• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
já určitě látkovat chci, páč co jsem se dočetla o jednorázovkách :confused: to jsem jako čuměla.. že prý u chlapečků přehřívají varlátka nebo co, a způsobují neplodnost.. jak jsou "neprodyšné" a nepřebalují se tak často.... Takže u mě látkovky vedou :wink:
19. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka já tu jsem :zipper_mouth:
19. dub 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no on to není nadstandartní sál, ale spíš je tam na každém boxu sprcha, wc a vana a kdo chce , tak mu ji za 200kč napustí, tak právě sonduju, jestli to má vůbec efekt.
19. dub 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
na předchozí stránce jsem ti odpověděla :slight_smile:
19. dub 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka aha, tak to nevím teda.. podle mě je vana zbytečná.. pokud ještě nebudeš mít třeba prasklou plodovku a budeš mít zatím jen kontrakce, tak je zbytečná, páč nepoznáš vodu... :unamused:
19. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj vidím. A docela čučím s těma plínkama, to jsem netušila. Ty jo to jsou věci. Tak budu přemýšlet i o tom.
19. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jj, jsem se to dočetla na netu, tak mi to začalo vrtat hlavou... a když vidím jaká je v dnešní době situace s plodností, tak to radši zkusím látkovat :wink:
19. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no mrknu na to. Přijel mi manža, tak na chvíli zmizím :wink:
19. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Jesli vana pomáhá, to je dost individuální. Někomu vadí ten omezený prostor, při kontrakci asi dost nepohodlný. Možná na samém začátku, ale to ještě budem doma, ne, jsme holky statečný!
19. dub 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jojo, já jdu koukat na telku na chvilku :wink:
19. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak tohle já jsem měla cca před 14 dny a mužu ti říct že mě to pěkně vyplašilo,tak jsem si řekla že jestli to má přijít tak to musím rozjet a schvalně jsem začala neco dělat abych to rozhybala ,ale odteklo 1X víc 2x trošičku a pak vubec nic a druhý den u mudra bylo vše ok tak jsem se uklidnila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no ta vana je prý na tu první dobu porodní dobrá,ale většina holek tam nakonec ani nešlo,prý byli tak vyčerpaný že si nedovedli představit jak by lezli ven a šly raděj do sprchy ta je prý lepší,mohli si tam dát balon tak seděli na balonu a nahřívali břuch a záda.
Jinak u nás krev dát nejde ani pro sebe ani pro druhý.Pro sebe bych ji asi neuchovávala je to dost peněz a ještě je to málo prozkoumaná oblast,ale kdyby to šlo klidně bych darovala.
19. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no to se děsím že mi to odteče v noci a já nebudu vědět jestli jsem se náhodou nepočůrala :grinning: no horší by to bylo opačně,kdybych se počůrala a jela že už rodím,ale asi jsou zvyklí ne?
19. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jj, sprcha byla mým útočištěm u prvního porodu, jsem tam byla od jedné ráno do sedmi než si mě vyzvedl doktor :grinning: bylo to jediné co mi ulevilo :wink:
19. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka téda to sis užila na monitoru, mě takhle nechali na monitoru hodinu v kuse u porodu - to bylo tepr úžasné, jelikož zrovna poloha vleže pro mě byla nesnesitelná, ale oni zrovna rodili, tak mě neměl kdo odpojit :angry: :rolling_eyes: jsem měla graf až na podlahu...
19. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, teda clovek tady chvilku neni a vy vypisete 5 stran..:slight_smile: ja sem myslela jak si dneska odpocinu a zacnu uz konecne zehlit ale prdlacky, v 8.40 mi volal pritel ze jim u breclavi vyfluslo auto a ze potrebuje abych dojela s druhym a ze s nim pojedu do bratislavy a hlohovce, na sluzebku. tak sem jela pred 10 sem ho vyzvedla a ted sme dojeli, sem mrtva a to sem nic nedelala jen sedela na miste spolujezdce.
navic mam porad rymu:frowning2: vincentka mi nepomaha tak sem si koupila aspon Olynth pro batolata, doufam ze to nebude mit na mimco nejakej vliv, zase si ale rikam ze lepsi si kapnout nez mit ucpanej nos celej den a posmrknovat aby z toho zacla bolet hlava:frowning2:
ted sem si ohrala knedlik s povidlama snedla 1 a je mi zase tezko takze asi nic:frowning2:
jinak s tema nevolnostma, me se vraci taky ale opet ty vecerni:frowning2:
a unik moci, sem tam se mi to stane pri kychnuti:frowning2:
19. dub 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si dneska mákla,úklid doma a pak ještě chvilku s motykou na zahrádce,ale už mám dost a chtělo by to za odměnu nějakej zákuseček.Tak ještě že tu nemáme obchod :wink: nutela už taky došla :frowning2: .Tak jedině kakao.
19. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem se trošku vyležela.. :wink: copak vy provádíte? Manžel umyl okno v kuchyni, takže aspoň něco a já konečně pověsila záclony (teda manžel) co jsem prala už před 14ti dny :grinning:
19. dub 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak já se přemohla a odpoledne všechno vyžehlila,teď už se peče kuře a já vyhlížím muže :slight_smile:
19. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna to já nemám co žehlit :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dotaz co delat aby mi po kazdym jidle nebylo tak tezko? rano sem mela malej kolacek povidlovo tvarohovej, pak az o pul 3 bagetu po ceste a doma v 5 sem si dala 1ks kynutyho knedliku a nejak to nezvladam:frowning2: po bagete vse OK, byla lehka se zeleninou salamem a syrem ale ten knedlik mi dal zabrat:frowning2: mam hlad ale bojim se cokoli snist
19. dub 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 se stav ke mne:slight_smile:
19. dub 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek klidně, mě baví žehlit.. já už hold mám doma vše vyžehlené a načančané :slight_smile: A s tím jídlem ti asi neporadím... nevím.. mě těžko z ničeho nebylo.. máš ještě pupek nahoře, nebo už ti klesnul? Jestli to nemůže být tím.. ale to je asi blbost, když po bagetě jsi byla OK... :confounded:
19. dub 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek zkus probiotika Salutil, ty můžou těhule, na mě to docela zabírá i steva jsou klidnější, nenadýmám se tolik. JInak já teda ráno snídám ovesnou kaši nebo polentu s nějakým ovocem a večeři jen lehkou, většinou něco se zeleninou např. chleba s lučinou nebo tak něco, jinak je mě blbě a pálí mě žáha. Docela se mě osvědčila strouhaná mrkev s cukrem a trochou citronu a oliv. oleje.
19. dub 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebojte, plodovku určo poznáte. Mě při prvním těhu odtekla v 17tt :frowning2: a to se mě chtělo teda i děsně močit, ale zaměnit to asi nejde. Je to teplé a teče to slabým proudem a pořád anebo při kontrakci. Myslím si, že i v noci to okáže probudit. Já teda spím bez podprdy i bez kalhotek, ale mám pod sebou starou tmavou osušku, dvojitě složenou.
19. dub 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek zkus spíš tak po celý den spíš něco pozobávat.prostě po troškách,ale průběžně.
19. dub 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
si teď užívám "volnosti". :grinning: :grinning: :grinning: Říkám si, že vložek si užiju maximálně v šestinedělí. To bude zase mazec.
19. dub 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka to já mám v plánu si do postele pod sebe dát přebalovací podložku a i do obýváku na gauč, kdyby náhodou... :grinning: Ale jak se tak znám, tak se mi určo stane nějaký trapas a rupne mi třeba v obchodě u kasy :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no to by bylo co :grinning: :grinning: ? Tak já třeba v autě sedím na igelitové podložce, kdyby náhodou :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka to já autem teď nejezdím.. je nepojízdné... :grinning: No jako fakt se děsím toho že mi rupne někde mezi lidma :grinning: ale tak jinak bych asi začít v klídku doma kolem oběda kontrakcema, pak přijed do porodky, všechno v klídečku a bezbolestně, a pak jenom BUM rupne voda.. a hnedka otevřená na 10 prstů :grinning: Dvakrát zatlačím, udělám párkrát AU AU a bude to :grinning:
19. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek