• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 mě tatin požádal o ruku v den vánoc :slight_smile:
18. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many mno, já jsem si vždycky přála svatbu v kostele, a pak co jsem se stala věřící, a manžel taky, tak jsme se domluvily, že to bude v kostele, ale letos to hold nevyšlo... páč jsme prošvihly křtiny loni kvůli stěhování... atd atd... mno, takže křtění budeme letos s prckem až se narodí..... :slight_smile: Na vánoce? To je krásný... :wink:
18. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to se už budeme moc těšit na fotečky ze svatby z kostela, ze křtu,.... já jsem taky křtěná, teda od mala, ale tatin ne, ani nevěří,..... tak jsem ho do toho nenutila, ale potěšilo by mě to :slight_smile: kolikrát si rýpnu, že bysme mohli ještě v kostele :wink: a on néééé :grinning:
18. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak jsem ráda, že si mě aspoň vzal :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes mi tchýně hnula žlučí, pěkně se do všeho montuje, mrcha zlá :frowning2: snaží se nás rozeštvat, pěkně jsem si pobrečela, už jí mám plný zuby. To že má být babička mého syna? Je to zmije.
18. dub 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 :cry: :cry: :cry: téda čím tě tak naštvala :frowning2:
18. dub 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak snad tě tatin podpoří a drží s tebou
18. dub 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 taky jsme měli dřív sem tam něco ,ale je klid a sem tam si ještě teď vyměníme názory a Laďa mi pak říká, ale tos jí nemusela říkat, tak drsně,................ prdlajs, já si už nic nenechám líbit, to jsem dělala jako malá a te'd prostě, když se mi něco nelíbí, tak si otevřu pusu a řeknu to a jsem fakt ráda, že jsem se to naučila :grinning:
18. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Představ si, že mi vždy po straně, když u toho Lukáš není říká, že nejsem dost dobrá pro jejich rodinu a dělá všechno proto, aby nás dostala do nějakého sporu. Teď momentálně nám pomlouvá bydlení a říká, že jsem chudinka, že mě její syn ani neumí poskytnout něco lepšího. Prý s ním nemůžu být štastná. Podle ní je k ničemu a já taky. Je to fakt hrůza a je mi z ní zle. Lukáš nic neví, už jednou, před lety se s ní hrozně pohádal a tenkrát odešel z domu za bývalkou a bydlel u ní a nestýkal se s rodiči. Pak se to urovnalo, tchýně začla sekat latinu a teď už to začíná nanovo. Psychicky mě týrá.
18. dub 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 mrcha jedna :angry: co se jí zkusit úplně vyhýbat :confounded:
18. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 vy spolu bydlíte v domku nebo zvlášť ?
18. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak třeba se taky dočkáš jednou :wink: Jo, to já jsem toho svýho taky tak nenásilně uhnala do toho chomoutu :grinning:
A sorry za odmlku, házela jsem jídlo do trouby a dělala si maliník :slight_smile:
@bizonka1 Jo, tchýně, to je u nás taky kapitola sama pro sebe :grinning: :unamused:
18. dub 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 na fotkách máš super ty růžový šaty :wink: odkud je máš :wink: ty budou asi dobrý i na léto na kojení,......že dáš ramínko v poho dolů a kojíš co :wink:
18. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já to mám s tou tchyní dobrý aspoň v tom, že oni jsou v Praze a my se odstěhovali do Hradce :slight_smile:
18. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 v pohodě, no já ho dnes ještě neměla, pěkně to flákám, na LUkyna jsem si koupila i olejíček na masírování hráze a masírovala jsem tak 3x :unamused: měla bych se do toho dát, ale myslím, že jsem to měla spíš dělat u Ladíka, teď už jsem víc pružnější :grinning:
holky ty tchýně :confounded: doufám, že my jednou takový nebudeme :grinning: ta moje je takhle hodná , ale taky někdy dokáže vytočit,...... ale naštěstí do ničeho nemluví,... ví, ,že bysme si to stejně nenechali líbit,....... jak od mojí máti tak od jeho,
18. dub 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ta moje bydlí taky tak 45 km od nás :slight_smile: a vidíme se tak jednou za měsíc a to jeden den :grinning:
18. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj ty šatky jsou super, mám je od tiňťongů:slight_smile: je to příjemnej materiál, ráda je nosím :wink:
Bydlíme sami, v malým bytečku, protože teď nedostaneme nejspíš hypotéku na větší, tak to
budeme muset ještě nějakou dobu vydržet. Nám je tu dobře, tchýně je doktorka, ani k ní nechci
dát malýho, ale to by zešílela :frowning2:
18. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Ty se máš:slight_smile: nejradči bych se taky odstěhovala a hodně daleko, od tý mrchy. Bydlíme od sebe kousek, tak furt otravuje. Dnes jsem měla zkažený celý den. Musím se asi odvážit jí říct, ať nám dá pokoj. Je mi to ale líto kvůli Lukášoj :pensive:
18. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jéééé a tos je koupila letos :wink: nebo je máš dýl :wink: a to neva, že malý byteček, hlavně, že jste samotní,...... vše se časem pomalu udělá, nic nejde rychle, ............hlavně, že jste samotní, máte se rádi,......to je to nej............ :slight_smile: jojky a tchýně doktorka :unamused: a co na to tatin :wink: a není někde dál, že byste měli výmluvu, že ta jiná je blíž,......
18. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 :pensive: blbé, no třeba po ní brzo Lukáš vyjede a dá vám pokoj :wink:
18. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si udělat ten maliník :wink:
18. dub 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jo já hráz nemasíruju, stejně to nemá žádné valné prokazatelné účinky... je to vše jen o psychice.. ten maliník piju jen aby se neřeklo.. ale chci si koupit nějaký ty homeopatika nu :slight_smile:
jj, moje tchýně bydlí 100km od nás, takže pohodaaa :grinning: přijedou jednou za dva měsíce na návštěvu na 2-3hoďky a pak zase jedou :grinning:
A ten můj to má jednodušší, žádného tchána ani tchýni nemá... mu závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no, musíš jí to dát nějak najevo, přecejenom, jsi snad dospělá ne :wink:
18. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many utíkej :grinning:
18. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Má ordinaci přímo na našem sídlišti :frowning2: no to bude ještě peklo. Ona si před Lukym dává pozor. Ví, že by jí něco řekl. Ale já seberu odvahu a musím zasáhnout dřív, než mi přeroste přes hlavu. Věřím, že bydlení se časem vyřeší, nenechám do sebe furt šít. Jen vymyslet jak na ní, aby dala pokoj.
18. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Ono to není zase tak jednoduchý, já nejsem ten typ, co by chtěl někomu ublížit, snažím se s každým vyjít po dobrém...no ale nedá se nic dělat, budu muset zasáhnout :grinning: Fakt závidím všem bez tchánů a tchýní....ať žije svoboda:slight_smile:
18. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo a ty šatky mám už dva roky a stále jsou super :grinning:
18. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Však já neříkám aby jsi jí ublížila, ale tak prostě nějak jí jemně naznačit, že ji máš plný zuby :grinning: To moje tchýně je hodná, v rámci mezí samozřejmě.. když jsme jí řekli, že jsem těhu tak mě posílala na potrat a proklínala nás, že jsme jí zkazili život atd atd.. to Kuba málem nerozdejchal, tak jí div že neposlal do pr... :confounded: Pak to teda nějak vstřebala, a teď je víceméně v pohodě.... ale pořád má nutkání mi do všeho kecat, je hrozně chytrá a hraje si na mojí mámu, což fakt nepotřebuju.. víš jak.. :unamused:
18. dub 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj chápu a vím jak... :wink: To se nedívím, po tom, co Vám řekla to je teda síla, já bych ji asi poslala do pr...., na to bych neměla nervy, to by řekla asi jen jednou, že mám jít na potrat. Bože, to je hrůza. :frowning2:
Lepší si jí pak moc nevšímat, koukám, že všude je to stejný :angry: Asi na nás žárlej, že jsme jim ukradli syny :grinning:
18. dub 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak čajík už popíjím, ještě jsem stihla mezitím nádobí :slight_smile: a ty už nemáš rodiče :frowning2:
@bizonka1 drž se a držíme pěsti ať na ní nějak vyzraješ, ať ti dá pokoj :wink: fakt nesmíš se bát a otevřit si pusu,.... ono se to sice lehce říká a hůř provádí, ale za včasu :wink:
18. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek