• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89 jj to je taky moje představa ideálního porodu :grinning: . Podle mě ti běžná menstruační vložka postačí (teda na to rupnutí), to nevyteče hnedka na litry, to je tak dc během cca 5minut.
19. dub 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no prej se výjmečně stane že to chrstne.ale nestává se to často.a je to pak nebezpečný.ten "proud" sebou může strhnout pupeční šnůru ta se natlačí na porodní cesty na to se natlačí mimčo a nejdou mu živiny.Takže když to chrstne hned jet,když to čurká,tak klídek pohoda 2hodiny čas,říkali nám na kurzu tak jsem teď chytrá :wink: .jinak když voda neprdne tak u prvorodiček stačí vyjet při kontrakcích po 5 minutách,druhorodičky raděj dřív může to být rychlí.
19. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no tak jako plodovky tolik není, je jí v tomhle stádie těhu už "jenom" 600-800ml :grinning:
19. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 TAK TOHKLE BYCH NAZVALA BEZVA PORODNÍ PLÁN!!!! :grinning: :grinning: :grinning: souhlasím a jdu rodit taky tak!!!! :wink:
19. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 děkuju děkuju :grinning: Tak mi pak písni jaký to bylo :wink:
19. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky bych radila jíst průběžně alespoń 5x denně a po malých porcích..... radí i odborníci.... já jím od rána do večera v kuse a dobrý :wink: :grinning: ..... teda až na tu váhu :frowning2: ale jinak na noc nic těžkýho a jíst naposledy v těch šest třeba
19. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ještě bych tam do toho někam vložila to sprchování.... na to jediný se tam těším- hodiny ve sprše a zadarmo :grinning: jsem tak trochu kapr..... akorát že při mým štěstí zrovna nebude teplá voda :cry:
19. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik přesně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tohle mě taky děsí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 co jsi za znamení??? Já vodu taky ráda, jsem vodní Ráček :grinning: Jo, to se těším..
19. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa, já jsem po sprše a bez podprdy jen v triku a teče mi mlezivo :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já jsem kozoroh, ale ráchám se strašně ráda.... nejhorší pro mě bylo, když jsme se v září přestěhovali do bytu s obří vanou, já zjistila, že jsem těhotná a bylo mi řečeno, že žádný horký koupele. :cry: :cry: :cry: :cry:
19. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 kozoroh je můj manžel :grinning: Můžeš horký koupele, teda teď už ne, předtím do 20tt můžeš... :wink: Teda alespoň tak to bylo řečeno mně :confused:
19. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Prej je dobrý, když ti praskne voda si na 15minut lehnout, právě kvůli tomu pupečníku. To zase říkali na kurzu nám. Jedné mojí kamarádce praskla voda v kině. Nezbylo než se na záchodě obložit papír. ručníkama a vyrazit domu.
19. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jooooooo takhle bude probíhat muj porod,jen si zapoměla napsat že si mezi tím odběhnu na kavu a zákusek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Koukám na tvůj termín, 2.5.Já mám 1.5.tak schválně která dřív! Včera prohlídka, zatim to na porod není.
19. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný mě určite praskne voda někde v koloně aut ,nebo v nacpaném obchodáku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: o když kino taky není špatná volba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já zase slyšela, že vůbec, že to teda tobě neublíží, ale miminku jo. to bych si spojila třeba s horečkou...to taky v těhu není dobře. tak nevím..... teď už je mi to hlavně jedno.... ještě pár týdnů vydržím a pak se naložím....teda jestli pak zase čas dovolí :wink:
19. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy aspoň je tam tma, takže proklouzneš
19. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu dobrá rada,to jsem nevedela......jak mi neco odteklo a já nevedela co to je ,tak jsem konsternovaná seděla a ani se nemohla hnout a manžel běhal okolo mě očuchávali jsme jak je to citit a pak jsem teda šli jako že to rozhýbu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu já chodím středy, takže zítra... minule taky říkali, že jako ještě chvíli vydrží...tak zítra uvíme..... jinak ještě soutěžím s jednou kámoškou, co bydlí kousek od nás... ta má 2.5. tak jsem zvědavá.................
říkáš 1.5.??? tak to máš za pár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................ :wink: :wink: :wink:
19. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu no právě a ted je teplo to ješte oschne než dojedu do porodky :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ježiši bud v klidu ty čekáš až na mě buddeme spolu v porodce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Ze mně teda nic neteče, ale když si potřebuju kýchnout, musim překřížit nohy, protože už jsem si párkrát stříkla do trenek. No ale to asi nebudu jediná, jak jsem se tu dočetla. Snad už aby to bylo venku!
19. dub 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy dej pokoj!!! dneska jsem si vzpoměla, že mamka mě přenášela deset dní... tak jsem při tý představě omdlívala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já rodím v Písečku
19. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám puštenou televizi ..primu- krampola a ted mě ty lidi pobavili
co dělá vítr když nefouká????? prej odpočívá v lese :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu ze mě normálně při kýchnutí,zakašlání nebo při chuzi po schodech občes neco uteče,ale to citím že to přijde a snažímm se to zadržet i když to dost dobře nejde , ale tohle jsem se vyčurala a šla si čistit zuby a najednou cítím teplo na stehnech :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ono máš vlastně štestí že máš termín dřív páč já když budu rodit já tak nebudou mít mudrové čas na nikoho jiného a hlavně o tom budou vědět celé jižní čechy i rakousko i dál možná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: odpociva v lese:grinning: na prime se clovek v utery pobavi:slight_smile:

jinak s tim jidlem se snazim prubezne a zjistuju ze na vecer opravdu odlehceny vecere tak nejpozdeji v 6.

co se tyka porodu, tak si to taky planuju 2x zatlacit a mimo bude venku, pred tim jeste aspon 5min servat pritele aby z toho taky neco mel:slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Možná nějakéj malej únik plodovky, fakt nevim. Ale prý i moč může uniknout bez našeho vědomí. Nebo nějakej vodnatější výtok, ten teda já mám furt.
19. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jooo mě nikdo nic neřekl,já se koupu pořád :unamused: no vím že ke konci by se nemělo ať dřív neporodím,ale já se toho nějak nedokážu vzdát,každej den si říkám dnes naposledy.Ale prej dokud je čípek celej tak to neva,tak nevím :unamused:
19. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek