• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik no prave telo by jedlo mysl by jedla, ale ta noc stala za to:frowning2:
19. dub 2011 v 06:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda,tady se to te´d fakt rozjelo :slight_smile:
19. dub 2011 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
téééda tam je dnes tak krásně že mě to vzbudilo o hodinu dřív než obvykle :slight_smile: ,že by konečně jaro?
19. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji všem krásný slunný den :slight_smile:
19. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Je možný že se mi zas vracejí ranní nevolnosti :frowning2: ?
19. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy ahoj já jsem od Mělníka. :slight_smile:
19. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna ahoj to já také doufám že se otočí.odkud jsi,já od mělníka. :slight_smile:
19. dub 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik je!!! mě se to vrátilo taky :unamused: a teď čekám jestli poletím na wc a nebo to ustojím
19. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

@badik tak to na mě ani sluníčko nezabírá, vstávala jsem v sedm a to jen z povinnosti, jinak bych spala a spala, jsem jak šípková Růženka a i cestou z obchodu jsem si už musela udělat pauzu, protože se zadýchávám :rolling_eyes:
19. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@michalamm ahojky,ve čtvrtek jdu na kontrolu tak uvidím,Já jsem původem z Olomouce,ale už druhý rok bydlím kousek od Kolína.Jééé,teď měla v Hoříně veslařský závody moje neteř,to je kousek od Mělníka :slight_smile:
19. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, no já vám povím, že poslední asi měsíc, mě do postele zažene veškerý jídlo....se nasnídám a šla bych spát, se naobědvám a šla bych spát..... ještě že tu mám dneska malýho na hlídání, tak z toho dne budu aspoň něco mít....ten mě prožene :grinning: jinak je fakt, že do slunečnýho dne se startuje jaksi o něco lépe :sunglasses:
19. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jojo.já jdu na kontrolu 28 dubna tak také uvidím.
19. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, tak já za chvíli mizím do poradny, se mi nechce a v autě mě bude zase špatně. Taky tu teď zrovna bojuju se snídaní. Už mi to děla cca 3 týdny. Asi to bude normální. Už druhou noc skoro nespím, usínám 2 hodiny a ráno od půl 8 bych spala jako mimino. Pak nakouknu.
19. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: teda včera jsem měla zase pěkný stahy, tak hodinu mi tvrdlo bříško, tak jsme skočila pak do vany a dobrý a v noci mě taky dost bolelo břicho zase, tak jsem zvědavá, co mi řekne ve čtvrtek doktor, jestli to nějak pokračuje nebo stojí :slight_smile:
19. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci jéé :frowning2: tak to si Sebík užil se zoubkem :frowning2: tak hlavně, že už má klid
teda jste toho nakecaly ženský :wink:
19. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 jééé další tajná svatbička :slight_smile:
@badik jééé tady se papkal melounek včera, ještě jsem letos neměla :wink: máme rádi :slight_smile:
19. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 i my tobě :slight_smile:
@dostyna taky mám poradnu ve čtvrtek :slight_smile: takže bude výletek do porodnice a pak asi do Olmika, chceme něco nakoupit do koupelky......

jééé holky ať jdou ty nevolnosti pryč a je vám hej....
19. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko maminky, tak se u mě dostavil příznak zvaný nespavost :angry: V noci nemůžu usnout, než se uvelebím tak aby se to mimču líbilo tak hodiny jen ubíhají a když jde manža na ráno tak pak nemůžu usnout když odejde :unamused: ale proč si tady pláču když až bude malé na světě se nevyspím už vůbec :zipper_mouth:
19. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka tak ať vše dobře dopadne, jinak s tím spaním, já se buním většinou každou hoďku a půl na záchod a napít se :confounded:
jinak snídaně, ta je u mě až tak v 10,ráno si dávám s Ladíkem kakao a nic jinýho do sebe nedostanu
19. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs třeba se vyspíš :wink: Ladík mi od 3 měsíců spával celou noc :wink: a od narození jsem kojila tak po 3 až 4 hodinách večer, takže jsem se taky docela prospala, nebylo to zlý :wink:
19. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka tak stím spaním to mám nápodobně,v 8 večer mi padají oči ale když lehnu usínám tak do půlnoci zato ráno nemůžu oči otevřít.... :frowning2:
19. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky já se teď cpu pizzou co zbyla ze včera :grinning:
19. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@many my už taky se šímou měli první melounek byl fakt výbornej :slight_smile:
19. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 tak to já usínám raz dva, chodím většinou po té 20.00 ale pak to začne, kolem 22.00 budíček na záchod a už to tak jede až do rána, u Ladíka si to vůbec nepamatuju, spávala jsem dobře, ale tak naštěstní mě nebolí záda,.... akorát mívám večer ty bolesti břicha,

holky myslíte, že děloha ještě teď roste, že by mě to z toho bolelo, ale asi jo, že, když ještě malej nabírá, že ?
19. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 budeme muset brzo koupit :slight_smile: a co pecky, papká Šimonek v pohodě ? Ladík v loni jsme vypozorovali, že vždy,když snědl melou s peckama tak se hned zachvíli zblil a když jsme mu pecky vytahovali, tak neee, jestli jsou těžký na něj, no uvidíme letos , zkusíme to třeba venku na zahrádce a uvidíme, abysme mu je nemuseli třeba vytahovat pořád :confounded:
19. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@many já si toto u prvního těhu taky vůbec nepamatuji ani noční čůrání,teď jdu i 4x za noc.....
19. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 tak tak
19. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ne ne pecky ty on zásadně vydlabuje... :slight_smile:
jdu pověsit pračku, zachvíli jsem tu :wink:
@many taky se mi pere,ale ještě mám cca 40minut :slight_smile:
19. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek