• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 taky bych jí poslala někam :frowning2:
18. dub 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v rychlosti se najím, pak písnu :wink: tak vydržte :wink:
18. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 dobrou chuť :slight_smile:
18. dub 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes budeme mít pizzu :grinning: tatin kámošce spravoval v práci v kuchyni něco na kráječi na salám, tak že to domluvila s provozní a dostaneme za to domů dvě pizzy :slight_smile: jinak by už museli kupovat asi nový kráječ :slight_smile: takže tatina očekávám tak do půl hoďky, do hoďky s pizzama :grinning:
18. dub 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj dobrou chuť:slight_smile: já dnes nemám ani na nic chuť jak mě naštvala.
18. dub 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no a ještě mi vyčítala, že jsem jí zkazila život, chápeš to? :angry: Tssss... nu takže spolu prostě vycházíme jakžtakž.. teď se tedy trochu zklidnila, dokonce i řekla, že už to vstřebala a že se prý těší na malýho Davídka... :grinning:
@many Já jsem teď dojedla rychlou véču :slight_smile: No, rodiče mám, ale beru to tak, že je nemám :frowning2: To je dlouhý příběh....
18. dub 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many taky bych si dala pizzu, pošli mi sem jednu :grinning:
18. dub 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 To je smutný :frowning2: ale rodiče si nevybíráme...a tchýni musíme nějak tolerovat, ale na hlavu si sr.. nenecháme!!!! :grinning:
18. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to jo,to chápu a už se neptám :slight_smile:
18. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, žádný sraní na hlavu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už pomizím za synkem, on je tu sice semnou, ale pořád si hraje sám, tak se k němu přidám než dorazí tatin,.... tak si nechte moc moc dařit, pohlaďte bříška a zítra ahoj :slight_smile:
18. dub 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zdravím všechny :grinning: konečně jsem Vás dočetla a měla jsem tedy co dělat :grinning:
já měla dnes celé dopoledne vyřizování a teď jsem ráda,že se můžu na chvíli natáhnout,ráno jsem byla s malým u zubaře přes víkend mu natekla celá pusa a udělal se mu šílený váček,tekže zub musel pryč,ale byl hodně statečný a mě to bolelo víc jak jeho
vidím,že tady probíráte tchýně,no já musím říct,že mám dobré tchány,ale taky mají své,taky jsem se už s tchýni chytla a né jednou,ale my s manželem stojíme při sobě,takže se jedem druhého zastaneme a můj manžel to taky nemá s mou mamkou jednoduché,ale naučili se už spolu vycházet
18. dub 2011 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 přesně tak :slight_smile:
@many v pohodě.. já už jsem to nějak přelouskala.. 4roky už spolu nemluvíme nu :unamused:
18. dub 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a ahoj... hezký zbytek dne :wink:
@many ahojda a hezký večer
@bobesci ahojky :slight_smile:
Jo a perličku jsem zapomněla říct - tchánovci neví, že jsme se vzaly :grinning:
18. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tééda ty zásnuby byli fakt romantika.My měli svatbu v kostele a bylo to nádherný,manžel sice není pokřtěnej,ale bylo mu jedno kde se vezmem a "překousl" i ty sezení před svatbou.Myslím si že v určitých věcech byli dobré a měli by je absolvovat všichni co se chtějí vzít.
@bizonka1 no jo tchýně :confounded: to jsou kapitoly.Ta moje není nějak zvlášť špatná,ale dokáže pěkně hnout žlučí.Největší problém je že ona byla zvyklá žít pro syny a nemůže kousnout že už mají svoje rodiny.Nemá žádný koníčky ani moc kamarádů tak se pořád do něčeho montuje a chce pomáhat i když o to nikdo nestojí.Pak si svým sestrám stěžuje,že jí nikdo s ničím nepomůže,přitom kluci letí kdykoliv pískne.No kdyby se neangažovala do nás a do švagrovců,stíhá svoje a nemusí si stěžovat.Nejhorší je,že se jí ani nedá nic říct protože ona všechno myslí dobře.Já si teda až tak stěžovat nemůžu,ale švagrovci bydlí s nima v baráku a už je to tam dost hustý.Jen nechápu když dobře vidí že švagrové spoustu věcí vadí,proč je pořád dělá.No jsem zvědavá jak to bude až se nám malá narodí nemá to k nám moc daleko tak ať tady taky atmosféra nezhoustne.Tam to taky začalo být nejhorší když se jim narodil malej.Pořád jim do všeho kecá,chodí si tam za malým jak se jí líbí,pořád ho tahá i když si zrovna pěkně a sám hraje,když trošku zamrčí už za ním letí a bere ho.A když vidím jak hrozně ho vždycky drží tak jsem na vývrat.
Ale nedávno jsem tu narazila na diskusi o tom jak dokážou být tchýně děsný a zjistila jsem že si opravdu nemůžu stěžovat.No každopádně si tu asi každá říkáme že my budeme pohodový tchýně tak jsem zvědavá kolika z nás se to podaří :wink:
18. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jééé děkuju :slight_smile: Jinak ty tchýně.. to já mám štěstí že ta moje je taaaak daleko.. ale tak oni mají ještě jedno dítě - a té je teprve 8let, takže školačka a pořád mají svých "starostí" dost, takže aspoň trošku klidu mám :wink:
18. dub 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já budu náhodou luxusní tchýně :grinning: Néééé, fakt si myslím že jo.. po tom co mám za sebou, čím jsem si prošla, jsem realistka a dokážu spoustu věcí pochopit, tak snad budu dobrá tchýňka :wink:
18. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no nevím kdyby mě tchýně řekla že jsem jí zkazila život protože jsem těhu asi bych to dlouho rozdýchávala.Já jsem taková že mě ani malou by tam asi dost dlouho nikdo nedostal (ať ji neničím).Já jsem v takových věcech dost hrdá.A s tou svatbou dobrá perlička :wink: jasný přece jim nebudete víc kazit život ne :wink: ještě aby jsi je prosila aby se těšili na vnouče ne.
18. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no jo ale když si ty naše radosti najdou partnery který nedokážem kousnout tak to asi nepůjde být dokonalá.Aspoň já to určitě nedokážu se přetvařovat,ale musel by to být asi fakt nějakej extrém aby mi to vadilo.
18. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ale tak jako myslím si že tu svatbu by pochopily.. když už dítě proč ne svatba.. je to v podstatě "to samý" :grinning: Ale tak uvidíme.. manžel jim to nechtěl říkat aby se prý nenaštvaly, že jsme je nepozvali :slight_smile:
18. dub 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já si říkám, že budoucí snacha horší než já nebude :grinning:
18. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no nevím je to generaci od generace drzejší :wink: tak kdo ví čeho se ještě dočkáme :grinning:
18. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu něco dělat.
18. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no, já jsem trumfla všechny generace dopředu :grinning: ale uvidíme, nechám se překvapit :slight_smile: Tak utíkej.. hezký večer :wink:
18. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsem tu sama :rolling_eyes:
18. dub 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Tak to je sranda:slight_smile: my to taky tak chceme, pěkně bez nich :grinning: S tchýní to pak sekne a problém bude vyřešen:slight_smile:
18. dub 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 hihi, já teda zas tak škodolibá nejsem.. ale prý jim to ani neřekneme.. až je pak pozveme na tu druhou svatbu, ale to nevím jak to uděláme, když to bude jakože "obnova slibu" a farář to bude říkat.. :grinning: Asi řeknem, že se přeřekl :grinning:
18. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já chci vidět, jak to bude až se malej narodí, bude ho furt chtít,ale to má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek