• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@luckysun pravda je, že dlouhý to asi musí být ( já v nemocnici strávila nejdýl 4hodiny) ale byla bych asi klidnější, že jsem už pod dohledem, kdyby cokoli.... a aspoň se nemusíš stresovat, kdy jet a kdy nejet jako my tady :wink:
18. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky už vám dělali vaginární stěr na streptpkoka?
18. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy ahoj, zrovna jsem si říkala, že můj doktor na mě prdí. Jdu na kontrolu až 27.dubna (naposledy jsem byla 31.března) a to už nemám do porodu daleko. Někdo od 32 tt chodí na pravidelné monitory. Takže stěr mi bude dělat až v 37 tt. Jsem zvědavá, jestli mě stihne případně přeléčit, kdyby něco. No nebudu panikařit.
18. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy ten dělají v 36. týdnu.... takže já tam prej " toho brouka" nemám- říkala pani doktorka :grinning:
18. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás všechny zdravím.
@venda69 Neboj, panikařit nemusíš - pokud by ten steptokok byl, tak dr. tě nijak přeléčovat nebude. U porodu by ti píchli do žíli antibiotika a tím by celé přeléčení skončilo. Prý teda to tak funguje, nevím sama s tím nemám žádnou zkušenost, ale říkala to kamarádka, která měla stěr pozitivní.
18. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
18. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
noc byla krušná... prcek se mi asi nějak zase přetáčel, takže já jen nehybně ležela, a bolestí kňučela a čekala až se uvelebí... Když se uvelebil konečně, tak se mi začalo chtít čůrat, takže jsem musela jít na záchod.. čímž jsem ho zase probudila.. takže znovu to samé uvelebování v bříšku.... :confounded:
18. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
My měli víkend náročný, nebo teda alespoň pro mě byl. Byli jsme s malou v ZOO a byla jsem tak vyřízená, že jsem si myslela, že už ani nedolezu do auta. :slight_smile: Ale Lucka si to užila a to je důležité. :slight_smile: Teď už tam půjdeme, až bude na světě maličká..... No kéž by to už bylo. Už jsem opravdu KO. Vše mě jaksi zmáhá, chodím strašně pomalu, ale fakt to jinak nejde..... Odpočítávám dny do termínu porodu.......
18. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 jj mě práve říkal mudr že mi ten stěr ted budou dělat
18. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
@venda69 ahoj, já to mám taky tak, na další kontrol du až 5.5. takže to asi tak nějak bude všude.. to už pak budou monitory po týdnu tuším.. já měla u první dohled porodky od 33tt kuli astma...

Mony u nás je to to stejno, mám pocit že se snaží prokopat jinudy než se má chodit ven....
18. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@venda69 neplaš jak říká lolla když ho máš tak ti dají injekci antibiotik a je to ok,mě to takhle vysvetloval mudr :wink:
18. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mě stěr gyndr. ještě nedělala... ??? Na KO jdu 26.4. což budu 36+1tt... tak uvidím nu.. ale ani sestřička nic neříkala.. :confounded:
Dobré ránko holky, tak jsme byli v sobotu na obhlídce porodnice :confounded: že já tam vůbec lezla. Byla jsem plná pozitiva než jsem uviděla tu budovu. Všechno nám asistentka podrobně popsala i co sebou a co vážně ne a co se proč vlastně dělá. Už se mi tak do toho porodu nechce :confounded: Viděli jsme i porodní boxy a ty byly moc pěkné i pokoje na šestinedělkách. Prostředí teda hodnotím výborně, ale ten samotný porod co se s náma bude dít teda moc hodnotit nejde. No snad mi to pak bude jedno a budu se soustředit na to aby bylo mimčo co nejdřív venku.
@janadudy Já už mám stěr za sebou, dělal mi ho minulý týden při poslední návštěvě a to jsem byla 35 tt a jak píše lolla79 opravdu ti píchnou do žíly antibiotika při porodu jinak se to neléčí, je to jen aby se to nepřeneslo při průchodu cestami na mimčo
@venda69 ty bláho chodit od 32tt. na monitory jsem ještě neslyšela :astonished: to musí být děsnej opruz, všude říkají že stačí 3-4 týdny před porodem
@verapa Jo, tak to mě kleslo bříško už, takže se mi lépe dýchá, a nemám ho napresovanýho pod žebrama, ale u močáku, takže to je o to horší... :unamused:
18. dub 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jééé ten popis manželova vaření - to mi zní dost povědomě.....to mám doma taky a jen se tiše modlím, ať malej není takovej splašenec jako taťka :slight_smile:
18. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs No moje sestra chodila od 32 tt kazdych 14 dni na monitory a pak od 38 tt kazdy tyden. A muj doktor je celkem takovej punkovej, takze ja byla na UTZ 32 tt a dalsi kontrola bude 37 tt a to podotykam, ze obe dve jsme bez komplikaci.
18. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy Tak to jo, tak já neplaším. Ono se najde beztak něco jiného :slight_smile:.
18. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs v kerés ste byly porodce? jesi se možu optat, já se šteluju nadšeně na kopec do Bohunek jesi ale budu mít štěstí a místo...
18. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy,teda povím vám,člověk tu chvilku není a je tady pěkně naplkáno,kdo to má dočítat? :grinning:
Koukám,že se nám to tu rozrostlo a vítám nové tváře :slight_smile:
18. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa Byli jsme právě v Bohunicích :wink:
18. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ten streptokok má prý cenu od ukončeného 35tt, ale dýl vůbec nevadí, tím líp. Mě ho dělat doktor nebude, až v porodce si to setřou při kontrole. A do porodky jdu poprvé ve 37+0. Jinak se to fakt neléčí, jen injekcí po porodu. A prý to má pozitivní víc než půlka. Takže to zatím taky neřeším. Zítra jdu naposledy k doktorovi, tak ho zkusím ukecat, aby mi tu naší holčičku ještě naposledy přeměřil. V naší porodce prý váhové odhady vůbec nedělají...
18. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@michalamm AHOJ,nic se neboj,prý se ještě otočí.Já se snažím myslet pozitivně a doufám,že se ten můj čertík otočí.jsem na tom stejně jak ty.Mě se to akorát začíná komplikovat i s vysokým tlakem :frowning2:
18. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs to su zvědavá jak se jim povedly ty opravy..
18. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa na šestinedělkách opravdu luxus a porodní sály myslím nejsou opravovány nebo jo?
18. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs mysím že dělali jen ty šestinědky... a asi zvenku... dělali to akorát dyž sem chodila s první na monitory a rodit, tak to je už nějaký pátek...
18. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já nejspíš budu mít monitor na té příští KO už..... doufám... pokud do té doby neporodím :grinning:
18. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
můžu se k vám přidat? Mám termín 12.5. :wink:
18. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka Ahoj,určitě,vítej mezi náma :slight_smile: Koukám,že už to máš za pár :slight_smile:
18. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna přiznám se, že už to odpočítávám, jsem k.o. Od minulého týdne jsem mohla poprvé vstát, jinak jsem musela od 24tt jen ležet, povolená pouze sprcha a wc, takže teď mám fakt super kondici :grinning: . Asi to ani nevytlačím :grinning:
18. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka jeje,tak to věřím,že už to chceš mít za sebou :slight_smile: Ale neboj,ten den Dé se ta síla najde :slight_smile: A copak se narodí víte?My budeme mít chlapečka a už se strašně těšíme
18. dub 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek