• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna my čekáme holčičku. :slight_smile:
18. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zítra mě čeká poradna dopoledne a prý mě už dr. pošle i na monitor. Streptokoka už mám taky za sebou a negativního, tak teď už jen zdárně a rychle porodit :grinning:
18. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Ahojky, vítej mezi námi. To ležení ti nezávidím, já teď ležím už 10dní v porodnici s vysokým tlakem a budu tu do 38tt a pak hurá císařem a domů!!!
18. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun teď na to koukám :unamused: Takže ten tlak je fakt prevít.No mě minulý týden taky naměřila vysokej tlak,takže jdu tento týden zase na kontrolu.Snad se to srovná...můj konec pánevní a vysokej tlak je na jistýho císaře,snad se to ještě srovná.
18. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun tak to už máš taky za pár , vydrž už se to krátí :wink:
18. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka tak to gratuluju k holčičce :slight_smile:
18. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda pech vysoký tlak,já mám tlak naštěstí nízký, možná i po těch 8tbl. magnézka denně, tak snad se nezvedne.
18. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já letím s manželem na magistrát pro nové OP :grinning:
18. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to si můžem podat ruce, já taky KP a vysoký tlak a císař mě nemine ani omylem!
18. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mám kamarádku na šestinedělí a nemůže si prý stěžovat, měla akutního císaře a rozplývala se nad péčí na JIPce. Jinak já jsem na perinatologii a taky si zatím nestěžuju, ani na jídlo a to mám teď diabetickou dietu...
Jo a pro nevědoucí. jsme v Bohunicích!
18. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jéééé,čerstvě vdaná :slight_smile: Tak to velká gratulace ať ten společnej život je aspoň tak krásnej jako dnešní den :wink:
18. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun safra,no já měla tlak celou dobu dobrej,ale teď doktorka už nic neponechala náhodě...já se císaře chci vyhnout,ale asi je to ve finále lepší než riskovat.
Takže jdeš na císaře,no tak budu držet palce,ať jseš brzo fit
18. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Díky moc, už jen chvilku, výhoda je, že při tomto tlaku nepřenášíš a když je mimčo velké, tak tě císař nemine. :frowning2:
18. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun tak zase nikdo nic neriskuje a víš,že bude vše vpořádku.A holt si pak člověk užije bolesti s hojením jizvy,ale za zdraví mimča to stojí a to bez diskuze.Já mám strach,že mi dají celkovou narkozu a malýho hned neuvidím,těšila jsem se až mi ho dají na tělo a já budu břečet jak želva z té krásy :slight_smile:
18. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy my měli taky super víkend :slight_smile: sobota i neděle grilovačka na zahrádce :slight_smile: v sobotu bílé klobásky a na neděli tatin naložil kuřecí maso a udělat špízy :grinning: tak jsme si dávali :slight_smile:
@1luciferka1 tak pak hoď fotečku :slight_smile: taky furt nevím co stou palicí :grinning:
@luckysun myslíme na tebe, kdy to bude :grinning:
@evinka85 neboj, porodíš, ale většinou co tak bývá je, že se dost přenáší, teda hlavně u prvního, já teda měla taky klid trošku přes den a včera jsem měla dost stahy a dneska zase klid, musím zaťukat, jsem taky zvědavá, kdy to příjde, dnes taky začínám 38t. :slight_smile: no utíká to :slight_smile:
mám tu máti, pak se tu zase ukážu
18. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak vás dočtu :wink:
18. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no změna neprošla - výsledek by byl nejistý, takže jsme jen přidaly melír a ustřihly ofinu. foto mám v albíčku ze včera z dinoparku, stačí se jen přidat do přátel, mám zamklá alba :wink: ale příště už to možná vyjde, chci na léto prostě zesvětlit :wink:
18. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many my včera opíkali - jsem měla strašnou chuť na špekáčky opečené klasicky na ohni, takže jsme v globusu koupili špekáčky a já se nadlábla - byla to fakt bašta, ale už se zase těším až ugrilujeme steačík :grinning: musím koupit masíčko a bagetky
18. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 děláš chutě :slight_smile: no nic juknu do alba a dočtu vás, máti mizela pryč :slight_smile:
18. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 žádnou fotečku jsem tam nenašla, jen 1 album pro mimi a ty tam nikde nejsi :wink:
18. dub 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jééé další nová těhulka :slight_smile: vítáme tě tady :slight_smile: se tu pěkně rozrůstáme a ještě lepší by bylo, kdyby jsme se tu ukazovaly všechny furt :slight_smile:
@ikopretinka tak to papkáš magnézko tak jak já, teda já už ale měla přestat před týdnem, takže ty už taky určo přestaneš brzo :wink: teď se cpu zase místo toho železem :wink: ale jen 2 tablety denně :grinning:
18. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj železo mám též 2tbl. denně+ B6 2tbl. denně. Je toho nějak moc
:grinning: . Teda vy mi děláte chutě, budu si muset taky něco opéct
18. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jak starý babky co, tolik tablet :grinning:
18. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, nechala jsem si od máti koupit v peny 2 plechovky salka, takže se teď jdu do jedné pustit :grinning:
18. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám v sobě zatím půlku a už je mi aj zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: nezvyk, dlouho jsem to neměla :grinning:
18. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já jsem si ujížděla na Jesence :grinning: :grinning: mňam
18. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo,jo jsou to dobrůtky :slight_smile: já jela na salku u Ladíka, každý den plechovku a proto jsem měla taky ještě o 10 víc jak teď :grinning: no dala jsem ochutnat pár lžiček i Ladíkovi a hotovej :slight_smile: mňam to je dobý, to je dobý,.... :grinning:
18. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many už by jsi je měla vidět :wink:
18. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek