• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik hihihihih tak to nevím co mám za blok já,podle mě se tehotenství antisexualní a manžel se muže snažit jak chce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: teda tak asi na tom holky neco bude, me ty bolesti zacnou vzdycky po tuleni. snazim se pritele ted nezanedbavat pac si myslim ze pak budu totalne mrtva ze bude mit chudacek smulu...
20. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko maminky, tak jsem se po dlouhé době docela dobře vyspala, ale usínání bylo děsný, manža měl opět žlučník tak když jsem začala klimbat tak začal lítat :unamused: No jo to jsou holt potíže růstu :confounded:
@badik nic si z toho nedělej u nás je to taky tak s tím sexem, manža má strach, aby nám nějak neublížil tak se ta aktivita za celé těhu dá spočítat na jedné ruce :angry: , ale taky nám kladla PA v kurzu na srdce, že ten sex před porodem je docela potřebný tak snad si z toho něco vzal :sunglasses:
20. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Taky se snažím manžu nezanedbávat, ale u nás prochází láska zřejmě žaludkem a nějak míjí ložnici :angry:
20. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy no tak u ženských mi to příjde docela normální,ale u chlapa je to divný.Ale když my vždycky kámoška vykládá,jak je její chlap nesnesitelnej když to nemá takže mu v těhu vždy podlehla jen pro klid,v šestinedělí se s ním nedalo vydržet a pak přes to že měla bolesti (rodila kleštěma dítě 4390g a měla potrhanou i dělohu)tak raděj "podržela",tak si říkám že je lepší chlap co má blok ne.I když já se těšila jak si to budu v těhu užívat (prej je to lepší než normálně),ale prd,ani nemám možnost porovnat :frowning2:
20. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs tak to potěší že to i jinde funguje stejně :wink:
20. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Hele tak já teda srovnání mám a můžu ti říct, že pro mě než jsme našli polohu tak jsem byla totálně vyčerpaná :rolling_eyes: a manža byl nervozní jestli mě někde netlačí tak jsme z toho neměli ani jeden takový zážitek. A pokud to chlap potřebuje a ženská nemůže tak jsou přece i jiné metody a ty nejsou rozhodně bolestivé ani pro jednoho :wink:
20. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás to je se sexem na bodu mrazu, spíš to řešíme jinýma praktikama, ručně stručně atd :grinning: Nějak se nám do toho nechce ani jednomu, ale spíš jsem na vině asi já, mě teď sex nic neříká:slight_smile: Takže 1x-2x do měsíce a je hotovo :wink: Po 37tt do toho ale půjdeme se vší parádou, ať se malej už rozhodne ven, no uvidíme jak to zafunguje. Jinak jsem lajdák, maliník ani semínko jsem ještě nezačala a přestala jsem cvičit i jógu, už mě to zmáhá...
CS jsem měla ve 34tt čtyřku. Dnes obídek s kamarádkou a jdu juknout na farmářské trhy :wink:
20. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik taky mám kámošku co má takového přítele,tlačí na ni když chce a když mu opunuje tak se s ní háda a říká ji že má milence a jiné hnusoty,já bych takového chlapa nechtěla ani náhodou,myslím si že to že není chut u jednoho s partneru má nějakou příčinu a mělo by se to respektovat a hlavně když si to ten partner docílí tak mmi to přijde jako druh znasilnění
20. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 tak tyhle praktiky jsem měla na mysli
20. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
20. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy jj je to hnusný, bývalej na mě taky naléhal a byl to pak taky jeden z důvodů, proč jsme se rozešli, nadával mi, že jsem frigidní a chtěl to několikrát denně, no děs. Kolikrát jsem to vzdala a podržela mu, ale cítila jsem se hrozně...
Naštestí nám teď doma zlatíčko, které to chápe, prostě sex se nedá vynutit, to je pak fakt jako by tě znásilnil.
20. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs :slight_smile: no ja si rikam ze v sestinedeli bude asi pouze ruka smatralka:slight_smile:jinak u nas se to v tehu celkem zlepsilo, driv co sem brala prasky tak chut zadna, po te co sem vysadila to bylo uzasny....
20. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy ty jo,konečně pořádný téma :grinning: :grinning: Sexování před porodem je výborná věc,ale aby to mělo ten správný účinek,tak je třeba v průběhu těhu sexovat s ochranou,zkrátka aby sperma nešlo dovnitř.A pak před porodem šup na "ostro" Prostaglandin je ta zázračná věc,která má podpořit porod. Jinak u nás sex v těhu nepočítám,je ho málo,nemám na to nějak pomyšlení a manža to naštěstí respektuje,zatím prý milenku nemá :slight_smile:
20. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak unás žádná ruční práce nebude,když nemůžu já tak on taky ne :wink: a kdyby něco má své ruce,mě taky pak nikdo nepomůže.jsem holt sobec :wink:
20. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna takže když mi nic a pak na to vletíme bude to mít větší efekt než kdyby jsme sexovali pravidelně jo.tak aspoň něco pozitivního :slight_smile: tak doufám že malá nebude spěchat a dočkám se :wink:
20. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic jdu něco dělat zatím jsem vylezla z postele jen na záchod a udělat snídani jinak se pořád válím
20. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko - tak prve sex a porod - spermie vyvolávají porod kvůli oxytocinu :wink: Ovšem ho musí být opravdu velké množství, takže klid :wink:
20. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik přesně tak,šetři si to.Já taky šetřím :grinning: :grinning:
20. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@many co se týká těch plínek látkovky versus jednorázovky - no podle výzkumů je teplota v jednorázovkách o 1-2 stupně vyšší, než v látce, a to může být příčinou neplodnosti, jednorázovky se zase nepoužívají tak dlouho, ale proč to pokoušet... a navíc je ještě prokázaná souvislost mezi častějšími záněty močového měchýře a používáním jednorázovek, protože hodně maminek nepřebaluje tak často a močí nasáklé jednorázovky pak studí...
20. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tááák kontrola za sebou :frowning2: jen jsem doběhla domů se převlíct, jsem jak myš a hurá do porodnice....... mám tam být nejdýl do půl dvanáctý :frowning2: nechápu!!!! doktorka mě poslala na kontrolní monitor, páč ten ráno se jaksi vůbec nezdařil.... a na dotaz, jestli si mě tam nechají mě uklidnila... " když to bude blbý tak jo" tak já se jdu ještě jednou ospršit a vyrážím..........( tak jsem vás ani nedočítala, snad na to bude čas až se vrátím :wink:
20. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 ahojky, tak držím palce na monitor :wink:
20. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 tak držíme palce ať se ještě vrátíš....a nebo se těšíme na krásné zprávy....držím palce :slight_smile:
20. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
nu a o sexu mi tu nemluvte :frowning2: Já mám zákaz sexu už od 27týdne :frowning2:
20. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no ještě že vás tady holky mám...že si můžu někde postěžovat... já jsem takovej plašan a hned vidím ty nejhorší scénáře...... jen mě trochu znepokojuje, že se mě dneska ráno zdál sen, že do tý porodky musím kvůli krvácení..... a ejhle málo plodovky, malej malej a blbej monitor......takže šup a radši vyrazit.....
20. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Tak ať dobře dopadnete, pak dej vědět, držím pěstičky :wink:
20. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já letííím tak pááááááá
20. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 neboj to bude v poradku, nase mala je mensi o 14 dni a taky min plodovky ale pry je to v norme!

20. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Neboj, všechno bude v pořádku, držíme s Davídkem pěstičky :grinning:
20. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
to ten můj malej prďola ve 30+0tt na UTZ odpovídal 30+6, takže o týden větší vlastně.... Doufám, že nebudu mít velkýho macka.. při té představě... :confused: au au au :grinning:
20. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek