• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
mňam, salko, chystám se upéct medovníky, takže budu muset salko svařit na karamel :wink:
18. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 teďka mají v peny nějaký salka, co jsou už skaramelizovaný, jakási novinka :wink: a v akci, máti si to kupovala a říkala, že je ráda, že to nebude muset aspoň vařit :wink:
18. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ty jsi kočanda :wink: moc ti to sluší a i ty vlásky super, ani neposoudím co je lepší,jestli ta blond nebo ty tmavý s melírem, ale možná ty tmavý, ale i blond ti sluší :wink: já taky byla na blond, teď zase zkouším furt melír, ale jaksi nebývám spokojená, no každá kadeřnice jiná a už si říkám, jestli nemám jít raději zase úplně na blond,.... no uvidím, teď mám melír a je to dost světlý akorát mi to připadne, jak odrostlá blond, ta hnědá nic moc, dost světlá
18. dub 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tady ani nevím kde penny je, ale zkusím kouknout po tom skaramelizovaném salku v tesku :wink: no a tmavou jsem chtěla proto, že jsem si s blond připadala vyblitá, ale zas tmavá přidává na věku....a na léto jsem si říkala, že bych dala tu blond právě v kontrastu s podbarvením tmavě hnědou, ale musím si tedy počkat...jinak ofinka mě už po pár hodinách se.e :sweat_smile: no nic, ono to doroste....máš super fotečku v tom tílku s Ozzym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a 13kg v 38tt závidím, já už ted jsem na 14 a to mám ještě 2 měsíce před sebou :rolling_eyes:
18. dub 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 díky, jinak u mě ofina taky neuspěla :frowning2: hrozně mě furt z ní svědělo čelo :confounded:
18. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 a ta tmavá, to je fakt, přidává na věku, taky mě lákala, ale bojím se, že budu vypadat pak na 40 :slight_smile:
18. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ale pasuje ti to :wink: a nepřipadneš mi stará :wink:
18. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to možný, na koníka začínají holky dost nadávat a odchází odsud,................ já ve volné diskuzi dala otázku a už tam není :confounded: nechápu proč jí hned smázli admini :angry: normální otázka :angry:
18. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many celkem hodně jsem to slyšela, ty stížnosti...mě zatím s mázli jen album, které jsem ale nazvala rekonstrukce a uznávám, že tu nemá co dělat....
18. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to našla, přesunuli to do paragrafu
18. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no právě nedávno jedna mamča odcházela, že jde na emimino a mám ji teda na fb, tak tak se sem tam aspoň uvidíme
18. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - my teda co přecházíme zase na mateřskou, tak jsem pochopila, že teda nárok na něco určo máme, zítra teda zavolám té naší účetní a poptám se jí, jak to je, prý bych fakt měla něco dostat, kámoška říkala, že to tak taky měla, že jí holky říkaly, že dostala prachy a ona nic, tak se ten její v té práci ptal a šup, pak jí to poslali, takže zkusím to
18. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No, už měsíc, jen jsme čekali na nové OP.. :grinning: Ale děkuji
18. dub 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many joooo Salko, to já taky ráda.... plechovku dám za dva dny :grinning:
18. dub 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak taky i od nás velká gratulace Novomanželům :slight_smile: hlavně hodně lásky, dětí,.............................. a máš albíčko na beremese :wink: jestli jo, tak hoď odkaz, ať jukneme, jaká si byla krásná nevěsta :wink:
18. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já u Ladíka jí dávala každý den, na posezení, rozdělat a celou hned vypít a proto jsem měla taky asi 23 kg navíc :slight_smile: teď už to se sladkým u Lukáška nepřeháním :slight_smile:
18. dub 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hihi, já jsem z emimina... teda jsem tam pořád.. ale nakukuju i sem.. páč tam se toho někdy moc neděje... :grinning:
18. dub 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to mě to naučil takhle jíst manžel, já jsem předtím vždycky třeba jen ucucávala, jenže on to vypil během hodiny :astonished: tak mě tím nějak nakazil... Naštěstí já tolik nepřibírám... zatím mám nahoře těch 14kilo nu....
18. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to je krásná váha :slight_smile:
18. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to teda není :confounded: Jsem držela na 10kg, a teď najednou za měsíc 4kg... nu doufám, že už moc nenaberu.... se bojím pak toho jak to půjde dolů :frowning2:
18. dub 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 náááááádhera :slight_smile: i to zasnoubení :slight_smile: romantika :slight_smile: a pěkná nevěsta s bříškem :slight_smile: Davídek se bude chlubit, že byl na svatbě :slight_smile: já byla u mojí máti taky v bříšku :slight_smile: měla jsem tak 16 t. :grinning:
18. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 taky jsem u Ladíka ke konci hodně nabírala :wink: no je fakt , že po dvou letech a něco mi furt zůstalo 5 kg navíc, teď si myslím, že to půjde dolů rychleji, uvidím, neboj, půjde to dolů, možná pomalu, ale možná taky rychle
18. dub 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Děkuju :slight_smile: jsi koukala i na to video ju??? :grinning: jooo, já jsem taky byla u mámy v bříšku, jen nevím v jakém týdnu........ No, mocky se na prcka už těším, rodila bych hned...
18. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a jak je mladá paní :wink: ten den byl super co :wink: já bych si tu svatbu hned zopákla :slight_smile:
18. dub 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no koukla jsem, jsem si říkala prvně - jste to vy nebo ne :wink: a pak jsem si říkala , no určo, asi si domluvili a někdo natáčel :slight_smile:
18. dub 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no, my budeme mít ještě jednu svatbu.. příští léto.. tedy původně měla být už letos, ale finance nebyly... Tahle byla malá, tajná, bez hostů, jen se svědky, a kámošky rodiče.... Ani šaty jsem neměla, hostina nebyla, svatební noc nebyla.. Takže jen čistě formální akce.. přístí rok bude velká v kostele :slight_smile: se vším všudy
18. dub 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jasně že to jsme my.. no, požádal mě o ruku asi o hodinu předtím, a kamarád má bráchu kameramana, takže nám to dal jako zásnubní dar vlastně... :wink:
18. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jééééééééééééé :slight_smile: v kostele :slight_smile: tam by se mi to taky líbilo, ale u tatina to nehrozilo :slight_smile: tak hlavně, že si mě chtěl vzít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
krásnej zásnubní dar :wink:
18. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek