• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 Je to přece vaše věc, tak co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať se třeba postavěj na hlavu:slight_smile:
18. dub 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 ty to bereš hodně hopem :grinning:
18. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no možná dnes, protože mě vytočila, ale jinak si to nedovedu představit, je to odvaha a ta mi chybí, naši by to rozchodili, ale tchýně ne. Ta by se složila, ona je jiná...ona se pohybuje ve vysokých kruzích a kdyby ji vlastní syn nepozval na svatbu, tak se zhroutí především kvůli lidem :grinning:
18. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli taky tajnou svatbu, manža si mě vzal na moje 18.narozeniny, jsem ho dostala darem :grinning: měli jsme totál mini svatbu, jen my dva a dva světci, brali jsme se v ryflích, ve všední den a za 10minut jsme byli oddáni :sunglasses: a řekli jsme to až za cca 3měsíce, že jsme se vzali a bylo....ale jako ted když to beru zpětně, tak udělat mi to moje dcera, tak mě to hodně mrzí, se na to už ted těším, až ji budu vdávat :dizzy_face:
18. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak to koukám, že to nemáš moc jednoduchý :grinning:
@1luciferka1 taky hezká svatba, no jako nás celá svatba stála 250,- - poplatek za hudbu :grinning: Jinak jako my budeme mít ještě tu druhou svatbu, takže tam se to vykompenzuje :wink: :grinning:
18. dub 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 my už leda tak zlatou nebo diamantovou, ale to je ještě za hooooodně let :grinning:
18. dub 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak já jsem tu psala, že tohle bylo jen čistě formální, že byla v plánu už letos velká v kostele, ale nějak nám štěstí nepřálo.. tak příští rok si to vynahradíme.. a hlavně že tahle byla jen na úřadě, a ta druhá bude v kostele.. :wink:
18. dub 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně bych velkou svatbu nedělala,my měli na svatbě 40lidí,sice se nám naše svatba líbila,byly jsme se vším spokojeni,ale když se na to dívám dnes,tak bych chtěla jen svatbu s rodiči a sourozenci a někde na pláži :grinning: tak možná v příštím životě :grinning: svatba v kostele je supr,měl ji tam brácha a moc se mi to líbilo,ale manžel to nechtěl a já to tolerovala a byla jsem spokojená a s tou na úřadě :slight_smile:
18. dub 2011 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci
@monny89 Nás to teprve čeká:slight_smile: Chceme svatbu v rozkvetlém jabloňovém sadu, jen pár lidiček a bez hudby, je to můj sen. Na úřadě mi to přijde takový nudný :grinning: S přítelem oba hodně jezdíme na kole, tak to pojmem třeba tak, že si vezmem já bílej a on černej dres a vyrazíme na místo činu na biku:slight_smile:
18. dub 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to je moc hezká představa.. my jsme taky měli tu svoji, ale tak co, hlavně že jsme teď svoji, a ty sny si splníme příští rok :grinning: Kolik jsem chtěla mít přátel a příbuzných na svatbě, ale bohužel... tak si to musíme vynahradit :wink:
18. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Však si to vynahradíte :wink: Tak pa, já už jdu od pc, všechno mě bolí :grinning:
18. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vas docist je umeni:slight_smile: jsem tadyx jedina nevdana?
co se tyka tchyni - ja sice brblam ze kolikrat je tchyne az moc vlezla-obcas teda me pekne pije krev, taky by nam vsechno nejradeji udelala sama protoze ona vi vsechno nejlip, ale na druhou stranu neni zmije, uvidime co bude az se narodi mala, asi si budu muset dupnout ze vychovavat ji budeme my sami ze si nazor vyslechneme a zbytek si udelame dle svyho....no sem zvedava...
jinak ja se dnes nastvala ve Schleckeru, maji akci na plinky - 250kc za papmpersky misto 350kc, a pani totalne blba pokladni mi rika, no na oibrazku je jen velikost 5 s 52ks plinek tak to plati jen na ty, pritom v letaku maji psany ruzne druhy.... tak zkusim jit jeste do jinaci pobocky a uvidim na co to plati.
ted sem se prejedla svickove tak doufam ze mi nebude moc spatne
18. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 zajímavý,tomu říkám svatba šitá na míru,však nikde není psáno že to musí být tak jak to má každej druhej.Originál je originál.Já dřív chtěla svatbu,na fotbalovým hřišti,říct si ano v bráně.Manžel hrával fotbal a byli super partie,ale pak se to tam tak nějak vyměnilo i hráči i jejich přítelkyně a začlo to tam stát za prd.Pak jsme koupili barák a bylo po kamarádech,když jsme je na stavbě potřebovali,manža přestal hrát amě ta představa rychle přešla.
@bobesci my měli kolem 50lidí,ale hostina byla na dvoře.Polívka,sele,nějaký zobání na stole,a večer rauty.Ale svatba někde na pláži by taky stála za to.Když jsem viděla takový fotky na beremku úplně jsem záviděla.Ale tak můžem na pláži oslavit nějaký výročí.
18. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já se nacpala melounem a je mi dost těžko :frowning2: a to musím říct že jsem nikdy meloun nejedla,nechutnal mi.Teď bych se užrala
18. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste toho za tu chvíli nakecaly :grinning: . Jsem ostříhala odpoledne pár keřů růží a mám dost :grinning: Viděla jsem, že jste řešily svatby. My měli jen malinkou před dvěma roky, svědci a rodiče, ani žádnou hostinu jsme nedělali, protože já s manžou na oslavy nějak nejsme. No a svatbu jsme měli takovou netradiční :grinning: . Příbuzní museli mít dost.
@bizonka1 taky dobrý nápad náhodou, já bych do toho šla.
18. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skočím do sprchy a něco zobnout k večeři. Tak pa :wink:
18. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ten bych si taky dala, ja cekam az se mi stravi svickova a planuju jeste capucinovou zmrzku:slight_smile:
18. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 papapa :slight_smile:
@hribek tak to bych té milé paní/slečně pokladní asi taky něco milého řekla :grinning: Svíčkovou bych si taky dala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jí zkoušela vařit poprvé nedávno, teda jako nic moc, ale chuť to mělo :grinning:
Jinak kámoška měla svatbu na pláži, teď se vrátili a posílala mi fotky.. ostrov Mauritius, ona v 17tt a ty fotky :cry: no těžce jsem záviděla.. ale když mi napsala kolik je to stálo, tak jsem mlčela.. a to tam neměli nikoho jen oni dva, a svědky jim tam dělali nějací ti hotelový zaměstnanci či co :slight_smile:
18. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu teď zobu piškoty :grinning:
18. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no ja uz na ni nemela, protoze pred tim asi 20min me poslala do bankomatu protoze mi zapomnela rict ze jim nefunguje terminal, no myslela sem ze po ni neco hodim vedro v obchode meli jako prase,... no skoda mluvit....
co se tyce svatby, me by bylo lito mit ji jen sami, chybela by mi tam rodina a kamaradi, ja bych to brala klidne na zahrade na chvilu se oblict jako princezna a pak se prevlict a klido grilovat selatko nebo kurata, nic pompezniho proste pohodicku....ale uvidime je to jeste hudba budoucnosti:slight_smile:
18. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo, to znám.. já takhle vždycky pěním v tescu... :grinning:
18. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu, asi se půjdu natáhnout k Superstar :grinning:
18. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, teda vy ste drbny...kdopa to má po vás dočítat? :wink:
18. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou všem :slight_smile:
18. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak jsme to měli i my a bylo to super,dokonce se svatebčané převlekli i za sedláky :grinning: ,po polívce šel každej do pohodlnýho a pařilo se.Dostali jsme svatebním darem DJ,kterej nebyl v plánu,a taky nám nachystali různý tradiční soutěže.No bylo to fakt super,ještě druhej den se dopíjelo a dojídalo.Jen jsem se už měsíc předem hrozila počasí,bylo to sice v červnu,ale celej červen bylo hnusně a zima.Ale jelikož jsme si s manželem souzení :grinning: ten NÁŠ víkend bylo nádherně :slight_smile:
18. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jinak babu v obchodě bych asi přizabila :angry:
18. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak nejak si to predstavuju:slight_smile: krasny fotky a urcite uzasna svatba!

me je tak tezko:frowning2:
18. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no jo prťata se už moc roztahují a pro žaludek už není moc místo,i když zbytek těla by tak rád jedl co :wink:
18. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uffffffffffff holky to byla makačka vás dočíst :fearful:
Co se týká tchýně tak můžu říct, že je zlatá. Sice mě občas vytočí ale to mě vytočí i manža, ale je to fajn kamarádská ženská které můžu říct cokoli. Sice občas vyslechnu názor se kterým nesouhlasím nebo se zachová tak jak je pro mě nepochopitelné, ale je to normální ženská tak jí to ujetí prostě odpustím. Určitě ani ona se mnou vždycky nesouhlasí :sweat_smile: Můj manža tchánovce řešit nemusí tak to má jednodušší, otce mám ve skotsku a máti............ no prostě není.......
A svatbu tu bych si zopakovala se vším všudy, jejda já bych se tak znovu vdávala :sunglasses: a nic bych neměnila, oslava od pátku do neděle, kamarádi, rodina a veselo no prostě nechybělo nám vůbec nic
18. dub 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek