Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
1luciferka1
18. dub 2011
mňam, salko, chystám se upéct medovníky, takže budu muset salko svařit na karamel 😉
many
18. dub 2011
@1luciferka1 teďka mají v peny nějaký salka, co jsou už skaramelizovaný, jakási novinka 😉 a v akci, máti si to kupovala a říkala, že je ráda, že to nebude muset aspoň vařit 😉
many
18. dub 2011
@1luciferka1 ty jsi kočanda 😉 moc ti to sluší a i ty vlásky super, ani neposoudím co je lepší,jestli ta blond nebo ty tmavý s melírem, ale možná ty tmavý, ale i blond ti sluší 😉 já taky byla na blond, teď zase zkouším furt melír, ale jaksi nebývám spokojená, no každá kadeřnice jiná a už si říkám, jestli nemám jít raději zase úplně na blond,.... no uvidím, teď mám melír a je to dost světlý akorát mi to připadne, jak odrostlá blond, ta hnědá nic moc, dost světlá
1luciferka1
18. dub 2011
@many tady ani nevím kde penny je, ale zkusím kouknout po tom skaramelizovaném salku v tesku 😉 no a tmavou jsem chtěla proto, že jsem si s blond připadala vyblitá, ale zas tmavá přidává na věku....a na léto jsem si říkala, že bych dala tu blond právě v kontrastu s podbarvením tmavě hnědou, ale musím si tedy počkat...jinak ofinka mě už po pár hodinách se.e :-N no nic, ono to doroste....máš super fotečku v tom tílku s Ozzym x-) x-) x-) a 13kg v 38tt závidím, já už ted jsem na 14 a to mám ještě 2 měsíce před sebou 8-(
many
18. dub 2011
@1luciferka1 díky, jinak u mě ofina taky neuspěla 😞 hrozně mě furt z ní svědělo čelo :-S
many
18. dub 2011
@1luciferka1 a ta tmavá, to je fakt, přidává na věku, taky mě lákala, ale bojím se, že budu vypadat pak na 40 🙂
many
18. dub 2011
@1luciferka1 ale pasuje ti to 😉 a nepřipadneš mi stará 😉
many
18. dub 2011
tak je to možný, na koníka začínají holky dost nadávat a odchází odsud,................ já ve volné diskuzi dala otázku a už tam není :-S nechápu proč jí hned smázli admini ]-( normální otázka ]-(
1luciferka1
18. dub 2011
@many celkem hodně jsem to slyšela, ty stížnosti...mě zatím s mázli jen album, které jsem ale nazvala rekonstrukce a uznávám, že tu nemá co dělat....
many
18. dub 2011
tak jsem to našla, přesunuli to do paragrafu
many
18. dub 2011
@1luciferka1 no právě nedávno jedna mamča odcházela, že jde na emimino a mám ji teda na fb, tak tak se sem tam aspoň uvidíme
many
18. dub 2011
holky - my teda co přecházíme zase na mateřskou, tak jsem pochopila, že teda nárok na něco určo máme, zítra teda zavolám té naší účetní a poptám se jí, jak to je, prý bych fakt měla něco dostat, kámoška říkala, že to tak taky měla, že jí holky říkaly, že dostala prachy a ona nic, tak se ten její v té práci ptal a šup, pak jí to poslali, takže zkusím to
monny89
18. dub 2011
@dostyna No, už měsíc, jen jsme čekali na nové OP.. 😃 Ale děkuji
monny89
18. dub 2011
@many joooo Salko, to já taky ráda.... plechovku dám za dva dny 😃
many
18. dub 2011
@monny89 tak taky i od nás velká gratulace Novomanželům 🙂 hlavně hodně lásky, dětí,.............................. a máš albíčko na beremese 😉 jestli jo, tak hoď odkaz, ať jukneme, jaká si byla krásná nevěsta 😉
many
18. dub 2011
@monny89 já u Ladíka jí dávala každý den, na posezení, rozdělat a celou hned vypít a proto jsem měla taky asi 23 kg navíc 🙂 teď už to se sladkým u Lukáška nepřeháním 🙂
monny89
18. dub 2011
@many hihi, já jsem z emimina... teda jsem tam pořád.. ale nakukuju i sem.. páč tam se toho někdy moc neděje... 😃
monny89
18. dub 2011
@many to mě to naučil takhle jíst manžel, já jsem předtím vždycky třeba jen ucucávala, jenže on to vypil během hodiny :-o tak mě tím nějak nakazil... Naštěstí já tolik nepřibírám... zatím mám nahoře těch 14kilo nu....
monny89
18. dub 2011
many
18. dub 2011
@monny89 to je krásná váha 🙂
monny89
18. dub 2011
@many to teda není :-S Jsem držela na 10kg, a teď najednou za měsíc 4kg... nu doufám, že už moc nenaberu.... se bojím pak toho jak to půjde dolů 😞
many
18. dub 2011
@monny89 náááááádhera 🙂 i to zasnoubení 🙂 romantika 🙂 a pěkná nevěsta s bříškem 🙂 Davídek se bude chlubit, že byl na svatbě 🙂 já byla u mojí máti taky v bříšku 🙂 měla jsem tak 16 t. 😃
many
18. dub 2011
@monny89 taky jsem u Ladíka ke konci hodně nabírala 😉 no je fakt , že po dvou letech a něco mi furt zůstalo 5 kg navíc, teď si myslím, že to půjde dolů rychleji, uvidím, neboj, půjde to dolů, možná pomalu, ale možná taky rychle
monny89
18. dub 2011
@many Děkuju 🙂 jsi koukala i na to video ju??? 😃 jooo, já jsem taky byla u mámy v bříšku, jen nevím v jakém týdnu........ No, mocky se na prcka už těším, rodila bych hned...
many
18. dub 2011
@monny89 a jak je mladá paní 😉 ten den byl super co 😉 já bych si tu svatbu hned zopákla 🙂
many
18. dub 2011
@monny89 no koukla jsem, jsem si říkala prvně - jste to vy nebo ne 😉 a pak jsem si říkala , no určo, asi si domluvili a někdo natáčel 🙂
monny89
18. dub 2011
@many no, my budeme mít ještě jednu svatbu.. příští léto.. tedy původně měla být už letos, ale finance nebyly... Tahle byla malá, tajná, bez hostů, jen se svědky, a kámošky rodiče.... Ani šaty jsem neměla, hostina nebyla, svatební noc nebyla.. Takže jen čistě formální akce.. přístí rok bude velká v kostele 🙂 se vším všudy
monny89
18. dub 2011
@many jasně že to jsme my.. no, požádal mě o ruku asi o hodinu předtím, a kamarád má bráchu kameramana, takže nám to dal jako zásnubní dar vlastně... 😉
many
18. dub 2011
@monny89 jééééééééééééé 🙂 v kostele 🙂 tam by se mi to taky líbilo, ale u tatina to nehrozilo 🙂 tak hlavně, že si mě chtěl vzít 🙂 🙂 🙂
krásnej zásnubní dar 😉

Začni psát odpověď...

Odešli