• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik no prave jak sem chodila do prace od 7 do pul 4, po 4 sem byvala doma a touz se mi fakt nic nechtelo, navic mi vsichni rikali ze je moc brzo a kdyz sem odporovala tak se na me koukali jak na blazna....no je dobry ze mam jeste dost casu a mamca mi s tim rada pomuze uz se na to tesi:slight_smile:
16. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj čekám chlapečka a je hlavičkou nahoru a váží 1700g. :frowning2:
16. dub 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teď trochu paniku, vypráno, vyžehleno teda už mám, ale třeba ještě nemám postýlku. Ale mám když tak tu cestovní, ta snad chvíli poslouží. Jsem ve stresu, jestli mám všechno, ale každej mě ubezpečuje, že se to dá všechno dokoupit za pochodu. Tak snad. Taky nemám zbalenou tašku do porodnice! Jsem hroznej lajdák. Až to na mě příjde, tak se asi budu divit!
16. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu Ahoj, nic si z toho nedělej, já jsem šla v pátek jen na KO, ale už jsem neodešla. Všechno mám vypráno, žehlit bude mamka a postýlku bude stavět přítel sám. Tašku tady už mám, ale ne úplně kompletní. :slight_smile:
16. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu sbalíš kartáček na zuby, papuče a jedeš :slight_smile:))... zbytek ti dají :slight_smile: nebo někdo doveze.. já to taky nehrotím :slight_smile:.. jestli budu prát plíny tenhle týden nebo za 14 dní je přece úplně jedno.. stejně to bude všechno hned zašpiněný a budu to prát znovu. Taky nemám postýlku ani kočárek :slight_smile:. Ale máme velkou postel a šátek na nošení.
16. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun koukala jsem na tu tvou zprávu v profilu - jaký máš váhový odhad, že se jim zdá mimi velké?
16. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se přidávám k lajdákům - nemám ani vypráno, ani vyžehleno a ani vlastně pořádně nakoupeno - dupačky mám asi jen dvoje :sweat_smile: postýlku máme koupenou, ale zatím nesloženou a je potřeba ještě vymalovat ložnici!!! no snad se to všechno stihne :wink:
16. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalamm ahoj vítám tě tu,máme podobný termín a taky čekáme chlapečka Honzíka,náš měl 1700g ve 30tt,četla jsem že už máš jedno mimi doma,mužu se zeptat proč se malá narodila dřív?
16. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 v úterý byl odhad 3800g, ale v pondělí mě čeká další ultrazvuk kontrolní. tak uvidíme, nicméně jsem dnes měla poslíčky, tak čekám jestli se malá nerozhodne jít dřív a sama.
16. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun jak si neodešla,ty už jsi jako v porodnici???
16. dub 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj, ano jsem tu od minulého pátku s vysokým tlakem, větším plodem než je zdrávo a nakonec řeší i hraniční hodnoty cukru v krvi, ale nic zásadního nevymysleli. Jen to,že budou dělat nejspíš příští týden císaře. Od odpoledne mám poslíčky a malá je dost aktivní po celý den, tak nevím zda to nebude dříve. :wink: :wink: :wink:
16. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun no už jsem to našla v tvém profilu,mi to nějak uteklo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,proč zkoumají že je malá velká?
16. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun srážejí ti nějak ten tlak?
v jakým intervalu máš poslíčky?
16. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy protože jsem tam přišla v 35+5tt, poslala mě tam moje dr. napřed řešili můj TK a pak podle ultrazvuku i velikost malé a naznali,že si mě tu nechají.
16. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy beru Dopegyt po 8mi hodinách a poslíčky jsem zatím nesledovala, jsem po sprše a zatím je klid. Ale jestli se objeví, kouknu na hodiny určitě.
16. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dám vědět, jdu si lehnout, necítím se moc v pohodě. držte mi pěstičky!!! :slight_smile:
16. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun moc moc ti držím palce,pokud budeš mít trošku sil tak napiš at víme co se děje,dobrou noc :slight_smile:
16. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj měla jsem problémy z placentou.ted už jí budou 4 roky a je vše ok.odkud jsi.
16. dub 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun jejda takže budeš asi první co.tak hlavně ať vše proběhne bez problémů a pokud možno rychle.držím palce ať jste obě v pořádku.Mimochodem vybrali jste moc krásné jméno,já o něm přemýšlela co jsem viděla film Želary,tam byla taková copatá holčička Helenka a já si ji přála mít doma :wink:
16. dub 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalamm jsem z jižních čech od třeboně a ty?ptala jsem se protože mě čeká řízený porod a pravděpodobně bude taky dřív,kvuli tomu že mi objevili v těhotenství autoimuitní onemocnění-něco s krví.oni to přesně nemohou diagnostikovat jak jsem těhotná,ředí mi krev :slight_smile:
17. dub 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vcerejsi vecer opet neco jako poslicky:frowning2: doufam ze jeste vydrzim 2v 1 alespon 2-3 tydny budu se muset zacit setrit a vic odpocivat.
jinak posilam aktualni pupendo, zda se mi od minule mensi... a darek od kolegu z prace
17. dub 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun drzim palecky at jeste vydrzite a je vse v poradku!
17. dub 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek juu ty máš maličký bříško ,jak jsi to udělala? :slight_smile:
17. dub 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no pry mam min plodove vody takze asi tim. v patek sem byla s kamoskama na srazu a ta co ma termin o 5 dni driv nez ja tak ceka kluka a ma ho jednou takovy. me to mensi nevadi, hlavne aby bylo vse v poradku
17. dub 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jejda to je malý bříšenko :wink: aspoň ti netrpí záda že?
17. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no moc ne jen obcas ale spis vyjmecne
17. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to musí být pohodička,ale jak říkáš je uplně jedno jak je veliké hlavně aby mimi bylo ok :slight_smile:
17. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji pěkné ráno všem! Tak zatím bez novinek, ale poslíčky jsem měla ještě večer cca po 7min asi 5x a pak jsem usnula. Dnes zatím OK, tak uvidíme. :slight_smile:
17. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy neboj ta pohodicka se zadama se kompenzuje otokama rukou takze si v podstate nemusime zavidet:grinning: na kazdyho vleze neco a ve vysledku je to stejna otrava:slight_smile:
17. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun dobré ráno-oni počkají na pondělí až tam budou všichni mudrové a pak s tebou budou neco dělat,ne? od 38 tt se muže "normálně"porodit a na mimi to nemá žádnej vliv,14dni pře a 14 dni po termínu je ok.
hlavně se opatruj myslíme na tebe aby to bylo vše ok a podávej zprávy :slight_smile:
17. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek