• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@spymike tak se měj krásně a ve čt budu na tebe myslet, papa
28. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu holky takto sme sa radovali pred rokom, uzite si to, je to kraaaasne obdobie!! Trochu vam zavidim :dizzy_face: A drzim vsetkym palce!!!
28. zář 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jedna lonska cervnovka vam preje krasne obdobi rostouciho briska, prvnich pohybu, obrovskeho teseni se na zazrak zrozeni, nakupovani pidi oblecku a kocarku, plinek atd. Drzte se a at je vas tady cim dal vic :wink:
28. zář 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to je krásný :slight_smile: moc vám držím palečky a at vám to těhulkování krásně a bez problémů utíká. Já jsem zjistila své těhu 25.9.2009 a dneska mám doma krásnou zdravou holčičku. :slight_smile: tak tfuj tfuj a červnovým těhlám zdar :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija jsi má krevní skupina :grinning: máš stejné datum svatbičky jen rok jiný - my 26.6.1999 a máš i stejný den TP 5.6. :grinning: akorát se malá narodila dřív tak třeba ti to taky vyjde :slight_smile:
28. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Loni touhle dobou jsem ještě ani netušila že jsem těhu :slight_smile: Přeji vám krásné a bezproblémové těhotenství. Moc si to užívejte....já bych si to klidně zopakovala, bylo to fajn období....:slight_smile:
28. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska jééé tak to je fakt náhoda :slight_smile: no doufám, že to vše klapne jak má. a kdy se malá narodila? my máme v rodině takovou zvláštnost, že já i mé dvě ségry jsme se narodily 22. jen jiný měsíc a synovec se narodil také 22. druhý synovec 23 a to jen proto, že na por. sále bylo plno a tak se narodil až 23 a neteř se narodila 20 a to musela jít ségra dříve na císař. tak jsem zvědavá kdy se narodí to naše štěstíčko :slight_smile: hlavně ať je to dobré.
28. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,dnes mi vyšel pozitivní těhu test,jsme 14 Dpo,snažíme se 5 měsíc TP předpokládaný 6.6 2011,můžu kvám???
28. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak tě tady vítám :slight_smile: já mám předpokládaný TP 5.6. :slight_smile:
28. zář 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija 25.9.jsem měla // a HCG z krve a malá se narodila 24.5.2010 :slight_smile:
28. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ahojky já jsem taky jedna z letošních červnovek a měla jsem termín 6.6.2010 a v ten den jsem měla jít na vyvolání a nakonec jsem porodila sama a bez nástřihu.Přeji Vám všem ať to máte stejné.Až Vám to těhotenství závidím,je to krásné období!!! :grinning:
29. zář 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orlica no kéž by,syna jsem přenášela a šel pumpou s nástřihem snad bude druhý porod méně tvrdý...
29. zář 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,,tak malá oprava termín mi vychází na 5.6 2011 ale to je fuk,stejně si určitě zase pobude dýl :wink:
29. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!! Ani nevíte,jak jsem ráda,že sem taky můžu přispět :dizzy_face:
Dneska jsem si dělala testík a je tam slabý duch,ale je tam :slight_smile: Tedy jestli mě zrak nešálí :grinning:
Na netu mi vychází termín 8.6.2011. Na gyndu budu volat až v pondělí a na ultrazvuk se objednam za 14 dní,to už by tam mohlo něco být vidět :dizzy_face:
29. zář 2010 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, rada bych se k vam pripadala, dnes mi vysel na testu taky duch, neco jako ma ssara. Nemuzu tomu uverit a pevne doufam, ze test neni vadny :grinning:
29. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax - potichounku gratuluju :dizzy_face:
Kdy budeš příště testovat?
Já doufám,že místo ducha brzy na testu najdem pořádné kolejnice :dizzy_face:
29. zář 2010 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ahojky, tak jak koukám, tak nám vyšel stejný termín :slight_smile:
29. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija no to se ještě může změnit ale zhruba stejně budeme mít doma dárečky,kdy jdeš na utz???
29. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax
@ssaara
Holky,to není duch,to garantuju,duchy znám mooc dobře :grinning: je to slušná čárka,počkejte a pozítřku testněte znova ,to už bude jistě krásná čárka
Kolikýtý den cyklu jste,už po MS nebo ještě čekáte a jak dlouho se snažíte...
všechno mně zajímá :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pro srovnání 30 a 31 DC z raní moči,je to jasné.....jen aby bylo vše tak krásné jako ty testíky :wink:
29. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija tak koukám že jdeš 4.10 na utz,já jdu až 11,prý už by mohlo být i srdíčko tak to si počkám,ono s druhým dítětem lítat furt po doktorech není snadné :unamused:
29. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásí se další letošní červnovka - přeju Vám všem krásné těhulkování, žádné zdravotní obtíže a těhu si užívejte - i přes obtíže jako jsou nevolnosti a podobné "chuťovky" je těhu nádherné období, to těšení, vybírání výbavičky, první kopanečky - prostě nádhera! A hlavně - hrozně rychle to ubíhá! :frowning2: Jako pak přijde taky samozřejmě krásné období s prckem, ale po bříšku se vám bude stýskat :slight_smile:
29. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja jsem 39 DC, ale mam nepravidelnou ms a myslim ze ovu byla az 24DC, takze muzu byt cca 15 dni po ovulaci..ted jsem jeste zkousela test a tam je oproti odpoledne opravdu jenom duch, ale rikam si, ze moc byla moc naredena, tak snad mam pravdu :unamused:
29. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a snazime (snazili jsme se) rok a ctyri mesice
29. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k vám taky přidat? Jak to tak vypadá, tak se nám to podařilo hned první měsíc. Dnes už to je 8 den co testuji a / / jsou den ode dne výraznější. K doktorovi jdu v pondělí 4.10. Měla to být běžná kontrola, jelikož měním gynekologa a místo toho jsi jdu, doufám, potvrdit těhotenství.
29. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino -zítra si jdu nakoupit testíky a s mojí povahou budu testovat minimálně obden :grinning: Zdá se mi,že při druhym těhu jsem nějaká víc úzkostlivější :unamused:
Jinak dneska jsem 31.DC. Snažili jsme se 2 roky sami a půl roku v CARu. Teď jsem po druhé inseminaci. Ani první dítě nemáme přirozeně.
Koukala jsem ti na fotečky,Samuel je krásnej chlapeček,toto jméno jsme měli kdysi v záloze :wink:

@terezablazkova85 - tak to gratuluju :dizzy_face: Úspěch hned první měsíc,to je pro mě naprosto neuvěřitelné :slight_smile:
29. zář 2010 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara Pro nás to bylo taky neuvěřitelnél Nechtěli jsme tomu věřit. Pořád to ale bereme s rezervou do toho pondělí, než to bude potvrzeno odborníkem. :slight_smile:
29. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezablazkova85 - ty jo,myslíš,že už něco na utz bude vidět? Bych se bála,že ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já půjdu až v období,kdy už by mohlo být vidět i srdíčko :dizzy_face:
30. zář 2010 v 06:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara Ahojky, jdu ti odpovědět do června 2011, ju?
30. zář 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Ahoj tak píšu jak jsem slíbila. Byla jsem dnes u té doktorky. Ultrazvuk trval docela dlouho protože tam nic moc neviděla až pak se tam oběvila jakoby nějaká malá fazolka ale fakt strašně malinká, tak mi nechala vzít krev a jsem objednaná na příští týden na středu tak doufám že už to bude lepší, jo a napsala mi nějaký prášky asi na lepší vývoj plodu co jsem se dočetla na příbalovém letáku. Výsledky by měli být zítra v nejhorším případě až v pondělí říkala sestřičky ale to bych se asi o víkendu zbláznila. Zas dám vědět. Papa
30. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek