• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@badik tady u nás to tak není.... :frowning2: tak nevím...
19. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to je potom pěkně na ho.. přece kdo má auto dopraví se autem a když nemá a musí volat sanitku tak jak se tam má ten chlap pak dostat?Další logika českého národa,některý věci jsou fakt na palicu.
19. dub 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
posilňuji se piškotama s nutelou a půjdu pokračovat v úklidu.
19. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no jako mě vezli rychlou na pohotovost nedávno a já chtěla manžela sebou, ale oni řekli, že ne, že ho nesmí svézt, tak ať jde pěšky :angry: no jako byla jsem nasraná dost slušně... :unamused:
Mňam piškoty s nutellou.. to já tu mám jenom piškoty, nutellu nemám :confounded: ale dala bych si :grinning:
19. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 mě taky vezla sanita,ale manžel jel tak jak tak autem,by se jinak neměl jak dostat zpátky takže jsem po tom nepátrala,ale byla jsem fakt v hrozným stavu takže představa že by se neměl jak dostat tak nevím,já už byla na tom tak že mi bylo vše fuk a stejně ho nechávali stát na chodbě,ale pro něho by to muselo být děsný když by zůstal doma a nevěděl co se děje.
19. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik a proč tě odvezla?? :fearful:
19. dub 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy teda tady jedete. A to jsem vás četla včera před spaním a dneska už zase tři strany. Taky trochu přispěju svou troškou do mlýna. Včera kontrola CS 6, od minulého čtvrka žádná změna. Na záznamu pěkná kontrakce, ale to pociťuju jako tvrdnutí břicha už od 6.měsíce. Jinak jsem se dnes po dlouhé době konečně trochu vyspala, bez nočního WC, až do devíti, prostě nádhera. Doma už nic nedělám, všechno vyčerpává, pohyby při luxování, nebo vytítání malej nesnáší, a vždycky mě hrozně skope. Musim si to rozvrhnout, né jako dřív, když jsem za hodinu uklidila celej barák. Teď už to nejde.
19. dub 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 mimoděložní těhu,prasklej vejcovod.Nejdřív jsme jeli sami v noci na pohotovost,ale byl tam doktor co jsem si ho dovolila vzbudit,tak neměl náladu a poslal mě domů že mi nic není (to už byl ten vejcovod prasklej) pak už mě vezla za 5 minut 12 sanitka,rychle vyšetřit a na sál.Trpěla jsem jako kůň,možná proto se teď vůbec nebojím porodu,říkám si že nic horšího než tenkrát nic být nemůže a když jo tak tentokrát ta bolest bude stát za to.
19. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tak to je důvod abych dala vše do cajku za včas dokud ještě zvládám :wink:
19. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu se na to vrhnout jsem se tu zas zdržela dýl než jsem chtěla.
19. dub 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já bych měla jít vařit taky něco k jídlu.... :confounded: Ale vůbec se mi nic nechce...
19. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Holka zlatá, to máš teda zážitky! V každý nemocnici naražíš na vola! Jinak všechno si stejně neuděláš do foroty, takovej ten provozní bordel, ten se bohužel dělá pořád. Ve čtvrtek vytřeš, vysaješ a v neděli můžeš znova.
19. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Taky jsem ještě neobědvala, naštěstí tu zbyly z víkendu špagety s tuňákem, tak to mám bez práce.
19. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu to já ani nevím co vařit, není nakoupeno :grinning: :frowning2:
19. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 No to taky znám, to se pak vždycky odbydu starou houskou, knackebrotem, chlebem ve vajíčku...
19. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu kdyby v neděli já bych mohla vysávat denně,ale to by mě mohlo.Já říkám raděj tu budu mít binec,ale chci v tom bytě žít a ne být jeho otrokem.A jestli se to někomu nelíbí ať sem nechodí.Moje mamina má vždycky nějakej problém když sem příjde,jsem si říkala ještě že je to máma a ne tchýně.Tak ji můžu na rovinu říct svůj názor.Jsem sice bordelářka ale nemyslím si že je to až tak hrozný,jen je vidět že se tu žije.
19. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdysi jsme se tady bavili na téma látkové pleny a některá z vás tu psala že bude používat,nevím kdo to byl.Já už tak pomalinku nakupuji,ale nevím která značka bude ta pravá,je tolik druhů a tolik značek že čert aby se v tom vyznal :frowning2: .Zatím kupuji na aukru,bývají tam i nové,za dobrou cenu.Mám nějaké skatch a popoliny.Více méně jednovelikostní,a pár těch AIO.Budu vděčná za každou radu.
19. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já budu taky látkovat... teda pokusím se.. ale založila jsem si na tu "Otázku" a pár holčin mi odpovědělo :wink: nebo mi napsaly zprávu... Já se v tom ještě vůbec nevyznám, jsem úúúúúplný laik :grinning:
19. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hoď mi sem odkaz na tu otázku ať nemusím hledat.No mi měli besedu o těch plenách ale nic moc konkrétního jsem se nedozvěděla,spíš tak všeobecně.Prý jsou všechny dobrý,ale každýmu sedne jiná.Tak jsem si udělala v hlavě akorát chaos.Už týden o tom čtu různý odkazy na netu,tak se trošku dostávám do formy.Jinak jsem si obědnala jak už jsem psala,pár těch vše v jednom pár jednovelikostních plen a pár vkládacích.Jinak asi nakoupím spíš ty svrchní kalhotky a přes to dám klasický čtvercovky,mám jich hodně,pro větší savost dám vkládačku.Výjde to levněji a myslím že účel to bude mít stejnej.Ještě pak dokoupím ty separační pleny ať nemusím máchat hovínka,jen ty co se prodávají "značkový" jsou předražený,našla jsem na netu odkaz na lékárnu a tam je mají 100ks kolem 30Kč tak si ještě oběhnu u nás lékárny a uvidím.
19. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jinak já mám doma zatím jen asi 20ks těch obyč starých látkovek...a jedny kalhotky na sucháč... musím dokoupit vlastně všechno a naučit se skládat... :unamused:
19. dub 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o látkování se mrkněte na Naše konkrétní látková výbava, nebo Látkové pleny III.Taky tam chodim!
19. dub 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jojo, holky mě tam zvaly.. pak tam mrknu později ještě :wink:
19. dub 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu, já se jdu na chvilku asi natáhnout.. není mi dobře :confounded:
19. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět. No v poradně pořád stejný, pak mě poslala ještě na monitor. Tam mě nas...., čekali jsme tam dlouho a to tam moje dr. volala ať mě hned vezmou jak přijedu, točili mě ho hodinu, napřed na levém boku, pak právém, pak na zádech, pak zase v sedě, pak ve stoje, do toho mě nalívali sladkým čajem, protože zrovna spala a jim se nelíbila křivka. Pak zase čekat na jakousi dr. aby vyhodnila křivku. Ta jen hm dobry, to vás tam nechali zbytečně dlouho. No humus, myslela jsem, že budu vraždit. Hlad jsem měla a ještě mě takhle točili.
19. dub 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat, kdyby jste mohly mít na porod. sále vanu, zvolily by jste ji? Nemyslím teda na dobu tlačení, to prý neumožňují, ale jestli to má třeba efekt v té 1 době porodní.
A ještě mě zajímá , nechávala jste si nebo budete si některá brát a schovavat pupečníkovou krev? Je to k něčemu dobré?
19. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak jak jste se bavily o CS tak já mám od 30tt CS1, od 34tt CS4, A od 35tt do teď CS5. To jsem zvědavá , kdy to přijde. A taky doufám, že to bude rychlé, protože bojím bojím :grinning:
19. dub 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda do látkových plen asi nepůjdu, spíš začnu na jednorázovkách a kdyžtak se uvidí.
19. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka to je teda pěkný zážitek z KO....
Myslíš jako nadstandartní porodní sál? No, vana je podle mě zbytečná, stačí sprcha, kde může být vlastně chlap " s tebou" :wink:
Schovávat určite ne, je to drahý jak prase - 30.000,- fakt navíc teď nemám... :confounded: Ale darovat budu pokud budou chtít, tady u nás mají plný stavy, takže neodebírají, pouze pokud se uvolní místo tak přijmou další.. tak uvidíme :unamused:
19. dub 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož jsem si dala pár monologů :grinning: :grinning: :grinning: a tu nikdo, tak se mrknu co je v telce.
19. dub 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek