• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@janadudy Joo, zítra mám mít kontrolní ultrazvuk a pak se prý uvidí, ale chtějí to směřovat na konec příštího týdne.
17. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@hribek krásnej dáreček a úplně čučím jak máš moc malý bříško :slight_smile:
17. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda já toho mám ale na dočítání :wink:
17. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jak je, už si bez teplot, paralen se může :wink:
17. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun jéé že by Helenka už byla brzo venku :slight_smile:
17. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
@many děkuji za optání, je líp, sice z rýmy mám pořád hlavu jak balon a cítím se tak na 40ky horečky, ale teplotu nemám, nakonec jsem to tedy zvládla bez paralenu....akorát mě bolí pořád v tom krku, takže mi ani jídlo moc nechutná :unamused:
17. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Snad ano, je to už docela úmorné, ale nehoním ji, buď se rozhodne sama nebo jí to naplánují doktoři.
17. dub 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun Jéžiši, co se stalo? Rodíš, nebo jen preventivně?
17. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun Už jsem se tu vše dočetla, tak držim palce! Já jsem zatim v poho, žádné posly, nic! Zítra KO tak snad si mě tam taky nenechaj. CS ze čtvrtka 6, tak uvidím jak to pokročilo.
17. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tak to ti držím pěstičky!!!
17. dub 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Tak to já teď už jenom čekám.. vše připravené a hotové... :wink:
17. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,mela bych na vas takovou otazku...termin mam 23.6.,predpokladejme ze se mimi narodi v terminu a vse bude bez komplikaci ..s porodnice me pusti domu a 2.7. by jsme meli jet sestrence na svadbu...bydlime kousek od Prahy a meli by jsme jet nekam ke Slanemu,coz neni zas tak daleko,pojedem autem...predpokladejme i ze ja se budu citit dobre...dneska tad byl švagr a byl uplne rozhorcen ze bych na tu svadbu chtela jet s novorozencem, mi jsme si s manzelem rikali ze pokud bude vse ok ze by to nemel byt problem,1 dite uz mame tak vime co to obnaselo ale svagr byl uplne na nervy co jsem to za matku ze bych to dite v sestinedeli nekam tahala,ze oni budou cele 6nedeli sedet doma,aby mimi neco nechytlo ,ze je nachylne na nemoci atd...a to uz maji taky 2,5lete dite ...co si myslite vy?manzel byl uplne v soku kdyz slysel co mi svagr rika...zajima me kazdy nazor /jak by jste to resili vy?
17. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira já bych teda nikam s novorozencem v šestinedělí nejela!!!! :confused:
17. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun moc drzim palce
17. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Já bych jela za předpokladu, že tam budu mít veškerý komfort jako doma. Že budu moci kojit někde v klidu, v soukromí a snažila bych se mimi držet dál od všech lidí, aby nešlo z ruky do ruky, kvůli případné viroze. Budete tam přes noc, nebo jen obřad a domů? A bude to venku?S miminkem by se ze začátku nemělo být dlouho venku, i když je teplo.
17. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tak jasne ze kdyz nebudu chtit aby si ho nekdo choval tak maji smulu,klid tam bude maji to doma a na zahrade,budem tam jen na obrad a pak na obed ,je kam se tam uklidit a byt v klidu ..samo ze zalezi jake bude pocasi ,ono je tam spousta kriterii co to ovlivnuji ,1 dite uz mam a v 6nedeli jsme sice byli doma,ale cestovali jsme busem k lekari a to si myslim ze je treba horsi ...jasne ze kdyz budou paraky tak budu rada ze budu doma ,pojede manzel s dcerou sam ,asi proste uvidim jak to vse dopadne :slight_smile:
17. dub 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jestli doma a na zahradě, tak je to OK! Některé mamky třeba v šestinedělí jedou do nákup.centra, kde je tisíce lidí a to mi příjde větší maso. Já měla na svatbě taky mimi asi 14-ti denní, rodiče se drželi dál a vše proběhlo naprosto v klidu. Žadné následky to na mimi nenechalo. A jesli rodíš podruhé, tak to snad bude i dřív, se říká? Já bych to řešila opravdu aktuálně podle všech proměnných.
17. dub 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu chci se jeste poptat jak to bude asi probihat ..no prave ze si to rikam take ,vidim to kolem sebe ...no mam uz dcerku ted 3 roky ..no snad to nebude moc brzy,ale i tak to bude v sestinedeli :slight_smile: ..mas pravdu ,proste uvidime jak tovse bude ..diky
17. dub 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tak já bych v šestinedělí s novorozencem nikam nejela :confused: :confused: !!,je to riziko a i pro matku a pro dítě teda obzvlášť,vššak to není dlouho si odpusit takové radovánky,hlavně mi to příjde že to na tak malé mimi není dobré i po psychické stránce,mělo by být doma u mámi,všakt si teprve zyvká vůbec na pobyt mimo bříško a hned avatba :confused: to bych si fakt nelajzla
No ale každého věc :wink:
17. dub 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jasny ,taky nevim jen jsem chtela vedet co na to jini ... :wink:
17. dub 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Úplně bez rizika to asi není, to netvrdim. Jsem ráda, že takové věci nemusim řešit. Ale dá se to myslim absolovovat, při dodržení určitých podmínek.
17. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak já bych to řešila až podle toho jak se budu cítit,ale co se týče bacilů a tak tak vzhledem k tomu že hostina je doma na zahradě tak bych se toho nebála,mimčo bude buď venku v kočáru nebo doma v pokoji a s lidma nemusí nijak zvlášť přijít do styku,jak tu někdo psal jsou tací co chodí po obchoďácích a to mi příjde horší.Takže fakt bych to brala podle toho jak budeš zvládat ty a mimičo.Toť můj názor.
17. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no pokusim se pak zjistit vice informaci a bych vedela ,oni by nas tam moc chteli a ja bych tam taky chtela,ale ne za kazdou cenu ,to je jasny ....diky
17. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu asi dá,ale stejně si myslím že je to zbytečná zátež pro tak malé miminko,já bych do toho nešla :wink:
17. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zrovna jsem si nachystala poslední várku mimi žehlení.Docela mě ty prťaví věci baví,ale až to budu dělat skoro denně asi mě to přejde.
Zítra se jdeme s pupíkem fotit tak jsem zvědavá.Dnes jsem se dozvěděla že příští víkend přijede známej co teď bydlí v praze a má taky fotoatelier,no kdybych to věděla počkala bych ne něj (myslím že fotky od něj by stáli za to),ale už jsem objednaná tak už to nebudu rušit.Navíc na toho známýho není úplně nejlepší spoleh,tak se vyfotím zítra a když bude mít i ten kámoš čásek tak budu mít více fotek.
17. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira ja budu mit neco podobnyho, bracha se zeni 25.6. tzn ze pokud budu prenaset 10 dni tak bude mit mala v den svatby cca 14 dni. vsichni to berou v pohode, budeme mit pokoj v hotelu, protoze svatba neni v brne ale olomouci, takze kdyby bylko potreba muzu jit s malou na pokoj. jestli bude vse ok prespime tam, pokud se nebudu citit ja nebo mala tak sednem po hostine do auta a jedem domu, je to cca hodinku autem, takze myslim ze v pohode.
asi bych dala na to jak ti bude a jak se budete s mimcem citit.

jinak mam prvni pracku z 8 vypranou a vysusenou a premyslim jestli zehlit jeste ted nebo az zitra....
17. dub 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manžel se rozhodl, že uvaří dnes večeři... :confused: tak jsem zvědavá co ukuchtí... prý se nesmím ani hnout a mám zakázáno se přibližovat do kuchyně :grinning:
17. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek raděj žehli už dnes ať se ti to nenakupí :wink:
tak já už mám vyžehleno,musela jsem 3x přeskládat komodu aby se to tam vlezlo.mám tolik věcí že bych mohla mít i dvojčata a nevynosíme to.Pravda je že aspoň nemusím často prát (mám pračku na 11 kg tak ji aspoň více-méně zaplním) :wink: a to musím říct že nových věcí mám minimum,jen když byly hodně dobrý akce,jinak mám všechno použitý věci co prodávali kámošky a známý.Nádherný věci za super cenu,no nekup to.Bojím se že spoustu věcí nevynosíme,protože se nebudou hodit do ročního období.Ale to se nedá vychytat,znám děti co měli 74 ve 3měs.No každopádně do 74 mám věcí plno,takže když bude malá standartní velikosti mám 9 měsíců klid.Jen představa že po porodu budou chodit lidi a nosit další hadry mě děsí.Při třízení velikostí jsem byla chvílema dost mimo,u spousty věcí mi příjde že číslování nesedí :angry: takže budem muset průběžně trošku probírat a zkoušet.
17. dub 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 i můj manžel když vaří nesmím přes kuchyň (na záchod jen ze zavřenýma očima),ale nedodržet to je na infarkt pohled na kuchyň za to nestojí.
Asi před třemi dny si dělal chleby ve vajíčku.Jeho postup.Dá na sporák rozehřát pánvičku s olejem,poté jde pro vajíčka,na jejich rozšlehání si vezme mixér,nakrájí chleba,obalí ve vajíčku a dá na již přepálenej olej.A to nemluvím o tom jak vypadala kuchyň.Já si jen pohladila bříško a řekla malé že doufám,že nebude tak cáklá jako tatínek.No kterou z vás by napadlo vzít si na ty vejce mixér?Prej a na co ho teda máme,přece tu nebude ležet.
17. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: s tim mixerem si me pobavila:grinning:, no ja se na zehleni dnes vyprdla, navecerela se a ted lezim u zprav a serfuju na netu. me pere mamca, zehlit uz budu ja. kdyz sme dnes probrali veci tak sem si rikala jeste ze sem nic moc novyho nekupovala, plnou krabici sem koupila od zname a bodycka a nejaky soupravicky sem teda s mamkou koupila ale myslim ze toho mam hooodne. no uvidime. nejvic mam bilyho a ruzovyho....
17. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek