• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many jojo, to znám :grinning: Jinak já mám doma knížky a časopisy, takže čtu převážně z nich :slight_smile:
19. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs to já mám už všechno nachystané už tak 3týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@many tak já měla od 27tt CS1, teď na KO v 35tt bylo CS2, a na další KO jdu příští úterý, tak uvidíme... :wink:
19. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no já jsem už připravená :slight_smile: a fakt jsem akorát tak nervózní kdy to příjde, už mám teď zase nějakou dobu ty stahy a jde mi to do kříže, říkají že u druhorodiček to může být rychlovka, tak mívám strach, že mě to chytne jak bude tatin v práci a než došlape domů.............. :confounded: jestli pak sanitku nebo čekat na něj,..................... no raději na to nemyslet, ale moc to nejde, ale furt doufám, že ještě pobude v bříšku
19. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nestresuj se, ono to příjde až to přijde.. taky řeším jak pojedem do porodky, do sanitky manžela nepustí, takže možná taxíkem :unamused:
19. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak já mám od 31t. CS3 a až v 36t. jsem měla CS4 a teď ve 37t. CS5 , tak se to asi zrychluje už :slight_smile:
19. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já měla dneska ráno šok, že mi odtéká polodovka a jak nejdu celou noc na WC tak mě malé asi zatlačilo na močák a prostě se to neudrželo :angry: ale prý je to normální a bude to horší i při kašlání a tak
19. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je super stránka :slight_smile:
@monny89 jooo? to tatiny nevezmou sebou v sanitce ?
holky nevíte jak je to s druhým porodem když první byl císař?To asi neplatí pravidlo že to jde rychleji,co??? :confounded:
19. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jo,jo a hlavně po porodě, se pak musí hodně cvičit to zatahování
19. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak to si myslím, že asi ne :confounded: ale moje ségra si užila oba dva porody, oba na vyvolání, takže si fakt nevybereš, ale třeba to budeš mít rychlovku :wink:
19. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 já se furt uklidňuju s tatinem, že to bude rychlejší, když už se sama otvírám, čípek se zkracuje,...... :slight_smile: kéééž by :slight_smile: musí :grinning:
19. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 hlavně u porodů nejsou vůbec žádné pravidla, sice se říká že druhý porod jde rychleji ale pravidlo to opravdu není. Co jsem se ale dozvěděla v porodnici tak v případě že první byl císař tak druhý ti můžou vyvolávat jen jednou tabletou a když to nezabere tak jdeš zase na císař. Prý děloha nevydrží víc tablet................... no tak ať to jde hlavně samo :wink:
19. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no mě když vezli sanitkou na pohotovost v noci, tak mu řekli, že ho vzít nemůžou ať to dojde pěšky :angry:
19. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ale tak ty jsi už v 38tt koukám, u tebe už je to normální :wink:
19. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs to znám... :grinning: proto nosím intimky.. :unamused:
19. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já měla dvě tablety a už mi chtěli dávat 3, furt se do mě doktor nemohl dostat, aby praskl vodu, pak jsme to ještě jednou zkusili a zadařilo se, ale ta bolest :frowning2: jsme myslela, že má ve mně celou ruku :frowning2:
19. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs uvidíme jak nakonec pujdeme... sama jsem zvědavá...
19. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty intimky, tak já mám za den 4 -5 jak jsem furt zvlhčená :slight_smile: jsem se ptala, jestli mi nemůže pomalu odtýkat voda prý ne,
19. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mizím, synek jde spát,máme počál v pokoji zatím,pááááááááá
19. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no kdyby jsi měla podezření na plodovku, tak si tam šoupni tu porodnickou vložku, a pak jim to v porodce dáš a oni to otestují jestli to je plodovka nebo ne :wink:
19. dub 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many taky nosím pořád slipky a mám jich za den dost hlavně po ránu pak už je to lepší
19. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no ono se to stalo ráno když jsem lezla z postele a to ještě na sobě nic nemám jen noční košili, nevydržela bych spát v kalhotkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs to já spím v kalhotkách.. i v kojo podprdě... :unamused: protože mi v noci extrémně teče mlezivo...
19. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jé tak to já mám naštěstí v noci volnost, asi bych se nevyspala, ale budu muset spát v podprdě jak budeme kojit, ale to mám koupené ty bezešvé sportovní se širokými ramínky a ty jsou pohodlný ani o nich nevím že je na sobě mám
19. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs nu, taky jsem byla zvyklá spát nahá.. ale když to všecho ze mě teče kudy může, tak je to těžky :grinning: a povlíkat postel každý den nechci.. takže hold spím v kojo podprdě s vložkama, a kalhotkama s intimkou... :pensive:
19. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs taky nosím intimky,už se mi párkrát nevyplatilo kýchnout :frowning2:
@monny89 tak třeba při porodu je to jiný a vezmou ho do sanitky,ne?To chce si to včas zjistit.
19. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs taky bych teď nedokázala spát v kahotkách,jsem zvědavá jak to zvládnu po porodu.Při nejhorším si na noc i doma dám ty síťovaný.
19. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 já si teď odpočinula,najedla a už zase na to prádlo jen koukám...ale taky,plánů mám hodně :grinning:
19. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já se pustila do úklidu skříně.Zazimovávám zimní věci a vytahuju letní :slight_smile: ještě utřu prach a vysaju,jsem dnes nějaká nabitá energií.Nevím jestli je to tím slunkem nebo hnízdím.
Jinak jste řešili spaní tak já teď spím jak mimino,jen se budím na záchod,ale to zvládám v polospánku takže mě to až tak neva.Ale je fakt že během dne jsem pořád tak nějak v provozu tak pak asi padám únavou.Ale měla jsem chvíli období kdy se spát nedalo :frowning2: .No asi se tělo připravuje na probdělí noci a nabírá sílu.
19. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek