• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@trija ja kontrolu nezazila jeste nikdy..asi je to taky tim, ze bydlime skoro v lese a nevim kdo by me tu hledal :grinning: Jsem zvedava jestli me vubec prijde navstivit doktrorka nebo sestricka po porodu :grinning:
3. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po dnešku odvolávám,že si užívám zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Dnes není Ludvíčkovi nic dobrý všechno vrací :frowning2:
3. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší je že mám hroznou na bramboráky.Tak nevím jestli to mám risknout.Beru to tak že když na to mám chuť,tak že to prcek chce,tak by to nemusel vracet.
3. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jen si dej, kdyz na to mas chut :slight_smile: ja mam vetsinou takhle chute a kdyz to konecne dovarim, tak chut je pryc :grinning:
3. pro 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik klidně si dej, já jak přišla z nemocnice tak mi říkali ať dodržuji dietu, takže jsem jedla dietně a stejně jsem blila, takže jsem se po čase na to vykašlala a jím na co mám chuť. když to má jít ven, tak to půjde tak jako tak. kupodivu jsem si dala po dvou měsících hranolky a sedly mi a ani mi nebylo zle. doktor mi taky říkal, že mám zkoušet co mi udělá dobře a co ne. takže už nejím dietně :slight_smile:
3. pro 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to zkusila a zatím dobrý :slight_smile: Doufám,že se prcek nerozhodl být vegetarián :frowning2: výborný masíčko co bylo na oběd prostě vyhodil.Ale tatínek mu domlouval :grinning: říkal že se musí všechno papat,že jídlo je drahý a že babička kolem prasátka celej rok běhala a on se nadřel když ho zabíjel tak ať si toho váží :grinning: Tak snad to pochopil.A to už jsem si říkala,že už je s nevolnostma konec.Doufám,že to není dědičný,protože moje babička zvracela nepřetržitě celých 9 měsíců :frowning2:
3. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Musíš to prostě přežít...já sice moc nezvracím, ale zas mě skoro pořád bolí břicho...teď už skoro nepřetržitě.
3. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky, mě to vychází na 16.června ...jak Vám to utíká ?? Mě moc ne,už aby ten prcek ležel vedle mě :slight_smile:
3. pro 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik hodně jsem četla, že ty nevolnosti jsou dědičné,ale nepsali, že přímo i délka nevolností. já se v nemocnici ptala jak to může dlouho trvat a řekli mi, že to opravdu má někdo celou dobu a někomu to po 15 týdnu začne třeba pomalu mizet. tak doufám, že to mizet začne. jako mi je trochu lépe, protože jsem před tím blila třeba i 7x za den a neudržela v sobě ani pití, teď je to lepší. ale stále hodně používám čípky torecan, to mi pomáhá. bývalo mi hodně zle i v noci a budila jsem se, takže si někdy vemu čípek preventivně, v noci je to dobré a ráno mi není tak špatně, tak to zkus taky.
4. pro 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak Ahojky, mi to taky nějak moc neutíká,ale ze začátku to utíkalo ještě pomaleji, to bylo asi tím, že jsem si furt říkala, kdy mi už bude konečně lépe a proto se mi to tak táhlo, teď mi sice ještě není úplně dobře, ale je to lepší, tak mi to už i rychleji utíká. těším se už na to až nám řeknou co to bude, to se nemůžu dočkat :slight_smile:
4. pro 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija : jojo,já měla nevolnosti snad měsíc a nejen ráno, myslela jsem,že umřu.. :unamused: naštěstí už je to lepší a zvracím jen občas.. :wink: příští týden ve středu mi řeknou co to je.) tak se těším :slight_smile:
4. pro 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak už to půjde vidět? já jdu na kontrolu v pondělí, tak se chci doktora poptat jestli jde poznat co to bude. co by jsi chtěla? já kluka, hlavně kvůli manžela, ten by byl šťastný jako blecha.
4. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija :doktor mi řekl,že ve středu už mi to poví :slight_smile: tak snad opravdu jo:slight_smile: já bych chtěla určitě holčičku :slight_smile:
4. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak a jaké máte vymyšlené jména? my máme jisté jméno pro kluka, bude po tatínkovi Patrik, sice jsem to nikdy nechtěla a bránila jsem se tomu,ale nakonec jsem ustoupila a taťka bude šťastný, no a když to bude holčička tak jsem chtěla Anetku nebo Michaelu a jednou jsem navrhla Viktorku a toho se manžel chytl a o jiném jménu nechce ani slyšet, takže asi to bude Viktorka. nejsem si úplně jistá,ale bude se to hodit k našemu příjmení.
4. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija No já zvracím většinou jen ráno,takový výstřelky jak byli včera mám jen občas,takže mi ty čípky příjdou zbytečný,to leda že bych dokázala do předu vědět že mi bude zle.Ale jinak jsem už o těch čípkách slyšela že jsou fajn.
@verunkak Mě to ze začátku taky vůbec neutíkalo,ale když si vezmu že už mám třetinu za sebou tak to není tak hrozný.Jen mi příjde dlouhá doba mezi kontrolama.Vždycky se nemůžu dočkat až toho drobečka zas uvidím,zjistím kolik vyrostl a že je vše v pořádku.
4. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no u mě to bylo tak, že když jsem blila ráno,tak se to už táhlo celý den a nebylo to dobré,ale když si vemu večer čípek, tak to ráno jde a během dne to je lepší. neberu to ,ale každý den to neberu, snažím se to vydržet bez nich.
4. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už tady někomu řekli co čekáte?
4. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija : tak přítel chce hrozně Matyáška...tak jsem souhlasila,pokud to bude kluk :slight_smile: a na holčičku nevíme vůbec...chvilku jsme přemýšleli nad Nelinkou,ale nevím..kamarádka dala taky Viktorii :slight_smile: nakonec mám ještě půl roku,tak myslím,že se ty jména ještě změní :slight_smile:
4. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik : jo no..mohlo by to být častěji :slight_smile:
4. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne těhulky...fotíte si,jak Vám rostou bříška? :slight_smile:
4. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak Matyáš je pěkné jméno, kámoška má chlapečka Matyáše a holku Elišku.
4. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak No já zatím ne jsem silnější takže zatím je to takovej větší špek :unamused: Ale brzo asi začnu.Až budu mít krásnej velkej pupík,chtěla bych si nechat udělat prifi fotky.
4. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija : Elišku má jeho brácha,tak tu nemůžeme :slight_smile: mě se dřív líbila Vaneska, ale už mě omrzela :confused: je tolik jmen...jen se rozhodnout :wink:
4. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik : ty profi fotky jsou krásný, ale docela drahý :cry:
4. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to mě těší, že v tom nejsem sama, jak tak někdy koukám jak se holky fotí každý týden, je to pěkné, jen u mě by to v těch prvních týdnech nešlo ani poznat, že se tam něco rýsuje. bříško mi už roste,ale není to vyloženě těhu břicho,takže až to bude na první pohled jasné, že to je těhu břicho tak se chci taky fotit.
4. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak To jo zvlášť když je to dobrej fotograf.Já risknu asi jednoho takovýho levnějšího,ale zatím jsem s ním byla vždycky spokojená,tak snad to bude dobrý.
4. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Já už svoje kalhoty neobleču,ale zdá se mi že se mi ten špek akorát nafoukl a zpevnil.A to už tak v 10.týdnu.No kdybych byla hubená asi bych se taky fotila jak vzteklá.
4. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik : tak snad se fotečky povedou :slight_smile:
4. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija taky bych chtela viktorku, ale manzovi se to nelibi..jemu se nelibi zadne jmeno co navrhnu a on sam nic nevymysli :grinning: No jeste ze je zatim cas :slight_smile:

Bricho si zatim nefotim, zatim mam pouze preumatiku co jsem mela i pred tehu :grinning:
4. pro 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: zdravím a pokusím se vás dočíst :wink:
4. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek