• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek Co jogurty? Jinak mě na žaludek vždycky pomůže zmrzlina.
19. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes je to fakt perlí na tý primě,prej kolik váží 2 cihli když 1 važí 1,5kg hiihihihihihihhihi 2,25 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je jouda
19. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jo nejakéj vodnatej výtok to byl,protoože já mám výtok vždy kolem datumu co jsem mela menzes a to hle se mi stalo taky okolo toho datumu
19. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ty mě děláš chutě... koukám na ordinaci, ale vzhledem k tomu, že jsem jaksi docela komediant a miluju humor, tak teď nevím, kam přepnout :confounded:
19. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jogurty mi ted moc nejedou:frowning2: zato zmrzka ta by sla:slight_smile: holky dobrou!
19. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy máme super plány jak porodit. To já si zase říkám, že když dám 1000,- za nadstandart tak tam přece nebudu na 5 minut :sunglasses:
19. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ordinaci jsem vypla, nějak mě ta telka nebaví, ale zato bych jedla :confounded:
19. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já s jídlem už pro dnešek skončila- doufejme... ještě jedno kilečko a mám metrák.... tak se chci udržet, aby to nebylo trojciferný :grinning: a taky se mi ze mě udělalo zle, když jsem si všimla, že koušu rohlík z obou stran :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no to já mám do metráku ještě 30 kilo, ale moje nohy ani tolik nikdy nenosily tak bolí bolí. Jsem děsně unavená, ale musím ještě vydržet, abych pak ve 4 nelezla z postele to je pak opruz :confounded:
Dneska jsme měli k večeři smažený sýr a brambory, mňam to byla dobrota :wink:
19. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já jsem taky zvyklá nosit o 30kilo míň, takže moje tělíčko dostává zabrat!! nechci to zakřiknout, ale doufám, že to po venku s kočárkem pak vyběhám!!!
19. dub 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu chvilku nejsem a vy tu takhle plkáte jo? :grinning:

Jinak s tou horkou koupelí - na úplném konci těhu se doporučuje pro rozpoznání "poslíčků" - buď to ustane a jsou to poslíčci, nebo to rozjede porod :slight_smile:
@realgs ty budeš mít nadstandartní porodní box???
Já budu mít teda až pak nadstandartní pokoj, takže aspoň něco.. :wink:
@evinka85 ty máš nahoře 30kilo už?
19. dub 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ty bláho to ti nezávidím tolik kil nabrat, já nabrala zatím 10 a už mi to stačí, ale počítám že ještě tak 2 naberu. No nemám moc v pořádku kloby tak mi ani doktor nedoporučoval nehlídané přibírání tak to pěkně hlídám :sunglasses:
19. dub 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs @monny89 nahoře mám "jen" 19, ale jěště před tímhle otěhotněním mi to papkalo......... jinak do maturitních šatů což je tak 7let zpátky ( tak jsem vypadala normálně) mi chybí asi jen 44kilo - no fuj úplně se mi chce brečet.....
19. dub 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs hlídat jsem se to taky snažila, holky když měli 15kilo nahoře, tak já teprve 6 a to bylo možná ještě v šestým.....musim prostudovat tu průkazku.... no a pak to letělo..... deset kilo za poslední dva a půl měsíce.....
19. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 fíha to je fofr, no hodně štěstí při tom shazování, ale určitě vypudíš mimčo, vyleješ vodu a tím nechíš první polovinu na sále :wink:
19. dub 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no říkala jsem, že i kdybych tam nechala třeba jen pět, tak se mi hned bude líp hýbat, a čím budu lehčí,tak tím toho taky víc nahejbu..... teda aspoň doufám, že to platí opačně, protože teď s každym kilem navrch je to vážně horší a horší, tak snad to bude zabírat naopak
19. dub 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to víš že bude a hlavně tě čeká hodně přirozeného pohybu, teď je pro nás to lenivé období bez pohybu :wink:
Jdu si lehnout myslím že už nastal čas, Brou noc a sladké sny
19. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to je pěkný teda... To já mám teď nahoře 14kilo už :unamused: A to jsem 6kg nabrala hned nazačátku do 12tt, protože jsem předtím držela dietu, a měla jsem jojo efekt :angry:
19. dub 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 a neboj, to pak sundáš rychle.. na sále se zpravidla nechává tak těch 8kg, a pak když budeš kojit a běhat kolem miminka tak to vyběháš :wink:
19. dub 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs dobrou, suchou a klidnou noc :grinning:
19. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se toho děsím jak to budu shazovat... ale budeme to muset hold nějak zvládnout... beru to tak, že vím, že prcek je v pořádku a že mu ty kilča dávají "sílu a zdraví" :slight_smile:
19. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 moje kámoška nabrala 33kg a z porodky šla jen s pár kg skoro vše bylo zavodněni :slight_smile:
19. dub 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs dobrou a nepročůranou noc :wink:
19. dub 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no já z toho zatím nic moc nedělám.... je teda fakt, že teď se člověk rozmazluje s tím, že pak to sundá, tak uvidíme... ale myslím že trocha pevný vůle a to běhání (na což už se těším) musí něco udělat.... :wink:
19. dub 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no to já bohužel vím, že to voda není, že jsem si to vypapkala :unamused:
19. dub 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jojo, taky si teď dopřávám, a říkám si, no co jsem těhotná, já můžu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale uvidíme jak to pak půjde dolů.. jo na to běhání se těším, co běhání, já se těším až zase budu moct chodit mojí svižnou chůzí a nebudu muset co 5minut zastavovat že už nemůžu :grinning:
Já teda zavodněná nejsem, kalhoty mám pořád stejnou velikost jako před a na začátku těhu - vel. 38, takže aspoň něco, ale jako nevím kde ty kila mám.. páč oteklý nohy ani ruce nemám.. Prstýnky mi pořád padají... nevím kam mi ty kila šli.. asi je mám fakt jenom v pupku :grinning:
19. dub 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to ti závidím... kalhoty šly rychle...38, 40, 42, 44 a 46 :cry: pravda, že ty poslední neunosím a ty 44 buou padat až porodím..
tak co, nejdem spát?? se nějak nemůžu rozhodnout.... zítra jdu k tý doktorce, tak zas budu muset vstávat strááááááášně brzo :sunglasses: asi v osm :wink:
19. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 aspoň máš zásobu kalhot doma :grinning: Tyyy jo, tak brzo vstávat... fujky... :grinning: Já si vyspávam jak chci naštěstí... no tak utíkej, já za chvilku taky půjdu :wink:
19. dub 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přeju dobrou noc prozatím.... jak se znám, tak ještě nakouknu. jinak zase zítra.................. :slight_smile:
19. dub 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 dobrou, dobrou :wink:
19. dub 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek