• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@terrorkax Nejspíš v Domažlicích....tam "operuje" i moje gynekoložka, kterou mám už víc jak 15 let a budu doufat, že zrovna bude mít službu :grinning:
2. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, koukám, že jste se to tu pěkně rozjeli
2. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ja asi na lochotine..rodila tam sestra i svagrovy a byli spokojeny..na Bory to mam o kousek bliz, ale zase lochotin krasne novej no :grinning:
2. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to víš že mě to baví, ale jestli je to boží to říct nemůžu. Pan doktor se tím kryje když by došlo k potížím tak aby pak nešli po něm tak mě dal jen tyhle vycházky, ale doufám, že na těhotné kontroly moc nechodí.
2. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď abych seděla u počítače ať vás stíhám číst :grinning:
2. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs nevím jak u vás ale u nás jen vyjmečně
2. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no uvidíme, nehodlám to nějak zvlášť podvádět a mám dobré vycházky od 14-18 tak to je fajn. Prý se to dá i upravit jak budu potřebovat. No dopoledne si jdu koupit rohlíky a tak doufám, že to nepřijdou a pak jsem stejně doma. Nanajvýše se psem ven.
2. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs vím že kolegini přišli když byla těhotná,ale ona měla neschopenku původně vystavenou od obvoďáka,no a zrovna nebyla doma.Tak jim pak řekla že spala že ji nebylo dobře a nic z toho nebylo,ale přišli ji pak ještě jednou.
2. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no přijde mi to ujetý, že chodí i těhotným. Já jsem na neschopence z donucení a tak mě to štve o to víc, raději bych byla v práci i kvůli penízkům. No, ale co bych pro to malé neudělala tak se tím nebudu raději moc rozčilovat.
2. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Prý můžou přijít až do 22 hodiny, no já bych teda už od 20 hodiny nikomu neotevřela, hlavně když manža je třeba na odpoledne v práci a já jsem sama doma.
2. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koukám, že jsem jedna z mála, která není doma...a musíš říct, že jsem celkem tak unavená, že závidím a těším se, až doma budu....
2. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se docela těšila až budu doma, ale pak to přišlo a nejvíc mě rozladily ty vycházky, jinak by mi to asi nevadilo.
Stejně ale holky co chodí do práce jsou víc v kondici, ta nám bude na porod chybět :unamused:
2. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs No proto chodím cvicit a plavat :wink: ale verim ze i tak to neni ono
2. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik a co cvičíš? Já taky chodila hodně cvičit, ale to skákáni už asi není ono.
2. pro 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak dneska změna a valíme po 10 autobuskem za ségrou :slight_smile: Ladík si pohraje s dětma a my splkneme :grinning: takže ani vás nebudu dočítat a dočtut večer nebo zítra, nechte si zatím dařít , páááááááááá
3. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím na těhotenský plavání (tam i tak trochu cvičíme ve vodě) a na cvičení na balonech,to je taky pro těhotné.Než jsem zjistila že jsem těhotná tak jsem chodila na zumbu,ale to už jsem se pak bála,přece jenom se tam moc hopsá.Ale zase si myslím,že mi to i pomohlo otěhotnět.Říkám si že při tom vrtění zadkem se mi tem dole všechno srovnalo tak jak má.Teoreticky metoda Mojžíšové je na stejným principu,uvolnit se odblokovat a posílit svaly pánevního dna.
3. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko maminky :slight_smile:
3. pro 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno i tobě.
Tak se dívám na své počítadlo a hlásí ještě 175dní :frowning2: už aby to bylo pod 100
3. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves holky :slight_smile:
3. pro 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jé a kde to počítadlo najdu já chci taky
3. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Ahojky, riziko nám vyšlo 1:17147, nosní kůstku má, šíj. projasnění bylo 1,9 mm.
3. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak já jsem taky na neschopence a to už od začátku října, kontrola mi už přišla a co mám další dvě kamarádky těhotné tak těm taky přišla kontrola. já mám vycházky od 9 do 11 a pak od 14 do 17 hod. kontrola mi přišla nějak po 11 hodině. bylo mi hodně zle a i teď je mi zle, tak zatím ty vycházky až tak moc nevyužívám,ale vím, že až mi bude dobře, tak ty vycházky budou krátké. taky až budem nakupovat věci pro mimčo, tak ten čas poletí.
3. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já mám termín 27.5.2011, je mi od začátku dobře, takže chodím do práce.
Jen co mě ráno a večer bolí jsou prsa a to už od samého začátku, ale už to teda není takové jako na začátku.
Jinak v podstě ani nevím že jsem těhotná :o)
3. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Na svým fotoblogu
3. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy to máte pěkně blbí s těma vycházkama.Já si to tak ani nedovedu představit.Bydlíme v takové díře a autobus sem jede 4x za den.Mám sice řidičák,ale jezdím jen málo natož v takovým počasí,navíc autem jezdí manžel do práce takže stejně nemám čím jezdit.
@sandalek Tak to máš super že ti nic není :slight_smile: Ale já zas aspoň vím že jsem těhotná :wink: ,když si to tak vezmu tak já si nakonec asi užívám i to zvracení Tak dlouho jsem na to čekala tak si teď nebude přece stěžovat :wink:
3. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija ja mam vychazky 8-20, podle toho taky v praci zjistili, ze jsem tehotna :grinning:
3. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax :slight_smile: no já se chci po novém roce doktora zeptat jestli by ty vycházky nešly prodloužit, no tak nevím co mi na to řekne.
3. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt zvláštní jak někteří doktoři jsou v tomhle v pohodě a jiní s tím dělají šílenou vědu.Kamarádka když slyšela že jsem dostala nepřetržitý tak se hned ptala svýho doktora jestli by to nešlo a ten jí řekl že dostala nejdelší vycházky jaký mohla :unamused:
3. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija uvidis, moje sestra mela dve hodiny rano a dve odpo a doktor ji rekl, ze jinak to nejde, ale at to klidne nedodrzuje, ze kdyby prisla kontrola, tak mu ma zavolat a on by ji omluvil..stejne jsem myslela, ze k tehotnym nechodi a u tebe byli :confounded:
3. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jj chodí, taky jsem se divila a právě mi ty moje kámošky taky psaly, že u nich taky byla kontrola.
3. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek