• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Tak to já lítám na záchod pořád :unamused: Teď docela často i na velkou,tak mě to vyděsí,že se začínám sama vyprazdňovat před porodem.Zatím ale ani nevím co to poslíčci jsou,a tak mám strach abych pak nepanikařila :slight_smile:
19. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no já lítala včera ráno, už mám konečně klid, jak nepolykám ten hořčík a divím se zase, že když beru železo, ale jenom dobře :slight_smile: taky jsem si tak včera říkala, jestli se už nevyprazdňuju, ale měla jsem to nějak i minulý týden myslím
19. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak zítra bude troška na žehlení a nebo ještě dnes, že :wink:
19. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no žehlení mi tam stojí už z minulého praní,vždy jsem žehlila večer u telky,ale teď padnu na gáuč a nechce se mi ani vstát an wc :grinning: jsem už fakt hrozná
19. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se dnes jdeme podívat odpoledne až příjde i tatin do školky, je tam den otevřených dveří, tak jsem zvědavá, jak se tam bude Ladíkovi líbit :slight_smile: ale určo jo :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 taky poslední dobou vše už flákám :wink:
19. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak s ohledem na tvou fázi těhu je to pochopitelné já bych ještě měla být plná elánu a vše pěkně připravovat.... :grinning:
19. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jsem na tom podobně,už jsem líná a teď koukám na to pověšený prádlo a nic se mi nechce :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ale plánů mám plnou hlavu jen se překonat a začít :grinning:
19. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásny den.já jsem taky měla s čurání v noci problém než jsem přišla na to že když mě vzbudí čurání mám se otočit na druhý bok a přejde to,asi malej přestane tlačit na močák :slight_smile: a ted chodím opravdu v noci jen zřídka a to jsem chodila i několikrát za noc :slight_smile:
dnes jsem taky nějaká :slight_smile: ospalá vstala jsem okolo 7 nazáchod a zpět do postýlky a spala jsem do pul10 a bylo to super,až na ten otok na pravé ruce-byl tak velikej že jsem si říkala že zavolám mudrovi,ale pak jsem strčila ruku do chladný vody a pomalu to přestavalo,asi budu musel sundat snubák protože kdyby se to stalo na levé ruce tak mi asi odumře prsteníček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
- :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pro inspiraci je tak krásně že sedím v zahradě a piju kávu a přikusuji loupáky a nic se mi nechce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
noční spaní a chození na WC - no já v noci spím jakžtakž někdy spím vyjímečně celou noc, někdy skoro vůbec, jinak na záchod chodím 1-2x za noc :wink:
19. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda holky, musím vám říct, že holčina, co měla termín jeden den přede mnou, dneska ráno porodila !!! :slight_smile: Takže z Květňátka je Dubňátko :grinning:
19. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy vegáček :slight_smile:
@monny89 ahojky :slight_smile: jééé tak ta už to má zasebou a copak má,................. :wink:
19. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě by dubňátko nevadilo, ale ať vydrží aspoň dva dny... pak už to bude bejček..... s tim je snadnější domluva jak s beránkem ( beránek je náš tatínek- a občas je to záhul :wink: )
19. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No, ona teď ležela 6týdnu na kapačkách.... kvůli skoro nulovýmu čípku... aby to dotáhla aspoň do toho začátku 36tt, nu včera ráno ji pustili domů, a dneska ráno porodila chlapečka :wink: Matyáška - 45cm, a 2250gr :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no jo, jenže ona porodila a je 35+2 :grinning: takže o 5týdnů dřív v podstatě :confounded:
19. dub 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jj, beránky ja nerada, mám s nima špatné zkušenosti... :unamused: s býkama teda taky, ale radši býka než berana... :grinning:
19. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no já chtěla hlavně aby byl v květnu :slight_smile: ale pokud se mu bude chtít dřív , co naděláme, že :slight_smile:
@monny89 aha, tak už to má zasebou :slight_smile: jinak normální datum porodu je už 38t. nebere se to v tomto týdnu už jako předčasně narozený prý :wink:
19. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak jí za nás pogratuluj k Matyáškovi :slight_smile: a přejeme vše nej............. hlavně to zdraví...................
19. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/tehotenska-prukazka/zkratky-v-tehotenske-prukazce.html
tak jsem se tady aspoň dozvěděla, jak to trošku vypadá , já teď měla CS5 a prý je na porod 9-10 no tak jsme zvědavá :slight_smile: kolik budu mít teď :slight_smile:
19. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj, já vím, ale ona porodila 35+ což je nedonošeňátko o 5týdnů...
19. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já měla na poslední KO CS2 zatím jenom.. tak uvidíme.. :wink:
19. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jedna má kamarádka rodila ve 32. týdnu.... no hrozný.... teď už je malinkej nádhernej, ale před tím to bylo strašný..... tak jsem upřímně ráda, že už jsem u konce, že by mělo být snad už vše o.k.
19. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no že by to měli brát že je nedonošený jen 3 týdny, co jsem teda četla na té těhutenské kalkulačce
19. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 http://tehotenstvi.academy.sk/index.php nevím jestli ty stránky znáš, já tady čtu každý týden, jak postupujeme :grinning:
19. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jojo..tak v dnešní době ty děti zachrání a už se i ví co a jak.. takže aspoň že tak :wink:
@many jj, já vím, ale i tak bude v inkubátoru nějakou dobu, vždyť ještě nemá ani vyvinuté plíce :frowning2: Chudáček malinkej.. no jsem zvědavá co nám napíše až bude na netu... :slight_smile:
19. dub 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám, že bych mohla ještě chvíli vydržet 2v1, ještě nemáme doma kočár a postýlka je rozložená u tchánovců, ale snad ji už brzo přivezeme ať si tu ložnici můžeme dodělat
@monny89 no mně se to CS teď každou kontrolu o číslo zvětšilo
@monny89 no držíme pěstičky ať je v pořádku bobeš
19. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek