu a pak dokoupím podle velikosti.
15. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes jsme byli u dr. čípku máme prý už jen kousek,ale je to v pořádku a ještě jsem zavřená,na další KO jdu za 14 dní a pak už do porodnice.Dnes nástup na mateřskou,jen ještě budu muset příští týden do práce udělat výstup,ale dělají to tam zbytečně složitý musím tam oběhat milion míst na kterých jsem nikdy nebyla a ani netuším kde jsou :frowning2: (prý jestli tam něco nedlužím) dokonce musím jít na výstupní prohlídku k firemnímu doktorovi,nechápu proč (jsem zvědavá jestli to budu platit nebo si to podnik zacáluje).a to je možný že tam někteří lidi ani nebudou a budu muset přijít znovu.no prostě jak u debilů :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Já mám právě první dávku semínka za sebou, zkus jestli máš někde blízko to DM, koupila jsem tam to semínko rovnou drcené... udělalo to krásný ten slizíček :slight_smile:
15. dub 2011 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 cusik rozlucka byla fajn, pokecali sme, dostala sem kytku z gerber a orchidei a v tom zapichany penizky pak sem hodim fotku. vecer sem byla s kamoskama na pokec v hospudce a taky fajn, jen sem dosla v 10 a byla sem totalne mrtva....
16. dub 2011 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda díky za tip mrknu tam,jen si z toho asi nebudu dělat ten sliz :stuck_out_tongue_closed_eyes: když stačí to jíst normálně,podle mě to pak zeslizne i v břiše,kdybych měla pocit že to nic nedělá budu vařit sliz.
16. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak to je super že sis to užila :slight_smile: u nás v práci je moc lidí,takže se nedá o žádným kolektivu mluvit :frowning2: všichni se tam pomlouvají a jsou falešní.Je tam pár "normálních" lidí,ale hodně holek odchází na mateřskou,místo nich přichází puberťačky po škole kteří si tam dělají doslova co chtějí.no jsem hodně ráda,že jsem z tama pryč,ale je fakt že se tam pak plánuju vrátit
16. dub 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik tak u nas je to o tom, ze je tam celkem 11 lidi vcetne me a sefa a tak nejak az na nejaky vyjimky sou vsichni v pohode a vychazime si vstric takze se mi na jednu stranu ani nechtelo odejit:frowning2:
16. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jo to se hned jinak pracuje když si lidi rozumí :wink:
16. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné slunečné ráno maminky
16. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dopiju kávu a jdu žehlit pleny,včera jsem jich 20 vyprala-mužu vám říc jak jsem ty pleny věšela že je to pěkná pruda, chudinky maminky které jich měli třeba 100 :wink:
16. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy no já jich mám asi 60.původně jsem si koupila 10 a pak přijela sestřenka s kufrem že už je nebude potřebovat.Ale aspoň nemusím tak často prát a zaplním pračku,ale žehlit to pak bude opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mě ještě čeká jedna várka mimi věciček na oprání a snad už bude hotovo,jen už to nemám kde dávat,mám toho víc než je zdrávo.
16. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno všem vidím že tu to na diskuzi krásně žije :slight_smile: to je mooc fajn :slight_smile:
16. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 no víkendy jsou slabší,taky už se chystám jít vařit a pak pojedem na nákupy
16. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko... probíráte praní koukám... Tak to já už mám vše vypráno, vyžehleno, postýlku připravenou, tašku do porodky sbalenou, pak připravené i vajíčko s věcma pro prcka na cestu z porodky :wink: Takže teď si už jen válím šunky u telky :grinning:
16. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no a tady je mrtvo koukám :confused:
16. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem to koukám přechválila :grinning:
16. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 myslím, že jsi se ptala, od kolikátého týdne se začíná pít maliníkový čaj? Nebo jsem se upsala a ptal se někdo jinej? Diskuze tu děsně frčej, člověk se v tom skoro ztrácí, píše se zpožděním...
16. dub 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu tak to jsem nebyla, já tohle všechno vím :wink:
16. dub 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky ja nemam vubec nic, ted sem nastoupila na materskou a chystam se to chystat az ted, nemam vubec vyprano, vyzehleno, plenky budu kupovatz az s mamkou tento patek vcetne hygienickych potreb atd. dalsi vikend asi bude praci
16. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak to ti moc nezávidím ,á jsem ráda že jsem si většinu věcí vyřídila a oprala už dávno a mám klid.teď už houby vydržím takže představa že bych trávila hrůzu času u prkna mě děsí.Ale tys do teď chodila do práce,takže dost chápu že už asi na víc nezbývala energie.
16. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek