• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
tak já to jdu taky zapíchnout :wink: takže dobrou dobrou a ještě jednou dobrou :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, ja sem zvedava kdy se mi posune budicek z 5 hodiny na 8:slight_smile:
20. dub 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
20. dub 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka mně dělala vana hrozně zle :frowning2: já rodila na vyvolání a furt jsem se neotvírala,.... pak už jsem byla odpoledne jediná, která ještě neporodila a ostatní pokoje byli volný, tak porodní asistentka, že zkusíme přejít na vanu , tak jsem tam vlezla a Laďa mi měl napouštět co nejvíc horkou vodu co snesu a hlavně sprchou furt na břicho, byl to hnus, mě bylo tak zle, že jsem pak tu vodu stopla a řekla, že musím hned ven, že je mi fakt zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: no asi jak komu to pomáhá :confounded: jééé a vidím, že máš CS jako já :wink: a co poslíčci :wink: já už je mám teda každý den
20. dub 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 s těma jednorázovýma plínama, to jsem teda nikdy nečetla, spíš se víc nadává na látkovky :wink: že jsou děti z nich zapařený,................. :wink: asi každá mamča má jiný zkušenosti, já používala jednorázovky a nikdy zapařený nebyl a přebaluje se dost často,vím ,že byla spotřeba kolem 10 ks za den :wink: a teda pampersky jsou nej :slight_smile: podle našich zkušeností :slight_smile: mých a tatinových :slight_smile: ale fakt co mamča to názor :wink:
20. dub 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vás dočíst :wink: to je síla, člověk tu chvíli není a nestíhá :grinning:
20. dub 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už se nemůžu dočkat zítřejší kontroly :slight_smile: jinak večer jsme to s tatinem prubly :grinning: jsem si řekli, že to píchneme jako jiní ať to máme zasebou a prdlajs :grinning: ale byla jsem v noci pěkně nervózní, jestli to příjde nebo ne :grinning: dost ženským to vyšlo, co jsem slyšela, tak asi je ještě čas :wink:
20. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky, jak se ti projevujou poslicci? ja mam obcasny boleni bricha ktery dosahne vrcholu a pak postupne opada a za nejakou dobu (zatim to nepocitam) znova:frowning2:
20. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no já to mám většinou hoďku i dýl v kuse, tvrdnutí břicha a trvá to tak 30-40 sekund přestane a zase během chvilky začne a do toho křížové bolesti :wink: zatímje to snesitelný :wink: zrovna teď mě to zase chytá
20. dub 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, byla jsem si uvařit Caro :grinning: a poslíčci dobrý, měla jsem jen jedno tvrdnutí teď :slight_smile:

holky a co mlezivo , teče vám :wink: já si pamatuju, že u Ladíka mi hodně teklo a delší dobu a u Lukáška vůbec :confounded: doufám, že je vše ok :confounded:
20. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no tak do zad mi to nastesti nejde ale horsi jak pri ms to je:frowning2:
20. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, to je hnus to vstávání na budíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............. tak nasnídat, hupsnout do vany, ohoilt "nohy" a hurá na devátou k doktorce a na monitor........ říkal tatínek, ať dám pozor, abych malýmu neoholila proužek na hlavě :grinning: :grinning: :grinning: ( blb :sunglasses: )
20. dub 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já měla od mala hodně bolestivou menstruaci, teda od 13ti let, jsem každý měsíc týden marodila i na střední, než jsem začala brát antikoncepci, to pak pomohlo, kdybych to věděla, tak bych jí brala už od 15ti :grinning: ale já jí brala až od 19ti :unamused: takže tady ty stahy jsou pro mě furt v poho i ty křížový bolesti ale co mívám teď každou noc, hodně mě bolí břicho jak při měsíčkách, ale jako stahy mi to nepříjde, furt v kuse :confounded: hnus, dnes jsem fakt nevěděla, jestli raději nejet, furt jsem štouchala do malýho jestli se hýbe, dlouho klid a pak se probudil, uf :confounded: myslíš, že se ještě děloha roztahuje, ale možná jo, že, že mimi ještě nabírá na váze, tak to břicho se asi napíná a tím to bolí, že ? Si teda myslím
20. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak čekáme sáme super zprávy :wink:
Ahoj holky přeji pěkné ránko :grinning: no já včera měla celý den šílené tvrdnutí břicha a byla jsem už z toho pěkně na nervy,ale dneska to vypadá ok,akorát ta kostrč je to čím dál tím horší a bolest mi už stříli do celé pravé půlky zadku,tak se budu muset doktora optat jestli to je v poho,vůbec nikam nezajdu a připadá mi,že mě to břicho táhne k zemi :sweat_smile: u malého jsem byla v pohodě,ale teď už mě to opravdu hodně zmáha a nemůžu se dočkat kdy přijde ten den D :sweat_smile: od minulé kontroly mám čípek 2cm,tak jsem zvědavá co bude v útery na kontrole
20. dub 2011 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jééé záda tě trápí :frowning2: a co to je ten čípek 2 cm ? To mě nic neříkají, jen v průkazce mám CS5 a ty tam máš teda kolik ? Jestli je čípek jako dlouhý 10 cm,................... ?
20. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně je čípek 3cm a když se prý blíži porod tak se začne zkracovat :wink: já zase v průkazce žádne CS nemám napsané,tak nevím :wink:
20. dub 2011 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ráno všem,teda vy jedete než vás člověk dočte :grinning:
Mě tvrdne břicho taky každej den a několikrát a mnohdy se k tomu přidá i bolest,ale v pon.na kontrole nic tak asi je vše ok.
@many co se týče toho postrčení nám to u šímy v 38.tt vyšlo cca večer v 5 sme to prubli a o půl noci mi praskla voda :grinning: a proto mám teď i docela strach....
20. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v těch kolonkách kde je to CS od začátku těhotenství nemám vůbec žádný záznam,tak každý lekář to píše nejspíš jinak :sweat_smile:
20. dub 2011 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kojeni.net/clanky2.php
na počtení, která se budete nudit :grinning:
20. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no segra to tenkrát taky prubli kolem 22.00 a o půl noci jeli :slight_smile: ale rodila nakonec až další den ve 14.00 odpoledne na vyvolání :confounded: se neotvírala
20. dub 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci já to mám napsaný, jak má ten záznam, tak to tam načmrká vždy :slight_smile: nidky jsem si toho nevšimla, až nedávno, jak jsme to tu řešily
20. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no nás nakonec brali císařem pač malý se nějak nechytal ..... :frowning2:
20. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci mě tam taky doktor nic nepíše,jen mi vždycky říkal že je celej (3,5cm) a minule mi řekl že tam ještě kousek je ale že teď už se to neměří tak nevím :frowning2:
20. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jak si se ptala na ten druhý porod po císaři,tak já měla prvního porod taky císařem a můj gynekolog mi řekl,že se můžu sama teď rozhodnout jestli chci rodit přirozeně nebo císařem,ale vzhledem ke komplikacím,které jsem měla u prvního porodu mi doporučil císař a teď mám problémy i s placentou,tak stejně i kvůli toho musím na císař,ale mě říkal doktor,že když bylo první dítě císařem tak kdybych měla druhý porod přirozený a nastaly nějaké komplikace tak mi díky té narušené děloze císařem mi nemůžou podávat žádné léky a nemůžou třeba ani tlačit na břicho
20. dub 2011 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím si lehnout, pááááááááá
20. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno ženy,já jsem se nikde dočetla o sexu v těhotenství, že prý sperma vyvolává nějakou reakci že se začne rodit,ale co je na tom pravdy to fakt nevím :slight_smile: tak jsem nikde vyčetla že kdy začne prorod zaleží ne hladině hormonu testosteron kterej se dělá po celé tehotenství a shromažduje se a pokud je tam nějak ta hladina tak se to rozjede :slight_smile: ¨
jinak dnes po poledi mě čeká kontrola,hurá hurá hurá moc se těším
20. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no tak to já si říkám že asi nemůžu porodit,protože jsem určitě zarostla :frowning2: manža má asi v hlavě nějakej blok tak je u nás mrtvo :frowning2: nám to první 3 měsíce dr zakázal a tak už mu ten strach asi zůstal.Ale na kurzu nám neustále opakovali jak je sex dobrej na porod tak snad ke konci něco bude,protože pak už asi nebudu mít zas potřebu já.
20. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no prej sperma obsahuje ty látky co obsahují ty vyvolávací tablety.Ale ne takové množství.takže když je děloha nachystaná pomůže to,když není neublíží to.
20. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek